dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 80
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 1600

Temat: Hakuna matata

  1. #901

    Domyślnie

    Nelly, alez u Ciebie juz pieknie!
    No i brzuszek fantastyczny.
    Zdjecie "w dół" cudniaste!!!

  2. #902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny! Co ja bym bez Was zrobiła? Przepraszam, że nie odpisuję każdej z Was z osobna, ale wierzcie czytam wszystkie Wasze wpisy i bardzo jestem za nie wdzięczna

    U nas pojawiło się światełko w tunelu jeśli chodzi o pompę ciepła. Mamy kilka namiarów i w najbliższym tygodniu mają odbyć się dwa spotkania i oględziny budowy. Pierwsze spotkanie już jutro. Namiary sprawdzone i z pewnych źródeł, więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze
    Od jednego pana dostaliśmy wycenę już na drugi dzień po rozmowie i napisaniu maila z danymi i wyszło - uwaga - o 30 tysięcy mniej. Drugi pan też mniej więcej oscylował wokół tej kwoty. To znaczy, że da się. O matko, jak pomyślę, jak bardzo mogliśmy się wkopać podpisując tamtą umowę to aż mnie dreszcz przenika (ten negatywny oczywiście)

    Teraz czeka nas akcja odprowadzenia deszczówki. A potem kupienie i malowanie na biało desek na skosy poddasza. Fajnie, jakby to się udało jeszcze w wakacje. Szansa jest, ale to oznacza moje nieustanne jęczenie Pawłowi nad uchem. Da się zrobić tylko ja już nawet na jęczenie nie mam sił

    O wynikach spotkań z panami pompowymi dam znać...


  3. #903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    widzisz Neluś słoneczko znowu zaświeciło akcja odprowadzania deszczówki jest prosta do zrobienia mnie zajęło jakieś 15 minut w sklepie z artykułami budowlanymi przeliczenie wszystkich elementów i potem ciut męskiej siły fizycznej i załatwione

  5. #905
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Niech sie bujaja naciagacze. Super, ze jest szansa na znacznie tansza oferte i co wazniejsze od sprawdzonych i poleconych wykonawcow. Ciesze sie. Idealnie by bylo aby udalo sie przystko podopinac abys mogla juz myslec o tym co najwazniejsza i sie nie stresowala. Czego Ci z calego serca zycze :*

  6. #906
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Jeszcze będzie dobrze?
    Jeszcze będzie w&$^$% fajnie.
    Dom cudny, malutka grzecznie siedzi tam, gdzie jej miejsce. Lecicie do przodu.
    Trzymam wszystko, co tylko można trzymać
    Ostatnio edytowane przez Monika m&m ; 26-07-2014 o 20:11

  7. #907
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Neluś, pięknie domek wygląda! Okna w salonie są bombiaszcze baaardzo mi się podobają, i tynk taki ładny i w moich kolorach....

    Panią do pompy to chybabym odstrzeliła. Toz to cena małej kawalerki!!!!! Mam nadzieje ze te spotkania były owocne i już niedługo domek uzbroi się w pompę, podłogówkę, wentylację i rekuperację! Trzymam mocno kciuki.

    Jak znosisz te upały? Dobrze że już niewiele zostało!
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  8. #908
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Baaaaaaaaaaardzo dziękuję za wszystkie wpisy, za troskę, zachwyty nad domkiem i trzymanie kciuków. To bardzo pomaga i podtrzymuje na duchu w trudnych chwilach

    No więc, spotkania z panami pompowymi za nami. Chyba zdecydujemy się na jedną z ofert. Czekamy na umowę i prawdopodobnie końcem sierpnia zacznie się montaż. Bardzo się cieszę choć mój sceptyczny stosunek do pompy ciepła powietrze-woda nie uległ zmianie. Jakoś boję się tego rozwiązania, ale postanowiłam (może pierwszy raz w sprawach budowlanych) zaufać Pawłowi. Zobaczymy

    Akcja odprowadzenia deszczówki na razie w teorii Ale nie poddam się, będę wiercić dziurę w brzuchu dalej Oj, w leśnym domku przez 3,5 roku nie doczekałam się. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Czy faceci potrzebują jakiegoś gwiezdnego pyłu, żeby się zmobilizować i zrobić prostą rzecz? (Pył, w sensie, że zrobi czary-mary, wiecie, tak, jak w bajkach )

    Upały dają się we znaki. Faktycznie, bardzo ciężko je teraz znoszę
    Tak "normalnie" to nie bo bardzo mi odpowiada taka pogoda.

    Dziś kupiłam na Allegro kilka rzeczy do szpitala bo nie miałam kompletnie nic. Przy tej okazji nawinął się jeszcze kosz na pranie
    O taki, będzie do nowego domku


    Dobrej nocy

  9. #909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Pozdrawiam

  10. #910

    Domyślnie

    Będzie dobrze..... czasami warto dać mężowi dojść do słowa i pozwolić mu podjąć decyzję niż samej nad wszystkim główkować. U mnie jest tak, że ja wymyślam a mąż informuje mnie o możliwościach wykonania danego planu.... czasem mu ustępuję

    POWODZENIA !!

  11. #911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Oooo, fajny kosz!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #912
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar azalka76
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    198

    Domyślnie

    Nelcia jakaż ja jestem nie ogarnięta teraz dopiero wyczytałam brzuszkowe nowiny. Gratulacje. Przyznam szczerze ,że będziesz maiła dopiero teraz urwanie głowy z budową i maluszkiem. Wiem sama bo też jestem posiadaczką 2 letniego malucha i pierwszy rok był bardzo trudny. Na szczęście miałam dużą pomoc w córce i jakoś szło. pozdrawiam Ciepło.

  13. #913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Neluś, w życiu jak w sinusoidzie, raz pod górę, raz z góry.
    Ale to zawsze daje nadzieję, że z tych dołów się wychodzi,
    a problemy prędzej, czy później się rozwiązują.
    Ja też mocno zaciskam za przeprowadzkę na święta,
    a przede wszystkim za szczęśliwy dzień narodzin maleństwa.
    Nie bój się, przecież wiesz, że wszystko pójdzie dobrze
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #914

    Domyślnie

    Trzymam kciuki Nelli, żeby się udało, zanim pojawi się Mała, fajny kosz, ja też już kolekcjonuję rzeczy do nowego domu, ale nim będę miała je gdzie wstawić, to muszę chyba dodatkowy magazyn na nie wynająć.

  15. #915
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Nela a na kiedy termin? moze już???

    Pozdrawiam i powodzenia!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  16. #916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Pozdrawiam

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Będzie dobrze..... czasami warto dać mężowi dojść do słowa i pozwolić mu podjąć decyzję niż samej nad wszystkim główkować. U mnie jest tak, że ja wymyślam a mąż informuje mnie o możliwościach wykonania danego planu.... czasem mu ustępuję

    POWODZENIA !!
    Racja
    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Oooo, fajny kosz!
    Dzięki. Naprawdę fajny i taaaki wielki
    Cytat Napisał azalka76 Zobacz post
    Nelcia jakaż ja jestem nie ogarnięta teraz dopiero wyczytałam brzuszkowe nowiny. Gratulacje. Przyznam szczerze ,że będziesz maiła dopiero teraz urwanie głowy z budową i maluszkiem. Wiem sama bo też jestem posiadaczką 2 letniego malucha i pierwszy rok był bardzo trudny. Na szczęście miałam dużą pomoc w córce i jakoś szło. pozdrawiam Ciepło.
    Tak, znam to Leśny domek budowaliśmy z dopiero co narodzonym Mikołajkiem i 3 letnią Julką. Był hardkor
    Rok 2007/2008










    Rok 2009





    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Neluś, w życiu jak w sinusoidzie, raz pod górę, raz z góry.
    Ale to zawsze daje nadzieję, że z tych dołów się wychodzi,
    a problemy prędzej, czy później się rozwiązują.
    Ja też mocno zaciskam za przeprowadzkę na święta,
    a przede wszystkim za szczęśliwy dzień narodzin maleństwa.
    Nie bój się, przecież wiesz, że wszystko pójdzie dobrze
    Dziękuję tolu
    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Trzymam kciuki Nelli, żeby się udało, zanim pojawi się Mała, fajny kosz, ja też już kolekcjonuję rzeczy do nowego domu, ale nim będę miała je gdzie wstawić, to muszę chyba dodatkowy magazyn na nie wynająć.
    Dzięki pendrak O tak, dodatkowy magazyn przydałby się bardzo Ja mam to szczęście, że wszystkie rzeczy mogę składować u teściów, bo mieszkają sami w piętrowym domu i przymykają oczy jak przemycam na górę kolejne kartony i pudełka

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    Nela a na kiedy termin? moze już???

    Pozdrawiam i powodzenia!
    Jeszcze nie, termin za dwa tygodnie, czekamy...
    Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Nelli Sza ; 05-08-2014 o 01:20

  17. #917
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Kochani, tak "się dałam" do tego cytowania i odpisywania, że zapomniałam, z czym tutaj przyszłam
    A więc......

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DZIŚ była ekipa od instalacji ogrzewania (czyli tzw. panowie pompowi) i rozprowadzili w domku kanały do rekuperacji . Jutro mają skończyć. Potem uciekają na inną budowę i jak tylko tam skończą wracają do nas rozkładać podłogówkę
    Jestem trochę w szoku, bo mieli przyjść we wrześniu Dobrze, dobrze, bardzo dobrze
    Ta ich wizyta wyskoczyła tak nagle, bo zrobiły im się dwa dni wolnego w aktualnej pracy. Postanowili więc wykorzystać je rozpoczynając pracę u nas. Zadzwonili w niedzielę, że będą w poniedziałek rano Lubię to
    Oby poszło sprawnie, bo wtedy szybciej zaczniemy wygrzewać podłogi, a co za tym idzie - szybciej będziemy mogli się wprowadzić

    Ps. Akcja "Odprowadzenie deszczówki" w toku. Powoooooooooooli, ale jednak zaczynamy przechodzić z teorii do praktyki Gwiezdny pył ...działa

  18. #918

  19. #919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ależ piękna Rodzinka


    mieszam, mieszam i kciuki trzymam

  20. #920
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Super z was rodzinka
    Pozdrawiam

Strona 46 z 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony