Postanowiłam jednak zająć trochę własnej przestrzeni na forum Do tej pory radziliśmy sobie z budowaniem sami - wybraliśmy prosty, mały domek i jak ognia unikaliśmy "fachowców". W efekcie po trzech latach wysiłku przez duże W mamy stan prawie deweloperski a w domku wszystkie ściany są proste, kąty utrzymane itd . Ale teraz zaczyna się robić "gorąco" - do końca czerwca musimy się wyprowadzić z obecnego lokum, wylewki jeszcze schną, tynki nie wszędzie położone. I ta wizja wykańczania, ilość decyzji do podjęcia - to co wydawało się proste zaczyna mnie przerastać Oczywiście mam swoje wizje ale w praktyce okazuje się że nie wszystko co ładnie wygląda na pinterescie nadaje się do domu w którym mają mieszkać dzieci Tym sposobem zrezygnowaliśmy m.in z drewnianych podłóg na rzecz płytki....To tylko jeden z wielu kompromisów - życie
Na początek chciałabym poprosić o wsparcie " kuchenne" .
Zalączam wstępny projekt - do wtorku muszę sprecyzować wizję bo firma przyjeżdża na pomiar
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Email.jpg
Wyświetleń:	524
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	310988
Od frontu miałoby to wyglądać mniej więcej tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	barek2.jpg
Wyświetleń:	1496
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	310989
Belka już wstawiona, tyle że nieco inaczej niż na inspiracji Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00123 (1024x768).jpg
Wyświetleń:	10657
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	310991
Kuchnia ma być drewniana, na dole dąb olejowany, na górze złamana biel. Na podłodze Novabell Eco dream Frassino. Tyle wiem.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10984655_1635916293296254_476396343_n.jpg
Wyświetleń:	787
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	310992
Blat jest dla mnie niewiadomą. Zastanawiam się tez czy mebli nie jest zbyt dużo i czy nie zrezygnować z szafek wiszących po prawej