dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 85
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #61

    Domyślnie

    pan od rolet wcinał się w elewacje . I u nas troszkę czasami wystaje po za . Ale to kwestia grubości skrzynki (im większa rolet tym skrzynka grubsza) i grubości ocieplenia zew u Was.

  2. #62

    Domyślnie

    10cm to troche mało tzn po prostu będzie więcej wystawać. Też obawiałam wycinania ale naprawdę ładnie , czysto i sprawnie mu to poszło , tak samo w środku (oczywiście pewnie zależy od fachowca ) że nawet nie trzeba było za wiele obrabiać

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    zaluzje fasadowe
    z czyszczeniem byłby kłopot
    w mieszkaniu mam od wewnątrz i szlag mnie trafia kiedy mam je czyścić a co dopiero na dworze: i większe i bardziej brudne
    taka jestem...

  4. #64

    Domyślnie

    Kanka, Yokasta: ależ oczywiście że zasłony absolutnie nie przeszkadzają roletom. Napisałam tak tylko dlatego że Kanka napisała "Bardzo je lubie. Dzięki nim nie musze nic na siłę zawieszać w okna bo wystarczy że się zasłonie od zew", poniekąd sugerując, że rolety zastępują u niej zasłony.

    Wszystkie zalety które wymieniłyście rozumiem i doceniam. I naprawdę chciałabym, żeby mi się te rolety podobały, ale mi się nie podobają i co mi zrobicie?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Zobaczymy jak duże skrzynki u nas wyjdą, jeśli roleta będzie miała bardzo wystawać to ją damy na zewnątrz nad oknem.
    Wszystko zależy od fachowców, my nawet nie wiemy jaki mamy tynk, ani producent ani kolor

    No nieważne, już nie zaśmiecam, rolety to i tak nie wiadomo kiedy będą .

    Nihiru, mi też się nie podobają ale właśnie o to chodzi, że nie muszą bo nie są po to żeby się podobać .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post

    Nihiru, mi też się nie podobają ale właśnie o to chodzi, że nie muszą bo nie są po to żeby się podobać .
    aaaa - to wiele wyjaśnia
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Kanka, Yokasta: ależ oczywiście że zasłony absolutnie nie przeszkadzają roletom. Napisałam tak tylko dlatego że Kanka napisała "Bardzo je lubie. Dzięki nim nie musze nic na siłę zawieszać w okna bo wystarczy że się zasłonie od zew", poniekąd sugerując, że rolety zastępują u niej zasłony.

    Wszystkie zalety które wymieniłyście rozumiem i doceniam. I naprawdę chciałabym, żeby mi się te rolety podobały, ale mi się nie podobają i co mi zrobicie?
    No właśnie ja też napisałam że one absolutnie dekoracyjne nie są i nie muszą. Ja nawet je zakładając nie zastanawiałam się czy one ładne czy nie poprostu jakaś tam konieczność
    No i właśnie napisałam że nie musze wieszać nic na siłe czyli mając je mogę spokojnie uzbierać na coś co mi się podoba lub kupić później jeśli od razu nie mam kaski na dekoracje na okno . Bo pewnie gdybym nie miała tych zew to szybko zakupiłabym cokolwiek na okna a mam ich sporo na parterze bo sąsiedzi dość blisko Z resztą często nas nie ma w domu i nie chce żeby ktoś nam do domu zaglądał co tam mamy.

  8. #68

    Domyślnie

    No widzisz? a ja zrozumiałam że się cieszysz, bo w ogóle nie chcesz żadnych zasłon i dzięki roletom nie musisz ich mieć.
    Okazuje się że nie tylko pisać zrozumiale nie potrafię (to wiedziałam), ale czytać też (chyba się starzeję, bo do tej pory nie miałam z tym problemu)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  9. #69
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Nihiru, co bajdurzysz dobrze się Ciebie czyta
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    No widzisz? a ja zrozumiałam że się cieszysz, bo w ogóle nie chcesz żadnych zasłon i dzięki roletom nie musisz ich mieć.
    Okazuje się że nie tylko pisać zrozumiale nie potrafię (to wiedziałam), ale czytać też (chyba się starzeję, bo do tej pory nie miałam z tym problemu)
    hehe spokojnie Ja co prawda nie wiem czy coś będe zakładać czy nie bo mi to jakoś nie przeszkadza na razie ale nie dla tego że mam zew rolety . Ale dzięki nim nie mam ciśnienia czegoś zakłądać więc w zasadzie dobrze troche zroumiełaś
    Strasznie chciałam shuttersy ale na cały dom mnie nie stać bo wyliczyli mi więcej niż za okna ;-/ Ale myśle może do łazienki bo tam coś musze założyć . Myślicie że będzie dobrze ?

  11. #71

    Domyślnie

    A dzisiaj moja córcia kończy 3 latka i stawia torta dla wszystkiech



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  12. #72

  13. #73
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    a gdzie fotka solenizantki?
    No masz...
    Uczepiła się dzisiaj tych fotek, łazi po wątkach i na ekshibicjonizm namawia

  14. #74

  15. #75

    Domyślnie

    Yokasta - nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu - ja właśnie mam wrażenie że mojego bełkotu nie można zrozumieć!
    (ciągle nie umiem wklejać emotek, więc w tym miejscu wyobraź sobie buziaka)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  16. #76

    Domyślnie

    Kanka, wszystkiego najlepszego dla córeczki
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Kanka, wszystkiego dobrego dla córci!

    Nihiru możesz dać hug będzie jak buziak )))
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  18. #78

    Domyślnie

    Dziękuje w imieniu córy za życzenia A co do zdjęcia hmmm musze się zastanowić

  19. #79

    Domyślnie

    Witam,
    piękny domek, pięknie urządzony, a pokój córki super. Proszę o info skąd są mebelki a w szczególności łóżko?
    pzdr

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    No i pokoik córy która uwielbia wszystko co różowe Brakuje czegoś na okna, dywanu i jakiś pierdółek



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  20. #80

    Domyślnie

    I jeszcze jedno pytanko - a krzesełka skąd ??? szukam czegoś do kuchni i nic
    pzdr

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    Oj stolarz często droższy od takich sklepowych. Ale powiem Ci, że jak porównuje jego prace np. meble w łazience to widać ogromną różnice niż te masowo robione. Dopracowane w każdym kawałku i materiały porządne. Ale trafić na dobrego stolarza też sztuka. Nie chce zapeszać, ale z tego jesteśmy zadowoleni. Tu jeszcze jego foteczki



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

Strona 4 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony