dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 81
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.420 z 1606
  1. #1401
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Aniu pięknie!!!! zmiana jest kolosalna! wielkie brawa!!!!

    Rozplenice, kulki bukszpanowe, brzoza pendula, rozchodniki, jeżówka wszystko to co kocham!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  2. #1402
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Moją ostatnią zdobyczą są sosny górskie Varella. Śliczne są!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  3. #1403
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar paciorki
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-485
    Dzielnica
    Giszowiec
    Posty
    358
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post

    Moje ukochane rozchodniki okazałe uratowane ze stosu całopalnego (paciorki wie o co chodzi ) W przyszłym roku mam nadzieję będą już kwitły razem z jeżówką.

    Paciorki wie i się cieszy jak nie wiem co !!!

    Aniu, pisałam już wiele razy ale powtórzę poraz kolejny: nie spodziewałam się, że ruszysz do pracy z takim zapałem i siłą. Początkowo zmiana miała być przecież tylko na niedużym fragmencie. Dwójka maluchów w domu a dom i ogród wymuskane!

    Cieszę się, że marcowa chandra ogrodowa rozmyła się w niebycie
    Domek na Giszowcu - blog - TUTAJ !!!

    Więcej zdjęć - TUTAJ i TUTAJ

    Link do dziennika - TU

    Na Fejsbuku - TUTAJ

  4. #1404
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!


    LAZUR

    Beata

  5. #1405
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Na wszelki wypadek, gdybym nie zdążyła życzyć wszystkim moim forumowym przyjaciołom z osobna...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #1406

  7. #1407
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Aniu!

    Żeby karp był doskonały
    I pierogi smakowały
    Dużo szczęścia i radości
    W Święta samych pomyślności
    Prezentów i humoru dobrego
    Wszystkiego najlepszego!

    życzy nemi



  8. #1408
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Na te Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pokoju w sercu, radości, cudowności....
    Bądźcie szczęśliwi!


    Nelka

  9. #1409

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Wróciłam, bo obiecałam, że wrócę. Wróciłam, ponieważ coś mogę pokazać. A mianowicie naszą klatkę schodową, która, po blisko 1,5 roku mieszkania doczekała się całkowitego wykończenia. O planach na klatkę schodową pisałam na blogu. W planach była płytka ręcznie formowana - cegła. Jest i jestem w niej bezgranicznie zakochana. W miejsce pętelek z kabli są światełka oświetlające schody. Pojawiły się kryształowe kinkiety oraz galeryjka obrazów.

    Tak prezentuje się całość...

    - w kwestii tych lampek byłam bardzo sceptyczna. Dawno temu byłam nimi zachwycona, potem przestały mi się podobać. Po montażu jestem z nich bardzo zadowolona. Wieczorem ładnie oświetlają schody, a kształtem i materiałem pasują do włączników


    - zamierzony efekt osiągnięty. Surowość cegły i elegancja kryształowego kinkietu




    - nasza minigaleria




    - w całości przy oświetleniu i w świetle dziennym






    W najbliższej przyszłości pokażę jeszcze górny przedpokój, bo póki co, podczas fotografowania schodów, to co było za moimi plecami, wołało o pomstę do nieba...
    O mamuniu! jaka cudna klatka schodowa!!!! Wiem, że Twój wpis juz stary jest, ale ja dopiero teraz znalazłam te zdjęcia i zachwyt mój wyrazić musiałam Pozdrawiam i witam się jednocześnie. Przebrnęłam już przez Twój zamknięty wątek, a że klimacik domu mnie urzekł i zbliżony jest do tego co bliskie i memu sercu, to teraz zaczynam się przekopywać przez nowy wątek Chociaż coś tu cicho jest

  10. #1410
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Lili An, witam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za miłe słowa oraz pozostawienie po sobie znaku.
    Tym bardziej jest mi miło, że Ci się podoba, ponieważ na wątku o klatkach schodowych, moja klatka spotkała się z ostrym słowem krytyki. A że oświetlenie schodów nie pasuje do stylu schodów, a że kinkiety nie pasują do cegły, a że galeryjka to nie galeryjka a dwa zupełnie inne, do niczego nie pasujące obrazki.
    Ja mimo tego uwielbiam swoją klatkę schodową i uważam je za jedno z ładniejszych i bardziej udanych miejsc w domu. Dumna jestem z pracy jaką włożył w nią mój mąż.

    A cicho tu, bo ostatnio "stara" ekipa forum uległa wykruszeniu, pojawiło się wiele nowych osób, do których ja nie mam czasu zaglądać i podtrzymywać konwersacji, choć wnętrza na forum są coraz piękniejsze. U niektórych tematy wnętrzowe zastąpiły tematy dzieciowe, a mimo wszystko uważam, że to dział bardziej wnętrzowy No i do mnie już w zasadzie nikt nie zagląda, więc nie chce mi się pisać do szuflady.

    Z nowości nawet bym miała co pokazać, bo mam odnowiony przedpokój i sypialnię po remoncie.

    Pozdrawiam i gorąco zapraszam!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  11. #1411

    Domyślnie

    ooooohhhh, to wrzucaj, wrzucaj fotki! A co do ciszy... Wiesz, czasem takie cisze sę potrzebne. Czasem po prostu codzienne zmagania z rzeczywistością nie pozwalają na aktywność w rzeczywistości wirtualnej ale może jak zaczniesz wrzucać nowe zdjęcia, to znów zrobi sie tu ruch w interesie Ja to właściwe nowa tu jestem. Znaczy biegam po różnych wątkach, bo niektóre wciągają jak niejeden serial A trafiłam na forum przez przypadek, po wyguglowaniu jakiegoś interesującego wnętrza. I tak sobie oglądam, podziwiam, zapamiętuję, bo sama właśnie wykańczam mój wymarzony domek. A co do krytyki na wątku o klatkach schodowcyh to w szoku byłam, jak o tym przeczytałam na początku tego wątku! (na razie jestem na 10 stronie ) Bo nie wiem, jak można było sie czepnąć tego wnętrza! Ok, rozumiem, że różne style się ludziom podobają, ale czasem to chyba ludzie tak lubią komuś dokopać, tak bezinteresownie Jesli mozna użyc takiego określenia. Ale najważniejsze, że Ty sama jesteś zachwycona schodami i ścianą! Mam nadzieję, że nie zakończysz wątku i nadal będziesz się dzielić swoimi czterema kątami

  12. #1412
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar paciorki
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-485
    Dzielnica
    Giszowiec
    Posty
    358
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Aniu, dawaj sypialnię i przedpokój!!!!

    Ps. Ale wiosna tej zimy! Upiekło Ci się z tymi trawami, co ? wiggle: !
    Domek na Giszowcu - blog - TUTAJ !!!

    Więcej zdjęć - TUTAJ i TUTAJ

    Link do dziennika - TU

    Na Fejsbuku - TUTAJ

  13. #1413
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Lili, na razie nie zamykam. Na forum zaglądam, ale rzadko coś piszę.
    Czasem piszę też na blogu, jak mam coś do pokazania (azyciekolemsietoczy.blogspot.com). Być może z czasem tam się zakotwiczę.

    Paciorki, obiecuję, ze wrzucę fotki przedpokoju i sypialni jak tylko się odgruzuję.
    O ogród nieustająco się martwię. Choć nie lubię zimy, to ta pogoda wcale mi się nie podoba. Śliwa wiśniowa ma pąki kwiatowe... Trawy i tak dostały zimowe ubranko. Aktualnie są już przycięte.
    Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś mnie odwiedzisz...

  14. #1414

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Lili, na razie nie zamykam. Na forum zaglądam, ale rzadko coś piszę.
    Czasem piszę też na blogu, jak mam coś do pokazania (azyciekolemsietoczy.blogspot.com). Być może z czasem tam się zakotwiczę.
    Dziękuję! Nie smiałam prosić o namiar na bloga, bo myślałam, że to tylko wtajemniczeni mogą podczytywać Pa pa pa

  15. #1415
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Aniu i ja czekam na fotki odnowionych pomieszczeń
    Sama jestem w trakcie remontu wiatrołapu to może coś od ciebie podpatrzę

    Buziaki!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  16. #1416
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Puk puk pozdrawiam!!!!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  17. #1417

    Domyślnie

    Witam ane, pięknie wykończony ogród... Ponieważ akurat to mnie w tej chwili najbardziej interesuje, pozwalam sobie zapytać jak wykonaliście obrzeże na granicy rabat i trawnika?

  18. #1418
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Ło Matko! Ależ mnie tu nie było. Obiecałam, nie miałam czasu, zleciało...
    AnnoMM, witaj! Od razu odpisuję. Obrzeże mamy granitowe. Wycinałam rowki łopatą i gumowym młotkiem wbijałam kostki. Nie są cementowane.

    Wypadałoby wrzucić parę zdjęć.

    Jeszcze w zeszłym roku odmalowaliśmy przedpokój, który z racji takiego a nie innego ogrzewania (tfu!) i bliskości garażu był w tragicznym stanie. W końcu pozbyłam się fatalnej farby Luxens. Malowaliśmy Beckersem i jestem zachwycona! Uporządkowałam kolekcję serduch, zakupiłam pikowaną ławeczkę coby szło przysiąść do wkładania butów. Całość prezentuje się tak:



    Serducha


    To ze sklepu Nelci


    To prezent od mojego Tatula. Wisi gdzie indziej, ale uwiecznić musiałam!


    Widok przez dwa przedpokoje. Świeczniki ze sklepu Nelci


    Ławeczka


    I tak ogólnie
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  19. #1419
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Ciąg dalszy...
    Na początku roku zabraliśmy się za odświeżenie sypialni, ponieważ przez lato jedno, drugie, trzecie nazbierało się na ścianach i suficie krwawych fleków po komarach. Kolory mnie zmęczyły i tapeta za wezgłowiem również. Zmienił się kolor, tapeta i przybyło kilka dodatków w odcieniach pokoju. W aranżacji pomagała Wioletta Kelly z INTERIORS.PL, ale ponieważ ja zawsze mam swoje zdanie, nie do końca jest tak jak projektowała. I tak mi się podoba. Zdjęć NIE MA będą później, bo jeszcze nie zrobiłam.

    Jeszcze nie skończyliśmy dobrze z sypialnią, jak małżonek poinformował mnie, że za moment przychodzi znajomy zająć się kuchnią.
    Może ktoś pamięta, że miałam w planach wyburzyć kawałek ściany, gdzie nie mieściła się lodówka do zabudowy. No właśnie, to był ten remont. Wesoło jak 150! W domu było pomarańczowo po skuciu cegieł. Wszystko, dokumentnie wszystko do mycia i czyszczenia!
    Pojechaliśmy do IKEA dokupić szafki. Okazało się, że fronty wyszły, można zamówić i czekać. Najdalej do tygodnia powinny być. Po tygodniu milczenia zaczęłam szukać frontów po całej Polsce. Następnego dnia już szukałam ich w całej Europie. Na czeskiej stronie wyczytałam , że kuchnie Faktum znikają z oferty i dlatego frontów już nie ma. Zadzwoniłam do IKEA i tam poinformowano mnie, że nie wiadomo jak długo będę czekać. Ciekawe, że nie mogli tego powiedzieć wcześniej! Mąż wziął urlop i pojechał po fronty do Drezna (to tylko 8 godzin jazdy w dwie strony). Ale wrócił z frontami, których to już następnego dnia nie było nawet tam! Stara lodówka zniknęła ze środka salonu, kuchnia została nieco uporządkowana. I jest taaaaak...







    Ten kąt gdzie lodówka i jasna zielona ściana jest odmalowany. Reszty, udaję, że nie widzę!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  20. #1420
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    To nie koniec...
    Jeszcze nie skończyliśmy kuchni, jak okazało się, że inny znajomy (wszystko dzieje się w małej wsi, więc wszyscy są znajomymi) zadeklarował się, że będzie budował nam domek gospodarczy na ogródku. Robimy taki murowany, który ma wyglądać podobnie jak dom. No więc zaczął się demontaż blaszaka i takie tam. Koparki, betoniarka (grucha) z pompą, cegły czyli budowa pełną gębą. Póki co jest fundament. Mam nadzieję, że po świętach pogoda będzie ładniejsza i budowa ruszy dalej. Okna, drzwi, dachówki, wszystko czeka. Ale tego syfu pokazywać nie będę. Widoki jak z budowy.

    W międzyczasie, po jakiś 6 miesiącach udało mi się sprzedać nasz dębowy stół z krzesłami. Trochę było żal i smutno, ale jakoś przeżyłam. Dawniej stał w wykuszu, ale ciężko się tam było poruszać, więc wywędrował na środek salonu. Tam znowu był dla nas z jednej strony za mały, z drugiej za duży. Generalnie nieustawny. Dla gości był za mały, natomiast był na tyle szeroki, że zajmował za dużo miejsca. Mimo tego w tym miejscu korzystało się z niego znacznie lepiej niż w wykuszu.
    Stół zabrali, 8 krzeseł też.
    Chwilowo funkcjonowaliśmy ze stołem i krzesłami z tarasu.
    Potem kupiliśmy gigantyczny stół STORNAS oczywiście w IKEA. Rozmiar jest w sam raz dla nas, cena nas nie odstraszyła. A w piątek przyjechały zamawiane przez internet krzesła. Bardzo się ich bałam, bo tak bez macania, ale jestem nimi zachwycona.
    I w salonie jest taaaak....



    Krzesełko




    Na stole folia zabezpieczająca przed zniszczeniem przez dzieciaki.

    No i to tyle zmian u nas.
    Magda skończyła rok. Taka z niej ładna panienka
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

Strona 71 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony