dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 330
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 6582
  1. #2401

    Domyślnie

    Kupiłam pierwszą z tych, które pokazywałam TU.
    Ta pościel, którą teraz masz w sypialni jest też bardzo ładna. O, teraz zobaczyłam, że w szachownicę też fajną mają
    A widziałaś wzór nr 25 na TEJ aukcji?
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 19-09-2015 o 22:00

  2. #2402
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Endless love przecudne .....pokazałam mojemu mężowi i oczy wytrzeszczył...skąd jego obrazek wziął się u ciebie A tak na poważnie, przyznał, że jest o niebo lepszy niż jego
    Moje psisko jest kochane. Nie mam z nim kłopotów w ogóle...poza jednym- jak chce wyjść to wychodzi i już. Nie daj boże otwarta furtka i już go nie ma Jak to husky!!! Ale kocham go miłością wielką!!!
    LAZUR

    Beata

  3. #2403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Aaaaaa i zapomniałam..głosuję na wersję 1
    LAZUR

    Beata

  4. #2404
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Widzę, że już zdecydowałaś co do skrzyni - u Ciebie wszystko szybko . Wersja pierwsza jest super .

  5. #2405

    Domyślnie

    Bogumil, moja miłość do tego obrazu była od zawsze bezkresna
    A husky są moimi sąsiadami, więc co nieco o ich niezależności i upartości wiem Tej zimy nie było warunków, ale jak były śniegi, to ciągały dzieciaki na sankach Z moim psem są zaprzyjaźnione, choć z rezerwą

  6. #2406

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    Aaaaaa i zapomniałam..głosuję na wersję 1
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Widzę, że już zdecydowałaś co do skrzyni - u Ciebie wszystko szybko . Wersja pierwsza jest super .
    No, to klamka zupełnie zapadła
    Teraz trzymajcie kciuki, żeby mi w realu wyszło nie krzywiej niż w paintcie

  7. #2407

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    wianek na drzwiach śliczny, ale chyba wisi trochę (troszeczkę, trochęciuchno) za wysoko
    miechunkowy wyszedł genialnie!
    Wianki dziękują Ten na drzwiach to olbrzym, jak dla mnie Wieszałam go na różnych wysokościach i wydawało mi się, że wybrałam optymalną
    Trochęciuchno go może obniżę, lekko pod linię kasetonu, tak?

  8. #2408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Kupiłam pierwszą z tych, które pokazywałam TU.
    Ta pościel, którą teraz masz w sypialni jest też bardzo ładna. O, teraz zobaczyłam, że w szachownicę też fajną mają
    A widziałaś wzór nr 25 na TEJ aukcji?
    No faktycznie kupiłaś - teraz pamiętam
    25 też fajna, ale taka bardziej królewska, a ja prosta dziewczyna jestem
    A w sypialni to za 89 zł z reala, jakoś super.

  9. #2409

    Domyślnie

    Aga, każda z nas jest królewną Dobrze być królewną prostą, bo te skomplikowane mają ciężej Widzę tę pościel do Twoich nowych stolików

  10. #2410
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Co prawda już wybrałaś, ale ja też jestem za opcją numer 1

  11. #2411

    Domyślnie

    Martuś, dzięki, zaczynam obmyślać patent na równiutkie przybicie pinezek
    Zauważyłam, że w plastikowej linijce łatwo zrobić rowki pilniczkiem do paznokci Zrobię je w idealnie równych odległościach i mogę przybijać
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 19-09-2015 o 22:58

  12. #2412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Poziomicą laserową

  13. #2413

    Domyślnie

    Emila, ja o linijce plastikowej, a Ty z laserem wyjeżdżasz Od razu widać, jaki ze mnie specjalista

  14. #2414
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Martuś, dzięki, zaczynam obmyślać patent na równiutkie przybicie pinezek
    Zauważyłam, że w plastikowej linijce łatwo zrobić rowki pilniczkiem do paznokci Zrobię je w idealnie równych odległościach i mogę przybijać
    Patent niezły, moja siostra szyjąc mi suknię ślubną zrobiła sobie coś podobnego do przyszycia szlufek do wiązania gorsetu ale to z tektury było, z linijka pod stopka maszyny to by raczej słabo było.

    Wianki bardzo ładne. Tak gadacie tu i tam o tych jesiennych ozdobach i mi się zachciało wrzosów do domu. Prze domem już mam

  15. #2415
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wiedziałam, że mogę na Was liczyć, dziękuję W poniedziałek kupuję gwoździe i robię wersję 1
    Catti, czarna tasiemka strasznie dominuje i bardzo się wyróżnia, dlatego ją określiłam "agresywna". A zadaniem skrzyni jest stanie skromnie w nogach Przykładałam czarne guziki i one też za bardzo biją po oczach. Najlepsze chyba będzie lekko oksydowane srebro
    tez za 1 i chyba wlasnie cos ciemnego ale nie czarno

  16. #2416

    Domyślnie

    ..no ta z nowego nick`a powtórzę, że 1 to świetny wybór... I witam się tomkowa..choć ja tu nie nowa.

  17. #2417

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wianki dziękują Ten na drzwiach to olbrzym, jak dla mnie Wieszałam go na różnych wysokościach i wydawało mi się, że wybrałam optymalną
    Trochęciuchno go może obniżę, lekko pod linię kasetonu, tak?


    nawet ciut niżej... tak, żeby dołem zrównał się z linią zamka...
    a wiesz, że następnym razem jak będziesz go wykorzystywać jako bazę, to możesz go optycznie zmniejszyć dodając np. coś dookoła po wewnętrznej stronie .. np. sztuczne, materiałowe kule hortensji



    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Martuś, dzięki, zaczynam obmyślać patent na równiutkie przybicie pinezek
    Zauważyłam, że w plastikowej linijce łatwo zrobić rowki pilniczkiem do paznokci Zrobię je w idealnie równych odległościach i mogę przybijać
    ty chcesz przybijać każdy z osobna??
    są chyba takie taśmy do kupienia... na pewno Luiza miała...

  18. #2418

    Domyślnie

    Cytat Napisał nickznikł Zobacz post
    ..no ta z nowego nick`a powtórzę, że 1 to świetny wybór... I witam się tomkowa..choć ja tu nie nowa.
    Witam serdecznie! A jaki był poprzedni nick?

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    nawet ciut niżej... tak, żeby dołem zrównał się z linią zamka...
    a wiesz, że następnym razem jak będziesz go wykorzystywać jako bazę, to możesz go optycznie zmniejszyć dodając np. coś dookoła po wewnętrznej stronie .. np. sztuczne, materiałowe kule hortensji





    ty chcesz przybijać każdy z osobna??
    są chyba takie taśmy do kupienia... na pewno Luiza miała...
    Obniżę jutro Z wielkości się cieszę, ale hortensja jak najbardziej, w każdej ilości To, co teraz tam umieściłam to też ona, w rdzawej odsłonie. Udało się niestety nabyć tylko jedną.
    Tak, chcę przybijać gwoździe z osobna, bo te na taśmie są za gęsto A ja chcę uzyskać taki efekt:

    Nazwa:  skrzynia.jpg
Wyświetleń: 253
Rozmiar:  75,0 KB

  19. #2419

    Domyślnie

    Dziś miałam niezwykły dzień, a to z tego powodu, że wreszcie poznałam szocik!! Magda to kobieta, która spełniła moje wielkie marzenie Jest niezwykła, niesamowita, pełna wdzięku, radości i ciepła, które powodują, że człowiek czuje się wspaniale w Jej towarzystwie.
    Magda, bardzo Ci dziękuję!

    A z mazurskiej wyprawy przywiozłam lustro i granatową pościel Będą mi zawsze przypominać to wspaniałe spotkanie

  20. #2420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Tak, chcę przybijać gwoździe z osobna, bo te na taśmie są za gęsto
    rozumiem
    czyli decyzja przemyślana, a ja nie domyślna

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Dziś miałam niezwykły dzień, a to z tego powodu, że wreszcie poznałam szocik!!
    ale fajnie
    w ogóle to wam zazdroszczę tego forumowego spotkania za tydzień.... , ale może gdzieś, kiedyś....też napijemy się kawy?
    kto wie?

Strona 121 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony