dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 111 z 255
Pokaż wyniki od 2.201 do 2.220 z 5095
  1. #2201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witaj Anetko!
    Chciałabym się przywitać,bo wkońcu odważyłam się zacząć pisać na forum. Już wkrótce rozpoczynamy remont naszego domku który otrzymaliśmy w spadku.
    Już kilka lat podglądam forum a Ty jesteś jedna z osób które mnie inspirują. Jesteśmy teraz przed wieloma wyborami, więc na wstępnie bardzo gorącą chciałabym poprosić cie o jakieś rzuty waszego domku i zdjęcia waszej elewacji bo po fragmentach zdjęć widziałam że jest to To czego poszukujemy.
    I ja w niedługim czasie postaram się założyć swoją galerię. Pozdrawiam

  2. #2202

    Domyślnie

    Bomba ogród
    Pięknie jest, co tam więcej mam mówić-tylko se powzdycham
    pozdrawiam

    p.s.cudne te hortensje

  3. #2203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Anetko, matko i córko!!!!! Jest cudnie!!!

  4. #2204

    Domyślnie

    No żebym nie wiedziała, to żadną miarą nie uwierzyłabym, że taki młodziutki ten Twój ogród Pięknie Ci wszystko rośnie

    ps. moje clematisy kwitną, ale też obserwuję, że pojawiły się takie plamki gdzieniegdzie....
    Dziennik i komentarze to już historia

  5. #2205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki Kochane dziękuję bardzo, miód na me serce

  6. #2206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    Witaj Anetko!
    Chciałabym się przywitać,bo wkońcu odważyłam się zacząć pisać na forum. Już wkrótce rozpoczynamy remont naszego domku który otrzymaliśmy w spadku.
    Już kilka lat podglądam forum a Ty jesteś jedna z osób które mnie inspirują. Jesteśmy teraz przed wieloma wyborami, więc na wstępnie bardzo gorącą chciałabym poprosić cie o jakieś rzuty waszego domku i zdjęcia waszej elewacji bo po fragmentach zdjęć widziałam że jest to To czego poszukujemy.
    I ja w niedługim czasie postaram się założyć swoją galerię. Pozdrawiam
    Dziękuję bardzo i ciesze się niezmiernie , że mogę Cię zainspirować
    Rzutów domu nikomu nie udostępniam, przepraszam ale taką mam zasadę, co do zdjęć elewacji mogę przesłać na maila

  7. #2207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    O matuniu...ogród przecudny!!!! Anetko, co ty robisz tym nasturcjom, że tak się rozszalały??????
    Bajka
    LAZUR

    Beata

  8. #2208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki u nas wnętrzarsko niewiele się dzieje...próbuję zmolestować męża i znależć czas abyśmy powiesili w końcu ramki na zdjęcia...od roku leżą w gabinecie i czekają na swoją kolejno i w końcu chciałabym się wziąść za ten gabinet bo póki co to nie wybieramy się do Noo okolicznościach tej decyzji nie chciałabym się rozpisywać bo to trudny dla mnie temat
    Chciałam pozbyć się kredensu eklektycznego, który tymczasowo wstawiłam do gabinetu ale nie jest to łatwe zadanie więc kredens raczej zostanie i do niego muszę zaaranżować resztę, pomysłu nie mam ...jak odgruzuję gabinet z ramek i innych pierdół to wkleję focie, żebyscie mi coś doradziły
    Co do Ogrodu naprawdę niezmiernie mi miło, że wywołuje tyle entuzjazmu i miłych komentarzy, mamy 2 małych dzieci więc ogród z założenia miał być bezpieczny - bez trujących roslin i bezobsługowytak, tak...był czas że naiwnie wierzyłam, że takowe istnieją, w każdym razie to ogród jest dla nas a nie my dla ogrodu więc się nim cieszę ale nie mam stresu, że musi być idealny...wciąz nie mamy kącika dla Dzieci - placu zabaw , poki co w planach ale czasu i finansów brak na realizację... Ogladałam jakiś czas temu program "Maja w ogrodzie" akurat odcinek z domkami dla dzieci no i się zakochałam w tych http://www.domki.biz/domki_dla_dzieci_dodatki-17 cena zabija - 2600 z dostawą...szukam alternatywy ale jakos kiepsko mi idzie...
    Chcemy w końcu skończyć taras - dostawić ścianę od północy i obsadzić winobluszczem (winobluszcz juz rośnie i czeka na ścianę) skrzynię do siedzenia przy ścianie no i kosmetyka - stopień do ogrodu na niezadaszonej części i deski czołowe. Materiał ma być lada dzien, potem malowanie no i do roboty, tzn Mąz bo ja jedynie malować potrafię wciąz szukam szarych dużych donic na taras, pierwotnie miały być drewniane ale dochodzę do wniosku, że to już byłoby "za dużo grzybów w barszczu " więc szukam...co prawda znalazlam idealne ale w cenie tys za szt....a ja potrzebuje około 10 więc ...jeszcze nie zwariowałam...więc szukam dalej, mam nadzieję że do przyszłej wiosny zdążę

  9. #2209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    O matuniu...ogród przecudny!!!! Anetko, co ty robisz tym nasturcjom, że tak się rozszalały??????
    Bajka
    Beatko dziekuję,ano...nic im nie robię nawet nie podlewam bo u nas deszczu pod dostatkiem

  10. #2210

    Domyślnie

    Anetko
    świetny ten domek
    choć cena za sam domek powala

    Ja swoim chłopakom zakupiłam domek ze zjeżdżalnia , piaskownicą , ścianą wspinaczkowa oraz huśtawka i zapłaciłam mniej

    i dodam że nie w markecie

  11. #2211
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Fajny ten domek Anetko. Sama bym się w nim pobawila.

  12. #2212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Anetko
    świetny ten domek
    choć cena za sam domek powala
    Ja swoim chłopakom zakupiłam domek ze zjeżdżalnia , piaskownicą , ścianą wspinaczkowa oraz huśtawka i zapłaciłam mniej

    i dodam że nie w markecie
    Karola no właśnie...do ceny domku muszę doliczyc "całą Twoja resztę"...kurna no chciałabym zafundować im taki bajkowy domek ale...może kiedyś jak zacznę pracować
    Karola a czy Mogłabyś cyknąć mi swój zestaw, może być na maila albo na priv ?

  13. #2213

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Karola no właśnie...do ceny domku muszę doliczyc "całą Twoja resztę"...kurna no chciałabym zafundować im taki bajkowy domek ale...może kiedyś jak zacznę pracować
    Karola a czy Mogłabyś cyknąć mi swój zestaw, może być na maila albo na priv ?
    Anetko
    obecnie nie mam fajnych zdjęć przynajmniej nie mogę znaleźć
    jutro ci cyknę
    teraz wrzucę do siebie na moment 1 szt którą na szybko znalazłam

  14. #2214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dzieki Kochana, lece do Ciebie

  15. #2215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    bo póki co to nie wybieramy się do No
    Anetko, ale to na plus czy na minus?

    Egoistycznie powiem, że urządzisz gabinet i nam go pokażesz
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #2216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Anetko, ale to na plus czy na minus?

    Egoistycznie powiem, że urządzisz gabinet i nam go pokażesz
    Aniu zaraz priva skrobnę

  17. #2217

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dziewczynki u nas wnętrzarsko niewiele się dzieje...próbuję zmolestować męża i znależć czas abyśmy powiesili w końcu ramki na zdjęcia...od roku leżą w gabinecie i czekają na swoją kolejno i w końcu chciałabym się wziąść za ten gabinet bo póki co to nie wybieramy się do Noo okolicznościach tej decyzji nie chciałabym się rozpisywać bo to trudny dla mnie temat

    i to jest bardzo dobra wiadomość do No zawsze jeszcze zdążycie jeśli kiedyś zmienicie zdanie
    Dziennik i komentarze to już historia

  18. #2218
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Anetko rozumiem jak najbardziej że nie chce rzutów udostępniać ale bardzo proszę o zdjęcia elewacji na [email protected]
    Twój ogród jest CUDOWNY, i napewno będę wracać do niego przy okazji zakładania swojego. Mam prośbę czy mogłabyś zaglądnąć do mojego dziennika w wolnym czasie i napisać mi ewentualnie na emaila czy ja dobrze tam wszystko umieszczam bo powiem szczerze że trudno to dla mnie temat, a chciałabym żeby było to widoczne tak jak u Ciebie.

  19. #2219

  20. #2220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    Anetko rozumiem jak najbardziej że nie chce rzutów udostępniać ale bardzo proszę o zdjęcia elewacji na [email protected]
    Twój ogród jest CUDOWNY, i napewno będę wracać do niego przy okazji zakładania swojego. Mam prośbę czy mogłabyś zaglądnąć do mojego dziennika w wolnym czasie i napisać mi ewentualnie na emaila czy ja dobrze tam wszystko umieszczam bo powiem szczerze że trudno to dla mnie temat, a chciałabym żeby było to widoczne tak jak u Ciebie.
    Anitko
    o zalinkuj proszę swój dziennik bo chyba w sygnaturce nie Masz???

Strona 111 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony