Dzień dobry Wszystkim. Jako , że mam sporo własnej ziemi i nie chciałbym całego życia płacić za wynajem ( mam 27 lat ) to chciałbym postarać się o kredyt i wybudować nie duży domek u mnie na mojej ziemi . Zależy mi na tym miejscu konkretnie z racji tego , że jestem bardzo przywiązany do tej okolicy . Nie pytajcie dlaczego po prostu jeśli miałbym się budować to tylko tutaj.

I teraz mam pytanie do Was. Wiem , że na starcie napiszecie , że nikt nie jest wróżką i to od wielu czynników zależy ( robocizna czy materiały po kosztach ) ale mam pytanie czy da się w 200 tysiącach wybudować nie duży domek jednopoziomowy ( mając własną ziemie ) . Mi nie zależy na dużym domu. Zależy mi raczej na skromnym domku z dwoma pokojami , kuchnią i łazienką ( bez garażu bo mam wybudowany obok ) . Materiały miałbym załatwione taniej . Robocizna też z racji , że mam znajomości i na pewno miałbym o wiele taniej niż zlecenie pracy " fachowcom " . Przyłącze do gazu mam .

Może to głupie pytanie ale nie mam kogo o to spytać . Czy da się przy użyciu średnich materiałów ( nie tych najdroższych ) wybudować domek nie duży jednopoziomowy w okolicach 200 tys mając własną ziemię ?