dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 195
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    ..... inaczej w jasnym wnętrzu tv jak gniot na jasnej ścianie wisi
    niekoniecznie....
    wszystko zależy od tego czy wisi sam na wielkiej, pustej ścianie czy nad komodą właśnie
    można go trochę "ukryć" dodając obrazki, zdjęcia....



    można powiesic go na tle angielskiej, romantycznej tapety.... w szerokiej, białej ramie jak obraz....
    ale nie wszyscy lubią takie romantyczne klimaty.....

    (to chyba sypialnia Zielonego Ogródka z tego forum znaleziona w wątku o sypialniach)
    Ostatnio edytowane przez Catti ; 25-01-2015 o 14:43

  2. #42

    Domyślnie

    TV w szerokiej ramie to brzmi ciekawie...muszę coś pokombinować, na razie ten ciemny beż koło TV chyba mnie przekonuje...zresztą, jak dodam fotki z pomalowanymi ścianami i tą białą tapetą, to może wtedy będzie lepiej ocenić.

    A ja znalazłam takie inspiracje z TV:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tv1.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	67,6 KB
ID:	300829

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tv2.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	300830

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    TV w szerokiej ramie to brzmi ciekawie...
    tu przykład....



    rama pewnie zrobiona na zamówienie

  4. #44

    Domyślnie

    Catti, piękna i jak ulał pasowałoby to do mojej sypialni, ale podejrzewam, że to dość droga impreza z taką ramą...

  5. #45

    Domyślnie

    A myślicie, że takie mocne kolory (pomarańcz, fiolet) w takim otwartym pomieszczeniu to dobry pomysł? Ja wolałbym szarości i beże ale żona coś nie bardzo chce się zgodzić.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Dziewczyny, nie chodziło mi o sam tv, jako sprzęt - też będę miała w sypialni ale o aranżacje, gdzie tv wisi samotnie - dlatego pisałam, że ślicznie z wykończeniem (tapetą, w ramie, wśród obrazków) jakkolwiek, byle nie samotnie na jasnej ścianie, zwłaszcza w jasnym wnętrzu - a tak niestety w wielu salonach i wielu sypialniach.
    A u Was super
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  7. #47

    Domyślnie

    Aniu, ja wiem, o co Ci chodziło i jak najbardziej się z Tobą zgadzam! I póki co nie zmieniam opcji, że dam ten głęboki beż koło TV. Bo na taką piękną ramę po prostu mnie na razie nie stać A ze TV w sypialni- różne są zdania na ten temat, mój M chciał, ale ja pewnie też będę sporo korzystać oglądając ulubione filmy w łóżeczku

    szymonfach, mogą być takie zdecydowane kolory, tylko potem trzeba być konsekwentnym i dobierać do tego, żeby grało w całym pomieszczeniu. Stonowane kolory, jak u mnie są na pewno bezpieczniejsze

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymonfach Zobacz post
    A myślicie, że takie mocne kolory (pomarańcz, fiolet) w takim otwartym pomieszczeniu to dobry pomysł? Ja wolałbym szarości i beże ale żona coś nie bardzo chce się zgodzić.
    A co żona chce mieć we fiolecie i pomarańczy? Ściany czy zabudowę kuchni?

  9. #49
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    tu przykład....



    rama pewnie zrobiona na zamówienie
    Czy obecnie produkowane telewizory nie muszą mieć zapewnionego chłodzenia ?
    Darek B

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Anulko, masz rację z tv w sypialni i oglądaniem filmów
    Wszyscy się wzbraniają i mówią beee...a potem po cichu oglądają film w pozycji horyzontalnej

    Wiadomo, że nie chodzi o to, żeby zamienić sypialnię w salon i zawsze tam spędzać wieczory - ale są takie sytuacje, że tv się w sypialni przydaje

    idę oglądać wreszcie Twoje rzuty

    edit - oglądałam Bardzo fajny parter Już nie mogę się doczekać innych zdjęć!
    Co na piętrze? Będzie użytkowy?
    Ostatnio edytowane przez ana289 ; 25-01-2015 o 19:25
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Czy obecnie produkowane telewizory nie muszą mieć zapewnionego chłodzenia ?
    Ja się nie znam, ale patrząc na fotkę powyżej, to wygląda na to,, że nie.

    Aniu
    , piętro będzie w przyszłości użytkowe, chcę tam zrobić pokój dla gościa + łazienkę, garderobę, suszarnię oraz - jak starczy miejsca- małą "siłownię".

    Zajmę się tym dopiero za rok, póki co starczy nam ten parter, a w tym roku wolę się zająć ogrodem, bo mamy 30 arów, więc jest trochę do zagospodarowania.

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Aniu - super myśl z piętrem i siłownią - chłopaki Twoje z pewnością się ucieszą
    oj nie zazdroszczę 30 arów, ale wyglądać to będzie cudnie

    Co do tv - mój wisi na ścianie i trochę ciepła jednak oddaje, tak więc nie jestem pewna tej ramy..
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    Aniu - super myśl z piętrem i siłownią - chłopaki Twoje z pewnością się ucieszą
    .
    Wiesz co Aniu, jak na razie u nas w domu, to tylko ja na siłownię biegam

    Mój starszy chłopak ma to szczęście, że ma rewelacyjną przemianę materii i ile by w siebie nie wrzucił, to wszystko spali, więc sylwetka u niego prawie nienaganna Prawie, bo mógłby jednak trochę masy mięśniowej wrzucić
    A mój mniejszy czasem mnie podgląda jak ćwiczę i też coś tam próbuje, więc prędzej z tym małym będę tam urzędować

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    oj nie zazdroszczę 30 arów, ale wyglądać to będzie cudnie
    na razie to nawet trawy nie mam posianej, więc dużo, ach dużo pracy nas czeka wokół domu... dlatego najpierw chce się skupić na ogrodzie, a w dalszej kolejności na piętrze...
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 26-01-2015 o 08:04

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Fajnie - będzie chodzić z mamą Generalnie pomysł super! Pewnie też muszę pomyśleć mając 4 facetów w domu
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  15. #55

    Domyślnie

    U Ciebie z tyloma facetami to jak najbardziej
    Mnie zawsze wkurzały te wszystkie sprzęty do ćwiczeń, hoola hoop, hantle, piłki itp. porozrzucane w sypialni lub w salonie, więc stąd ten pomysł. A sporo już mi się tego uzbierało, łącznie ze sprzętem stacjonarnym, typu stepper, rower, ławeczka, a planuję coś jeszcze dokupić

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Aniu, ależ cichutko u Ciebie - malujecie już?
    czekamy na efekty!
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  17. #57

    Domyślnie

    Aniu, już pomalowane Salon i kuchnia. Nie podobały mi się sztukaterie przy suficie, ale będę musiała dać jakąś listwę lub ćwierćwałek, bo nie wyszło całkiem równo połączenie kolorowej ściany z białym sufitem. Poza tym mąż będzie poprawiał ten sufit, bo pomimo 2-krotnego malowania super bielą z tikurilli sufit nie jest śnieżnobiały Nie wiem, czy to wina tego koloru na ścianach? Może tak odbija, że nie widać tej bieli? Sama nie wiem. W każdym razie sufit będzie malowany raz jeszcze.

    Poza tym jutro stolarz kończy montować kuchnię. W sumie to spodziewałam się czegoś innego.

    Na wnękę do salonu wybrałam tikurillę super mat w kolorze ciemna gorzka czekolada czy jakoś tak

    Jutro wrzucę fotki to mi doradzicie jakie meble w jadalni i sypialni będą do tego pasować.
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 29-01-2015 o 18:47

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    O ja..! czekamy!!!!
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  19. #59

    Domyślnie

    Cześć Aniu,

    no to lećmy z tym koksem Niestety trochę słaba jakość zdjęć, bo robione telefonem, ale co nieco widać.

    1. Kolor na ścianach w salonie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001066.jpg
Wyświetleń:	306
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	301530

    2. Wnęka na TV (jeszcze przed pomalowaniem - tam właśnie będzie ten kolor ciemnej gorzkiej czekolady)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001067.jpg
Wyświetleń:	244
Rozmiar:	113,9 KB
ID:	301531

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001068.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	114,8 KB
ID:	301532

  20. #60

    Domyślnie

    No i kuchnia- jest "parę" niedoróbek i kilka rzeczy mi się nie podoba- do poprawienia na pewno.

    1. Ta ostatnia szafka będzie zamknięta- nie podobają mi się te otwarte półeczki.

    Brakuje płyty indukcyjnej 90' i okapu 90'. Jaki okap tu będzie pasował? Wg mnie skośny raczej.

    Panel ścienny jest wersja tymczasowa- oszczędnościowa z IKEI- w przyszłości będzie zmieniony. Jaki kolor byłby dobry?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001082.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	100,7 KB
ID:	301533

    2. Ściana pod oknem:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001084.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	102,6 KB
ID:	301536

    3. Ściana po prawej. Tutaj też nie bardzo mi się podoba, te otwarte półeczki i te różnej szerokości szafki, ale stolarz twierdzi, że tak ma być (???) Po prawej miejsce na 2-drzwiową lodówkę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001090.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	106,1 KB
ID:	301538
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001091.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	301542

    4. I coś, co najbardziej spędza mi sen z powiek, mianowicie - w założeniu- barek na alkohole. Wg mnie brzydko to wygląda, widać zawiasy w drzwiach i w ogóle jakoś tak dziwnie. Czy dodać tam ramki w środku, czy zmienić szkło na przydymione, czy po prostu zlikwidować to i zrobić zwykłe fronty?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_001079.jpg
Wyświetleń:	875
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	301541
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 29-01-2015 o 10:13

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony