dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64
  1. #21

    Domyślnie

    ja uzywam dwoch na raz pierwszy to BITDEFENDER a drugi ZONEALARM SECURITY SUIT ... mam oba i o dziwo sie nie gryzą zazwyczaj w tym samym momencie się zgłaszają ,,, co jakiś czas się aktualizują same i dosyc czesto skanuja dysk w poszukiwaniu smieci ... wg mnie jest OK

    poza tym polecam korzystanie z banku z pracy jesli mozna .. firmowe komputery sa zazwyczaj dobrze zabezpieczone ... oczywiscie pod warunkiem ze ufacie pracodawcy /i informatykom/ bo oni akurat moga sczytac wszystko co sie robi ze sluzbowego komputera

  2. #22

    Domyślnie

    Takie przewrotne pytanie:

    Czy ktokolwiek z polecających ZAGWARANTUJE Patsi, że NIGDY nikt nie skroi jej kasy z konta?
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  3. #23

    Domyślnie

    Oj Marcinie, bardzo przewrotny z ciebie człek Oczywiście takiej gwarancji od nikogo nie oczekuję, bo to chyba nie jest możliwe, no chyba że ktoś głową poręczy to ją do jakiego przetargu wystawię
    Kasiorka to w ogóle jest problem, nie masz - źle, masz co nieco to się kłopoć jak robić, żeby było więcej i żeby ci nikt później nie podprowadził. Na razie korzystam głównie z infolinii i jest OK, mam limit dzienny do przelewu i nie było żadnej przykrej niespodzianki.
    Zielonooka, jak znajdziesz ten link to wklej go proszę. Z góry serdeczne dzięki - choć góry to ja tylko przy dobrej pogodzie ze strychu widzę
    Co mnie jeszcze w życiu zaskoczy??

  4. #24

    Domyślnie

    He! Ja po prostu nieufnie podchodzę do technologii intenetowych (może dlatego, że przy nich pracuję ) i wiem, że to, że dziś i przez ostatnie kilka lat nic się nie stało absolutnie nie gwarantuje, że nie stane się jutro. A niestety niedoskonałości internetu są duże, a zdolności różnych cwaniaków-hakerów rosną. Ja wiem, ze ofiarą ich działań pada ułamek procenta posiadaczy kont. Ale osobiście nie chciałbym być jednym z nich.
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  5. #25

    Domyślnie

    Warto czasem przeskanować kompa różnymi antywirami i antyspyware'ami, choćby tymi online.


    mks_vir
    kaspersky
    trend micro
    panda activescan
    symantec
    dr web
    mcafee
    trojan scan
    pest scan
    housecall




    Cytat Napisał MarcinU
    He! Ja po prostu nieufnie podchodzę do technologii intenetowych (może dlatego, że przy nich pracuję ) i wiem, że to, że dziś i przez ostatnie kilka lat nic się nie stało absolutnie nie gwarantuje, że nie stane się jutro. A niestety niedoskonałości internetu są duże, a zdolności różnych cwaniaków-hakerów rosną.
    Uchyliłbyś rąbka tej wiedzy tajemnej ?
    W Sieci wszystko się da podsłuchać i wszystko podejrzeć.
    Jest chyba tylko kwestią losu, czy padnie sie ofiarą oszusta - bo prawdziwy złodziej ma do czyszczenia setki tysięcy ciekawszych miejsc, bogatszych w pieniądze i mniej ryzykownych niż konto średnio zarabiającego polskiego internauty.
    Ale są i sieciowe gnoje, w końcu gdzieś i na kimś się trzeba hackerstwa nauczyć..
    To jak, pomożesz ?
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #26

    Domyślnie

    Używamy w firmie programu a w zasadzie "systemu" antywirusowego .
    Jest to rozwinięta wersja InoculateIT firmy CA,e-Trust czy coś takiego.
    Nie znam się na tym,mogę coś przekłamywać.
    Generalnie wszystkie komputery są non-stop monitorowane czy nie ma na nich żadnych wirusów.Wszelkie paskudztwa są łapane "na wejściu" ,czy to na płycie,dyskietce,dysku,z internetu.I na wyjściu też.Co godzina są ściągane automatycznie aktualne "łatki" z CA w USA.
    Działa to dobrze.
    Nie mieliśmy nigdy (jakieś 7-8 lat) ani jednej infekcji.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał MarcinU
    He! Ja po prostu nieufnie podchodzę do technologii intenetowych (może dlatego, że przy nich pracuję ) i wiem, że to, że dziś i przez ostatnie kilka lat nic się nie stało absolutnie nie gwarantuje, że nie stane się jutro. A niestety niedoskonałości internetu są duże, a zdolności różnych cwaniaków-hakerów rosną.
    Uchyliłbyś rąbka tej wiedzy tajemnej ?
    W Sieci wszystko się da podsłuchać i wszystko podejrzeć.
    Jest chyba tylko kwestią losu, czy padnie sie ofiarą oszusta - bo prawdziwy złodziej ma do czyszczenia setki tysięcy ciekawszych miejsc, bogatszych w pieniądze i mniej ryzykownych niż konto średnio zarabiającego polskiego internauty.
    Ale są i sieciowe gnoje, w końcu gdzieś i na kimś się trzeba hackerstwa nauczyć..
    To jak, pomożesz ?
    Tak w zasadzie to nic dodać do Twojej wypowiedzi. Systemy mają dziury, IP bezpieczne nie jest podobnie jak sama koncepcja sieci Internet. bezpieczny (no prawie to jest Home banking z bezpośrednią linią do banku. Internet jako zasób współdzielony daje mozliwość dojścia do informacji każdemu.

    Pewnie, że to może być czysty przypadek, ze trafi akurat na nas. Ale czy ktoś połakomi sie na mój samochód? albo na moje stare radio w samochodzie - obok stoją lepsze? I co z tego?

    Kwestia tego czy skroją nam kasę jest dziełem przypadku (trochę) ale z uwagi tez na wielkość podmiotu (ja kontra reguaminy banku i sztab jego prawników) niewiele wygram. Jedynym (dla mnie) rozwiązaniem jest NIE MIEĆ odstępu przez internet.
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    MarcinU - nikt nie zagwarantuje:
    tak samo jak nikt nie zagwarantuje jak bedziesz szedl z kasa do banku (lub z banku) nie dostaniesz w leb i cie nie skubna


    Link do Pandy
    http://www.pandasoftware.com/actives..._principal.htm

    trzeba tam podac tylko swoja poczte mailowa - chwilke skanowanie trwa ale moizna zminimalizowac , wyswietla sie tez raport do zapisania i ew wydruku (ja to na czuja troche skanowalam) ale pare robali mi wykryło

  9. #29

    Domyślnie

    Dołączam do klubu zadowolonych - po 3 latach użytkowaia.

  10. #30

    Domyślnie

    od 5 lat mBank
    po 2 lata Inteligo i VW

  11. #31

    Domyślnie

    My mamy w Multibanku. Na początku było to dla nas trochę wirtualne. Ale teraz bez tego ani rusz. Bank i kolejki omijamy z daleka. Nie mieliśmy przykrych doświadczeń. Asia
    ostrzegam przed usługami tego pana straszny paprak - poprawiał po wcześniejszym i położył tapetę zbyt wcześnie na zagipsowaną ścianę
    klej + świeży gips i wyszła masakra

    najzabawniejsze to że to fachowiec polecony w hurtowni tapet PREM

    tel 606839596
    nazwisko OŁAWSKI

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Takie konto to rewelka!!!!!! Zwolennikom czarnowidztwa mówimy stanowcze nie . Popieramy to tezš: jak masz dziurę w kieszeni to pienišdze Ci same wylecš , jak wracasz nawalony to Cię okradnš i Ci wp........dolš , jak będziesz wychodził z banku z walizš pieniędzy to Ci przystawiš giwerę do łba i sam wszystko oddasz dobrowolnie . Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No dobra. Konto cool i to nie to jest niebezpieczne.

    3 tygodnie temu ktoś zrobił zakupy kartą mojego męża ( prawie 4.000) a moja karta "została zeskanowana" w zeszły piątek ( tak twierdzi Visa), więc nie należy sie obiawiać kont internetowych
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    No dobra. Konto cool i to nie to jest niebezpieczne.

    3 tygodnie temu ktoś zrobił zakupy kartą mojego męża ( prawie 4.000) a moja karta "została zeskanowana" w zeszły piątek ( tak twierdzi Visa), więc nie należy sie obiawiać kont internetowych
    hmmm

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A co majš wspólnego karty płatnicze z kontem internetowym? . Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi
    A co majš wspólnego karty płatnicze z kontem internetowym? . Pozdrawiam.
    Ano właśnie nic - stąd piszę : konto internetowe nie jest zagrożeniem. Większym zagrożeniem są karty ( z dużym limitem)
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał Nefer
    No dobra. Konto cool i to nie to jest niebezpieczne.

    3 tygodnie temu ktoś zrobił zakupy kartą mojego męża ( prawie 4.000) a moja karta "została zeskanowana" w zeszły piątek ( tak twierdzi Visa), więc nie należy sie obiawiać kont internetowych
    hmmm
    Ano - super - i jeszcze mój bank cudowny ZAPOMNIAŁ mnie o blokadzie poinformować. Dobrze, że się dowiedziałam w sklepie osiedlowym a nie w hotelu w St. Petersburgu
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    A ja równiez mam inteligo i jak ostatnio zauważyłem dziwną oprację na koncie (wypłata) to natychmiast zadzwoniłem z zapytniem o wyjaśnienie zaistaniałej sytuacji. a to tylko żona na zakupy sobie poszła... .

  19. #39

    Domyślnie

    INTELIGO - odkąd istnieje.

    Zero problemów.

    Kontrole operacji przez SMS-y

    Bezpłatna infolinia.
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  20. #40

    Domyślnie

    na dzięń dzisiejszy zagrożenie ze strony wirusów nie jest już tak wielkie
    najgorsze są wtyczki szpiegujące
    świadomość samego użytkownika ma tu decydującą role

    używanie 1 przegladarki internetowej do płatności internetowych 2 do surfowania po necie

    polecam soft free Hitman Pro (zbór kilku programów)


    pomoc on-line

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony