dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 85
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Kanka, alonem juz się zachwycałam. Teraz przyszedł czas na pokoik córki. Podoba mi się i pewnie mojej córce by się podobał. Ale powiem Ci, że jak na miłośniczkę różu, Twoja córa ma mało tego koloru w pokoju. I nie chodzi mi o ściany i meble
    Napisz mi proszę jakiej wielkości jest sypialnia córeczki.
    Tzn że się udało skoro tak tego różu nie widać taki był moj cel. Mnustwo go w zabawkach które starałam się pochować pewnie dojdzie też w dywanie, roletach no ale przynajmniej baza mniej różowa
    pokoj ma jakieś 14-15m ze skosami po podłodze troche więcej z 17m

  2. #22

    Domyślnie

    super pokoik córci, ja mam pytanie skąd jest łóżeczko i szafa, i jeszcze te pojemniki na podłodze na których stoi samochód czy one są drewniane
    Ostatnio edytowane przez AJA123 ; 23-09-2011 o 13:35

  3. #23

    Domyślnie

    Super! A już szczęka mi opadła do ziemi, jak zobaczyłam projekt na stronie archetona i porównałam ich elewację z Waszą. Wasza jest dużo, dużo lepsza!
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #24

    Domyślnie

    Dziękuje za miłe słowa.
    nihiru domek ma kształt dość klasyczny, teraz pewnie byśmy woleli coś nowoczesnego ale ....... Taki domek ciężko bardzo nowocześnie zrobić więc choć użyliśmy kolorów ulubionych a do tego warunki zabudowy nas ograniczają. Ale jak kiedyś inny będe budować to pewnie prostszy Tym bardziej mi miło że uważasz że nie jest tak źle i lepiej niż w projekcie
    AJA123 pojemniki są hmmm drewnine może nie ale z płyty jak meble a nie plastikowe zakupione na allegro bez konkretnej firmy
    Szafa to Bellamy seria Greta biała a łóżko STEENS for Kids

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    dotarłam i ja

    Już w szarościach pisałam ,ze mi się podoba ale co mi szkodzi się powtórzyć - świetne to co do tej pory i czekam na jeszcze
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  6. #26

    Domyślnie

    chce powiedziec, ze jest pięknie...kuchnia,salon,sciany...
    Twoja podloga spedza mi sen z powiek (biale wenge), cena dla mnie niestety na dzien dzisiejszy zaporowa, ale bede robic wszystko, by ją miec-mysle, ze warto? jakie Twoje doswiadczenie? jest warta swojej ceny?
    aaa jaka masz farbe na scianach?
    jeszcze raz, gratuluje, sliczne wnetrza poczynilas, kochana

  7. #27

    Domyślnie

    Tą białą podłogę warto oj warto. To jedna z rzeczy z których jestem mega zadowolona. Nie widać na tym kurzu ani zarysowań (w zasadzie nie wiem czy je mam ) świetna do czyśczenia do tego moim zdaniem wygląda świetnie i przez to że jest taka biała nie udaje drewna czyli czegoś czym nie jest . Że ja miałam jakąś pomroczność że wziełam u góry ciemne ;-( To pierwsze co idzie do wymiany.
    farby z mieszlnika ale nie pamiętam nazwy , niektóre są tikurilli. Jeśli chcesz konkretny nr koloru to powiedz o które Ci dokładnie chodzi

  8. #28

    Domyślnie

    dziekuje wlasnie do tego zmierzam, zeby miec na podlodze cos, co nie udaje...
    sciany-chodzi mi o sciane kominkową, ze tak sie wyrażę

    aaa, musze jeszcze cos (inaczej sie udusze)...
    masz PIEKNĄ elewacje zewnetrzną... zwazywszy, iz moja jest kanarkowa/zolta (efekt zgnilego kompromisu), osmielam sie oficjalnie wyrazic swoją zadrosc, ZAZDRASZCZAM OKRUTNIE!

  9. #29

    Domyślnie

    hehe z elewacją też były przeboje bo ona niby jasno szara jest a wyszła jak brudny biały (tak to jest wybierać z próbek ) ale może i dobrze bo przynajmniej rozjaśnia tą czarną klinkierówkę.
    Kolor na kominku to S 5500N z palety kolorów NCS

  10. #30

    Domyślnie

    To teraz pokaże mój nowy zakup lampa 40 paro letnia Bardzo ją już lubie



    Uploaded with ImageShack.us


    No i troche kuchnia z bliska, na zdjęciach jeszcze bez cokołów i szyby nad blatem




    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    mój czajnik



    Uploaded with ImageShack.us

    kominek dla zainteresowanych



    Uploaded with ImageShack.us

    No i moje miejsce do klikania na necie



    Uploaded with ImageShack.us

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    kanka9, jak to lampa 40-letnia? Nie wierzę! Jakim cudem?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    kanka9, jak to lampa 40-letnia? Nie wierzę! Jakim cudem?
    zakupiona na ebay-u to stary Glashutte Limburg

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Nie zrozum mnie źle, chodziło mi o design - nie spodziewałam się, że 40-letnie lampy mogą być tak ładne Wygląda jak ikona XXI wieku!

  14. #34

    Domyślnie

    Bo teraz wróciła moda na lata 60-70 Ja uwielbiam meble z tych lat. Na ebay wysiaduje i oglądam i się czaje na różne cudeńka niestety nie stać mnie na kupno wszystkiego co bym chciała na raz więc pewnie powoli z czasem będzie przybywać staroci

  15. #35

    Domyślnie

    kanka już Ilonka o ty mówila , bardzo podobnie u mnie jak i u ciebie, te same kolory no i uklad kuchni prawie identyczny ale to zaleta archonu, zastanowia mnie dlaczego masz ciemne listwy przypodlogowe , kierowałaś sie oknami, i jeszcze jedno , zdradz cenę stolu prawie identyczne i cena mnie zastanawia bo twój od stolarza

  16. #36

    Domyślnie

    reni ja mam projekt z Archetonu a nie Archonu ale to nie ważne
    listwy ciemne bo ma być to nawiązanie to drzwi wew które znowu były ciągiem okien . Gdyby okna były białe to na pewno stolarka wew też była by biała. Do tego w moim przypadku jakoś nie widze białych listew ze względu też na ciemne schody i całą ciemną góre. Także to zamierzone
    Co do stołu to jest mojego projektu zrobiony przez naszego stolarza. Jest 2m długi po rozłożeniu do 4m . Blat to piękny fornir czarny dębowy satynowy (taki sobie wymyśliłam a on mi zrobił ) a nogi lite drewno. Ciężki pierun strasznie a cena 4400zł Jak na razie jestem baaardzo z niego zadowolona.

  17. #37

    Domyślnie

    czyli się znowu potwierdza, że dobry stolarz też się ceni, mój dużo tańszy ale nie rozkładany, ciesze się że nie przepłaciłam, twój pięknie się prezentuje

  18. #38

    Domyślnie

    Oj stolarz często droższy od takich sklepowych. Ale powiem Ci, że jak porównuje jego prace np. meble w łazience to widać ogromną różnice niż te masowo robione. Dopracowane w każdym kawałku i materiały porządne. Ale trafić na dobrego stolarza też sztuka. Nie chce zapeszać, ale z tego jesteśmy zadowoleni. Tu jeszcze jego foteczki



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Faktycznie stół piękny, widać, że to porządna robota

    Z domkiem Reni skojarzyła mi się właśnie ta kuchnia najbardziej i trochę kolorystyka Teraz widzę, że tak naprawdę to zupełnie inne wnętrza i moja opinia była chyba trochę na wyrost. Obydwa wnętrza są oryginalne, żeby nie powiedzieć - jedyne w swoim rodzaju.

    Co do stolarzy, faktycznie, to duże ryzyko (ja się bałam, zamawiając meble do salonu, mimo że stolarz polecony przez najbliższą rodzinę), ci najlepsi liczą sobie za swoją pracę całkiem sporo, ale takie meble mają jeden, niepodważalny plus - są dokładnie takie, jak tylko można sobie wymarzyć (kolor, kształt, rozmiar) i dopasowane do konkretnego wnętrza.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    A co to czerwone szlaczki na słupie przy stole na pierwszej fotce wnętrz?
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

Strona 2 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony