dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 80
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1600

Temat: Hakuna matata

  1. #1381
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zamieszkanie już u siebie zrekompensuje na pewno trochę brak deski. Ja już bym chyba brała linoleum. Wole już nie niż panele, oczywiście jak nie próbuje udawać tego czym nie jest to potrafi wygladac całkiem nieźle. Ja myślałam o wykładzinę remontowej jeszcze tańsze rozwiązanie

  2. #1382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wykładzinę remontową miałam na myśli. To lepsze niż beton, ale nie wiem jak się zachowa na podłogówce. Sprząta się źle, zupełnie jakby się kurz betonowy spod niej ciągnęło. Wolę byle jakie panele.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #1383
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Moje kobitki kochane
    Zawsze można liczyć na Wasze wsparcie Dziękuję

    Nie poszłam jednak spać. Nie dało się

    Dobre panele nie są złe. Damy radę

    Aniko, wiem, wiem, byłam u ZoiArt

  4. #1384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja tylko się przywitać przyszłam...

    Powiadasz ok 20 września... cała Polska i nie tylko... fajnie
    Tylko gdzie my tam zaparkujemy te nasze samochody...??

  5. #1385

    Domyślnie

    Nelli te ceny podłóg jakie podajesz są wysokie bardzo. Wiem zaraz mnie pewnie któraś z Was ustawi do pionu. Podłogi z litego drewna nie muszą mieć ceny kosmicznej. Podłoga trójwarstwowa to dla mnie panel i tyle, tego obłogu jest tyle co kot napłakał, a reszta to najgorszej jakości sośnicha. Na wątku domów z bali któryś forumowicz kupował podłogę lity dąb z sękami za cenę niecałe 200 zł za m2 olejowanej bodajże. Poszukam i wstawię link. Producent był chyba z mazur ale co szkodzi zapytać.
    Pozdrawiam Susełka

  6. #1386

    Domyślnie

    Znalazłam
    stolarnia mazurska.pl
    Cena podłogi dębowej olejowanej z sękami 170/m2
    Na forum domów z bali tą podłogę zakładał Wojcieszek
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...z-bali/page548

  7. #1387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Susełka BRAVO Dla mnie też podłogi nawet te trójwarstwowe to to samo co panele. 6-8 mm litego drewna - czy to się da więcej niż tylko raz wycyklinować? Ersatz i już.

    Nelli, linoleum jest na designerskim topie. Poszukam i Wkleję fotki. Tylko jak będzie z podlogowką?
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 30-04-2015 o 09:21
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pestko, dawaj inspirację
    Nelli nie wiem co to zioart ale za chwilę nadrobie
    Linoleum nie skrzypi tak paskudnie jak panele, łatwiej dzieciakom się po nim biega i łatwiej się je kładzie na podlodze, nie ma tych szpar.

  9. #1389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    linoleum może być w płutkach lub arkuszach. Daje się ciąć i układać we wzory

    Nazwa:  most-durable-vinyl-flooring-awesome-decoration-4-on-uncategorized-design-ideas.jpg
Wyświetleń: 1106
Rozmiar:  19,7 KB
    Nazwa:  most-durable-vinyl-flooring-imspirational-ideas-5-on-uncategorized-design-ideas.jpg
Wyświetleń: 1105
Rozmiar:  95,4 KB
    Nazwa:  most-durable-vinyl-flooring-inspired-design-7-on-uncategorized-design-ideas.jpg
Wyświetleń: 1104
Rozmiar:  25,1 KB
    Nazwa:  Simon-Brown-zigzag-Linoleum-floor-Remodelista.jpg
Wyświetleń: 1106
Rozmiar:  78,3 KB
    Nazwa:  Marmoleum-Flooring-Colors-Remodelista.jpg
Wyświetleń: 1102
Rozmiar:  77,1 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nazwa:  280457827_899b6b7b5b_o.jpg
Wyświetleń: 1100
Rozmiar:  86,6 KB
    Nazwa:  green-linoleum-floor-remodelista_0.jpg
Wyświetleń: 1103
Rozmiar:  37,2 KB
    Nazwa:  most-durable-vinyl-flooring-minimalist-design-2-on-uncategorized-design-ideas.jpg
Wyświetleń: 1103
Rozmiar:  89,9 KB
    Nazwa:  Sinclair-Till-Zig-Zag-Linoleum-Remodelista.jpg
Wyświetleń: 1104
Rozmiar:  92,6 KB
    Nazwa:  Sublime-Linoleum-Tiles-decorating-ideas-for-Kitchen-Contemporary-design-ideas-with-Sublime-7-of-.jpg
Wyświetleń: 1105
Rozmiar:  78,1 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #1391
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi najbardziej podobają się te co nie próbują udawać drewna czy kamienia
    Takie wzory znalazłam:


    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 30-04-2015 o 09:45

  12. #1392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Świetne też takie wolę, ale wkleiłam te drewnopodobne, bo może Nelli potrzebuje ten właśnie typ, żeby jej sie z wystrojem domu nie pożarło.

    Linoleum można ciąć w różne kształty i z 2-3 gładkich kawałków można zrobić bardzo ciekawą podłogę. I to jest właśnie w tym dobre, że można zrobić taką podłogę jakiej nikt inny nie będzie mieć
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #1393
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Ja tylko się przywitać przyszłam...

    Powiadasz ok 20 września... cała Polska i nie tylko... fajnie
    Tylko gdzie my tam zaparkujemy te nasze samochody...??
    I tu Cię Arnika zaskoczę
    Za naszą działką jest działka cioci. Jest 2 razy taka jak nasza. Na razie zupełnie nic tam nie rośnie, nic si.e nie dzieje, więc na parking będzie jak znalazł
    Poza tym naszą drogę wewnętrzną też można zastawić.


    Oby tylko ktoś przyjechał. Na razie wiem o ane3ka, Tobie i wusi. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś wpadnie

  14. #1394
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Aniko łazisz do Zoi i nie wiesz, że tam łazisz TU

    pestka, Aniko dzięki za inspiracje. Kwestia na pewno do przemyślenia

  15. #1395
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Susełka Zobacz post
    Nelli te ceny podłóg jakie podajesz są wysokie bardzo. Wiem zaraz mnie pewnie któraś z Was ustawi do pionu. Podłogi z litego drewna nie muszą mieć ceny kosmicznej. Podłoga trójwarstwowa to dla mnie panel i tyle, tego obłogu jest tyle co kot napłakał, a reszta to najgorszej jakości sośnicha. Na wątku domów z bali któryś forumowicz kupował podłogę lity dąb z sękami za cenę niecałe 200 zł za m2 olejowanej bodajże. Poszukam i wstawię link. Producent był chyba z mazur ale co szkodzi zapytać.
    Pozdrawiam Susełka
    A można kłaść na podłogówkę? Bo tak, jak pisałam wyżej prawie wszędzie nam odradzają. Oczywiście, osobiście wielką miłością pałam do litych dech, ale co zrobić skoro podobno lepiej nie.

    Dzięki za namiar. Lecę pooglądać, co tam mają

  16. #1396

    Domyślnie

    Nelli nie wiem czy można na podłogówkę. Aczkolwiek mój mąż układał lity bambus na podłogówkę i działa wszystko. Niby z tego co mówił mój ślubny nie jest to dobrym rozwiązaniem, ale... Sama podłogówka nie jest dobra, niezdrowa, kurzy się niemiłosiernie. Wiem co mówię bo mam u siebie, ale na to płytkę imitującą drewnianą dechę.

  17. #1397
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Susełka, z tą kurzącą się podłogówką to oczywiście słyszałam, ale raczej w dziale MITY No, ale skoro masz doświadczenie na własnej podłodze to zaczynam się bać. Mam nadzieję, że jest to do opanowania. P. mówi, że od kaloryfera kurzy się jeszcze bardziej. Ale to pewnie dlatego, żeby mnie przekonać do tej podłogówki, bo na początku miałam obiekcje

  18. #1398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Fajna na stronka, ale cenowo wychodzi podobnie jak u nas.
    Teraz i tak podłogą drewnianą się nie nacieszymy, ale za to będę miała czas zgłębić tajniki wiedzy na temat deski litej i warstwowej na podłogówce. Bo naprawdę im więcej na ten temat czytam i pytam, tym mniej wiem.

    U koleżanki jest dwuwarstwowa. Jest cieplutko i bardzo przyjemnie. Mieszka juz przeszło rok i jeszcze nie narzekała na kurz.

  19. #1399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Słyszałam, że działka obok to z rodziny... ale czy wolno by było... ? teraz już wiem...

    Deska warstwowa to dla mnie też panel... tyle tylko , że srylion razy droższy.
    Nie macie pojęcia jak ja się cieszę , że nie tylko ja mam takie zdanie, bo ileż to osób próbowało mnie wyprostować, że ma drewno...
    Nie wiem, nie pamiętam co dokładnie ma Rasia, ale dąb z całą pewnością,,, tylko co ma.. lity czy deska...
    Neferka też ma drewno na podłodze.. nie pamiętam co, ale egzotyk.
    Markoto ma chyba merbał ale przemysłowy.. jak dla mnie fajnie wygląda i z tego co pamiętam z cen w Casto nie przyprawiały o zawrót głowy.. jedynie układanie upierdliwe... ale mnie się podobało, mężowi nie,....

    Jak my budowaliśmy to był dąb w rozsądnych cenach za m2 w Casto.. pośledźcie oferty w Casto i LM.. czasami coś rzucają, czasami niewiele m2, czasami promocje. nawet egzotyki... Jak coś zobaczę to dam znać...

  20. #1400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zapomniałam dodać, że bardzo nie lubię jak stukają mi pod nogami panele... Nie lubię ich...
    Za to gumolit - linoleum... lubię...

Strona 70 z 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony