dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Śląskie - polecani producenci i wykonawcy schodów

    Witam
    Szukam dobrego stolarza z okolic Rybnika,Wodzisławia, ktory wykona mi schody wewnętrzne z mojego własnego drewna.
    Tzn. mam możliwość kupienia Deba za fajne pieniądze z pocieciem na bale , tylko potrzebuje stolarza który mi wykona pomiary i poda co i jak.
    Chce teraz kupis a w przyszłym roku około września zlecić to po żadnemu fachowcowi.


    Jeżeli ktoś może kogoś polecić to czekam na namiary.
    Dzieki

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    W rybniku masz Strzałkę, bardzo dobry, tylko ma swoją cenę - niewiele brakło abym sama go wzięła.

  4. #4

    Domyślnie

    Spoko tylko czy zrobi mi schody z mojego własnego drzewa, ktore fajnie bedzie przez dwa lata schnąc a nie z jego super wyschnietego 3 miesiące temu scietego
    Ale zadzwonie i zapytam

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał AldonkaS
    W rybniku masz Strzałkę, bardzo dobry, tylko ma swoją cenę - niewiele brakło abym sama go wzięła.
    w swojej rodzinnej wsi
    niezbyt go polecają ...
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  6. #6

    Domyślnie

    Własnie , w swojej wsi go nie polecają, a pracownicy to juz wogóle ,
    Dlaczego ? a to dlatego ze robi schody z byle jakiego g..na, tzn ty mu dajesz drzewo a on ci robi schody z gałeźi tego drzewa

  7. #7

    Domyślnie Schody betonowe wykończone drzewem????

    Witam.
    Mam zamiar wykończyć schody betonowe drzewem...
    Szukam fachowca z okolic górnego śląska (Sosnowiec) który by to zrobił perfekcyjnie...
    Może ktoś spotkał się z wykonawcą z którego pracy był zadowolony???
    Proszę o pomoc i porady jak się dobrze do tego zabrać i o czymś nie zapomnieć....
    Mile widziane podpowiedzi i fotki...

  8. #8

    Domyślnie

    Więc musisz udać się do jakiejś firmy zatrudniającej drwali (np tu:http://www.drwale.org/ ) Najlepiej wziąć kilku zdrowych chłopa, tak aby mieli siłę nie tylko ściąć drzewo ale i wnieść je do domu i potem tak długo nim okładać schody aż te ulegną wykończeniu.
    Ja osobiście rozejrzał bym się za kimś z dużym młotem pneumatycznym, chyba praktyczniejsza metoda wykańczania schodów niż ta z drzewem.

  9. #9

    Domyślnie

    ale się uśmiałem masz chłopie talent

  10. #10
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ramzes wielki czy tobie chodzi o schody wew czy zew?Jak wyobrażasz sobie ich wykończenie?Chcesz na nie wchodzić np, z parteru na piętro?

  11. #11

    Domyślnie

    Schody te są wewnętrzne i mają funkcje komunikacyjną między parterem a poddaszem.
    Czy ktoś wykonywał takie schody????

  12. #12

    Domyślnie

    z drzewa to raczej nikt, za to pewnie wielu ma schody wykończone drewnem ...

  13. #13
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde Zobacz post
    z drzewa to raczej nikt, za to pewnie wielu ma schody wykończone drewnem ...
    Jak to nikt nie ma schodów drewnianych .... coś ty edde.Zrozumiałem gościa ,że ma jakieś na zabiegówki szalowane,lane,betonowe i chce je przykryć dechami czyli zrobić całą stolarka "schodową"tralki trepy króle itp.Moje schody na ten przykład zrobiłem z deski barlineckiej, która mi została i jak mówią znajomi bardzo ładnie komponują się z całym traktem komunikacyjnym gdyż owa deska leży w całym domu.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    obudowieniewiemnic bravo ))
    przypomniało mi się : a te schody to mają być do wchodzenia czy wychodzenia ?
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał aadamuss24 Zobacz post
    obudowieniewiemnic bravo ))
    przypomniało mi się : a te schody to mają być do wchodzenia czy wychodzenia ?
    Tu pytania zadaje autor a ty skoro o budowaniuniewiesznic to po huk pytasz.Ja to by ci odp.,że te schody mają być do schodowania
    .

  16. #16

    Domyślnie

    widzę że odezwali się straszni budowlańcy i zamiast napisać coś konkretnego i doradzić to pokazują nie złe maniery...
    można i tak......

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jak to nikt nie ma schodów drewnianych .... coś ty edde.....
    no właśnie, drewniane ma wielu ale drzewne?? z drzewa?? takiego jak w lesie??
    drewno a drzewo to duuuża róznica....

  18. #18

    Domyślnie

    ramzes wielki wielkie sorry ale jak przeczytałem pierwsze zdanie wymownie zakończone wielokropkiem nie mogłem się powstrzymać
    Życzę weekendowo powodzenia w wykańczaniu...oj wykończeniu schodów

  19. #19
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde Zobacz post
    no właśnie, drewniane ma wielu ale drzewne?? z drzewa?? takiego jak w lesie??
    drewno a drzewo to duuuża róznica....
    edde a co będzie jak autor topiku wpadnie na genialny pomysł i powie ,że drewno to takie sobie drzewo przywiezione z lasu pocięte na kawałki które dopiero po jego obróbce(suszenie impregnowanie itp) nadaje się do położenia na schody.

  20. #20

    Domyślnie

    to będzie miał rację, kolejność poprawna a schody będzie miał i tak obłożone drewnem a nie drzewem

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony