dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 188 z 248
Pokaż wyniki od 3.741 do 3.760 z 4947
  1. #3741

    Domyślnie

    nie zostawiły na niej suchej nitki - że surowa
    surowato chyba ostatnia uwaga jaką bym wypowiedziała

    moim zdaniem jest super

  2. #3742

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    surowato chyba ostatnia uwaga jaką bym wypowiedziała

    moim zdaniem jest super
    Poza tym to wciąż budowa - może jeszcze złagodnieje

  3. #3743
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Poza tym to wciąż budowa - może jeszcze złagodnieje
    bylo walnac tekstem, ze jest nie dojrzala dizajnersko, czy jak to sie mowi

  4. #3744

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    bylo walnac tekstem, ze jest nie dojrzala dizajnersko, czy jak to sie mowi
    Melcia, ja po prostu doceniam że ktoś ma odwagę mówić, co uważa.

  5. #3745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    no to ty tez bys powiedziala odwaznie co myslisz o jej uwadze

    wiesz jak jest.. jest cool

  6. #3746

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    no to ty tez bys powiedziala odwaznie co myslisz o jej uwadze

    wiesz jak jest.. jest cool
    Melciu, nie mam kompleksów wnętrzarskich - robię jak czuję, więc i nie mam stresu z tego powodu. Wszystko było przemyślane - sufit przewałkowany tyle razy, ze trzykrotnie zmienił kolor - znaczy się TAK MA BYĆ

  7. #3747
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To jest problem przyzwyczajeń i tego co kto lubi.
    Może Twoja łazienka tak strzeliła po oczach kumpelkę, że musiała ją zjechać Taka nie uświadomiona zazdrość. Może gdyby rozumiała własne uczucia, to by się po łazience nie przejechała. Ja czasem muszę się hamować, gdy coś jest niespodziewanie niezwykłe, niecodzienne
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #3748

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...
    Nie wiem, czym zasłużyłam - może tym, że zaglądają do mnie fajne dziewczyny?

    Niestety kostkę projektowała mi firma na zlecenie tej, w której zamawiałam - natomiast koszt żaden, bo projekt był w cenie kostki.
    ...
    chce się człowiek podlizać by móc wbić się ze swym pytaniem a tu nic nie wyszło z tego hihi

    a oni Ci też montują kostkę?
    bo u mnie projekt tylko jak kupuje się kostkę z montażem... a jak ja nie chcę montażu to i projektu nie ma "gratis"
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #3749

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    chce się człowiek podlizać by móc wbić się ze swym pytaniem a tu nic nie wyszło z tego hihi

    a oni Ci też montują kostkę?
    bo u mnie projekt tylko jak kupuje się kostkę z montażem... a jak ja nie chcę montażu to i projektu nie ma "gratis"
    Tak, montują -ja dziękuję sama kłaść 300 m Plus jeszcze te spadki i odpływy - nie miał by tego kto położyć

  10. #3750
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chloe to dobrze, że J. lepiej
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Słonko ta ostatnia co to ??
    Ivy nie znam nazwy lampy, znaleziona kuchnia by Robin Straub

    chodziło mi o pokazane inspiracji lampy czarnej, ale nie pełnej, która dzięki takiej "siatce" będzie lekka, ale intrygująca

    jak się natknę na naszym rynku na podobną to dam znać
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  11. #3751
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ojej.przeoczylam w nadrabianiu... Chloe Twoj J choruje?
    biedulek, zycze zdrowka, oby szybko wrocilo do niego




    mi przeszlo w PL, a po powrocie tutaj znowu chyrlam

  12. #3752

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Dzięki Moje prywatne koleżanki nie zostawiły na niej suchej nitki - że surowa oraz " nie moje klimaty" ale cenię szczerość i się nie obrażam
    Tylko tyle? To łagodnie Cię potraktowały
    Co więcej - posunę się do stwierdzenia że miały rację! Bo ona faktycznie surowa jest, ale w tym dobrym sensie. Jest bardzo charakterna i z pazurem.
    A że nie w ich klimatach? Toż to komplement jest.
    Jak ktoś z dekoracji wnętrz orientuje się tyle co widział u sąsiada i na wystawce w LM, a potem zobaczy super dizajnerską, minimalistyczną łazienkę, to nie dziwota że mu się nie podoba. Tak samo jak przeciętnemu wielbicielowi bigosu i schabowego nie będzie smakowało sushi i kawior

    Ps.: Czy Ty lampę kupowałaś może (nomen omen) w LM? Bo taką samą lub podobną chciał mi sprezentować tato na zeszłe święta, a ja się broniłam przed nią rękami i nogami, bo uważałam że jest kiczowata. U Ciebie wygląda fantastycznie. Ani śladu kiczu


    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    To jest problem przyzwyczajeń i tego co kto lubi.
    Może Twoja łazienka tak strzeliła po oczach kumpelkę, że musiała ją zjechać Taka nie uświadomiona zazdrość. Może gdyby rozumiała własne uczucia, to by się po łazience nie przejechała. Ja czasem muszę się hamować, gdy coś jest niespodziewanie niezwykłe, niecodzienne
    Pestko, a wiesz, że czytałam ciekawą książkę m.in. na ten właśnie temat? "The Blink" Malcolma Gladwella (o ile dobrze zapamiętałam tytuł).
    Autor właśnie pisał o tym, że ludzie źle sobie radzą z nowymi pomysłami, projektami itd. Pisał, że zazwyczaj dobrze się sprawdzające sondaże, grupy focusowe totalnie zawodzą w przypadku produktów rewolucyjnych. Podał przykład kompletnie nowatorskiego krzesła, zaprojektowanego w latach 60-tych, czy 70-tych. We wszystkich sondażach robionych przed wprowadzeniem do produkcji krzesło zostało totalnie zjechanie. Ludzie go nienawidzili. Firma mimo to zdecydowała się wprowadzić je na rynek. Krzesło najpierw pokochali wszelkiego rodzaju projektanci i architekci, potem zaczęło się pojawiać w magazynach, a jak ludzie się z nim oswoili, krzesło zaczęło się świetnie sprzedawać i utrzymuje w ofercie od dziesiątków lat. (Podobne podejście do badań konsumenckich prezentował Steve Jobs). Cały akapit można podsumować parafrazą inżyniera Mamonia: "Ludzie lubią to, co już znają"

    (a podany przykład stanowił ostrzeżenie dla marketingowców, że badania konsumenckie mają swoje ograniczenia).
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  13. #3753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nihiru, świetny komentarz.
    Przedmioty w jednym wnętrzu wyglądające jak czysty kicz, albo jeszcze coś gorszego, w innym zagrają świetnie. Kicz też miewa dobre powiązania z dizajnem vide styl boho.

    Przełamywanie przyzwyczajeń nie jest łatwe. Ja musiałam kiedyś nabrać potężnego dystansu do tego co mi się podoba, a co nie. Prowadziłam pracownię grafiki w firmie wydającej pocztówki i karnety okolicznościowe Chyba mogę poprzestać na tym, bez opisywania z jakimi kuriosami się spotykałam i to na całym świecie, nie tylko w początkującej w tej dziedzinie PL.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #3754

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ojej.przeoczylam w nadrabianiu... Chloe Twoj J choruje?
    biedulek, zycze zdrowka, oby szybko wrocilo do niego





    mi przeszlo w PL, a po powrocie tutaj znowu chyrlam
    Ano Melciu, jak typowy przedszkolak - 5 dni w przedszkolu, 5 dni w domu Nie jest źle jeszcze.

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Tylko tyle? To łagodnie Cię potraktowały
    Co więcej - posunę się do stwierdzenia że miały rację! Bo ona faktycznie surowa jest, ale w tym dobrym sensie. Jest bardzo charakterna i z pazurem.
    A że nie w ich klimatach? Toż to komplement jest.
    Jak ktoś z dekoracji wnętrz orientuje się tyle co widział u sąsiada i na wystawce w LM, a potem zobaczy super dizajnerską, minimalistyczną łazienkę, to nie dziwota że mu się nie podoba. Tak samo jak przeciętnemu wielbicielowi bigosu i schabowego nie będzie smakowało sushi i kawior

    Ps.: Czy Ty lampę kupowałaś może (nomen omen) w LM? Bo taką samą lub podobną chciał mi sprezentować tato na zeszłe święta, a ja się broniłam przed nią rękami i nogami, bo uważałam że jest kiczowata. U Ciebie wygląda fantastycznie. Ani śladu kiczu




    Pestko, a wiesz, że czytałam ciekawą książkę m.in. na ten właśnie temat? "The Blink" Malcolma Gladwella (o ile dobrze zapamiętałam tytuł).
    Autor właśnie pisał o tym, że ludzie źle sobie radzą z nowymi pomysłami, projektami itd. Pisał, że zazwyczaj dobrze się sprawdzające sondaże, grupy focusowe totalnie zawodzą w przypadku produktów rewolucyjnych. Podał przykład kompletnie nowatorskiego krzesła, zaprojektowanego w latach 60-tych, czy 70-tych. We wszystkich sondażach robionych przed wprowadzeniem do produkcji krzesło zostało totalnie zjechanie. Ludzie go nienawidzili. Firma mimo to zdecydowała się wprowadzić je na rynek. Krzesło najpierw pokochali wszelkiego rodzaju projektanci i architekci, potem zaczęło się pojawiać w magazynach, a jak ludzie się z nim oswoili, krzesło zaczęło się świetnie sprzedawać i utrzymuje w ofercie od dziesiątków lat. (Podobne podejście do badań konsumenckich prezentował Steve Jobs). Cały akapit można podsumować parafrazą inżyniera Mamonia: "Ludzie lubią to, co już znają"

    (a podany przykład stanowił ostrzeżenie dla marketingowców, że badania konsumenckie mają swoje ograniczenia).
    Nihiru, ogromnie dziękuję Ci za ten komentarz Też właśnie myślę, że wiele rzeczy musi nam się uleżeć w głowie, zanim się do nich przekonamy.
    Jeśli jesteśmy już przy badaniach, to czytałam kiedyś o tym, że jeśli jakaś osoba staje się bliższą znajomą, częściej ją widujemy, w naszej ocenie staje się ona atrakcyjniejsza. Tak samo przyzwyczajamy się do brzydoty - po pewnym czasie przestają przeszkadzać obdrapane mury, porysowane samochody itp. Opatrza się nam jakiś obraz i zaczynamy go akceptować - może koleżanki kiedyś nawet polubią moją łazienkę?

    Żyrandol jest jak najbardziej z LM - co więcej mam już taki w łazience w mieszkaniu - kiedy go kupowałam, mąż był przeciwnikiem, a teraz każdy go lubi i co więcej inni odwiedzający naszą łazienkę wzdychają właśnie do lampy Ponieważ jestem zwolenniczką ponawiania tego, co dobre, nowa łazienka ma te same płytki na ścianie po prawej i tę samą lampę. Proszę bardzo - zrobione z tego samego, a jakby inne:



    Sorki za ten ręcznik - nie miałam innego zdjęcia w kompie.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Nihiru, świetny komentarz.
    Przedmioty w jednym wnętrzu wyglądające jak czysty kicz, albo jeszcze coś gorszego, w innym zagrają świetnie. Kicz też miewa dobre powiązania z dizajnem vide styl boho.

    Przełamywanie przyzwyczajeń nie jest łatwe. Ja musiałam kiedyś nabrać potężnego dystansu do tego co mi się podoba, a co nie. Prowadziłam pracownię grafiki w firmie wydającej pocztówki i karnety okolicznościowe Chyba mogę poprzestać na tym, bez opisywania z jakimi kuriosami się spotykałam i to na całym świecie, nie tylko w początkującej w tej dziedzinie PL.
    Coś o tym wiem, Pesteczko ale o gustach się nie dyskutuje, nie?
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 19-11-2014 o 15:37

  15. #3755

  16. #3756

    Domyślnie

    świetne porównanie fotkowe - nawet ustawienie sprzętów takie samo

    a co do tego, że musimy się opatrzyć to święta prawda ja jak poznałam swego męża to mi się nic a nic nie podobał... a teraz to dla mnie najlepsze ciacho na świecie
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  17. #3757

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    świetne porównanie fotkowe - nawet ustawienie sprzętów takie samo

    a co do tego, że musimy się opatrzyć to święta prawda ja jak poznałam swego męża to mi się nic a nic nie podobał... a teraz to dla mnie najlepsze ciacho na świecie
    Małż nie czyta chyba??

  18. #3758

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Małż nie czyta chyba??

  19. #3759
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Karolcia...ja swojego dwa lata nie chcialam..

    a teraz..o matuniu, jak wariatka za nim

  20. #3760

    Domyślnie

    Żalę się - DPD to gówniana firma - co paczka to spisywanie protokołu szkody Mam już rozwalone szafki nocne i dzisiaj stłuczony kinkiet do łazienki Kuźwa!

Strona 188 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony