dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 210 z 248
Pokaż wyniki od 4.181 do 4.200 z 4947
  1. #4181
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie



    Podoba mi się

    Zastanawiam się tylko, czy ten kącik nie jest za bardzo ściśnięty... W sensie, gdyby bardziej rozstawić te sprzęty i dać im trochę więcej przestrzeni, bo z tej perspektywy jest tam bardzo gęsto...

    Ale to może kwestia ujęcia.

    Obraz wylukałam, i bardzo mi się podobywuje
    .

  2. #4182

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post


    Podoba mi się

    Zastanawiam się tylko, czy ten kącik nie jest za bardzo ściśnięty... W sensie, gdyby bardziej rozstawić te sprzęty i dać im trochę więcej przestrzeni, bo z tej perspektywy jest tam bardzo gęsto...

    Ale to może kwestia ujęcia.

    Obraz wylukałam, i bardzo mi się podobywuje
    Jakby to obrazowo opisać? Najlepiej wrzucę rzuty:



    Salon ma różne ciągi komunikacyjne - widać go z wiatrołapu (zielona strzałka) i jeśli sofy wystają za bardzo t jakoś mi nie gra.. Myślę, że któregoś dnia powysuwamy meble na różne sposoby (ale nie jakoś radykalnie, bo nie chcę toru z przeszkodami) i coś ustalimy, a teraz musi się wszystko uleżeć. Na zdj. nie widać ale po lewej stronie jest jeszcze stół z krzesłami - stanowi przeciwwagę dla faktycznie mocno upakowanej prawej strony Docelowo pod obrazem stanie płytka komoda albo konsola, dlatego opcja wysunięcia może mieć głębsze znaczenie - teraz przejścia do ściany jest ok metra - nie chcę skłamać - pójdę i zmierzę.

    edit.
    Kończąc temat - między granatową sofą a kominkiem jest 1,10 m, od kominka do narożnika 0,9, od ściany do narożnika 1 m.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 25-01-2015 o 18:50

  3. #4183
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Chloe - na rzutach zupełnie inaczej - bardzo fajnie.
    To tylko zdjęcie przekłamało, bo się wydaje, jakby sofy były bardzo blisko kominka
    Jest świetnie i absolutnie muszę raz jeszcze zaakcentować granatową sofę - bez niej byłoby mdło I wcale nie uważam, żeby walczyła o pierwszeństwo z podłogą Jest bomba!
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  4. #4184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Hej ciotka

    Widzę, że już mieszkacie na całego.
    Ja oceniać nie będę bo się nie znam, ale chciałabym zasugerowac inne ustawienie kanap.
    W ogólnym rozrachunku nic sie nie zmieni bo nadal będa tworzyły kwadrat, ale byc może ulzy to trochę odbiorowi aptecznemu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanapy chloe.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	300891

  5. #4185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Jakis mikro szit mi sie wkleił.
    Próba kolejna

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanapy chloe.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	300892

  6. #4186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Marimag, chyba nie za bardzo to twoje ustawienie kanap...
    rogowka wyjedzie bardziej na srodek salonu, bo tuz obok jest kominek..a tak jak obecnie stoi to jest dosunieta do wneki widocznej na zdjeciu powyzej

  7. #4187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Koleżanko szanowna , nie znam wymiarów ani wneki ani kanap.
    Tak strzelam na Bolka oko..
    Jak Chloe uzna pomszł godny sprawdzenie to pojeździ

  8. #4188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Musi być co najmniej metr od szyby kominka, bo meble „przypali”, znaczy wygrzeje i gąbki we środku miękkiego szlag trafi.

    Chloe puściłam majla jak Owieczka, ale zaraz tu przekleję co napisałam

    EDIT:
    Wysuwać bardziej w stronę TV nie możesz, bo i tak już nieco poza schody wystają i włażą w ciąg komunikacyjny.


    Pamiętaj o zostawieniu między szybą kominka a kanapami 1 metra odległości (co najmniej). Jak w palenisku nahajcujesz, zacznie za mocno wygrzewać meble.


    Ciężko w tej perspektywie ocenić, ale chyba błękitną kanapką możesz jeszcze odjechać w stronę okna.


    Aneta, Piękny się ten salon zrobił. Ciepły i elegancki. A stół i krzesła sam miód

    Jak szczerze ma być, to powtórzę, że obraz przy kominku troszkę za mały. Albo szerszy obraz i dłuższa konsolka, albo postaw za konsolką w stronę schodów lampę podłogowa nie wymyślną. Tam się taka dziura zrobiła. Lampa ją wyeliminuje.


    I jeszcze obrazki-galeria
    Jak patrzę na fotkę z lampami i galerią za nimi, to mnie wkurza bałagan. Lampy zaplątane w ramki obrazów - chaszcze ogrodowe . Nadal jestem za powieszeniem tam na ścianie dużej niezbyt kolorowej tkaniny. Uspokoi. Zrobi dobre tło dla lamp. Zabierz tę galerię gdzieś, gdzie nie będzie tłem dla lamp.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  9. #4189

    Domyślnie

    piiiiiiięknie

    ja bym chyba wysunęła te kanapy trochę na korytarz jeszcze... tam jest bardzo szeroko i nie powinno to przeszkadzać
    czy za kanapą białą da się swobodnie dojść do komody? czy jest ciut ciasno? - bo jak ciasno to tym bardziej odsunąć

    osobiście bym posunęła też granatową do tyłu by było więcej miejsca do stolika - na czas jakiś imprez gdzie rozłożony stół by był za blisko, to kanapy można zsunąć... ale tak do codziennego użytkowania chyba lepiej by kanapy miały luz i oddech
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #4190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ja bym nie ustawiala kanap bardziej do srodka

    bedzie sie nie wygodnie chodzilo.. zrobi sie tzw tor przeszkod

  11. #4191

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Koleżanko szanowna , nie znam wymiarów ani wneki ani kanap.
    Tak strzelam na Bolka oko..
    Jak Chloe uzna pomszł godny sprawdzenie to pojeździ
    Mari, fajnie że się odezwałaś - rzadko się ujawniasz, tym bardziej doceniam. Narożnik nie może zamienić się miejscami z sofą, bo jest od niej dwa razy dłuższy - wystawałby prawie do końca pokoju - ma 2,6m, sofa 1,6, więc odpada - przećwiczyłam wszystkie opcje dziesiątki razy na sucho i musi być, jak jest. Co najwyżej można wysunąć i z tego co widzę, to nawet właśnie teraz mam wysunięte obie o szerokość jednego stopnia. Tak jest jeszcze dobrze.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Musi być co najmniej metr od szyby kominka, bo meble „przypali”, znaczy wygrzeje i gąbki we środku miękkiego szlag trafi.

    Chloe puściłam majla jak Owieczka, ale zaraz tu przekleję co napisałam

    EDIT:
    Wysuwać bardziej w stronę TV nie możesz, bo i tak już nieco poza schody wystają i włażą w ciąg komunikacyjny.


    Pamiętaj o zostawieniu między szybą kominka a kanapami 1 metra odległości (co najmniej). Jak w palenisku nahajcujesz, zacznie za mocno wygrzewać meble.


    Ciężko w tej perspektywie ocenić, ale chyba błękitną kanapką możesz jeszcze odjechać w stronę okna.


    Aneta, Piękny się ten salon zrobił. Ciepły i elegancki. A stół i krzesła sam miód

    Jak szczerze ma być, to powtórzę, że obraz przy kominku troszkę za mały. Albo szerszy obraz i dłuższa konsolka, albo postaw za konsolką w stronę schodów lampę podłogowa nie wymyślną. Tam się taka dziura zrobiła. Lampa ją wyeliminuje.


    I jeszcze obrazki-galeria
    Jak patrzę na fotkę z lampami i galerią za nimi, to mnie wkurza bałagan. Lampy zaplątane w ramki obrazów - chaszcze ogrodowe . Nadal jestem za powieszeniem tam na ścianie dużej niezbyt kolorowej tkaniny. Uspokoi. Zrobi dobre tło dla lamp. Zabierz tę galerię gdzieś, gdzie nie będzie tłem dla lamp.
    No to w skrócie - zgadzam się ze wszystkim - odległość od kominka była pilnowana na maksa, bo nie chciałam mieć hajcujących się kanap - bardziej na pewno ich nie zbliżę. Konsola stoi przy obrazie jako znacznik, jak dużą zamówić, bo ta jest przeznaczona w zupełnie inne miejsce, nawet na inne mieszkanie Postawienie jej w tym miejscu dużo mi dało, okazało się, że jest swobodne przejście pod schody - ponad 60 cm, także spokojnie stanąć tam może jakiś mebel. Obraz zostanie zrównoważony tak, jak napisałaś - albo lampą albo kwiatem - oby tylko ołtarzyk nie powstał

    Galeria... obecnie temat tabu, bo powieszenie jej zajęło 3 dni, a potem siadłam i stwierdziłam, że przyćmiewa lampy. Szukam nowego miejsca, choć szkoda rycin, bo są warte wyeksponowania ale lampy nie chcą konkurencji. No chyba że to tylko ja i Pestka mamy takie zdanie. Co prawda makatki tam nie powieszę, bo nie lubię ale jakieś jedno coś.. duże.. szaro-cieniste..może.

    Boszzzzz.. nie wiem, czy kiedyś znajdę takie coś.

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    piiiiiiięknie

    ja bym chyba wysunęła te kanapy trochę na korytarz jeszcze... tam jest bardzo szeroko i nie powinno to przeszkadzać
    czy za kanapą białą da się swobodnie dojść do komody? czy jest ciut ciasno? - bo jak ciasno to tym bardziej odsunąć

    osobiście bym posunęła też granatową do tyłu by było więcej miejsca do stolika - na czas jakiś imprez gdzie rozłożony stół by był za blisko, to kanapy można zsunąć... ale tak do codziennego użytkowania chyba lepiej by kanapy miały luz i oddech
    Masz mnie - w kółko przysuwam sofę do stołu, bo wszyscy kładziemy na nim nogi - powinna być dalej i jest dalej, kiedy mamy gości

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ja bym nie ustawiala kanap bardziej do srodka

    bedzie sie nie wygodnie chodzilo.. zrobi sie tzw tor przeszkod
    No to tylko te 20 cm w takim razie - zostaje jeszcze 1,6 m, nie licząc szafki rtv, która dojedzie, jak stolarz wróci z Teneryfy

    Bardzo Wam dziękuję, wiedziałam że nie zawiedziecie I dziekuję Anie, i Mi i Juskrze.. ale się post długaśny robi
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 26-01-2015 o 14:30

  12. #4192
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    opiorek

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    207

    Domyślnie

    Chloe przepięknie jest..mnie granatowa sofa przypadła do gustu
    Jednak lamy i podłoga powalają

  13. #4193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Mari, fajnie że się odezwałaś - rzadko się ujawniasz, tym bardziej doceniam


    Skoro sie nie da to trudno

  14. #4194
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    ja wiem że jestem nowa i jeszcze nie potrafię tak wszystkiego ogarnąć, w dodatku noszę okulary ale gdzie jest ta konsolka bo ja nie widzę

  15. #4195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    a ja tak



    konsolka za biala kanapa, pod obrazem

  16. #4196
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    a ja tak



    konsolka za biala kanapa, pod obrazem
    jaaasne

  17. #4197
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Laski - rzucam na pożarcie

    Jus - nie przejmuj się tam nie stoi żadna konsolka. Przecież widzę
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  18. #4198

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    Jus - nie przejmuj się tam nie stoi żadna konsolka. Przecież widzę
    Detektywi w spódnicy - hehe - będzie więcej zdjęć ale nie obiecuję, kiedy to nastąpi

  19. #4199
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    Jus - nie przejmuj się tam nie stoi żadna konsolka. Przecież widzę
    Ja się nie przejmuję Mmeliska zawsze się ze mnie naśmiewa

  20. #4200
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    najgorzej (dla nas), że konsolka tam rzeczywiście stoi - chloe o niej opowiadała dobrze pamiętam?
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

Strona 210 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony