dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 107 z 253
Pokaż wyniki od 2.121 do 2.140 z 5049
  1. #2121

    Domyślnie

    Trzeba by zrobić badania...

    Sam kształt pomieszczenia, korytarza, ilość mebli, itp może tu mieć znaczenie.

    Naprawdę jest wiele możliwości. Nawet to czy na podłodze jest parkiet czy wykładzina dywanowa.

    Nowe kup z progiem i uszczelką lub z tzw "progiem opadającym"...


    ...a może słuch Ci się poprawił (???).

    Pozdrawiam serdecznie.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  2. #2122

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś zna drzwi z firmy prestige. Są w katalogu na stronie prestige-sa. Jak oceniacie design? Wnętrze w stylu nowoczesnym,szarości, czernie, biały.

  3. #2123

    Thumbs up

    http://www.prestige-sa.pl/pl

    Jeśli o te Ci chodzi to odradzam.

    Produkt super designerski ale jakość wykonania żałosna. Spasowanie kolorystyczne dodatków - klamek-ościeżnic-ramek fatalne.

    Klamki bardzo słabej jakości.

    A mogło być tak pięknie... Katalogi robią naprawdę dobre wrażenie. ....drzwi z daleka też.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  4. #2124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madeleine Zobacz post
    Szukam drzwi białych, bez widocznej struktury drewna, nowoczesnych. Obecnie mam Polskone Modern i nie jestem zadowolona - słabo izolują akustycznie (wypełnienie jest z płyty mdf, czy to dlatego?), poza tym po 2 latach wyglądają tak sobie.
    Co polecicie?
    Coś białego i gładkiego:
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  5. #2125

    Domyślnie

    super, co to takiego i czemu tak drogo? Klimek&Kluś?

  6. #2126

    Domyślnie

    Konstrukcja drewniana.
    Wartość skrzydła HL1 + ościeżnicy + zawiasów chowanych + zamka magnetycznego ok 2300 zł.
    Czy drogo?? Hmmm... To zależy od standardu życia kupującego...
    Klamka 2275Q ok 200 zł.

    Pozdrawiam.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  7. #2127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.116

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    ...a może słuch Ci się poprawił (???)
    buhaha
    A tak poważnie, to trudno uważać, by Moderny miały być z założenia gorsze od innych drzwi. Przyjać trzeba, że drzwi z wypełnieniem innym niż plaster miodu są w miarę ciche do takiego użytkownia jak w domu.
    Przyczyny większego odczucia hałasu szukałbym raczej poza drzwiami (no chyba, że stare drzwi były jakimś fartem bardzo ciche i nowe /normalne/ wypadają przy nich blado?

  8. #2128

    Domyślnie

    No właśnie nie mam pojęcia, gdzie tkwi problem. Oba budynki nowe, drzwi też, szpara dołem nieprzesadnie wielka (ale faktem, że teraz nie mam listew progowych). Swoją drogą - czy jest jakaś alternatywa cenowa dla białych drzwi poza pol-skone (z tego, co pamiętam, to kosztowały z ościeżnicą 800-900/ szt), a propozycją Robespierre za 2300? Nie muszą być bezprzylgowe, zamek magnetyczny to jakieś 30pln na allegro, więc też obejdę ten problem.

  9. #2129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.116

    Domyślnie

    No znam alternatywy. Z założenia drzwi białe są albo tanie, albo ekskluzywne.
    Z tanimi stolarzami bym nie ryzykował(chyba że masz takiego pewnego, poleconego przez zaufanych ludzi), bo biały kolor na drewnie wymaga praktyki i dobrej technologii, a to trudno pogodzić z niską ceną.
    Moderny też w ostatnim roku mocno podrożały i na moje oko wyjdą teraz ok 1,1-1,3 tys. zł. z montażem

  10. #2130

    Domyślnie

    Z zamkiem z allegro to troszkę bardziej przemyśl pomysł... Producenci raczej nie przygotują w skrzydle i ościeżnicy otworów technologicznych zupełnie za free...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  11. #2131

    Domyślnie

    na razie to szukam alternatyw A z droższych to od razu jest 2300, czy jest coś po 2k albo 1,8?

  12. #2132

    Domyślnie

    Jeśli skrzydło może być zupełnie gładkie (tzn bez kasetonu i ramiaków wokół) to możesz spojrzeć na drzwi DEWRO.
    Model ST01+ość reg+RAL biały, powinny wyjść ok 1600-1800 zł.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  13. #2133

    Domyślnie

    Taka moja propozycja jeżeli ktoś potrzebuje białych drzwi ostatnio u klienta zamontowane .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.JPG
Wyświetleń:	577
Rozmiar:	19,2 KB
ID:	57968  
    By się podobać, musisz pozwolić, by ludzie którzy wiedzy mniej od ciebie, objaśniali ci rzeczy, o których ty wiesz więcej od nich.

  14. #2134

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madeleine Zobacz post
    na razie to szukam alternatyw A z droższych to od razu jest 2300, czy jest coś po 2k albo 1,8?
    Proponuję jeszcze oprócz Dewro firmę Moric kwestia tego jak szybko musisz je mieć . Moric za gładkie min 2100 zł ale potrzeba się spieszyć bo planują przerwę wakacyjną ...
    By się podobać, musisz pozwolić, by ludzie którzy wiedzy mniej od ciebie, objaśniali ci rzeczy, o których ty wiesz więcej od nich.

  15. #2135

    Domyślnie

    No i na zdjęciu widzę ładną sztukę Morica...

    Oczywiście to klasa wyżej niż Dewro. Cena niestety ciut też.

    Polecam - nie będzie rozczarowania.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  16. #2136

    Domyślnie

    dzięki, muszę przemyśleć temat. I to mocno

  17. #2137

    Domyślnie

    Ale tak bez przesady... Drzwi są ważne ale najważniejsze jest zdrowie...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  18. #2138

    Domyślnie

    To pokażę moje.
    Stawialiśmy przede wszystkim na niską cenę, nie chcąc przy tym stracić na wyglądzie. Dla mnie ważne było, żeby były drewniane.
    Drzwi surowe kupiliśmy zatem w obi, deski wykańczające u stolarza. Do tego trochę pracy, farby i .......voila (metalowe wstawki także na zamówienie)



    Mi się bardzo podobają i na pewno posłużą nam przez lata, nie mówiąc już o tym, że kolorystycznie idealnie pasują do okien
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  19. #2139
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Czy deski wykańczające to ościeżnica, czy montowaliście je na ościeżnicy? My mamy zamiar zastosować ten sam patent, planujemy drzwi i regulowaną ościeżnicę z Castoramy.

  20. #2140

    Domyślnie

    Ościeznica była wewnętrzna, wyglądało to tak:

    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

Strona 107 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony