dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 202
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 4029
  1. #3781
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    oj dziewczyny, dziewczyny

  2. #3782
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post

    To może zamiast umowy pan-poddana spisz tą instrukcję obsługi

    Czytać, czytać, a wcześniej kupić kajdanki i inne zabawki do sypialni małżeńskiej
    Marta jako że ja jestem [popieprzona na co najmniej 10 sposobów to nie potrafię sporządzić instrukcji obsługi dlatego chętnie bym z takowej skorzystała, żeby czasem lepiej zrozumieć sama siebię...kurna chyba mam kryzys wieku sredniego bo na pewno nie menopauzę

  3. #3783
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    A ja własnie od pół godziny ćwiczę, ostro, wiecie dlaczego

    Anetko uśmiałam się do łez "Moj mąż Greyem nie jest" Mój tez nie Resztę wrażen napisze później Podoba mi sie ta dyskusja , nareszcie !!!!!!!

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #3784
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Moja sypialnia teraz się zwie pokojem zabaw mam zamiar ściany pomalować na czerwono
    może będzie prościej jak dzieciakom bawialnię zabierzecie ja u siebie nie przewiduję aż takich zmian

  5. #3785
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    A ja własnie od pół godziny ćwiczę, ostro, wiecie dlaczego

    Anetko uśmiałam się do łez "Moj mąż Greyem nie jest" Mój tez nie Resztę wrażen napisze później Podoba mi sie ta dyskusja , nareszcie !!!!!!!
    Ala ja od poniedziałku na fitnes się zapisałam

  6. #3786
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Eeee ja tu nie będę zaglądać. Na Greya i tak nie mam czasu żeby przeczytać, na fitness lepiej żebym obecnie nie szła i nic na czerwono nie chcę przemalowywać .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  7. #3787

    Domyślnie

    co wy z tym fitnessem
    yokasta u mnie podobnie, tyle że ja już z młodszym w pieluchach siedzę
    zamiast Greya u mnie Kocham uczyć czytać do tego biegam ze starszym po logopedach i laryngologach


    O ćwiczeniecha pomyśle, za.......... 3 lata może

  8. #3788
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Eeee ja tu nie będę zaglądać. Na Greya i tak nie mam czasu żeby przeczytać, na fitness lepiej żebym obecnie nie szła i nic na czerwono nie chcę przemalowywać .
    Aniu jak teraz czasu nie znajdziesz to za chwilę ani tyle ja przemalowywać tez nie będę ale na początek rozejrzę się za czerwoną pościelą z satyny

  9. #3789
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Taa teraz czytam, a jakże - "Poczytaj mi mamo" . Na szczęście (albo nieszczęście) do najbliższego fitnesu i tak mam 40 km.

    Anetko, kończymy remontowe sprawy malujemy drzwi, dopinamy górną łazienkę na przedostatni guzik, a do tego jeszcze staramy się jakoś ogarnąć całą resztę. Tak naprawdę wolałabym, żeby to młody zajmował już mój czas .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  10. #3790
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida2 Zobacz post
    co wy z tym fitnessem
    yokasta u mnie podobnie, tyle że ja już z młodszym w pieluchach siedzę
    zamiast Greya u mnie Kocham uczyć czytać do tego biegam ze starszym po logopedach i laryngologach





    O ćwiczeniecha pomyśle, za.......... 3 lata może
    Jak przeczytasz Greya to będziesz wiedziała Może za kilka lat jak dzieci podrosną


    A ja wkleję ostatnie słowa książki, po angielsku co by nie było tak łatwo, zauważcie, że Ana nie mówi na Greja Szary tylko mój Fifty, co mi się lepeij podoba

    Jeez . . . Life is never going to be boring with Christian, and I’m in this for the long haul. I love this man: my husband, my lover, father of my child, my
    sometimes Dominant . . . my Fifty Shades.

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  11. #3791
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Yokasiu miło, że wpadłaś, oj dla Ciebie też jest tam fragment, może by Ci się spodobało

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  12. #3792
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Alu, ja jestem fanką literatury kryminalnej. Zwłaszcza polskiej z czasów PRL, pierwszych książek Joanny Chmielewskiej a obecnie Marka Krajewskiego, Mariusza Czubaja. Dla rozluźnienia raz w roku połykam taką Grocholę to może i Greya bym przeczytała, chociaż nie wiem, nie ciągnie mnie zupełnie miło jednak poczytać takie dyskusje .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  13. #3793

    Domyślnie

    Dziewczyny - a czemu rozwiązaniem jest Maria?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  14. #3794
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Dziewczyny - a czemu rozwiązaniem jest Maria?
    Pierwsze zdanie brzmi Ojciec Marii miał pięć córek

    I nie moge się oprzeć ostatnio takim domom




    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #3795
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    mnie tez się takie formy nowoczesne podobaja....myslelismy o podobnym ale brakło nam odwagi, poza tym u nas nie przeszedłby dach płaski bo warunki zabudowy na to nie pozwalały....

  16. #3796
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Dziewczyny poczytałam sobie Was i zrobiło mi się lżej na duszy. Mam wrażenie, że ludzie się wstydza mówić o wielu problemach, a tu taka dyskusja, Naprawde Wam za nia dziewczyny dziękuję. Ja to w ogóle doszłam do wniosku, że nie mogę czytac takich książek, bo ja wszystko do siebie przyjmuję, jakby to była prawda, nie umiem sie od tego zdystansować. Ja patrzę ze względu na wiek na Greya jako jego matka i codziennie płaczę, jaka mu sie krzywda stała i co ja bym zrobiła, by zmienic jego profil psychologiczny. Mam gotowe rozwiązania, prawdopodobnie byłabym jego swietnym psychologiem.

    Dla mnie "postać" wewnętrznej bogini" jest genialna. któraż jej nie ma (obojętnie jakby ją zwał), a na wielu forach mówi się o tym jakie to beznadziejne. Mnie razi foliowa paczuszka otwierana w pierwszym tomie co najmniej piętnaście razy, ale może młode dziewczyny, nie zapomną o niej po przeczytaniu ksiązki i nie będzie tylu niechcianych dzieci

    No i jeszcze taka moja uwaga, a właściwie mojego męża, że Grey został napisany przez kobietę, a w rzeczywistości mężczyźni w wielu wypadakch tak nie postępują, tak nie mówią. Więc ta postać to pobożne zyczenie nas kobiet ( oczywiście bez jego psychicznych odchyłów) i trudno się spodziewac, że nasi mężowie po tylu latach z nami będa się zachowywali tak samo

    Fajnie jest dostać na urodziny bransoletkę z charmsami i białe Audi R-8
    z karteczką " Za nasze wszystkie pierwsze razy, w pierwsze urodziny, ktore obchodzisz jako moja ukochana żona, Kocham Cię C"
    Dla niewtajemniczonych dla Christiana i Any wiele rzeczy dla nich było nowością nigdy przedtem tego nie robili


    ale juz nie fajnie usłyszec po trzech dniach od męża to co uslyszała Ana, mówiąc mu, że jest w ciązy.

    Więc chcąc byc jego żoną albo mieć podobnego męża trzeba go kochać bezwarunkowo obojetnie jaki jest, za jego wady również

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #3797
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    mnie tez się takie formy nowoczesne podobaja....myslelismy o podobnym ale brakło nam odwagi, poza tym u nas nie przeszedłby dach płaski bo warunki zabudowy na to nie pozwalały....
    U nas też warunki zabudowy 30 stopni, ale taki dom to bym chciał sobie wybudować juz chyba nawet nie w Gdyni, ale w Hiszpanii, na Miami, czy na zachodnim wybrzezu USA Wiesz moja kuzynka wybudowała sobie parterowy dom z płaskim dachem i mój mąż mówi, że to sklep, a murarz który go budował porównuje go z remizą strażacką, a mi sie co raz bardziej podoba

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  18. #3798
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Alu, ja jestem fanką literatury kryminalnej. Zwłaszcza polskiej z czasów PRL, pierwszych książek Joanny Chmielewskiej a obecnie Marka Krajewskiego, Mariusza Czubaja. Dla rozluźnienia raz w roku połykam taką Grocholę to może i Greya bym przeczytała, chociaż nie wiem, nie ciągnie mnie zupełnie miło jednak poczytać takie dyskusje .
    Ja tak odpowiadam nie po kolei, ale powiem Aniu, że trochę kryminału mozna w Greyu też znaleźć Wysłałam Ci pierwszy tom na maila, może jednak

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  19. #3799
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Tak podczytując Wasze opinie i przemyślenia po przeczytaniu ,zastanawiam się czy w ogóle do tej książki podchodzić ..
    Oczywiście, że podchodzić, ja mam wrażenie, ze wielu osobom zmieniła myślenie na temat seksu I dobrze powinno się coś dziać Nuda w sypialni to nie jest coś o czym marzę

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  20. #3800
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Alu ja niby wiem, że to literacka fikcja ale zawsze po przeczytaniu dobrej książki potrzebuję około tygodnia na zdystansowanie się. To prawda, że książka jest napisana przez kobietę i z myślą o kobietach mam nadzieję, że mój mąż pokusi sie o przeczytanie chociażby I tomu i wówczas będę mogła cokolwiek powiedzieć jaka jest reakcja na Greya facetów.
    Tak jak pisałam już wcześniej, namiastkę Greya miałam na III roku studiów...poznałam pewnego wariata, który na drugi dzień mi się oświadczył , po czym robił takie rzeczy, że chciałam z Krakowa do Wrocławia uciekać taka byłam przerażonadziś się z tego śmieję ale wtedy byłam młoda i .... było minęło....
    Ala ja uważam, że Polakom ciężko się tak publicznie obnażyć...nawet na przysłowiowej "kozetce" często trzeba od pacjentów wiele rzeczy wyciągać niczym wołami...

Strona 190 z 202

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony