dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 403 z 479
Pokaż wyniki od 8.041 do 8.060 z 9569
  1. #8041
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    A i jeszcze to z fioletem. Ale tam z fioletem przy umywalce też jest mozaika- pasek.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	47.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	312597

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	50.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	55,3 KB
ID:	312598

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	47.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	312597

  2. #8042

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to ta wersja z tymi płytkami na wszystkich ścianach, bez mozaiki gdziekolwiek i bez półek nad wc

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	312599

    Urozmaicisz ją dodatkami
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 10-04-2015 o 22:54

  3. #8043
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    Poprzednia, z mozaikami i półkami nie podoba mi się - uważam, że jest przekombinowana. Niepotrzebne za dużo się w niej dzieje, a to przecież mała łazienka
    Ano te półki też Ci się nie podobają. Czy tylko ta mozaika na nich.??

  4. #8044
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Jak dla mnie, to ta wersja z tymi płytkami na wszystkich ścianach, bez mozaiki gdziekolwiek

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	312599

    Urozmaicisz ją dodatkami
    Ale nad kibelkiem robić półki?? Jakiego koloru w takim razie użyć do szaf wnękowych. Są w tym miejscu gdzie jest ten fiolet na ścianach.
    A nad wanną jak Ci się podoba pasek z lustrem?? Obudowa wanny z płytek tych samych co podłoga?/

  5. #8045

    Domyślnie

    Cytat Napisał stann Zobacz post
    Ale nad kibelkiem robić półki?? Jakiego koloru w takim razie użyć do szaf wnękowych. Są w tym miejscu gdzie jest ten fiolet na ścianach
    Edytowałam poprzedni wpis, bo zapomniałam dopisać, że półki nad wc są be Użyłabym koloru najbardziej zbliżonego do płytek lub zrobiła drewniane

  6. #8046
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    stann, jak dla mnie to najładniej wyglądałoby połęczenie obu wersji: białej (+ fronty w szafce białe, bo tutaj wyglądają na szare)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann68.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	312648
    oraz z fioletowymi szafkami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann47.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	312649

    Bez mozaiki i bez otwartych półek.
    A jeśli już musisz koniecznie gdzieś wcisnąć mozikę, to co najwyżej zamiast lustra nad wanną.
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  7. #8047
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    stann, jak dla mnie to najładniej wyglądałoby połęczenie obu wersji: białej (+ fronty w szafce białe, bo tutaj wyglądają na szare)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann68.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	312648
    oraz z fioletowymi szafkami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stann47.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	312649

    Bez mozaiki i bez otwartych półek.
    A jeśli już musisz koniecznie gdzieś wcisnąć mozikę, to co najwyżej zamiast lustra nad wanną.
    Moniss mam rozumieć że chodzi Ci aby płytki były wszędzie białe, fronty szafek białe ( tych wiszących i szfki zlewozmywakowej) a blaty o boki szafek wiszących w kolorze drewna. Natomiast nad wc zrobić w szafę bez półek w frontami tymi fioletowymi?? Mozaiki nie chce bardziej mi zależy nad lustrem przy wannie. A jaki kolor w takim razie płytek na podłodze szary czy biały??

    A ta wersja w berzu fronty białe szafek wiszących a te szafy wnękowe z tyłu z frontem tym fioletowym??

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	58.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	312651
    Ostatnio edytowane przez stann ; 11-04-2015 o 18:06

  8. #8048
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał stann Zobacz post
    Moniss mam rozumieć że chodzi Ci aby płytki były wszędzie białe, fronty szafek białe ( tych wiszących i szfki zlewozmywakowej) a blaty o boki szafek wiszących w kolorze drewna. Natomiast nad wc zrobić w szafę bez półek w frontami tymi fioletowymi?? Mozaiki nie chce bardziej mi zależy nad lustrem przy wannie. A jaki kolor w takim razie płytek na podłodze szary czy biały??

    A ta wersja w berzu fronty białe szafek wiszących a te szafy wnękowe z tyłu z frontem tym fioletowym??

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	58.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	312651
    Szafki pod umywalką i wiszące, dokładnie takie jak na powyższej wizualizacji. Płytki na ścianach białe. Wszystkie szafki wnękowe dokładnie takie jak na wizualizacji z fioletami (lub inny kolor, jaki Ci się tylko podoba, może być nawet takie drewno jak boki szafek).
    Podłoga może drewnpodobna w kolorze boków i blatu szafki umywalkowej??
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  9. #8049
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Szafki pod umywalką i wiszące, dokładnie takie jak na powyższej wizualizacji. Płytki na ścianach białe. Wszystkie szafki wnękowe dokładnie takie jak na wizualizacji z fioletami (lub inny kolor, jaki Ci się tylko podoba, może być nawet takie drewno jak boki szafek).
    Podłoga może drewnpodobna w kolorze boków i blatu szafki umywalkowej??
    Dziękuję Moniss,a powiedz co w takim razie z bokiem wanny też biały tak jak płytki. Przycisk do geberita jaki byś dała?? Ten pas lustra nad wanną co myślisz??
    Ostatnio edytowane przez stann ; 11-04-2015 o 19:14

  10. #8050
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Edytowałam poprzedni wpis, bo zapomniałam dopisać, że półki nad wc są be
    Tomkowa Ty też uważasz żeby półek nie robić. Mówicie że lepiej mieć wszystko pochowane w szafkach zamiast na wierzchu. Bez półek ta łazienka może rzeczywiście będzie biła prostotą. Ten fiolet mi się podoba tylko czy taki dobiorę w rzeczywistości?/

  11. #8051
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał stann Zobacz post
    Dziękuję Moniss,a powiedz co w takim razie z bokiem wanny też biały tak jak płytki. Przycisk do geberita jaki byś dała?? Ten pas lustra nad wanną co myślisz??
    Wanna albo obudowana białymi płytkami - jak na ścianach, albo za dedykowanym do tego modelu gtowym panelem.
    Lustro nad wanną to ciekawy pomysł

    Jest wiele kolorów płyt meblowych, więc nie powinieneś mieć większego kłopotu z wyborem odcienia, który najbardziej Ci się podoba.

    Rzuciłam jeszcze okien na rzut Twojej łazienki. Jeśli szafka umywalkowo-pralkowa będzie miała 60cm głębokości, to zostanie do wc minimalna ilość miejsca (zalecane min.60cm), pod warunkiem, że kibelek będzie krótki, z tych do malutkich łazienek.
    Może zastanów się nad zakupem płytkiej pralki (do 40cm głębokości) i szafki zrób o głębokości 40-45 cm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy sedesie.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	312665 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy umywalce.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	312666 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy wannie.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	312667

    Nie szkodzi, że przy wannie nie będziesz miał tych 100cm szerokości. Ważne aby sie nei obijać łokciami o ściany, a u Ciebie z jednej strony kibelek a z drugiej szafka na wys. ok 90cm, więc nie będzie źle - tylko zrób płytszą szafkę
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 11-04-2015 o 20:08
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  12. #8052
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Wanna albo obudowana białymi płytkami - jak na ścianach, albo za dedykowanym do tego modelu gtowym panelem.
    Lustro nad wanną to ciekawy pomysł

    Jest wiele kolorów płyt meblowych, więc nie powinieneś mieć większego kłopotu z wyborem odcienia, który najbardziej Ci się podoba.

    Rzuciłam jeszcze okien na rzut Twojej łazienki. Jeśli szafka umywalkowo-pralkowa będzie miała 60cm głębokości, to zostanie do wc minimalna ilość miejsca (zalecane min.60cm), pod warunkiem, że kibelek będzie krótki, z tych do malutkich łazienek.
    Może zastanów się nad zakupem płytkiej pralki (do 40cm głębokości) i szafki zrób o głębokości 40-45 cm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy sedesie.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	312665 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy umywalce.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	312666 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	minimalna przestrzeń przy wannie.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	312667

    Nie szkodzi, że przy wannie nie będziesz miał tych 100cm szerokości. Ważne aby sie nei obijać łokciami o ściany, a u Ciebie z jednej strony kibelek a z drugiej szafka na wys. ok 90cm, więc nie będzie źle - tylko zrób płytszą szafkę
    Moniss zobacz sobie u mnie na rzut właśnie tak jest. Pralka ma 46 cm z najbardziej wysuniętym pokrętłem. Chciałbym aby została bo ma dopiero 2 latka. Odległość między wc a umywalką to 60 cm przy kibelku długim na 53 cm wiem że są też krótsze. Zwróć uwagę na to że na wizualizacji ta wnęka co jest w niej geberit po lewej stronie ma z 5 cm luzu. U mnie na rzucie zastosowałem stelaż 40 aby móc zrobić więcej miejsca miedzy kibelkiem a wanną ( 25 cm) z tego względu kibelek bedzie na równi z nową płytką i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądało.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	68,5 KB
ID:	312668

    Moniss i jeszcze raz dziękuje bo dzięki Wam czyli Tobie ,Tomkowa, Anie289 i innym to moje stare mieszkanie zacznie jakoś wyglądać. Razem zrobimy coś pięknego.
    Ostatnio edytowane przez stann ; 11-04-2015 o 21:24

  13. #8053
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    stann - najbardziej podoba mi się ta łazienka - z prostą matową mozaiką i lustrem tej samej szerokości. Fronty mogą być wówczas w fiolecie, ale może to być też inny kolor Blat biały, choć jest trudny do utrzymania w czystości Wszystkie płytki (ściana i podłoga) szare.


    Druga opcja z blatem drewnianym - ale nie jestem przekonana do białych płytek i białych frontów zabudów - moim zdaniem zbyt prosto - i białe fugi na podłodze chyba jeszcze trudniejsze niż biały blat

    Nie jestem za otwartymi półeczkami
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  14. #8054
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Z tymi kolorami to ja będę miał teraz sporo do myślenia.
    Moniss przy głębokości pralki 46 z pokrętłem jaka głęboka musi być szafka? Może wystarczy 55 cm??

  15. #8055
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Z tymi kolorami to ja będę miał teraz sporo do myślenia.
    Moniss przy głębokości pralki 46 z pokrętłem jaka głęboka musi być szafka? Może wystarczy 55 cm??

    Ano289 ta mozaika chyba będzie źle wyglądała bo ja chcę lustro przy umywalce dać do samego dołu blatu umywalki a nie tak jak teraz na wysokości 30 cm nad blatem. Robię to tylko dla dzieci. Tą umywalkę też muszę znaleśc wpuszczaną w blat bo i tak blat jest dość wysoko teraz bo na 90 cm + wysokość umywalki.

    Słuchajcie a te drzwiczki do szaf wnękowych to ze szkła chyba bez rączek takie wciskane?
    Czy znacie może jakiś sklep wysyłkowy który mógłby mi zrobić takie szafki wiszące czy umywalkowe odpowiednio zabezpieczone do łazienki??
    Ostatnio edytowane przez stann ; 11-04-2015 o 21:33

  16. #8056
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    stann - no kierowałam się wizualizacjami - nic nie pisałeś o lustrze do blatu - ale ok, jak ma być to musi

    w kwestii frontów - szklane w łazience i wciskane - ktoś u Ciebie musi lubić sprzątanie
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  17. #8057
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post

    w kwestii frontów - szklane w łazience i wciskane - ktoś u Ciebie musi lubić sprzątanie
    Dlaczego tak sądzisz Nie robiąc półek otwartych najlepiej chyba jak fronty będą szklane - ja mówię o tych w szafkach wnękowych na ścianie wc , te wiszące szafki i umywalkowa to raczej drewniane.
    A co do fioletu to ten ciemniejszy fiolet czy ten jaśniejszy .
    A jak by był blat w kolorze drewna ( nie wiem czy to fajnie wygląda w łazience) jestem przyzwyczajony do białych to fronty wszystkich szafek fioletowe i płytki szare. A te beżowe nie widzą Ci się ??

  18. #8058
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    stann - bo w łazience paruje poza tym szklane fronty (choć piękne) wymagają skrupulatniejszego czyszczenia. Do tego otwieranie dotykowe też pozostawia ślady.
    I trochę nie rozumiem toku rozumowania i mieszania fioletu, drewna, płytek białych i szarych.
    Zrobiłabym łazienkę - albo w białych płytkach z drewnianym blatem i kolorem na zabudowie (tu może być ciemniejszy fiolet, szary, zieleń, czerwień, co wolisz)
    albo całą w szarych płytkach z jasnymi fioletowymi frontami (lub innym kolorem wg zamiłowania) i białym blatem.

    Nie zauważyłam beżowych płytek - gdzie one mają być? z czym łączone: z drewnem? z fioletem?
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  19. #8059
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stann

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Żary
    Kod pocztowy
    65-544
    Posty
    82

    Domyślnie

    W tych dwóch wersjach podłoga jest koloru płytek rozumiem?? Albo biała albo szara.
    No tak paruje na płytkach, szkle czy drewnie zawsze będzie się osadzała woda. Będę sprzątał - z żoną.
    A ten kibelek maksymalnie zbliżyć do wnęki czy tak jak na wizualizacji około 5 cm od wnęki i tym samym będzie 20 cm od wanny a nie 25. ?

    To są te beżowe płytki. Są łączone z białym, ciekawe jak by wyglądało to z fioletem??
    Na dwóch pierwszych zdjęciach fronty białe na ostatnim fronty szare.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	58.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	43,6 KB
ID:	312670

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	59.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	312671

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	60.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	70,2 KB
ID:	312672
    Ostatnio edytowane przez stann ; 11-04-2015 o 22:09

  20. #8060
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    beżowe płytki ładnie wyglądają z białymi frontami.
    Jeśli koniecznie chcesz fioletowe fronty to daj szare płytki
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

Strona 403 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony