dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 384
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 7669
  1. #281

    Domyślnie

    DAGNE, dziękuję )) uwielbiam ten pokoik...
    widzę, że oczekujesz dziecka, więc na Ciebie takie rzeczy działają podwójnie
    ale muszę się pochwalić, że pokoik mojej Panny Zuzanny jest teraz trochę ładniejszy - doszedł border, półki, obrazki, jeszcze więcej misiów, zasłonki...











    ręcznie robiony kufer...



    ...a po drugiej stronie pokoiku jest część mniej reprezentacyjna - czyli tzw. GYMYLA (po poznańsku - wnęka pełna zabawek. idealna rzecz, wszystkie zabawki tam wędrują i jest porządeczek


    jeszcze tylko brakuje oświetlenia (lampka nad łóżeczkiem i lampa w misie z kompletu), no i regału pasującego do szafy...
    Ostatnio edytowane przez monah ; 08-09-2010 o 15:33
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #282

    Domyślnie

    pokoik jest bardzo gustowny: śliczne pastele, spokój i równowaga - poopieram.
    Świetna alternatywa dla barbiowych różów, aczkolwiek, z drugiej strony to pokoiki naszych dzieci, niech mają co lubią

  3. #283

    Domyślnie

    a to moja duma - czyli własnoręcznie zrobiona szafa, z pomocą koleżanki i męża...



    szafę kupiłam w Czaczu (taka mekka dla poszukiwaczy starych mebli i elementów wyposażenia wnętrz . została zeszlifowana, pomalowana na brąz, nawoskowana, pomalowana na kremowo, potem koleżanka wykonała przecierki, żeby ją postarzyć, potem naklejki i lakierowanie. mąż wstawił drzwi, okucia, gałki. w środku szafa wyklejona jest tapetą w - jakże by inaczej - misie Panna Zuzanna bardzo ją lubi...

    BEFORE:



    i AFTER:








    mama przy pracy



    teraz szukam podobnego w kształcie regału, albo zamówię taki u stolarza, bo nic innego już obok tej szafy nie będzie pasować.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga1401
    moim ulubionym pokojem jest pokoj ze zdjec utka.
    zreszta caly ich dom uwielbiam.wszystko w moim guscie
    podaj prosze link do dziennika ,bo szukałam po nazwie użytkownika utka i nie ma kogos takiego.

  5. #285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Utek76 - maja naprawde ładny dom

    dziennik
    http://forum.muratordom.pl/utkowy-dom,t129084.htm

  6. #286
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    MONAH ta szafa jest boska !

    a skoro watek o pokojach :

    pokoj corki w obecnym mieszkaniu :

    [URL]

    [URL]

  7. #287

    Domyślnie

    googulek, bardzo ładnie zrobiłaś ściany w pokoju córki. to naklejki czy malunki?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #288
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    te prosiaczki to naklejki a ta bujna trawa to wspolne dzielo (moje+meza). W rzeczywistosci kolor jest bardziej wyrazny. Wyszlo nie rownie, nie symetrycznie ale tez nie o to chodzilo malej sie podoba a to juz sukces!
    monah, a mozesz mi na priv napisac ile cie kosztowala ta szafa i czy warto jechac do tej miejscowosci gdzie ja kupilas?

  9. #289

    Domyślnie

    a mogę
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  10. #290

    Domyślnie

    Monah brawo! Pokoik bardzo ładny, ale przed wszystkim doceniam to, że Panna Zuzanna ma szansę dowiedzieć się o istnieniu kolorów innych niż różowy i obrazków innych niż te z aktualnie popularnych kreskówek.

    Ja nazywam to nierówną walką o kształtowanie gustu moich dzieci. Nierówną, bo intensywność dogmatu o wyższości jedynie słusznego różu nad innymi kolorami jest przytłaczająca.
    I dla tego, tocząc tę wieloletnią walkę wolę powiesić na ścianie grafiki (lub ich "ksero"). np takie jak na allegro,
    http://grafika2006.republika.pl/2mey/2mey18.jpg (7 zł sztuka - żeby nie było, że sztuka dla bogaczy)

    a nie zdjęcie barbi w sukni ślubnej i kena na białym koniu...

    Czy ktoś w Was, Szanowne Mamy myśli podobnie?

  11. #291

    Domyślnie

    Myślę podobnie i cieszę się że mam syna:) Wyposażanie garderoby i pokoju jest znacznie łatwiejsze... istnieje tyyyle kolorów! Pokój Panny Zuzanny jest przepiękny, aż nabrałam ochoty na samodzielne wykonanie (odnowienie) szafy zamiast kupowania "systemu komandor".

  12. #292

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gogdi
    aż nabrałam ochoty na samodzielne wykonanie (odnowienie) szafy zamiast kupowania "systemu komandor".
    polecam, bo to duża satysfakcja

    co do kwestii kolorystyki: ponoć wszystkie małe dziewczynki przechodzą etap fascynacji różem. być może nas też to czeka... mimo to mam nadzieję, że Zuzka polubi beże na dłużej, na razie jest zadowolona, staje przed szafą i woła: "MISIIIII"
    poza tym, jeżeli wda się w mamusię, róże jej nie grożą
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  13. #293
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    co do kwestii kolorystyki: ponoć wszystkie małe dziewczynki przechodzą etap fascynacji różem. być może nas też to czeka...
    Na szczęście nie...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  14. #294
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    A ja całe życie różowy zwalczałam, a gdy urodziła się moja córka, to jakoś akurat większość ładnych ciuszków była różowa. Ona teraz różowy uwielbia i mi też przestał przeszkadzać, więc pokój najpewniej będzie również różowy... ostatecznie kolor jak każdy inny...

    Ale żeby nie było off topic... parę zdjęć, np. ozdoby do pokoju:




    i pokój dla nieco starszych dzieci:




    Dla dwójki, gdy pokój nie jest zbyt duży:




    Pomysł, który nieodmiennie mi się podoba:

  15. #295

    Domyślnie

    Monah,
    pokoik Panny Zuzanny jest po prostu cudny!!!
    taki sam chcialabym kiedys w przyszlosci stworzyc dla swojej coreczki

    czy mozesz podac jakies namiary na sklep z rzeczami z tym misiem?
    posciel, border na scianie, wiszace poduszeczki...

    cuuuudne sa

  16. #296

    Domyślnie

    dziękuję, vilemo
    strasznie się ciesze, że się pokoik podoba, bo chciałam stworzyć dla Zuzki miłe miejsce... kiedy się urodziła, mieszkaliśmy w małym mieszkanku i marzyłam o prawdziwym dużym pokoju tylko dla niej... no i jest

    a sklep, z którego pochodzi komplet "I Love my Bear" to Toys R Us/Babies R Us.
    http://www.toysrus.co.uk
    wpisz "bear" w ich wyszukiwarkę, to Ci wyskoczy cała kolekcja z misiem. jest rzeczywiście cudna i bardzo bogata - mnóstwo różnych elementów do pokoju i szafy dziecka.
    a miś z tym królikiem jest przeuroczy



    akurat mam w UK znajomych, którzy mi to przywozili, kiedy funt stał naprawdę bardzo nisko, a złoty bił rekordy (nie takie jak teraz, oj nie... ), więc ceny były bardzo przyjazne w porównaniu z polskimi!
    jeżeli korzystasz z e-baya, tam też można komplet z misiem znaleźć.
    no i warto kupić naklejki, bo dzięki nim można zrobić pasującą do reszty szafę, kufer... zegar, ramki na zdjęcia, pudełka - tak, to właśnie planuję na przyszłość
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  17. #297
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    bardzo podobna seria była w tesco w ciuszkach dla dzieci z Cherooke
    moj syn ma cała garderobe z tym misiem

  18. #298

    Domyślnie

    manah, pokoik prześliczny.

  19. #299
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hunk1

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    347
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Pokój mojego synka (2,5 lat) - jeszcze w nim nie mieszka ale juz wkrótce. Nie ma w nim wiec jeszcze zabawek.
    Kącik plastyczny


    Szafy i regały


    Łóżko

  20. #300

    Domyślnie

    hunk1 bardzo bardzo bardzo mi sie podoba ten pokoik

Strona 15 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony