dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 267
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 5331
  1. #681
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Tylko niestety na tym forum jak widać po wpisach z wieloma sprawami porządkowymi jest bardzo różnie.. A opisy zachowań modów oficjalnych i nie bardzo oficjalnych czy płatnych są bardzo różne. Podobnież z reakcją. Nie piszę o Twojej konkretnie jako osoby moderatora - ale Redakcji (jak zawsze Szanownej)

  2. #682
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Prosimy o zgłaszanie nadużyć moderatorom - pisząc na adres: [email protected]

    Sprawdzamy, reagujemy.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #683
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy o zgłaszanie nadużyć moderatorom - pisząc na adres: [email protected]

    Sprawdzamy, reagujemy.
    O! wreszcie Redakcja
    A na jaki adres zgłaszać nadużycia, których dopuszcza się moderator? Bo sądu koleżeńskiego to chyba tam nie macie

  4. #684
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Ja powiem więcej - TAKA osoba nigdy nie powinna nim zostać!. Choćby dlatego, że dzięki forum i za pośrednictwem któregoś z forumowych sprzedawców (innej drogi zakupu TEGO kotła nie ma) nabyła kocioł, a potem nabyła uprawnień do moderowania wątku o tymże kotle. Trzeba być na prawdę mało inteligentnym żeby nie powiązać tych faktów. Istnieje też możliwość, że transakcja była wiązana - ale to oczywiście tylko hipoteza, choć wystarczy spojrzeć na sposób moderowania wątku o RBR, żeby nabrać podejrzeń, ze hipoteza ta jest prawdziwa.
    Dlatego niniejszym składam formalny wniosek o odebranie użytkownikowi Delphion1 uprawnień moderatora, gdyż jego powiązania ze sprzedawcami/sprzedawcą produktów węglowych są oczywiste, a te powiązania wpływają niestety na brak obiektywizmu i racjonalizmu podczas moderacji, czyli potocznie mówiąc - kolesiostwo, co nie przystoi i urąga powadze tego forum
    Delphion1 nie jest związany z żadnym sprzedawcą kotłów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #685
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Delphion1 nie jest związany z żadnym sprzedawcą kotłów.
    Ja nie twierdzę, że jest związany, bo na to nie mam dowodów. Natomiast mam dowód na to, że wysłał PW do nowego forumowicza, gdzie polecił mu forumowych sprzedawców i konkretny kocioł/kotły. Jak dla mnie działania moderatora powinny być transparentne i takie coś nie mieści mi się w głowie. Mam też nadzieje, że nie są to standardy tego forum. Jeżeli już poleca to powinien to zrobić publicznie, a swoje polecenie uzasadnić, choć w moim odczuciu ktoś taki jak moderator powinien w ogóle wykazywać powściągliwość w takich kwestiach.
    Poniżej wklejam zrzut ekranu, jaki udało mi się przechwycić zanim Pański moderator skrzętnie po sobie posprzątał i wszystkie dowody usunął
    Jest to treść PW jaką Delphion1 wysłał do nowego forumowicza, który poprosił na forum o pomoc w zakupie kotła.


    Poza tym szanowna Redakcja pewnie nie śledzi wszystkich wątków o ogrzewaniu, bo i jak? a ja za to i owszem i zapewniam, że moderator Delphion1 moderuje na rzecz sprzedawców węgla, a szczególnie pilnuje dobrych opinii na temat kotła, który sam posiada, czyli RBR. Watek ten jest cenzurowany (nie mylić z moderowaniem) i tu dowodów jest mnóstwo i świadkowie pewnie też się znajdą. Wszystkie niepochlebne opinie są usuwane, o czym może świadczyć również powstanie bliźniaczego wątku o nazwie RBR - bez cenzury, choć i ten jest "pilnowany"

    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  6. #686
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    map: Redakcja (jak zawsze Szanowna) sama! nie jest w stanie! zapanować nawet nad 1/10 tego forum, choćby nawet miała wydajność Chińczyków na dopingu.. Od takiej zwykłej brudnej roboty są mody, a Redakcja (jak zawsze Szanowna) nawet nie powinna o tym wiedzieć, bo jest to zwykła szara praca moda..
    To trochę tak jakby dyrektor wielkiej korporacji reagował, że nie jest posprzątane zbyt dokładnie przed jakąś zapadłą salą, bo sprzątaczka, do której obowiązków w teorii to należy, aby machnęła miotłą kawałek dalej musi mieć albo pozwolenie specjalne, albo wręcz pobiera dodatkowe opłaty od tam pracujących za machanie miotłą. Od decyzji względem niej jest bezpośredni jej zwierzchnik... a nie Naczelny!
    Osobna sprawa to taka, że niejaki Deplhion może być związany z kimś kto się reklamuje na forum za głównej stronie... lub dał jakiś ładny artykulik sponsorowany...
    Ostatnio edytowane przez Balto ; 22-12-2014 o 19:37

  7. #687
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Elfir możesz mi wytłumaczyć dlaczego dostałem bana? Powód-konfliktowanie forum. Specjalnie się ciebie pytam, ponieważ myślę, że to twoja sprawka.
    Autentycznie nie pamiętam powodu, który mógłby się do tego przyczynić, a brak możliwości obrony spowodował, że wypadłem na dwa miesiące. Nie mam zamiaru się przed nikim płaszczyć i skomleć, natomiast chciałbym abym ja i inni mieli możliwość obrony, bo wystarczy że się branża np. węglowa skrzyknie (było tu o tym głośno) i niewygodny forumowicz leci, a interesik ciągnie się dalej.
    Proszę, przytocz mi wątek i powód bana. Zobaczymy co na to inni powiedzą.

  8. #688
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    nie narzekaj. Jeden dostał drugiego bana w trakcie bycia zbanowanym. To jest sztuka.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #689
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Może któryś z Moderatorów przyjrzy się co wyprawia poniższy gość ?
    http://forum.muratordom.pl/member.ph...91-naturszczyk

  10. #690

    Domyślnie

    Co robi?? nic, pisze delikanie o twoich kombinacjach... ja bym pisał o tobie jako złodzieju,oszczuście,naganiaczu na PC, ( twoje kombinacje z mikim wszyscy znają ! ) gościu który rozwala CAŁE forum !

    PS A ty to sobie możesz dowolnie obrażać ludzi????

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Widzisz,dla mnie to jest idiotyzm i kretynizm w czystej postaci.
    jasiek robi z siebie błazna,zresztą nie po raz pierwszy,a inni mu wtórują...wychodząc przy tym za podwójne cioty.

    Promujcie dalej kable panowie....zmieniajcie tytuły wątków(idiotyzm nad idiotyzmy) a syf będzie większy.
    Ostatnio edytowane przez Piotrek42 ; 04-01-2015 o 19:28

  11. #691
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Co robi?? nic, pisze delikanie o twoich kombinacjach... ja bym pisał o tobie jako złodzieju,oszczuście,naganiaczu na PC, ( twoje kombinacje z mikim wszyscy znają ! ) gościu który rozwala CAŁE forum !
    Niestety,psuje chyba biznesik sprzedawcom kotłów węglowych,uświadamiając zielonych inwestorów a to działania widocznie jakiegoś zflustrowanego sprzedawcy bo sprzedaz forumowa mu spadła.

    Nie sprzedaje nic,nie jestem związany z handlem czymkolwiek.

  12. #692

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie sprzedaje nic,nie jestem związany z handlem czymkolwiek.
    Jesteś,jesteś, w KRS wisisz jako v-prezes firmy montującej i sprzedającej PC, pozatym wszyscy znają twoje piękne posty gdzie chwaliłes SWOJE ( jako użytkownik) pc a miki je ładnie sprzedawał
    Ostatnio edytowane przez Piotrek42 ; 04-01-2015 o 19:39 Powód: literówka

  13. #693
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Piotrek: to i tak dobre podejście, bo wierzy przynajmniej oficjalnie, że to co sprzedaje to ósmy cud świata, znam takich gdzie właściciele pytani czy ich wyrób najwyższej itd klasy się nadaje szczerzyli głupawo ząbki...

  14. #694

    Domyślnie

    Looknij Balto.....
    Cytat Napisał naturszczyk Zobacz post
    ale my tu o mocnym grzaniu płyty mówimy , aby ją naładować - po to pompa 3x mocniejsza? względem OZC?

    tak to moje miasto!
    a sprzedawcą nie jestem - tylko oszukanym przez Pańska spółkę klientem / spółkę z FikiMiki

    kiedy w końcu zaczniecie odbierać ode mnie telefony ?
    kiedy się rozliczycie ze mną!!?!?
    Wcześniej czy pozniej działalność Arturka musiała wyjść na forum ,jak się sprzedaje na FM to i rachunek musi przyjść....

  15. #695
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    miki - to ten od wentylacji?? A co z nim było? Bo chyba przegapiłem.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #696
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Looknij Balto.....

    Wcześniej czy pozniej działalność Arturka musiała wyjść na forum ,jak się sprzedaje na FM to i rachunek musi przyjść....
    Przecież to są oszczerstwa w czystej postaci.
    Gość kłamie jak najęty i nie podaje konkretów.
    Prosiłem już go nie raz żeby na forum napisał co i jak ale to kłamca.
    Jakiś sprzedawca ekosyfu.

    Coś na tej zasadzie:
    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    bo wystarczy że się branża np. węglowa skrzyknie (było tu o tym głośno) i niewygodny forumowicz leci, a interesik ciągnie się dalej.
    A teraz jest akcja na mnie bo uświadamiam zielonych inwestorów i biznes ekosyfiasty nie bangla.

    Dlatego Moderator widzę,że działa "sprawnie"...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 04-01-2015 o 21:30

  17. #697
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Rozwiązanie jest proste: faktura, umowa i takie tam. Ciekawe dlaczego:
    - ten Pan pisze na forum "oszukaliście mnie"
    - a ty Arturo jeszcze nie poleciałeś do najbliższego sądu czy adwokata albo innej papugi o to, że jak to szło? "obniża i deproecjonuje zaufanie klienta do mnie i moje dobre imię" - albo jakoś podobnie.
    Przecież jeśli on nic nie kupił tylko drze się bo pieniacz to w ciągu miesiąca jest po zawodach... chyba że...

  18. #698
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Rozwiązanie jest proste: faktura, umowa i takie tam. Ciekawe dlaczego:
    - ten Pan pisze na forum "oszukaliście mnie"
    - a ty Arturo jeszcze nie poleciałeś do najbliższego sądu czy adwokata albo innej papugi o to, że jak to szło? "obniża i deproecjonuje zaufanie klienta do mnie i moje dobre imię" - albo jakoś podobnie.
    Przecież jeśli on nic nie kupił tylko drze się bo pieniacz to w ciągu miesiąca jest po zawodach... chyba że...
    Ja nie mam klienta czy klientów,on obraża moje dobre imię jako osoby prywatnej.
    Nie mam z nim nic wspólnego,prosiłem,żeby na forum napisał o co biega ale widać,że jego zadaniem jest tylko oszczerstwo i kłamliwe pomówienia.

  19. #699
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    A: ty mnie nie rozumiesz. Nawet ja jako osoba prywatna. mająca własną działalność wypowiadam opinie zawodowe i oznacza to, że te 1600 czy 1800 postów i ich merytoryka świadczy za mnie. Jeżeli ktoś przyszedł i mówi ty mnie oszukałeś to jeśli to prawda (ma dokumenty, moje wypowiedzi, emaile etc) to dla mnie istotne jest aby załatwić sprawę jak najszybciej i to wyjaśnić, przeprosić, dogadać się...
    Jeśli nie - to w tym wypadku idę do sądu, bo każde wyzwisko oznacza że ja tracę wiarygodność. Wystarczy zwykle powiedzieć, prawnik ma czas do jutra, prawników jest dość a sprawa raczej w tempie pójdzie.
    Czemu tego nie zrobiłeś. Czyżby ma podstawy by tak sądzić?

  20. #700
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Jeśli nie - to w tym wypadku idę do sądu, bo każde wyzwisko oznacza że ja tracę wiarygodność. Wystarczy zwykle powiedzieć, prawnik ma czas do jutra, prawników jest dość a sprawa raczej w tempie pójdzie.
    Czemu tego nie zrobiłeś. Czyżby ma podstawy by tak sądzić?
    Nie ma żadnych podstaw ku temu,akcja zmasowana na mnie byla dzisiaj od poludnia.
    Ok już gościowi piszę PW

Strona 35 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony