dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 56
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1109
  1. #421
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    Masz wyjątkowy dom, to i ogród może byc wyjątkowy
    Tia, mogę zostać prekursorką modnych trawników sięgających po pas.

    Swoją drogą jako dziecko uwielbiałam chodzi po zarośniętych łąkach, boszz jak to pachniało!

  2. #422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Po łakach po pas... w chowanego w kukurydzy
    Siedziało się w krzakach różnych i różnistych i nikt z kleszczem nie przylazł do domu, a teraz?

    Boję sie dzieciaki do lasu zabrać

  3. #423
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    no u nas tez panika kleszczowa, a pamietam jak za dzieciaka z psem sie goniłam w zbożu i innych

  4. #424
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Kukurydzy akurat u nas w pobliżu nie było, ale hodowla żubrów i owszem. Rekord jednego osobnika, lat wówczas 8, wyniósł 38 sztuk na gołym ciele, gdy wróciliśmy z tradycyjnego włóczenia się wokół matek żubrzyc z dziećmi.Wyglądał jak jabłuszko nadziewane goździkami. Człowiek głupi był w młodości, a i kleszcze wtedy inne były (albo to brak reklam powodował naszą znieczulicę)

  5. #425
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Dorka ja się dowiedziałam co to kleszcze jak własne dziecko miałam dopiero

  6. #426
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    bry Paniom.
    u nas teraz trawa już do kolan tam, gdzie nie kosimy. i teraz już się boję tam wchodzić, nie tyle ze względu na kleszcze, ale wyobrażam sobie inne paskudztwa, które mogą tam siedzieć. najbardziej boję się żmij zygzakowatych. choć nigdy takiej nie widziałam. ale podobno sporo ich u nas. w zeszłym tygodniu zmarł w Mrągowie facet, którego ukąsiła w ogródku przy domu. dlatego, bez kaloszy nie wchodzę w chaszcze, ani do lasu.

    nitka poziomki mogą Ci przez jakiś czas siedzieć w doniczce. są samopylne. nie mają głębokich korzeni, ale jak zbyt mała doniczka, to za długo ich tak nie trzymaj. jak będziesz sadzić do ogródka, to najlepiej w półcieniu. lubią lekko kwaśną ziemię. jak kiepska ziemia, to można kompostem lub lekko z obornikiem wymieszać. po trzech latach należy przesadzić w inne miejsce, bo coraz słabiej owocują.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  7. #427
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Kurcze wychodzi na to że kazda z Was cos o ogródku wie tylko ja jestem kompletną ignorantką

    Witam Cie Kasiu słonecznie

  8. #428
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    oj tam Luczka. odwiedzasz wujka googla i już wszystko wiesz.
    będziesz potrzebowac informacji, to ich po prostu zaczniesz szukać.

    witam Cię ciepło. choć u nas nie całkiem słonecznie.

    u nas od rana koszą trawę wokół bloku i fajnie pachnie.
    Ostatnio edytowane przez max-maniacy ; 27-05-2013 o 14:37
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  9. #429
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Widze, że strop się będzie kręcił więc wazne rzeczy się dzieją, fajny etap mimo tego przebierania nogami ja do tej pory pamiętam zapach świeżo zalanego stropu, a potem jak go polewaliśmy wodą achhhh
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  10. #430
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    max cóż Ty za mrożące krew w żyłach historie opowiadasz brr
    dzieki za rady odnośnie poziomek, mają już małe poziomeczki. Niestety muszą poczekać jeszcze dwa dni na wsadzenie, bo u nas domowy szpital.

  11. #431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post

    u nas od rana koszą trawę wokół bloku i fajnie pachnie.
    Jedno z gorszych doświadczeń jak przeprowadziliśmy się ze wsi do bloku:
    Wakacje, dopiero co świta (7 rano) a tu pod oknem odpalaja kosiarki i jadą... wrrr


    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    bo u nas domowy szpital.
    Zdrówka dla chłopaków Nita <cmok>

  12. #432
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał msdracula Zobacz post
    Widze, że strop się będzie kręcił więc wazne rzeczy się dzieją, fajny etap mimo tego przebierania nogami ja do tej pory pamiętam zapach świeżo zalanego stropu, a potem jak go polewaliśmy wodą achhhh
    będzie się kręcił. dziś cięliśmy z mężem drut do strzemion. 200 razy po 75cm. wyszło mi, że 150 metrów pocięliśmy.
    łapska bolą, padam na pysk, ale satysfakcja jest.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  13. #433
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    niteczka mam nadzieję, że dzieciaczki zdrowsze.
    a poziomki też już mamy na krzaczkach. teraz muszą tylko dojrzeć. mniam
    a po deszczach tyle pędów napuszczały, że będą już nowe do nasadzeń.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  14. #434
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukarna Zobacz post
    Jedno z gorszych doświadczeń jak przeprowadziliśmy się ze wsi do bloku:
    Wakacje, dopiero co świta (7 rano) a tu pod oknem odpalaja kosiarki i jadą... wrrr
    dokładnie.
    a Ty już pewnie w Krakowie.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  15. #435
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    u mnie też małe poziomeczki i jedną juz jadłam niestety ciagle niewsadzone, ale liczę na weekend Dzieciaczki lepiej, dzieki.
    Podziwiam za zapał do ciężkiej pracy. Koniecznie fotorelację rób będzie co wspominać

  16. #436
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    O, jakie tu fajne ogrodowe tematy kurczę Wy tu sobie tak o sadzonkach i takich tam rozmawiacie, a ja taka zielona jestem w tym temacie, że aż mnie przeraża na samą myśl o moim ogródku Ja to raczej jestem z tych babek, co wolą auto naprawić nić coś ugotować albo posadzić ostatnio sąsiadka dała mi w doniczce takie piękne sadzonki pomidorków, a ja zapomniałam o nich i przejechałam je samochodem wszystkie się połamały razem z doniczką i tyle było z sadzenia

  17. #437
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    oj goshia7 z własnym domem może przyjdzie Ci i chęć siania, sadzenia i gotowania tego, co urośnie. a może nie.
    u mnie to też objaw starzenia się. jak to Luka napisała, coraz bliżej ziemi hehe. no może trochę przesadzam. jeszcze nie jest tak źle.

    a oprócz prac ogródkowych, to zostały skręcone ręcyma mojego m dwa zbrojenia na słupy, które będą pomiędzy dużymi oknami.
    niestety Nitka zawsze zapominam aparatu. ale jak już będzie trochę więcej zrobione to coś tam obfocę. na razie nic ciekawego do oglądania.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  18. #438
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    oj goshia7 z własnym domem może przyjdzie Ci i chęć siania, sadzenia i gotowania tego, co urośnie. a może nie.
    u mnie to też objaw starzenia się. jak to Luka napisała, coraz bliżej ziemi hehe. no może trochę przesadzam. jeszcze nie jest tak źle.

    a oprócz prac ogródkowych, to zostały skręcone ręcyma mojego m dwa zbrojenia na słupy, które będą pomiędzy dużymi oknami.
    niestety Nitka zawsze zapominam aparatu. ale jak już będzie trochę więcej zrobione to coś tam obfocę. na razie nic ciekawego do oglądania.
    U mnie to na początku pewnie zapał będzie ale z czasem, jak już się nawierzę nowym domem, wszystko zapewne wróci do normy

    Jak to nic ciekawego do oglądania? wszystko jest ważne i ciekawe No! To czekam na fotki

  19. #439
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Cytat Napisał goshia7 Zobacz post
    Jak to nic ciekawego do oglądania? wszystko jest ważne i ciekawe No! To czekam na fotki
    Też to chciałam powiedzieć. Przecież wiesz, że tu wszyscy nienormalni i z każdego pustaczka czy kabelka się cieszą. Żeby mi to było ostatni raz, tak bez aparatu.

  20. #440
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bury_kocur
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    płn wlkp
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    1.699
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Przywitać się wpadłam
    Też czekam na fotki. Swoją drogą, u siebie zaniedbuję, od innych się domagam
    Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że dobry gust i prostota idą razem ze zdrowym rozsądkiem.
    R.W. Edis, Decoration and Furnishing of Town Houses, 1881

    dom na miarę - dziennik budowy domu za 1500/m2 pod klucz

Strona 22 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony