dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 182
  1. #161
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qwinto

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    39

    Domyślnie

    Odgrzebuję temat zabawek do ogrodu dla dzieci. Spotkaliście się z jakimiś narzędziami ogrodowymi dla dzieciaków? Coś takiego, żeby maluchy mogły pielęgnować swoją grządkę

  2. #162
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    praktycznie w każdym markecie

  3. #163

    Domyślnie

    temat na czasie, szukam dla siostrzeńca do ogródka basenu (6 latek) coś ktoś poleca, trochę nie chce kupować jakieś chińszczyzny w markecie, może ktoś ma coś u siebie i wie jakiej firmy

  4. #164
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qwinto

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-087
    Posty
    39

    Domyślnie

    Swego czasu miałem przyjemność kąpać się w bardzo przyjemnym basenie w ogródku u znajomych, w miarę możliwości postaram dowiedzieć się co to był za basenik, bo moczyło się wybornie. Niestety wtedy nie przyszło mi do głowy pytać o szczegóły.

    Co do zabawek, poszperałem i szybko wynalazłem. zabawki ogrodowe dla dzieci - o tyle mi łatwiej, że ostatnio kupowałem w tym sklepie Fiskarsa dla znajomego na prezent, więc założone konto można znowu wykorzystać.

  5. #165
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maartaa87

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sokółka
    Posty
    1

    Domyślnie Zabawki do ogrodu

    Cytat Napisał wiewióra1976 Zobacz post
    Witam!
    Proszę, pokażcie, jakie sprzęty montujecie swoim dzieciom w ogródkach! Gdzie je kupujecie? W marketach budowlanych? W necie? (poproszę o linki!) A może budujecie sami?
    Ja ostatnio kupowałam zabawki w necie na stronie www.ostrovia.com maja bardzo duży wybór huśtawek, bujaków które można samemu zamontować bez problemu w ogródku Jak się zamawia więcej rzeczy można negocjować cenę )
    Kupiłam u nich piaskownice, konika na sprężynie i taką huśtawkę razem ze zjeżdżalnią Jestem bardzo zadowolona )

  6. #166
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacek1979

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bard13 Zobacz post
    Więc sądzisz, że ułożone płytki na utwardzonym podłożu będą bezpieczniejsze od miękkiego piachu?
    Uważam , że bezpieczniejsze. Po jakimś czasie piachu jest coraz mniej i w razie upadku dziecko może uderzyć się o części montażowe elementów rekreacyjnych, wylewek które wystają spod piachu . trawa pięknie wygląda, ale tylko na początku, później będzie wydeptana i będzie wyglądała spod niej twarda ziemia. A nawierzchnia gumowa, zawsze jest miękka i bezpieczna.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-03-2013 o 18:47

  7. #167
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar misiupl
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    okolice Płocka
    Posty
    451
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Plac Zabaw

    Witam,
    w wyniku błędu kogoś tam, zostało nam dużo drewna konstrukcyjnego dachu.
    Wymyśliliśmy, że zrobimy dziecku plac zabaw.
    Jakiś tam projekt machnąłem na szybko, żeby dać stolarzowi do wyceny.
    Załączam wizualkę placu zabaw - proszę o komentarze, ciekawe rozwiązania, itp.

    Do tej pory nasz 3-latek bawił się tylko u kogoś na podobych.
    Plac będzie stał na betonowych klockach, wokół rozsypiemy żwir / piasek.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plac_2.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	176757Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plac_1.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	176758

  8. #168
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gryfpc
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Kilka wątków niżej masz temat: http://forum.muratordom.pl/showthrea...-drzewie/page8
    Polecam, zdjęcia i opisy, porady i praktyczne rozwiązania. Prześledź...

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiewióra1976 Zobacz post
    Witam!
    Proszę, pokażcie, jakie sprzęty montujecie swoim dzieciom w ogródkach! Gdzie je kupujecie? W marketach budowlanych? W necie? (poproszę o linki!) A może budujecie sami?
    Ja ostatnio kupiłem dzieciakom trampolinę w sklepie http://trampoliny.pl/, generalnie jestem zadowolony, dość rozsądny stosunek ceny do jakości. Słyszałem, że większość tych trampolin z allegro (szczególnie te super okazje i promocje) jest strasznie miernej jakości więc zdecydowałem się trochę dołożyć. Są jeszcze trampolinki w marketach budowlanych, co ma tą przewagę, że zazwyczaj można je obejrzeć rozłożone przed sklepem i samemu ocenić jakość.

  10. #170

    Domyślnie

    Powiem Wam ze posiadanie takiego basenu to wielka radość zwlaszcza dla dzieci. Ale mam pytanie, czy warto jest decydować sie na mini basen ? Zwłaszcza jesli jest to naprawde mały ogród ?

  11. #171

    Domyślnie

    ...[foto]...
    Ostatnio edytowane przez JMaciek ; 08-05-2014 o 22:41

  12. #172
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zbyszek48

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    jeżeli ogród jest mały, to może lepszym rozwiązaniem będzie basen taki dmuchany? zawsze będzie można go było złożyć

  13. #173

    Domyślnie

    Sam nie mam, ale bliska rodzina się zaopatrzyła dla syna w coś takiego. Dzieciakowi się podoba, ale to raczej dla rodzeństwa albo kolegów i koleżanek, więc na imprezy urodzinowe, spotkania i tak dalej idealne, nie dla jedynaka.

  14. #174

    Domyślnie

    Domek w ogrodzie to fajna sprawa. Dzieciaki uwielbiają się bawić w takich miejscach. Teraz jest dość duży wybór tego typu produktów. Można np. kupić (lub zrobić) sam domek, np. taki:

    lub postawić cały plac zabaw z domkiem. Znalazłam takie fajne rozwiązanie, tu foto:

    źródło zdjęć: http://ogrodolandia.pl/
    Tutaj jest domek umieszczony u góry, a na dole miejsce na np. piaskownicę. Dzięki temu dziecko może bawić się w niej nawet w upalne lato i nadal pozostanie w cieniu.

  15. #175

    Domyślnie

    Z doświadczenia napiszę, że te wszystkie domki, ślizgawki to fajna sprawa, pod warunkiem, że tam będzie się bawiło przynajmniej TROJE dzieci w stosownym wieku, czyli 3-5 lat. ale i tak jest to inwestycja na dłuższą metę mało opłacalna.
    Bo od szóstego roku życia, to można zwijać ten cały bajzel, a w jego miejsce postawić tor przeszkód, taki jak na socjalnych ogródkach. To już ma większy sens, niż plastikowe ślizgawki i domki.
    No wiadomo, że szczęścia dziecka nie da się przeliczyć na pieniądze, ale uwierzcie, że małe dziecko tak samo dobrze bawi się na torze przeszkód dla większych dzieciaków, a nawet lepiej!

  16. #176

    Domyślnie

    portaga - a możesz dodać zdjęcie takiego toru przeszkód? Bo nie do końca wiem o co ci chodzi, a temat mnie zaciekawił.

  17. #177

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati333 Zobacz post
    portaga - a możesz dodać zdjęcie takiego toru przeszkód? Bo nie do końca wiem o co ci chodzi, a temat mnie zaciekawił.
    To zależy od inwencji właściciela, jaki tor sobie zaprojektuje i wybuduje, taki będzie miał.
    Generalnie chodzi o parę bali, trochę metrów liny, paręnaście desek + kilka płyt.
    To wszystko należy połączyć ze sobą wg uznania i wyobraźni, i zamiast stawiać plastikowe domki z marketu, możemy otrzymać np. takie coś (zdjęcie pierwsze lepsze z googla - są setki podobnych i innych)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tor przeszkód.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	253142

  18. #178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A ja uważam, że wiele, jeśli nie wszystko, zależy od temperamentu dzieci. Są takie co będą na podobnym torze szaleć bez przerwy a są takie co będą wolały w domku bawić się w rodzinę. Nie ma reguły. Dzieci są różne i mają różne potrzeby więc trzeba się dostosowywać do nich a domek dla dziecka nie musi być plastikowym badziewiem z marketu.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #179

    Domyślnie

    Ano właśnie o tym pisałam.
    Można kupić plastikowy domek, ale za tę kwotę można równie dobrze zrobić coś innego, z pomysłem na przyszłość, bo dzieci szybko rosną i dorastają/wyrastają z plastikowych domków.

  20. #180

    Domyślnie

    Chciałbym Was przestrzec przed nieuczciwym wykonawcą placów zabaw i domków drewnianych z Marcinkowic k. Oławy. W internecie Ich znajdziecie na placezabaw.olawa.pl, [email protected]
    Domek wykonany niezgodnie z dostarczonym szczegółowym projektem, nie zdołali domku zmontować, konieczne były przeróbki, przez pół roku nie zdołali dostarczyć wszystkich elementów. Do dziś czekam na zwrot za elementy które w końcu dokupiłem samodzielnie.
    Kontakt z wykonawcą nieprzyjemny, wielokrotnie byłem okłamywany.
    Jedyny plus to stolarz który dla nich robi te place, bardzo w porządku.

    A tak z doświadczenia to dzieci wcale tak bardzo nie lubią się bawić w domku, o wiele większą frajdę mają z zabawy z rodzicami.
    Chcę tylko banalnie potwierdzić, że bez sensu jest się zapracowywać by postawić dzieciom domek, lepiej ten czas przeznaczyć na zabawę.

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony