dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 290
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 5785
  1. #2041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku

    POLECAM serdecznie :


    - wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

    Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
    -murarze
    - dekarz
    - tynki wewnętrzne
    - ocieplenie i tynki zewnętrzne
    - gips- kartony

    Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

    - wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
    Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


    - dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

    - projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest ). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę

    - kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

    - klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

    - wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

    - Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

    - Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

    - Blaty Pochwalę jak skończą Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
    Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje Ekipa, właścicile, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

    - Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
    Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.[/b]
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #2042

    Domyślnie

    Cytat Napisał hiro77
    Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.
    Oby nie Slawek Dembski z Konstancina. Jesli Ci portfel i nerwy mile, to omijaj z dala.

  3. #2043
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Garf

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś z Was może polecić fachowców od elektryki i systemu LCN? Znalazłem kilka certyfikowanych firm, jednak nie ma to jak opinia kogoś u kogo taki system działa.

    Pozdrawiam.

  4. #2044
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał falc0n
    Cytat Napisał hiro77
    Czy możecie mi polecić kogoś SOLIDNEGO od ocieplenia zewnętrzenego już mi ręce opadają od szukania.
    Oby nie Slawek Dembski z Konstancina. Jesli Ci portfel i nerwy mile, to omijaj z dala.
    Janek, 886 263 781, ocieplenie + tynki zewn.

  5. #2045
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Baska99

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    1

    Domyślnie ekipa budowlana

    [quote="Misiek CASE"]
    Cytat Napisał ensignx
    Polecam mojego murarza i jego ekipę (zgrany i co ważne stały skład: 2 murarzy i 2 pomocników).

    Kończą murować mój dom. Muruje dokładnie i/ale dość powoli.

    U mnie siporex i teriva,a np. u sąsiada w tamtym roku porotherm i strop monolityczny.
    Robią też tynki i więźbę dachową.
    Ceny przyzwoite.

    Kontakt: Mirek Mierzejewski 606 955 624

    Ma teraz wolny termin. Można śmiało dzwonić jeśli budowa w woj. mazowieckim
    albo warmińsko-mazurskie.


    Budowałam z tym wykonawca - wiekszego bałaganu zostawic juz po sobie nie mozna !!!! - lepiej uprzedzic i rozliczyc sie dopiero, gdy ekipa po sobie posprząta .....pozdrawiam

  6. #2046

    Domyślnie Re: Wnętrza

    Cytat Napisał Edii
    Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

    Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

    Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

    Pozdrawiam,
    Edii
    Witam,
    Mogę polecić Panią Magdę z Pruszkowa (512 122 220). Bardzo miła osoba z ciekawymi pomysłami, a do tego ma bardzo przystępne stawki
    Adam

  7. #2047

    Domyślnie Ceny wyższe niż w Wiesbaden (blisko Frankfurtu)

    Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

    Jakiś czas temu pytałem na grupie o fachowców od wykonania elewacji, podbitki i podobnych prac.
    Dostałem kilka telefonów (za co bardzo dziękuję).
    Przedzwoniłem do każdego z fachowców i rozmawiałem telefonicznie bądź spotkałem się na budowie. W ten sposób zebrałem ceny naszych dobrych Polskich fachowców.

    Tak się składa, że mam kolegę który w Wiesbaden ma firmę budowlaną która to firm zajmuje się pracami budowlanymi.
    Dałem mu do wglądu ceny, które otrzymałem.

    Kolega po dokonaniu przeglądu powiedział cytuje: "Ku...a, Najniższa cena która masz w Warszawie jest wyższa lub równa cenie Niemieckiej"

    Nie wiem czy ktoś z was zna Wiesbaden, ale miejscowość jest mniej więcej tego samego poziomu co Warszawski Konstancin. Jest blisko Frankfurtu. Domy które tam są na sprzedaż lub budowane zwykle razem z działką kosztują ok. 2 mln EURO.

    W związku z tym zastanawiam się gdzie my mieszkamy? Czy dobrzy fachowcy powariowali? Czy żyjemy w oparach absurdu?
    Dlaczego w tym państwie nie mieliśmy kryzysu na miarę Wielkiej Brytanii czy USA?

  8. #2048

    Domyślnie

    W d... ludziom sie przewraca. Wychodzi na to, ze im mniej roboty tym wyzsza cena.

  9. #2049
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Małgośka Ł.

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem mogę polecić ekipę P. Darka - 514 715 381 do tynków zewnętrznych i nie tylko .

    Ekipa już nie raz była polecana w tym wątku.

    Ogólnie chłopaki robią prawie wszystko. Tynki zew., wew., podwieszane sufity oraz kładą glazurę.

    Ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem ich dokładności i głęboki ukłon w ich stronę za profesjonalizm.

    Obecnie chłopaki robią mi całe wnętrze, a oprócz tego zrobili wszystko na zewnątrz, tzn. elewację, podbitkę, cokoły i parapety.

  10. #2050

    Domyślnie Re: Ceny wyższe niż w Wiesbaden (blisko Frankfurtu)

    Cytat Napisał leszekg
    Witam ponownie wszystkich forumowiczów.

    Jakiś czas temu pytałem na grupie o fachowców od wykonania elewacji, podbitki i podobnych prac.
    Dostałem kilka telefonów (za co bardzo dziękuję).
    Przedzwoniłem do każdego z fachowców i rozmawiałem telefonicznie bądź spotkałem się na budowie. W ten sposób zebrałem ceny naszych dobrych Polskich fachowców.

    Tak się składa, że mam kolegę który w Wiesbaden ma firmę budowlaną która to firm zajmuje się pracami budowlanymi.
    Dałem mu do wglądu ceny, które otrzymałem.

    Kolega po dokonaniu przeglądu powiedział cytuje: "Ku...a, Najniższa cena która masz w Warszawie jest wyższa lub równa cenie Niemieckiej"

    Nie wiem czy ktoś z was zna Wiesbaden, ale miejscowość jest mniej więcej tego samego poziomu co Warszawski Konstancin. Jest blisko Frankfurtu. Domy które tam są na sprzedaż lub budowane zwykle razem z działką kosztują ok. 2 mln EURO.

    W związku z tym zastanawiam się gdzie my mieszkamy? Czy dobrzy fachowcy powariowali? Czy żyjemy w oparach absurdu?
    Dlaczego w tym państwie nie mieliśmy kryzysu na miarę Wielkiej Brytanii czy USA?
    Leszekg, jam prowincjusz, a tyś warszawiak... Znaszli określenie "ceny warszawskie"? Poza tym Twój koleś trochę przesadza...Pozdrawiam.
    Jak każdy o sobie pomyśli, to będzie o wszystkich pomyślane...
    Moje ogłoszenie

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie Re: Ceny wyższe niż w Wiesbaden (blisko Frankfurtu)

    Cytat Napisał batko lenin
    ...jam prowincjusz, a tyś warszawiak... Znaszli określenie "ceny warszawskie"? Poza tym Twój koleś trochę przesadza...Pozdrawiam.
    Hmmm..... nie ma czegos takiego jak ceny "warszawskie" i inne. Ileż to razy cena za towar jaki oferuje klientom okazywala sie rowna badz nizsza od cen na rynku lokalnym
    A opowiesci o rynku "zachodniem" w wiekszosci mozna miedzy bajki wlozyc
    Przenies sie do Wiesbaden, zacznij budować, pozniej zacznij mieszkac - wtedy mozemy porozmawiac
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #2052

    Domyślnie Re: Ceny wyższe niż w Wiesbaden (blisko Frankfurtu)

    Cytat Napisał jareko
    Przenies sie do Wiesbaden, zacznij budować, pozniej zacznij mieszkac - wtedy mozemy porozmawiac
    Budowlańcy w Warszawie i Wiesbaden mają takie same żołądki..??

  13. #2053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie Re: Ceny wyższe niż w Wiesbaden (blisko Frankfurtu)

    Cytat Napisał revalidon
    ..Budowlańcy w Warszawie i Wiesbaden mają takie same żołądki..??
    No nie... coś ci się chyba czasy pomyliły O żoładkach mówiono z piętnaście lat temu
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  14. #2054

    Domyślnie poszukuje ekipy do SSO na wawrze

    Witam,
    Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip narazie do postawienia SSO .Budowa w Warszawie Wawrze, chciałbym rozpocząć na wiosne,
    Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Wojtek

  15. #2055

    Domyślnie Re: poszukuje ekipy do SSO na wawrze

    Cytat Napisał oxide
    Witam,
    Poszukuję sprawdzonej ekipy/ekip narazie do postawienia SSO .Budowa w Warszawie Wawrze, chciałbym rozpocząć na wiosne,
    Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Wojtek

    Przejrzuj posty powyrzej

  16. #2056
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anna Kotynska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał lesiak77
    Dołączamy do grona zadowolonych inwestorów u których swoje prace wykonywał polecany już niejednokrotnie pan Robert od kartongipsów, prace wykonane były terminowo, szybko, czysto a efekt naprawdę zadowalający, to jedna z niewielu ekip które mogę z czystym sumieniem polecić kontakt do pana Roberta 0 502 469 645 i drugi fachowiec elektryk pan Andrzej 0 605 317 775, również terminowo, mimo że pod tynk to niemalże od linijki, ciekawe rozwiązania a cała instalacja udokumentowana
    Ja z kolei ODRADZAM pana ROBERTA od ocieplenia poddasza i zabudowy gk. Pan umówił się ze mną na konkretny termin - czekałam miesiąc czasu, po wejściu na budowę pod błachym pretekstem zszedl z budowy, w tzw. międzyczasie jego ludzie pozrywali mi folię z okien przyklejoną na specjalnych listew, obiecywał, że wróci, przetrzymał mnie koleiny miesiąc cały czas fundując jakieś bajeczki. Po dwóch miesiącach pan ubolewając nad swym losem stwierdził, że nie wykona u mnie pracy.
    Mogę polecić konkretnego gościa od tych prac - zainteresowanym wyślę na priv.

  17. #2057
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anna Kotynska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał Bożena030100
    Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
    Robert 502 469 645
    Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli
    A ja jeszcze raz NIE POLECAM! Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.

  18. #2058
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Kotynska

    A ja jeszcze raz NIE POLECAM! Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.
    Kurczę, to zaskakujące. U mnie było wszystko miodzio i polecałem ekipę wielu ludziom...

  19. #2059

    Domyślnie

    Cytat Napisał ramotki
    Cytat Napisał Anna Kotynska

    A ja jeszcze raz NIE POLECAM! Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.
    Kurczę, to zaskakujące. U mnie było wszystko miodzio i polecałem ekipę wielu ludziom...
    A ja mam co do nich mieszane uczucia: współpraca przebiegała szybko i sprawnie, bezproblemowo.
    Jednak efekt końcowy był widoczny dopiero jak się pomalowało KG farbą (czyli jakieś 4 miesiące później) i od razu widać, gdzie Panowie robili dokładnie, a gdzie na szybko, aby zrobić... Widać każde złączenie płyt - dosłownie garby, a gdy chciałam poprawek, to albo byli już u siebie, albo nie po drodze im było, albo jechali właśnie na szkolenie do Niemiec....i niby jak będą w okolicy to będą pamiętać, ale co z tego, jak nawet nie mogli zadzwonić i się umówić na poprawki. i tak to zostało... w sypialni, to aż patrzeć na sufit nie mogę...
    Wydaje mi się, że jak tylko wyrobili sobie dobre imię, to na nim jechali, nie do końca dbając o jakość swojej pracy.

  20. #2060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Kotynska
    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał Bożena030100
    Wczora pożegnałam panów od g-k. Polecam bardzo, bardzo!!!!!!! Zostali już wcześniej polecani na forum m.in. przez Nefer. To,że są super fachowcami jest bezdyskusyjne ale dodatkowo to bardzo fajni ludzie. Pan Robert i jego brat Wojtek z pewnością na długo zostaną nam w pamięci. Dodatkowo zaproponowali fajne rozwiązania, które z pewnością ułatwią nam życie. Jeśli ktoś ceni fachowość i dobry humor to może liczyć na to korzystając z usług tej ekipy. Bardzo dziękuję Nefer, że o nich napisała i moglam ich zaprosić do swojego domu
    Robert 502 469 645
    Cała przyjemność po mojej stronie - chłopaki rzeczywiście są niezwykli
    A ja jeszcze raz NIE POLECAM! Zmarnowali mi prawie 3 miesiące, cały czas zwodząć, narobili szkód na budowie.
    Jesteś pewna, że rozmwiamy o tym samym Robercie ? Bo przed chwilą do niego dzwonilam i jakoś nie kojarzy.... Czy na pewno chodzi Ci o Selki ?

    P.s. u mnie kończy się malowanie i nadal podtrzymuję swoją opinię. Oczywiście nigdu nie będzie ściana jak lustro , bo to nie gładź tylko g-k i płyty polączyć jakoś trzeba, ale nie mam uwag.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 103 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony