dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1025 z 1144
Pokaż wyniki od 20.481 do 20.500 z 22870
  1. #20481
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Ranking czyjeś sprzedaży to nie testy. Zresztą sposób nich wykonania jest obarczony błędem i brakiem powtarzalności warunków spalania.
    to nie ranking tylko podawanie wyników z ciepłomierza
    on nie słucha sprzedawcy tylko pokazuje jaki efekt przyniosło spalenie danego węgla

    jeśli zaś uważasz że sposób ich przeprowadzenia jest zły zrób swoje
    albo zleć jakiemuś labo- tam będą odpowiednie warunki
    daj znać kiedy stracisz płynność finansową
    poklepię Cię po ramieniu i połączę się z Tobą w bólu a w duchu uśmiechnę - zgadnij dlaczego
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  2. #20482

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Ranking czyjeś sprzedaży to nie testy. Zresztą sposób nich wykonania jest obarczony błędem i brakiem powtarzalności warunków spalania.
    To nie jest ranking sprzedaży, to jest próba co możesz wsadzić do kotła i spalić a ile z tego wyciągniesz to właśnie to co SUSPENSER robi.
    Jak ci się to nie podoba to idziesz, kupujesz i testujesz, nie raz w g...no wdepniesz , ale to ty tak zrobisz i innych nie wciągaj.
    Zanim SUSPENSER robił testy to jeszcze nie mia ł nic wspólnego ze sprzedażą i wielu na tym skorzystało.
    Jak myślisz czy jak będzie zachalał swoją sprzedaż i okaże się g.....ana to tym zyska sobie przychylność forum?

    Co by nie pisał, jak się nie podoba to idziesz i kupujesz tam gdzie chcesz, czyli tam gdzie nie ma certyfikatów a jeżeli są to z przed 5 czy 7 lat i nikomu z tego tytułu nie będzie przykro że kolegę który robi dobrą robotę testując różne grochy oczerniasz.

  3. #20483

    Domyślnie

    Wyluzuj nikogo nie oczerniam.
    Piszę tylko jako przestroga dla innych na forum może nowych użytkowników,
    że testy robi sprzedawca węgla więc niech każdy będzie ostrożny.
    Co do testów to już wyraziłem opinie i nie będę się powtarzał.

  4. #20484

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Wyluzuj nikogo nie oczerniam.
    ...
    Wyluzowałem
    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    ...
    Piszę tylko jako przestroga dla innych na forum może nowych użytkowników,
    że testy robi sprzedawca węgla więc niech każdy będzie ostrożny.
    ...
    Nigdy tego nie ukrywał, jak rozpoczął działalność gospodarczą to obwieścił to na forum.
    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    ...
    Co do testów to już wyraziłem opinie i nie będę się powtarzał.
    Życzę powodzenia w spalaniu nie testowanych. To będzie tak samo jak kupisz coś tam, zaczniesz palić i napiszesz co tam się dzieje. A że twoja praca nie pokrywa się z tym co obwieszczasz to ona ma być podważana?

    Nie odpowiadaj, nie trzeba.

  5. #20485
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Wyluzuj nikogo nie oczerniam.
    Piszę tylko jako przestroga dla innych na forum może nowych użytkowników,
    że testy robi sprzedawca węgla więc niech każdy będzie ostrożny.
    Co do testów to już wyraziłem opinie i nie będę się powtarzał.
    Na początek - ja też sprzedaję węgiel i też doradzam kolegom z forum co warto kupić w danym sezonie. A także jak zminimalizować problemy kiedy ktoś się na minę wpasuje. Twoja kolego dotychczasowa aktywność nasuwa mi podejrzenie że Suspenser ze swoją działalnością wszedł na teren na którym i Ty działasz i odebrał Ci jakąś część klientów. No chyba że z natury upierdliwym złośliwcem jesteś lubiącym szkodzić. W zasadzie to drugie jest bardziej prawdopodobne - najpierw najazd na Jareckiego że nie upublicznia rozwiązań do których jego firma kotlarska doszła jakimś tam kosztem i nakładem pracy ( Twoim zdaniem powinien natychmiast je udostępnić, szczególnie konkurencyjnym firmom kotlarskim - niech mają, a co ), teraz najazd na Suspensera. Wygląda to dla mnie tak - roszczeniowo nastawiony debiutant w 18 postach zdążył obszczekać dwóch bardzo pożytecznych userów. Popraw berecik i ogarnij się nieco .
    Ostatnio edytowane przez kobra64 ; 10-01-2015 o 08:33
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  6. #20486

    Domyślnie

    Mów do mnie jeszcze sprzedawco

  7. #20487

    Domyślnie

    A tak ogólnie to nie wiedziałem że wy macie jakieś tereny działania. Twój post dokładnie pokazuje jaką masz mentalność oceniając innych swoją miarą sprzedawco węgla.
    ps. ja węgla nie sprzedaje i nie będę sprzedawał
    Za to jestem ciekawy jak długo jeszcze redakcja będzie tolerować stopki niektórych sprzedawców węgla zawierające link do komercyjnej strony z ofertą i cennikiem węgla. Bo taka reklama chyba zobowiązuje do wykupienia profilu płatnego.

    Napiszę jeszcze ze złośliwy nie jestem konto mam tu od dawna i od zawsze czytam różne wątki forum i widząc jak niektórzy zrobili się nachalni z reklamą nie nam zamiaru tego tolerowac.

  8. #20488

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    A tak ogólnie to nie wiedziałem że wy macie jakieś tereny działania. Twój post dokładnie pokazuje jaką masz mentalność oceniając innych swoją miarą sprzedawco węgla.
    ps. ja węgla nie sprzedaje i nie będę sprzedawał
    Za to jestem ciekawy jak długo jeszcze redakcja będzie tolerować stopki niektórych sprzedawców węgla zawierające link do komercyjnej strony z ofertą i cennikiem węgla. Bo taka reklama chyba zobowiązuje do wykupienia profilu płatnego.

    Napiszę jeszcze ze złośliwy nie jestem konto mam tu od dawna i od zawsze czytam różne wątki forum i widząc jak niektórzy zrobili się nachalni z reklamą nie nam zamiaru tego tolerowac.
    Wszystko ok, ale zacznij pisać NA TEMAT, bo już mam dość na tym forum wszelkiej maści spamerów.

    Masz jakiś problem, załóż nowy wątek i w nim uzewnętrzniaj swoje dewagacje.
    piotr

  9. #20489
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pietruch78

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    30-422
    Posty
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    A tak ogólnie to nie wiedziałem że wy macie jakieś tereny działania. Twój post dokładnie pokazuje jaką masz mentalność oceniając innych swoją miarą sprzedawco węgla.
    ps. ja węgla nie sprzedaje i nie będę sprzedawał
    Za to jestem ciekawy jak długo jeszcze redakcja będzie tolerować stopki niektórych sprzedawców węgla zawierające link do komercyjnej strony z ofertą i cennikiem węgla. Bo taka reklama chyba zobowiązuje do wykupienia profilu płatnego.

    Napiszę jeszcze ze złośliwy nie jestem konto mam tu od dawna i od zawsze czytam różne wątki forum i widząc jak niektórzy zrobili się nachalni z reklamą nie nam zamiaru tego tolerowac.
    Kolego jak nie jeste

  10. #20490
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pietruch78

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    30-422
    Posty
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    A tak ogólnie to nie wiedziałem że wy macie jakieś tereny działania. Twój post dokładnie pokazuje jaką masz mentalność oceniając innych swoją miarą sprzedawco węgla.
    ps. ja węgla nie sprzedaje i nie będę sprzedawał
    Za to jestem ciekawy jak długo jeszcze redakcja będzie tolerować stopki niektórych sprzedawców węgla zawierające link do komercyjnej strony z ofertą i cennikiem węgla. Bo taka reklama chyba zobowiązuje do wykupienia profilu płatnego.

    Napiszę jeszcze ze złośliwy nie jestem konto mam tu od dawna i od zawsze czytam różne wątki forum i widząc jak niektórzy zrobili się nachalni z reklamą nie nam zamiaru tego tolerowac.
    Kolego jak nie jestes zlosliwy to po kiego grzyba piszesz te swoje pierdo lamento?
    Czyzby zal ci tylek sciskal ze goscie tacy jak :Kobra64, Jarecki79, Minertu, Karoka65, Suspenser, Timon...... i wielu , wielu innych userow ma glowe na karku i wiedze ?
    Przeciez wszystkie ich rady, ostrzezenia ,i inne info nie jest podawane na priv za kase, tylko podaja je bezposrednio na tym forum , i wszyscy z tego korzystaja. A ze przy tym co poniektorzy z nich moga zarobic na swojej dzialalnosci , to chyba dobrze bo nie kradna i szajsu nie wciskaja.
    Czy ktorys z urerow naciagnol cie na kase ,lub moze zuokradl cie?

  11. #20491

    Wink

    Pisz po polsku bo się czytać tego nie da chyba że to tobie coś ścisło i dlatego tak piszesz to ok

  12. #20492
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pietruch78

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    30-422
    Posty
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Pisz po polsku bo się czytać tego nie da chyba że to tobie coś ścisło i dlatego tak piszesz to ok
    Dobra napisze ci po polsku. Nie wiem coś tak sie uparł na wszelkiego rodzaju porady od osób zajmujących się sprzedażą węgla , czy też kotłów , ale wydaje mi się że albo jesteś "fachowcem" typu czym większy kocioł tym lepszy ,albo masz coś wspólnego z "eko-oszołomami" , dla ktorych wszystko co czarne to syf ,który nie można spalić w sposób bezdymny.
    A może poprostu przygniata cię i twój biznes i fakt że na forum społecznościowym można uzyskac porade gratis? Pewnie chciałbyś żeby osoby którym wpakowano kocioł np 25kw na 130m zamiast uzyskać info na forum w jaki sposób zniwelować ten błąd , od razu wzywali odpłatnie "uzdrowicieli" , którzy wskażą tylko swój cudowny lek na zaistniałe zło , bo wszystko co pochodzi od innych jest be?

  13. #20493
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Zawsze ktoś się znajdzie komu to nie pasuje.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  14. #20494
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał an2lec Zobacz post
    Skoro wszystkie części są ogólnie dostępne to czemu jeszcze nikt nie wpadł na pomysł żeby z części zakupionych w najbliższym sklepie złożyć pompę. Co więcej wszyscy polecają jednak markowe pompy. Po co? Skoro wszystkie składane są z ogólnie dostępnych części.
    To tak apropo "skomplikowania" pompy ciepła i nie możności wykonania samemu:
    Cytat Napisał kkdarch Zobacz post
    Pomimo że mam PC własnoręcznie wykonaną rachunki mnie zadowalają a w domu jest ciepło.
    Vld,znany z tego wątku jako były użytkownik ekogroszka jest kolejnym przykładem,sam sobie wystrugał powietrzną pompę ciepła.
    Proponuję u niego jako wiarygodnego użytkownika dowiedzieć się co i jak zamiast opowiadać głupoty,że się nie da.
    Pompa ciepła to proste urządzenie jak budowa cepa.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 10-01-2015 o 18:01

  15. #20495
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Skoro to takie proste to zapytam Ciebie - znanego gościa od cięcia kosztów. Dlaczego swojej pompy sam nie wystrugałeś? Nie ogarnąłeś tak prostego tematu?
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  16. #20496
    Lider FORUM (min. 2800)
    Vld

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3.215

    Domyślnie

    Wpadam tu, pierwszy raz od kilku miesięcy, a oni o mnie gadają
    Temat badań RBRa już przerobiony?
    R-290 pod strzechy

  17. #20497
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Nie do końca jeszcze czas do czasu wpadają nowi-starzy znajomi żeby sobie pobaźgrać i podnieść ego.

  18. #20498
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobra64 Zobacz post
    Skoro to takie proste to zapytam Ciebie - znanego gościa od cięcia kosztów. Dlaczego swojej pompy sam nie wystrugałeś? Nie ogarnąłeś tak prostego tematu?
    Bo nie jestem tak kumatym gostkiem jak Vld,on ma widocznie fach w ręku a ja musiałem za to płacić.

    P.S.
    Nie mam patentu na pompkę Vld,nie sprzedaje patentu Vld,nie sprzedaje Vld
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 11-01-2015 o 02:32

  19. #20499

    Domyślnie

    Cytat Napisał pietruch78 Zobacz post
    Dobra napisze ci po polsku. Nie wiem coś tak sie uparł na wszelkiego rodzaju porady od osób zajmujących się sprzedażą węgla , czy też kotłów , ale wydaje mi się że albo jesteś "fachowcem" typu czym większy kocioł tym lepszy ,albo masz coś wspólnego z "eko-oszołomami" , dla ktorych wszystko co czarne to syf ,który nie można spalić w sposób bezdymny.
    A może poprostu przygniata cię i twój biznes i fakt że na forum społecznościowym można uzyskac porade gratis? Pewnie chciałbyś żeby osoby którym wpakowano kocioł np 25kw na 130m zamiast uzyskać info na forum w jaki sposób zniwelować ten błąd , od razu wzywali odpłatnie "uzdrowicieli" , którzy wskażą tylko swój cudowny lek na zaistniałe zło , bo wszystko co pochodzi od innych jest be?
    Nie wiem skąd masz wnioski na mój temat ale chyba jesteś kolejnym który mierzy innych swoją miarą .
    Po prostu nie podoba mi się praktyka niektórych osób na tym forum, a to że ty masz inne zdanie to nie znaczy
    że każdy takie ma mieć. Być może kiedyś to zrozumiesz.
    Dodam że nie jestem przeciwny pomocy na forum zdecydowanie nawet popieram po to ono jest.

  20. #20500
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał dębowy Zobacz post
    Nie wiem skąd masz wnioski na mój temat ale chyba jesteś kolejnym który mierzy innych swoją miarą .
    Po prostu nie podoba mi się praktyka niektórych osób na tym forum, a to że ty masz inne zdanie to nie znaczy
    że każdy takie ma mieć. Być może kiedyś to zrozumiesz.
    Dodam że nie jestem przeciwny pomocy na forum zdecydowanie nawet popieram po to ono jest.
    Masz chociaż kocioł i jakiś z nim problem?
    A może chcesz kupić i szukasz czegoś dobrego?
    To ,że przeszkadza Tobie i innym nasze podejście może dziwić ale mnie bardziej dziwi Twoje pisanie nie na temat.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

Strona 1025 z 1144