dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 56
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1112
  1. #221
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Agawi nam stolarz kazał te listwy kleić na taką piankę, która nam mocował futryny do drzwi. Przekaże Panu Mężowi cenna uwagę bo on napalony na ten klej jest
    znalazłam mniej więcej odpowiadające kolory w BM

    stary kolor


    nowy



  2. #222

    Domyślnie

    Tutli, tapeta u córki była dobrym wyborem.

    Gratuluję wytrwałości w sprawach farbianych.

    Widzę, że Ty jakaś szalona motocyklistka jesteś

  3. #223
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dziękuję w imieniu córci bo to ona głównie mieszała w swoim pokoju a na motocyklu to ja tylko jako "plecak" Pana Męża

  4. #224

    Domyślnie

    Cieszę się, że kłopot z farbą rozwiązał się pozytywnie Ten nowy kolorek ciekawszy
    Sypialnia córy prezentuje się bardzo fajnie i ogólnie fajnych wyborów dokonujecie. Brązy turkusy no i nie boisz się złota w dodatkach będzie pięknie oryginalnie

    Edit: Przejrzałam kilka stron wstecz, żeby zobaczyć co mnie ominęło i wychodzi na to, że ja się jeszcze nie witałam wstyd okropny tym bardziej, że podglądam od samego początku.
    Ślicznie będzie u Was, łazienka cudna, kocham te płyteczki
    Ostatnio edytowane przez TwoOfUs ; 17-04-2013 o 11:07
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  5. #225
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    fajnie wyszedł córci pokój. możesz jej pogratulować gustu.

    a te swoje czerwone łóżko to już gdzieś pokazywałaś, bo chyba nie widziałam. normalnie będziesz spać, jak królowa.

    co do listew, to pytałam, bo my mamy w jednym pokoju drewniane przyklejone do ściany. tylko takie połowę cieńsze od Twoich. no i jak odkurzaczem za mocno rąbnę, to odskakują razem z farbą. ale nie wiem na jaki klej były klejone.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  6. #226
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Cieszę się, że kłopot z farbą rozwiązał się pozytywnie Ten nowy kolorek ciekawszy
    Sypialnia córy prezentuje się bardzo fajnie i ogólnie fajnych wyborów dokonujecie. Brązy turkusy no i nie boisz się złota w dodatkach będzie pięknie oryginalnie

    Edit: Przejrzałam kilka stron wstecz, żeby zobaczyć co mnie ominęło i wychodzi na to, że ja się jeszcze nie witałam wstyd okropny tym bardziej, że podglądam od samego początku.
    Ślicznie będzie u Was, łazienka cudna, kocham te płyteczki

    TwoO
    witaj serdecznie - niezmiernie mi miło Cię u siebie gościć Zawstydziłaś mnie normalnie bo ja też ciągle zaglądam do Ciebie a nie piszę ( bo witać to się już witałam) - muszę nadrobić jak najszybciej
    Teraz to te moje kolory mogą się wydawać takie, nijakie i szaro- bure. Dlatego w sumie za wiele nie ma do pokazywania. Ale mam nadzieję, że jak już będzie finał (czyli wszelkie dodatki, meble oświetlenie) to całościowo jako tako będzie się ten nasz dom prezentował. Złoto lubię nawet bardzo ale boję się go używać żeby nie przesadzić. Ogólnie jestem sroka i lubię jak się tu i ówdzie błyszczy we wnętrzach

  7. #227
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    fajnie wyszedł córci pokój. możesz jej pogratulować gustu.

    a te swoje czerwone łóżko to już gdzieś pokazywałaś, bo chyba nie widziałam. normalnie będziesz spać, jak królowa.

    co do listew, to pytałam, bo my mamy w jednym pokoju drewniane przyklejone do ściany. tylko takie połowę cieńsze od Twoich. no i jak odkurzaczem za mocno rąbnę, to odskakują razem z farbą. ale nie wiem na jaki klej były klejone.
    Kasia jeszcze raz dziękuję w imieniu córki, może nieskromnie ale powtórzę po mojej siostrze "Młoda ma charakterek po mamie"
    Nie pokazywałam sypialni bo chce to zrobić jak już będzie gotowa, więc tylko napomknęłam na razie o kolorach mebli. Może odpadanie to wina tego że klej poszedł na farbę, która się pod nim odparzyła? Nam zdecydowanie stolarz odradzał klej tylko na piankę kazał kleić. W obecnym mieszkaniu miałam listwy od paneli mocowane na te specjalne uchwyty wciskane i też się nie sprawdziły. Od kopnięcia czy odkurzacza wyskakiwały z uchwytów. Skończyło się tym, ze Pan Mąż przykręcił je brutalnie wkrętami do ścian. Do białych listew nie bardzo sobie wyobrażam nawiercanie je od zewnątrz wkrętami. Zobaczymy jak się sprawdzi ten piankowy montaż.

  8. #228
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ja miałem w mieszkaniu listwy kolejne. Odpadła jedna - krótki i nie najlepiej dociety odcinek. Tak więc dobry klej powinien załatwić sprawę
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cześć dr_au - też mam taka nadzieję. Myślę jeszcze, że jest to jeszcze kwestia prostych ścian i na jakie podłoże kleimy. Ponieważ u mnie listwy wysokie to ściany pod listwy zostawiamy w połowie niedomalowane.

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Znowu powrócił temat sprzętu AGD - nie mogę się zdecydować na piekarnik. Jedyne co wiem to, że ma mieć min. 9 funkcji , w klasie A (a najlepiej A+) kolor antracytowy lub czarny pasujący do białej kuchni w stylu angielskim. Ewentualnie sprawdzona i godna polecenia płyta indukcyjna (najlepiej 70cm) też mile widziana.
    Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone typy plisssss piszcie bo do końca tygodnia muszę kupić lub zamówić
    P.S Zafiksowałam się na tym Smegu ale nie wiem czy jest sens przepłacać tylko za design?
    Ale jest jeszcze takie Gorenje ze sterowaniem sensorowym

  11. #231

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Znowu powrócił temat sprzętu AGD - nie mogę się zdecydować na piekarnik. Jedyne co wiem to, że ma mieć min. 9 funkcji

    O, tym mnie zaciekawiłaś! Ja lubię używać piekarnika, ale przyznam się w zasadzie korzystam tylko z jednej funkcji (termoobieg).
    No i z dolnej szuflady, która się sprawdziła (mam Tekę z piekarnikiem głównym i szufladą do tostów i podgrzewania)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  13. #233
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Teraz używam takiego kompaktowego piekarnika samsunga (ma nawet mikrofale) - i korzystam często z wielu jego funkcji : gril, rozmrażanie, termoobieg, zwyczajne pieczenie, itd. Dlatego nie chciałabym rezygnować z tych funkcji, wiadomo człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego

  14. #234
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wczorajsza akcja lustro - zakończona sukcesem. Lustro przywiezione w jednym kawałku, zostało starannie przyklejone do ściany, nie spadło przez noc więc chyba już mu nic nie grozi Po głębszym namyśle dokonałam dzisiaj zakupu sprzętu i piekarnik będzie jednak Gorenje retro bo7349rb . Mimo że Smeg kusił mnie designem sprzedawca nie potrafił przekonać mnie nad wyższością tej marki nad innymi poza wyglądem. Do tego dowiedziałam się, że części w razie awarii są bardzo drogie i znalazłam kilka, konkretnych nie pochlebnych opinii o ich serwisie i, że jednak nie są to sprzęty tak niezawodne jak by to mogła sugerować ich cena.

  15. #235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Tutli,

    ja mam tego samego, którego pokazałaś, ale i tak nie korzystam z 9 funkcji
    Mnie zależało na stylistce, bo mam w komplecie mikrofalę z maskownicą- a tylko ta firma pozwoliła mi skompletować wersję retro i nie w chromie.
    Chciałam, żeby wszystko wyglądało estetycznie w zabudowanym słupku. Oprócz tego mam ze Smega zmywarkę i płytę- chociaż nie zależało mi na ustrzeleniu kompletu- po prostu jak podjechaliśmy do Dystrybutora Smega w Wawie, to dostaliśmy dobrą ofertę pod warunkiem kupienia 4-5 sprzętów.
    Sprzęt sprawdza się super, nie narzekamy na nic, ale jeżeli nie zależy Ci na stylistyce to może warto wybrać inną firmę?

  16. #236
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    gratuluję kolejnych wyborów

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Agawi kurcze szukałam wczoraj kogoś w galeriach kto ma Smega i mógłby napisać jak się to sprawdza i nie dopatrzyłam u Ciebie Pewnie jakbym to przeczytała wczoraj to jednak byłby smeg
    Pozamiatane, wrócił Pan Maż z delegacji i ostatecznie przekonał mnie do zakupu innego sprzętu stwierdził że jak się popsuje to wymienimy na dowolny inny itd itp. męskie gadanie. No i jeszcze była kwestia tego ze gorenje jest czarne nie antracytowe i w chromie - a to mi bardziej pasuje do reszty bo w kuchni będą czarne uchwyty a bateria jest srebrna, więc mosiądz nie bardzo tutaj pasował no i oczywiście skusiło mnie sterowanie sensorowe ( czego pewnie będę żałować bo im więcej elektroniki tym więcej awarii może być) Nie wiem jak to wszystko się sprawdzi i zaprezentuje bo do końca nie byłam przekonana (poza zmywarką) do tych wyborów ale co tam to tylko sprzęt, jakby co to będzie na męża
    Swoją droga ile czasu zawsze spędzam szukając różnych rzeczy bo nie potrafię się zdecydować - masakra jakaś.
    Odnośnie mikrofali to tez miałam takie zakusy ale ostatecznie ze względu na znikome jej użytkowanie wyląduje w spiżarce więc bez znaczenia jej wygląd

    tak wygląda mój piekarnik

  18. #238
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Lustro w holu w całej okazałości. Zastanawiam się teraz na jego obramowaniem. Teoretycznie mam dwa pomysły do wyboru ale ciekawa jestem Waszych propozycji




  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    stanowczo odradzam ci ich klejenie do ściany- klej z czasem (dość szybko) ciągnie tynk i ściana zaczyna się kruszyć- wygląda to koszmarnie. Przerabiałam w starym mieszkaniu. Listwę najlepiej montować na zaczepy mocowane do ściany lub przybijać- kleić nigdy
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Agawi nam stolarz kazał te listwy kleić na taką piankę, która nam mocował futryny do drzwi. Przekaże Panu Mężowi cenna uwagę bo on napalony na ten klej jest
    Tutli wrzucam Tobie filmik instruktazowy dotyczacy instalacji listew przypodlogowych .... http://www.parkiet.pl/produkty/listw.../montaz_listew zapoznaj sie z tematem i osobiscie radze wykonac montaz zgodny z tym jak przedstawia to montazysta . W domu bede tak wlasnie mocowala swoje listwy , najlepiej skorzystac z porad Fachowcow ktorzy wykonuja to codziennie .

  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Edyta wielkie dzięki - pokażę Panu Mężowi ten film Ten klej na gorąco tylko trochę mnie przeraża - używam go bardzo często i wiem, że po pewnym czasie traci swoje właściwości i kiepsko trzyma

Strona 12 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony