PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

aneta s
13-12-2011, 22:40
Marta jutro nam da za te wpisy...bo pewnie dzisiaj już tutaj nie zajrzy...widzę że fotel nie tylko moją wyobraznię ruszył...

agawi74
13-12-2011, 22:57
Marta już pewnie smacznie śpi :sleep: a my tu jej bazgrolimy...:lol2::lol2:

monsanbia
13-12-2011, 23:26
Marta, kochana. Wieeeeelkie dzięki za odwiedzimy
Świetnie że się spotkałyśmy. Superowe z was babki, razem z lady tworzycie duet idealny :yes:
Było miło i śmiesznie. A akcja z prowadzeniem wózków załadowanych zakupami - wisienka w torcie :lol:

No i dzięki za podwózkę*po benzynę. Mąż by musiał biec na tę stację o 23 :no:

Oczywiście jak reszta myślałam że Marta jest ciemna ;)

monsanbia
13-12-2011, 23:31
nie mogę teraz znaleźć wątku lady, pomóżcie

MagdaZZZ
13-12-2011, 23:42
To chyba tylko mnie nie zaskoczył kolor włosów MarJelki:lol2:
Jak tam zakupy w ikei? Rozumiem, że owocne??? Zmieściły ten fotel?:lol:

MarJel
14-12-2011, 00:23
Jestem, żyję, było cudownie, dziewczyny są wspaniałe! reszta szczegółów jutro:hug:

MagdaZZZ
14-12-2011, 00:27
no, dobrze że już jesteście:hug:

MarJel
14-12-2011, 00:30
Nio, ale już uciekam lulu, jutro będziemy plotkować do woli bo synka pobiera przeziębienie i zostajemy w domu:hug::goodnight:

monsanbia
14-12-2011, 00:31
no, bo już się zaczynałam martwić!
dobrze że szczęśliwie dotarłyście :yes:

ławeczka odebrana? droga bez przygód?

MarJel
14-12-2011, 00:31
Aaaaaaaaaa fotel się zmieścił:popcorn::lol::lol::lol:

monsanbia
14-12-2011, 00:32
Aaaaaaaaaa fotel się zmieścił:popcorn::lol::lol::lol:

:lol:

proszę

:rotfl:

MarJel
14-12-2011, 00:33
Moniu wracałyśmy dwie i pół godz. puściutko, spokojnie, ławka też odebrana.
Jutro na spokojnie będę się podniecała i opowiadała jakie jesteście cudowne!

monsanbia
14-12-2011, 00:35
Moniu wracałyśmy dwie i pół godz. puściutko, spokojnie, ławka też odebrana.
Jutro na spokojnie będę się podniecała i opowiadała jakie jesteście cudowne!

No, super!
To teraz spać, wypocząć po ciężkim dniu :yes:

aneta s
14-12-2011, 06:03
Marta już jutro! Proszę wstawać i opowiadać...no tak myślałam, że fotel musi się zmieścić...napisz koniecznie, który Kupiłaś

mirela99
14-12-2011, 06:48
Zazdroszczę Wam tych spotkań kobietki ;).
Szkoda, że na śląsku takich się nie urządza :(.
A czy ktoś może pomóc z rozszyfrowaniem tych zdjęć ? Who is who ?

Leia
14-12-2011, 06:52
jejku ! jak fajnie Was widzieć :) nie wiem jeszcze, która jest która...wyglądacie świetnie :yes:
Ja Wam baaaaaaardzo zazdroszczę spotkania...szkoda, że wszędzie mam daleko z tej północy :(
A fotel fajny ten w naturalnym kolorze :yes:

narendil
14-12-2011, 07:25
Maaartaaa, wstawaj! Opowiadaj!

Sharlotka
14-12-2011, 07:26
uuuuuuuulalaaaaaaa!!!!!!!!!!
Jakie laski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękne z Was wszystkich dziewczyny!!

Poznaję Magdę i chyba Monię - Monia, Ty w tym pięknym jasnoszarym swetro - ponczu jesteś, tak?- podpiszcie zdjęcia!!!!

aneta s
14-12-2011, 07:31
To ja Was oświecę co nieco bo widzę, że Gospodyni odsypia wypad do stolycy :Pa my juz wczoraj u Madzi temat przerabialyśmy;). Więc tak - pierwsze zdjatko , patrząc od lewej Pasiulka, Lady in Red, Marjelka, Monsabia i rząd niżej tez patrzac od lewej Madzia ZZZ i Lidszu.;)
Piękne nasze Dziewczyny!:hug:

mirela99
14-12-2011, 07:43
Anetko dzięki. Jejku jak fajnie wiedzieć z kim się rozmawia :). Powinien gdzieś tutaj byc takie temat dostępny tylko dla zalogowanych ze zdjeciami naszymi :).
Dziewczyny takie eleganckie ...

nilaf
14-12-2011, 07:44
Jestem, żyję, było cudownie, dziewczyny są wspaniałe! reszta szczegółów jutro:hug:


Wow ale fajny zlot, super organizatorki z Was, zgrać taką ekipę to nie lada wyczyn. Fajne kobitki z Was:) Biorąc pod uwagę ostatnie zdjęcie obstawiam, że Lady to pierwsza z prawej:yes:, a MarJel to druga po lewej - trafiłam????? A tak na marginesie to potrzebuję małej porady, jakbyście wpadły do mojego wątku i pomogły to byłoby super, sama tego wszystkiego nie ogarniam:no:

monika996
14-12-2011, 07:48
marta to był bardzo szybki powrót.jak daleko Lublin od Wawy??

nilaf
14-12-2011, 07:48
Oj widzę , że nie trafiłam a Anetka wyżej opisała kto jest kto, no cóż:-P

myszonik
14-12-2011, 07:59
Dziewczyny Wy sobie normalnie zorganizowałyście zlot forumowych miss. Bez dwóch zdań - same gwiazdy:)

lidszu
14-12-2011, 08:11
Martusia, cieszę się, że dojechałyście szczęśliwie :D I zdrówka życzę dla synka

joliska
14-12-2011, 08:15
marta to był bardzo szybki powrót.jak daleko Lublin od Wawy??

Trasa samochodowa 166 km :)

bluezee
14-12-2011, 08:21
Fajnie, że mogłyście się spotkać na żywo. Wszystkie forumki Wam pewnie zazdroszczą. Te ciche i anonimowe podczytywaczki i stałe, aktywne bywalczynie forum.Teraz przynajmniej wiadomo kto jest kto. No proszę jak zamiłowanie do szarości, gustownych wnętrz doprowadziło do miłego spotkania.

monika996
14-12-2011, 08:39
Trasa samochodowa 166 km :) to blisko. ale 2 godziny to dobry wynik:p marta

pasie
14-12-2011, 10:10
Martusia jak miło mi było Cię poznać:yes::):):)

p.s a ja wcale nie myślałam, że jesteś brunetką:no:

blekitna
14-12-2011, 10:13
Ależ wam zazdroszczę !!! A ja właśnie myslałam, że mar-jel jest blondi :) ale wy wszystkie młodo wyglądacie !!!

Magdzinska
14-12-2011, 10:22
Śliczne polskie dziewczyny!!!!:):):)

yokasta
14-12-2011, 10:58
Super zdjęcia :yes: a Wy wszystkie jak maliny :D

Lady fiuuu fiuuuuuu! Gdybym umiała gwizdać....to bym zagwizdała :rotfl:.

mariomili
14-12-2011, 11:53
Widzę że zakupy i ploteczki udane. Fajnie Was widzieć dziewczyny, laseczki te nasze forumowe koleżanki:p

hazeleyes1982
14-12-2011, 11:59
Lady fiuuu fiuuuuuu! Gdybym umiała gwizdać....to bym zagwizdała :rotfl:.

Ja też!Ja też!!:rotfl:
I na pewno odwróciłabym sie za takimi na ulicy:wiggle:

majchrowskadorota
14-12-2011, 12:00
Witaj Marjel i dziewczyny!!
Przepraszam , że piszę u Ciebie w Twoim wątku ale może nie bedziesz mi miała za złe. Otóż poszukuję narzuty na łóżko córki .
Łóżko ma wymiary 75*165. Byłam w Ikea aler nic nie znalazłam w sklepach na mieście też nic nie widzę. Poszukuje takiego pastelowego różu. Czy macie może jakieś doświadczenia i mogłybyście mi podrzucić jakieś linki?
Pozdrawiam
Dorota

yokasta
14-12-2011, 12:01
No baaa !

Na dodatek każdej bym coś zabrała z garderoby :rotfl:.

hazeleyes1982
14-12-2011, 12:12
A na miasto wyjść z takimi...pełen lans,normalnie:rotfl:
Dziewczynki, jeszcze raz sciskam:hug:

monika996
14-12-2011, 13:01
a tu tak wyglądały wczoraj dziewczyny jadąc do Ikei( tylko wszystkie blondynki:rotfl:http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3 DVfwQhuvFcKg&h=bAQFVfJXwAQHt_2Wg-qulAltRAdr6y0urzg_-2U7693XUbw

blekitna
14-12-2011, 13:27
najlepsza jest ta na miejscu pasażera - która to z Was? :rotfl:

rere79
14-12-2011, 13:30
I jeszcze wyobraźcie sobie tył wypchany zakupami z Ikea :lol2:

monika996
14-12-2011, 14:06
hi hi, chyba Lady:rotfl:

reni1980
14-12-2011, 14:09
nie no czad a ta za kierownicą to chyba Marielka:D

swoją drogą Marta pikna z ciebie kobitka ale inaczej sobie ciebie wyobrażałam, nie wiem jak ale inaczej

agawi74
14-12-2011, 14:13
Marta a Ty gdzie?:mad: Miałaś od RANA opowiadać:lol2::lol2: WRACAJ:wiggle:

blekitna
14-12-2011, 15:05
hi hi, chyba Lady:rotfl:

Lady najwieksza krejzolka :p :D

a Marjelka kierowcą roku ma się rozumieć :cool:

aneta s
14-12-2011, 15:10
Marta wracaj i opowiadaj bo zaraz będziemy miec gotowy scenariusz na komedię !

MarJel
14-12-2011, 16:46
Przepraszam że dopiero teraz, ale z rana spakowałam dziecko i pojechaliśmy na cały dzień do domku rozpakowywać zakupy, ogarniać dom itp.

Wracając do wczorajszego dnia:rotfl:
Poznałam: Monie i jej męża, Pasie, Madzię Z, Lidzię, Zuzankę, Balbinę :) Dziewczyny przesympatyczne, cudownie się czułam w ich towarzystwie i już tęsknię za nimi :cry:
Zbiórka była u Moni w domku, który zauroczył mnie ogromnie:jawdrop: Zdjęcia nie oddają w ogóle rzeczywistych wymiarów i tego jak jest urządzony, a urządzony jest z gustem i klasą- Moniu gratuluję! Wykonaliście kawał dobrej roboty:yes: Jeszcze nie mogę się otrząsnąć i dzisiaj zaczęłam dziwnie patrzeć na swój, odkąd zobaczyłam Twój :rolleyes:

Tyle razy pisałam, że jestem blondi, a Wy co takie zdziwione teraz :P Dziękuję przy okazji za komplementy w imieniu swoim i reszty, na żywo jesteśmy wszystkie jeszcze fajniejsze ;):lol2:

W wielkim skrócie:
- ploteczki i zwiedzanie domu Moni.
- Wyjazd mój Lady i Madzi do galerii i pyszny obiadek :rolleyes::P:rotfl: Madziu pozdrawiam :bye: W tym czasie dziewczynki rozjeżdżają się do swoich domów, oprócz Moni.
- Powrót do Moni, Madzia wraca do domu, a my z Monią zamierzamy jechać do ikea
- Problemik, Monia nie ma kropli paliwa:o:lol2:
- Monia wypija dwie butelki coca- coli( żeby mieć puste zbiorniczki) :o jedziemy na stację zatankować butelki:lol2::lol2:
-dowód- Monia( jednak stwierdziła, że kupi karnister )
http://img577.imageshack.us/img577/2796/20111213170151.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/20111213170151.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-ikea, mała przekąska, kawka, zakupy, ja zgubiłam samochód :lol2::lol2::lol2:
- Razem z Lady z pełnymi koszykami, biegamy po parkingu, Monia znajduję samochód :lol:, a teraz u siebie w wątku opowiada: ,, Zgubiły samochód, potem przeszkodziła barierka, a na koniec przenosiłyśmy w powietrzu wózki nad krawężnikami KO ME DIA " :lol2:

I wy się dziwicie, że ja blondynka jestem :P

Hmm zapomniałam o czymś? :rolleyes: Aaaaaaa :lol2:Kondzio - mąż Moni, nakrywa mnie w toalecie( bez drzwi) :popcorn: Dziewczyny miały stać na oriencie, ale Monia zagadała je w tym czasie o farbach :P:lol2:


Dziękuję Wam za cudowny dzień i bardzo cieszę się, że Was poznałam :hug:

MarJel
14-12-2011, 16:52
Aha, zapomniałbym.... jeszcze chwila zwątpienia z fotelem,do bagażnika nie wlazł, na tylne siedzenie się nie zmieścił, rozłożyłyśmy przednie i też ciężko.
Ja zapocona, wk....na, Monia siła spokoju, powolutku, powolutku i jakimś cudem wcisnęła mi go z przodu:hug:

blekitna
14-12-2011, 16:58
NO PO TEJ OPOWIEŚCI TO JESZCZE BARDZIEJ ŻAŁUJE, ŻE MNIE TAM NIE BYŁO :mad:

agawi74
14-12-2011, 17:09
Dziewczyny Wy to WARYJATKI jesteściehttp://forum.barcis.pl/images/smilies/pekl_ze_smiechu.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/pekl_ze_smiechu.gif

aneta s
14-12-2011, 17:22
dobre, dobre....i tylko szkoda, że nas wszystkich z Wami nie było...

monsanbia
14-12-2011, 17:45
Jeszcze nie mogę się otrząsnąć i dzisiaj zaczęłam dziwnie patrzeć na swój, odkąd zobaczyłam Twój :rolleyes:

:lol2:
Marta, Ty to jesteś komediopisarka
Od której strony ta jego klasa i gustowność? Chodzi Ci o te puste pokoje? Chodnik z OSB? Czy schodek do salonu z betonu??? :lol2:
W Twoich ustach takie komplementy brzmią jak dobry kawał :lol: :lol: :lol:
Ale i tak dzięki! :*

Opowieść świetna. Dokładnie tak było. Jeszcze zapomniałaś o K który was wkręcił w to że jest Salikiem i o tym że na wasz widok krzyknęłam do Lady: o jej, MARTA??? Blondynka??? :rotfl:

lady in red
14-12-2011, 17:57
najlepsza jest ta na miejscu pasażera - która to z Was? :rotfl:
Potwierdzam-pasazerką z przodu byłam JA :o
Niewiele śpiewałam-ale jak ta laska ( na początku teledysku) przeglądałm się w lusterku :lol2:

Zainspirowana teledyskiem nastpępnym razem będę wiedziała jak zachować się w samochodzie :cool:

lady in red
14-12-2011, 18:08
Lady najwieksza krejzolka :p :D

a Marjelka kierowcą roku ma się rozumieć :cool:

blekitna skad wiedziałaś ;) :p

W zasadzie wszystko już na waszych wątkach zostało opisane :).

Ja od siebie mogę tylko dodać-to był cudowny i wesoly dzien-DZIĘKUJĘ TOBIE MARTO,MONI,MAGDZIE I WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM :).
Jesteście naprawdę cudowne ;)Dziś nie mam czasu-ale jutro nadrobię forrumowe zaległośći i odwiedzę inne wątki :)
Sorry,ale dzis muszę juz zmykać :(

monsanbia
14-12-2011, 18:08
nastpępnym razem będę wiedziała jak zachować się w samochodzie :cool:

:lol:

Lady, nie odnalazłam w końcu wątku to tu napiszę, a co (skoro żadna mi nie pomogła :p)
Bardzo było mi miło Cię poznać! Jestem pod ciąglym wrażeniem Twoich prostych jak struna pleców :yes: Garbienie się to moja zmora, a Ty ....
Poza tym Te Twoje czerwone jak krew usta, Nie no, prawdziwa lady in red :yes:
Śliczna z Ciebie babeczka i non stop uśmiechnięta. Naprawdę się cieszę że przyjechalyście razem i już bym z wami znów jechała do IKEA :lol2:

A propos, Marta, nie dodałaś jeszcze, że wszystkie warszawianki miały szare swetry/bluzki, a dwie Lublinianki - czerwone :lol:

Balbina200
14-12-2011, 18:18
Marielka! Jesteś fantastyczna laska, śliczna, ogarnięta i dystansem do siebie!
Cudownie było Cię poznać:yes:

blekitna
14-12-2011, 18:38
dziewczyny i nastepnym razem konieczno też mieć długie słodkie lizaki jak w teledysku :p

pasie
14-12-2011, 18:55
:lol:

Lady, nie odnalazłam w końcu wątku to tu napiszę, a co (skoro żadna mi nie pomogła :p)
Bardzo było mi miło Cię poznać! Jestem pod ciąglym wrażeniem Twoich prostych jak struna pleców :yes: Garbienie się to moja zmora, a Ty ....
Poza tym Te Twoje czerwone jak krew usta, Nie no, prawdziwa lady in red :yes:
Śliczna z Ciebie babeczka i non stop uśmiechnięta. Naprawdę się cieszę że przyjechalyście razem i już bym z wami znów jechała do IKEA:lol2:



ja mogę tylko potwierdzić słowa Moni bo nic fajniejszego nie wymyślę:yes::D

Balbina200
14-12-2011, 19:11
ja mogę tylko potwierdzić słowa Moni bo nic fajniejszego nie wymyślę:yes::D

Ja też! Ja też:lol2:!

lady in red
14-12-2011, 19:30
:lol:

Lady, nie odnalazłam w końcu wątku to tu napiszę, a co (skoro żadna mi nie pomogła :p)
Bardzo było mi miło Cię poznać! Jestem pod ciąglym wrażeniem Twoich prostych jak struna pleców :yes: Garbienie się to moja zmora, a Ty ....
Poza tym Te Twoje czerwone jak krew usta, Nie no, prawdziwa lady in red :yes:
Śliczna z Ciebie babeczka i non stop uśmiechnięta. Naprawdę się cieszę że przyjechalyście razem i już bym z wami znów jechała do IKEA :lol2:

A propos, Marta, nie dodałaś jeszcze, że wszystkie warszawianki miały szare swetry/bluzki, a dwie Lublinianki - czerwone :lol:

Miałam juz się wologować-ale miałam nosa,aby jeszcze zostac ;)Dla TAKIEGO posta warto było :D
Wiedzaiłam,ze warto jechać do tej "stolycy" :lol2:
Wy dostrzegacie coś czego ja nie widzę :o

Monia! Pasie! Balbino!
Dziękuję bardzo za miłe słowa :hug:
Jutro ja się rozpiszę i o Was napiszę :P.
I oczywiście odwiedzę wasze wątki :cool:

Buziole!

I oczywiście zapraszmy do Nas ! :)

monika996
14-12-2011, 21:20
Przepraszam że dopiero teraz, ale z rana spakowałam dziecko i pojechaliśmy na cały dzień do domku rozpakowywać zakupy, ogarniać dom itp.

Wracając do wczorajszego dnia:rotfl:
Poznałam: Monie i jej męża, Pasie, Madzię Z, Lidzię, Zuzankę, Balbinę :) Dziewczyny przesympatyczne, cudownie się czułam w ich towarzystwie i już tęsknię za nimi :cry:
Zbiórka była u Moni w domku, który zauroczył mnie ogromnie:jawdrop: Zdjęcia nie oddają w ogóle rzeczywistych wymiarów i tego jak jest urządzony, a urządzony jest z gustem i klasą- Moniu gratuluję! Wykonaliście kawał dobrej roboty:yes: Jeszcze nie mogę się otrząsnąć i dzisiaj zaczęłam dziwnie patrzeć na swój, odkąd zobaczyłam Twój :rolleyes:

Tyle razy pisałam, że jestem blondi, a Wy co takie zdziwione teraz :P Dziękuję przy okazji za komplementy w imieniu swoim i reszty, na żywo jesteśmy wszystkie jeszcze fajniejsze ;):lol2:

W wielkim skrócie:
- ploteczki i zwiedzanie domu Moni.
- Wyjazd mój Lady i Madzi do galerii i pyszny obiadek :rolleyes::P:rotfl: Madziu pozdrawiam :bye: W tym czasie dziewczynki rozjeżdżają się do swoich domów, oprócz Moni.
- Powrót do Moni, Madzia wraca do domu, a my z Monią zamierzamy jechać do ikea
- Problemik, Monia nie ma kropli paliwa:o:lol2:
- Monia wypija dwie butelki coca- coli( żeby mieć puste zbiorniczki) :o jedziemy na stację zatankować butelki:lol2::lol2:
-dowód- Monia( jednak stwierdziła, że kupi karnister )
http://img577.imageshack.us/img577/2796/20111213170151.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/20111213170151.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-ikea, mała przekąska, kawka, zakupy, ja zgubiłam samochód :lol2::lol2::lol2:
- Razem z Lady z pełnymi koszykami, biegamy po parkingu, Monia znajduję samochód :lol:, a teraz u siebie w wątku opowiada: ,, Zgubiły samochód, potem przeszkodziła barierka, a na koniec przenosiłyśmy w powietrzu wózki nad krawężnikami KO ME DIA " :lol2:

I wy się dziwicie, że ja blondynka jestem :P

Hmm zapomniałam o czymś? :rolleyes: Aaaaaaa :lol2:Kondzio - mąż Moni, nakrywa mnie w toalecie( bez drzwi) :popcorn: Dziewczyny miały stać na oriencie, ale Monia zagadała je w tym czasie o farbach :P:lol2:


Dziękuję Wam za cudowny dzień i bardzo cieszę się, że Was poznałam :hug: ale marta pieknie wszystko opisałas, a zakończenie nakryciem cie przez K w toalecie bez drzwi:lol2: musiało byc zabawnie


:lol:

Lady, nie odnalazłam w końcu wątku to tu napiszę, a co (skoro żadna mi nie pomogła :p)
Bardzo było mi miło Cię poznać! Jestem pod ciąglym wrażeniem Twoich prostych jak struna pleców :yes: Garbienie się to moja zmora, a Ty ....
Poza tym Te Twoje czerwone jak krew usta, Nie no, prawdziwa lady in red :yes:
Śliczna z Ciebie babeczka i non stop uśmiechnięta. Naprawdę się cieszę że przyjechalyście razem i już bym z wami znów jechała do IKEA :lol2:

A propos, Marta, nie dodałaś jeszcze, że wszystkie warszawianki miały szare swetry/bluzki, a dwie Lublinianki - czerwone :lol: a Monia Lublin od lat jest czerwony :lol2:

lasche
14-12-2011, 21:24
ale się uśmiałam :) niezła historyyyyyyyyyyyyja

MarJel
14-12-2011, 21:25
NO PO TEJ OPOWIEŚCI TO JESZCZE BARDZIEJ ŻAŁUJE, ŻE MNIE TAM NIE BYŁO :mad:


dobre, dobre....i tylko szkoda, że nas wszystkich z Wami nie było...


Załapałam się na zdjęcia:):):)Ciebie Martuś już dawno widziałam (tylko włoski Ci sporo urosły:p),ale chociaż poznałam inne dziewczyny :wiggle:Pięknie ,pięknie:)
Strasznie Wam zazdraszczam spotkania:P,mam nadzieję,że kiedyś załapię się na jakiś zlocik:rolleyes:
Babeczki jeszcze wszystko przed nami, jeżeli tylko będziecie w okolicach Lublina do mnie walcie jak w dym.

:lol2:
Marta, Ty to jesteś komediopisarka
Od której strony ta jego klasa i gustowność? Chodzi Ci o te puste pokoje? Chodnik z OSB? Czy schodek do salonu z betonu??? :lol2:
W Twoich ustach takie komplementy brzmią jak dobry kawał :lol: :lol: :lol:
Ale i tak dzięki! :*

Opowieść świetna. Dokładnie tak było. Jeszcze zapomniałaś o K który was wkręcił w to że jest Salikiem i o tym że na wasz widok krzyknęłam do Lady: o jej, MARTA??? Blondynka??? :rotfl:
A no tyle się działo, że zapomniałam o tych dwóch szczególikach :lol2:
Jak to komediopisarka:mad:, a łazienki, a kuchnia, a podłogi, a garderoba, stół, kolory, nawet na widok dachu sikałam :P

Marielka! Jesteś fantastyczna laska, śliczna, ogarnięta i dystansem do siebie!
Cudownie było Cię poznać:yes:
Dziękuję Balbina:hug:

Miałam juz się wologować-ale miałam nosa,aby jeszcze zostac ;)Dla TAKIEGO posta warto było :D
Wiedzaiłam,ze warto jechać do tej "stolycy" :lol2:
Wy dostrzegacie coś czego ja nie widzę :o

Monia! Pasie! Balbino!
Dziękuję bardzo za miłe słowa :hug:
Jutro ja się rozpiszę i o Was napiszę :P.
I oczywiście odwiedzę wasze wątki :cool:

Buziole!

I oczywiście zapraszmy do Nas ! :)

Ach ta nasza Lady :rolleyes:, to teraz mi wierzycie w historie kieliszka stłuczonego jej biustem?:lol2:
Krwiste usta, talia osy, wysoki obcas, biust do przodu- kwintesencja kobiecości:yes:

Ale zaraz, zaraz Wam też niczego nie brakuje :P Lazurowe oczy Moni i Lidzi, filigranowa figura Pasie i Balbiny, dziewczęca uroda Zuzanki i wyglądająca jak modelka Madzia:)a i jeszcze blond włosy MarJelki :P

monika996
14-12-2011, 21:28
tak tak, ach to ta >Lady:rotfl: no ja ja sobie fest babe wzobrazalam:lol2: a ona szczuplutka

agawi74
14-12-2011, 22:25
Marjelko, dostałam poduszkę- sesyjka u mnie:p
A Ty?

MagdaZZZ
14-12-2011, 22:55
a tu tak wyglądały wczoraj dziewczyny jadąc do Ikei( tylko wszystkie blondynki:rotfl:http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3 DVfwQhuvFcKg&h=bAQFVfJXwAQHt_2Wg-qulAltRAdr6y0urzg_-2U7693XUbw

leżę i kwiczę:rotfl:


Przepraszam że dopiero teraz, ale z rana spakowałam dziecko i pojechaliśmy na cały dzień do domku rozpakowywać zakupy, ogarniać dom itp.

Wracając do wczorajszego dnia:rotfl:
Poznałam: Monie i jej męża, Pasie, Madzię Z, Lidzię, Zuzankę, Balbinę :) Dziewczyny przesympatyczne, cudownie się czułam w ich towarzystwie i już tęsknię za nimi :cry:
Zbiórka była u Moni w domku, który zauroczył mnie ogromnie:jawdrop: Zdjęcia nie oddają w ogóle rzeczywistych wymiarów i tego jak jest urządzony, a urządzony jest z gustem i klasą- Moniu gratuluję! Wykonaliście kawał dobrej roboty:yes: Jeszcze nie mogę się otrząsnąć i dzisiaj zaczęłam dziwnie patrzeć na swój, odkąd zobaczyłam Twój :rolleyes:

Tyle razy pisałam, że jestem blondi, a Wy co takie zdziwione teraz :P Dziękuję przy okazji za komplementy w imieniu swoim i reszty, na żywo jesteśmy wszystkie jeszcze fajniejsze ;):lol2:

W wielkim skrócie:
- ploteczki i zwiedzanie domu Moni.
- Wyjazd mój Lady i Madzi do galerii i pyszny obiadek :rolleyes::P:rotfl: Madziu pozdrawiam :bye: W tym czasie dziewczynki rozjeżdżają się do swoich domów, oprócz Moni.
- Powrót do Moni, Madzia wraca do domu, a my z Monią zamierzamy jechać do ikea
- Problemik, Monia nie ma kropli paliwa:o:lol2:
- Monia wypija dwie butelki coca- coli( żeby mieć puste zbiorniczki) :o jedziemy na stację zatankować butelki:lol2::lol2:
-dowód- Monia( jednak stwierdziła, że kupi karnister )
http://img577.imageshack.us/img577/2796/20111213170151.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/20111213170151.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-ikea, mała przekąska, kawka, zakupy, ja zgubiłam samochód :lol2::lol2::lol2:
- Razem z Lady z pełnymi koszykami, biegamy po parkingu, Monia znajduję samochód :lol:, a teraz u siebie w wątku opowiada: ,, Zgubiły samochód, potem przeszkodziła barierka, a na koniec przenosiłyśmy w powietrzu wózki nad krawężnikami KO ME DIA " :lol2:

I wy się dziwicie, że ja blondynka jestem :P

Hmm zapomniałam o czymś? :rolleyes: Aaaaaaa :lol2:Kondzio - mąż Moni, nakrywa mnie w toalecie( bez drzwi) :popcorn: Dziewczyny miały stać na oriencie, ale Monia zagadała je w tym czasie o farbach :P:lol2:


Dziękuję Wam za cudowny dzień i bardzo cieszę się, że Was poznałam :hug:

ale to obrazowo sprzedałaś - aż mi cały dzień jeszcze raz ze szczegółami przed oczami stanął:lol2::lol2::lol2:
że też nie miałam już czasu na tą ikeę...

lidszu
14-12-2011, 23:21
Przepraszam że dopiero teraz, ale z rana spakowałam dziecko i pojechaliśmy na cały dzień do domku rozpakowywać zakupy, ogarniać dom itp.

Wracając do wczorajszego dnia:rotfl:
Poznałam: Monie i jej męża, Pasie, Madzię Z, Lidzię, Zuzankę, Balbinę :) Dziewczyny przesympatyczne, cudownie się czułam w ich towarzystwie i już tęsknię za nimi :cry:
Zbiórka była u Moni w domku, który zauroczył mnie ogromnie:jawdrop: Zdjęcia nie oddają w ogóle rzeczywistych wymiarów i tego jak jest urządzony, a urządzony jest z gustem i klasą- Moniu gratuluję! Wykonaliście kawał dobrej roboty:yes: Jeszcze nie mogę się otrząsnąć i dzisiaj zaczęłam dziwnie patrzeć na swój, odkąd zobaczyłam Twój :rolleyes:

Tyle razy pisałam, że jestem blondi, a Wy co takie zdziwione teraz :P Dziękuję przy okazji za komplementy w imieniu swoim i reszty, na żywo jesteśmy wszystkie jeszcze fajniejsze ;):lol2:

W wielkim skrócie:
- ploteczki i zwiedzanie domu Moni.
- Wyjazd mój Lady i Madzi do galerii i pyszny obiadek :rolleyes::P:rotfl: Madziu pozdrawiam :bye: W tym czasie dziewczynki rozjeżdżają się do swoich domów, oprócz Moni.
- Powrót do Moni, Madzia wraca do domu, a my z Monią zamierzamy jechać do ikea
- Problemik, Monia nie ma kropli paliwa:o:lol2:
- Monia wypija dwie butelki coca- coli( żeby mieć puste zbiorniczki) :o jedziemy na stację zatankować butelki:lol2::lol2:
-dowód- Monia( jednak stwierdziła, że kupi karnister )
http://img577.imageshack.us/img577/2796/20111213170151.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/20111213170151.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
-ikea, mała przekąska, kawka, zakupy, ja zgubiłam samochód :lol2::lol2::lol2:
- Razem z Lady z pełnymi koszykami, biegamy po parkingu, Monia znajduję samochód :lol:, a teraz u siebie w wątku opowiada: ,, Zgubiły samochód, potem przeszkodziła barierka, a na koniec przenosiłyśmy w powietrzu wózki nad krawężnikami KO ME DIA " :lol2:

I wy się dziwicie, że ja blondynka jestem :P

Hmm zapomniałam o czymś? :rolleyes: Aaaaaaa :lol2:Kondzio - mąż Moni, nakrywa mnie w toalecie( bez drzwi) :popcorn: Dziewczyny miały stać na oriencie, ale Monia zagadała je w tym czasie o farbach :P:lol2:


Dziękuję Wam za cudowny dzień i bardzo cieszę się, że Was poznałam :hug:
dziewczyny, jesteście niemożliwe i strasznie żałuję, że nie mogłam się z wami wybrać do Ikei, bo widzę, że zabawa była przednia :rotfl:

Balbina200
14-12-2011, 23:40
dziewczyny, jesteście niemożliwe i strasznie żałuję, że nie mogłam się z wami wybrać do Ikei, bo widzę, że zabawa była przednia :rotfl:

Ja też:-( Buu...

monsanbia
15-12-2011, 09:16
Ach ta nasza Lady :rolleyes:, to teraz mi wierzycie w historie kieliszka stłuczonego jej biustem?:lol2:


:lol2: :yes: :yes: :yes:

już mnie to nie dziwi :no:

ciekawe co mój mąż sobie myślał, bo myślał na pewno :lol:

MarJel
15-12-2011, 09:27
Marjelko, dostałam poduszkę- sesyjka u mnie:p
A Ty?
Ja jeszcze nie :mad: idę do Ciebie nacieszyć oko:rolleyes:



ale to obrazowo sprzedałaś - aż mi cały dzień jeszcze raz ze szczegółami przed oczami stanął:lol2::lol2::lol2:
że też nie miałam już czasu na tą ikeę...


dziewczyny, jesteście niemożliwe i strasznie żałuję, że nie mogłam się z wami wybrać do Ikei, bo widzę, że zabawa była przednia :rotfl:


Ja też:-( Buu...
Następnym razem od razu umówimy się w ikea :lol2:

:lol2: :yes: :yes: :yes:

już mnie to nie dziwi :no:

ciekawe co mój mąż sobie myślał, bo myślał na pewno :lol:
Wiesz tak się zastanawiam :rolleyes:, co mu utkwiło bardziej w pamięci:rolleyes: biust Lady:rolleyes:, czy ja w toalecie :rolleyes: :lol2::lol2:

ale się uśmiałam :) niezła historyyyyyyyyyyyyja
:rotfl:

MagdaZZZ
15-12-2011, 09:51
:lol2: :yes: :yes: :yes:

już mnie to nie dziwi :no:

ciekawe co mój mąż sobie myślał, bo myślał na pewno :lol:

Oj musiał, musiał sobie myśleć:rotfl:

Saly
15-12-2011, 11:12
:wiggle: DZIEWCZYNKI ZAZDROSZCZĘ SPOTKANIA
Ale miałyście fajnie tak sie spotkać i zakupować
Przy okazji historia niezła - MarJel współczulski nakrycia w toalecie :P
ale się uśmiałam jak to czytałam
Buziole

lady in red
15-12-2011, 11:52
:lol2: :yes: :yes: :yes:

już mnie to nie dziwi :no:

ciekawe co mój mąż sobie myślał, bo myślał na pewno :lol:

Monia!

Pomyślał pewnie "gdzie ta biedna kobieta staniki kupuje" :cool:
:lol2: ;)

lady in red
15-12-2011, 12:02
Martuś!

Ale Ty to fajowo opisałaś i okrasiłaś zdjęciami :o.Masz talent ;) (nigdy w to nie wątpiłam :D)

Swoja drogą-ciekawe jakie mąż Moni ma zdanie o Lubliniankach ;) :lol2:

MarJel
15-12-2011, 12:13
Martuś!

Ale Ty to fajowo opisałaś i okrasiłaś zdjęciami :o.Masz talent ;) (nigdy w to nie wątpiłam :D)

Swoja drogą-ciekawe jakie mąż Moni ma zdanie o Lubliniankach ;) :lol2:

Wiesz:rolleyes: Biust, toaleta,ta nasza czerwień, twoje usta, moje włosy :lol2: Myslę że nas raczej polubił :lol2:

MarJel
15-12-2011, 12:15
:wiggle: DZIEWCZYNKI ZAZDROSZCZĘ SPOTKANIA
Ale miałyście fajnie tak sie spotkać i zakupować
Przy okazji historia niezła - MarJel współczulski nakrycia w toalecie :P
ale się uśmiałam jak to czytałam
Buziole
Saluś, drogę do mnie znasz bo już byłaś, daleko nie masz:P
Przy okazji poznasz Lady i Karolę, ja się nic nie zmieniłam od zeszłego roku :p

MagdaZZZ
15-12-2011, 12:17
Wiesz:rolleyes: Biust, toaleta,ta nasza czerwień, twoje usta, moje włosy :lol2: Myslę że nas raczej polubił :lol2:

oj taaaak, na pewno:lol2:

Saly
15-12-2011, 12:23
Saluś, drogę do mnie znasz bo już byłaś, daleko nie masz:P
Przy okazji poznasz Lady i Karolę, ja się nic nie zmieniłam od zeszłego roku :p

Dziękuję dziękuję Bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia
Również serdecznie zapraszam do Łodzi
sklepów u nas dostatek i ikei też żeśmy się doczekali :P

lady in red
15-12-2011, 13:00
Wiesz:rolleyes: Biust, toaleta,ta nasza czerwień, twoje usta, moje włosy :lol2: Myslę że nas raczej polubił :lol2:

Nawet jestem tego pewna ;)
I vice versa oczywiście :yes: (inaczej byśmy tak nie żartowaly ;) :lol2:)

Myślę,że biuts w moim wydaniu i toaleta w Twoim zadecydowały :yes:

Monia!
Tworzycie świetna parę ,macie dystans do świata i poczucie humoru ;)
Zapomniałam dodać ,że bardzo podobają Nam się u Ciebie drzwi do toalet :cool: :lol2:

:hug:

I pozdrowienia dla K.......:).Dlaczego K........ nie ma konta na muratorze ? :mad:

lady in red
15-12-2011, 13:02
Saluś, drogę do mnie znasz bo już byłaś, daleko nie masz:P
Przy okazji poznasz Lady i Karolę, ja się nic nie zmieniłam od zeszłego roku :p

Saly :)

Zmieniła się :p.

Jest coraz ładniejsza :yes: :D

monika996
15-12-2011, 13:19
Marta nie zmieniaj koloru.
jak napisałam u Magdy nigdy nie poznałabym cię. twój temperament bardzo mi pasuje do szatynki co najmniej:p

Venus_m
15-12-2011, 13:38
Hmn..a ja kojarzyłam że Marta to blondi ;) na szczęście nie taka stereotypowa :D

monika996
15-12-2011, 13:42
Hmn..a ja kojarzyłam że Marta to blondi ;) na szczęście nie taka stereotypowa :Dnie, nie:no:

Venus_m
15-12-2011, 13:46
Hmn..a ja kojarzyłam że Marta to blondi ;) na szczęście nie taka stereotypowa :D


nie, nie:no:

Monia skojarzyło mi się ze starą piosenką " nie tak nie tak dziewczyno" :lol2: Docencie klawisze :lol2: http://www.youtube.com/watch?v=6fGdZh_eg9U

monika996
15-12-2011, 13:51
Monia skojarzyło mi się ze starą piosenką " nie tak nie tak dziewczyno" :lol2: Docencie klawisze :lol2: http://www.youtube.com/watch?v=6fGdZh_eg9U o kurcze niezłe.

lady in red
15-12-2011, 14:08
Martuś!
Czy z trudem wepchnięty fotel z IKEI (;)) pasuje do pokoju Mai?
I jak się czuje junior?Poszedł do przedszkola czy go rozłożyło choróbsko? (buziaki od Cioci :*)

A tak w ogóle to my się zdjęc domagamy :foch:
Fotela w pokoju i innych nowości ;)

monika996
15-12-2011, 14:15
czy ty Marta już mieszkasz??? i zasięgu nie masz???

lady in red
15-12-2011, 14:30
czy ty Marta już mieszkasz??? i zasięgu nie masz???

Jako rzecznik prasowy informuję,że Marta z rodzinką planuje się przeprowadzić w ten weekend :D
(o ile się nic nie zmieni :lol2:)

Monia!
Widzę,że bywamy w tych samych wątkach - muszę looknąć do Ciebie :D

blekitna
15-12-2011, 14:36
dziewczyny a tak wogóle to co Wy w tej IKEI kupiłyście??? pokazać mi tu :lol2:

blekitna
15-12-2011, 14:37
wklejam tego posta ponieważ to jest mój 500 post i jestem..................

monika996
15-12-2011, 14:37
Jako rzecznik prasowy informuję,że Marta z rodzinką planuje się przeprowadzić w ten weekend :D
(o ile się nic nie zmieni :lol2:)

Monia!
Widzę,że bywamy w tych samych wątkach - muszę looknąć do Ciebie :Dlooknij . będzie mi miło jakby krajankę powitać

monika996
15-12-2011, 14:38
wklejam tego posta ponieważ to jest mój 500 post i jestem.................. gratulacje

blekitna
15-12-2011, 14:38
.............. jestem DOMOWNIKIEM FORUM :wave: HIP HIP HURRA :rotfl:

Sharlotka
15-12-2011, 14:47
MarJel,
po wojażach i szaleństwach wszelakich:lol2: weźże się zmiłuj i pokaż ten fotel u córki zagospodarowany!!!!

Saly
15-12-2011, 15:19
.............. jestem DOMOWNIKIEM FORUM :wave: HIP HIP HURRA :rotfl:
Gratuluje Blekitna
Pamiętam mojego "domownika" to miła chwila :-)


Saly :)

Zmieniła się :p.

Jest coraz ładniejsza :yes: :D

Hej Lady

No nie gadaj ze jeszcze ładniejsza :P
Ja Ją ( MarJel) widziałam rok temu i byłam w szoku
Raz ze tak miła Dwa że taka laska:-) a Ty mi tu że jeszcze hmmm

A swoja drogą marzę o tym aby poznać i Ciebie i Karolę,
że też u mnie w Łodzi nie ma takich fajnych Babek jak Wy:cry:

Karolina i Artur :P
15-12-2011, 19:14
blekitna gratuluję i ja :)

saluś Twoja wizyta w Lublinie jest OBOWIĄZKOWA!!!

Martuśka , Lady zazdroszczę Wam bardzo, tak fajnego spotkania w wyjątkowym gronie forumowiczek!!!! :yes:
Mam nadziję,ze dziewczyny wybiorą sie do Lublina z rewizytą i wtedy będę miała okazję je poznać ;)

lady in red
15-12-2011, 19:33
wklejam tego posta ponieważ to jest mój 500 post i jestem..................

blekitna :)
Wiatmy więc "domownika forum"-cóż za określenie :o

Gratuluję!!!

Saly
Zapraszamy więc bardzo serdecznie do Lublina.Byłaś już raz-więc czas zrobić drugi kroczek ;) :D
Mam nadzieję-do miłego zobaczenia :hug:


blekitna gratuluję i ja :)

saluś Twoja wizyta w Lublinie jest OBOWIĄZKOWA!!!

Martuśka , Lady zazdroszczę Wam bardzo, tak fajnego spotkania w wyjątkowym gronie forumowiczek!!!! :yes:
Mam nadziję,ze dziewczyny wybiorą sie do Lublina z rewizytą i wtedy będę miała okazję je poznać ;)

Karola
Odbijemy sobie następnym razem ;) :D

hazeleyes1982
15-12-2011, 21:27
Monia, :lol2::hug:
zobaczyłam Twoj filmik...troche z opóźnieniem...ale ...:rotfl::rotfl:

monsanbia
15-12-2011, 22:05
Właśnie! Gdzie są zdjęcia z nowymi zakupami w roli głównej???

Marta, a kiedy ubierzesz choinkę? ;)

Lady, dzięki za miłe słowa! Kupilaś w koncu tę lampę? Wybrałaś abażur?

lasche
16-12-2011, 07:42
Marjelko opróżnij skrzynkę :)

lady in red
16-12-2011, 12:21
Właśnie! Gdzie są zdjęcia z nowymi zakupami w roli głównej???

Marta, a kiedy ubierzesz choinkę? ;)

Lady, dzięki za miłe słowa! Kupilaś w koncu tę lampę? Wybrałaś abażur?

Hej Monia!
Kupiłam tę lampę.Z abażurem bałam się ryzykować czy będzie pasował i poprosiłam o pomoc Panią z działu (na szczęście :yes:).
Okazało się,że te szare abażury nie pasują do tych lamp :(.To tego typu lampy były tylko abazury szare i kremowe.Miały taki specjalny system mocowania (odkrecanie).Zresztą Ty chyba coś wiesz na ten temat :lol2: ;)
W związku z powyższym kupiłam biały abażur :)

lady in red
17-12-2011, 00:27
Marta :)
Daj znak życia :) 2 dni bez forum-to do Ciebie niepodobne :D

agawi74
17-12-2011, 00:32
Może się przeprowadza:rolleyes::rolleyes:

lady in red
17-12-2011, 00:34
Może się przeprowadza:rolleyes::rolleyes:

Wszystko wskazuje na to,że tak :)
Taki był plan :yes:

agawi74
17-12-2011, 00:36
Wszystko wskazuje na to,że tak :)
Taki był plan :yes:
:wave::wave:

Karolina i Artur :P
17-12-2011, 08:00
Martuśka na bank zabiera ostatnie manatki i siedzi już w Beniu ;) :D

reni1980
17-12-2011, 08:35
no już nie ma żadnej wymówki i pewno mąż postanowił:D

monsanbia
17-12-2011, 08:50
Marta, czyżbyśmy się*przeprowadzały tego samego dnia? :D
Tylko dysproporcja w zaawansowaniu urządzania domu :yes:

monika996
17-12-2011, 10:03
ale dziś bedziecie mieć sny

aneta s
17-12-2011, 10:10
Marta Odezwij się i nie trzymaj nas w niepewnosci...

MarJel
17-12-2011, 10:42
Cześć dziewuszki
Tak na szybko wpadłam, bo wypada powiedzieć o tym wielkim wydarzeniu, że wreszcie zaczęłam się pakować i wywozić :lol: Czas najwyższy nie??? :P
Żeby zdążyć przed świętami się rozpakować choinkę ubrać, poustawiać ozdóbki .......i porobić dla was fotki ;)

Niby tylko wywożę nasze rzeczy osobiste, jedną szafę, komódkę i jeden materac, a tu nic nie ubywa. Na pierwszy rzut już wyjeżdżają ciuchy, zaraz zabieram się za kuchnie i tu najgorzej bo większość to szklane rzeczy:rolleyes: Monia przybijam pionę nie jesteś sama, właśnie przechodzę to samo:wtf:
ps. chyba mnie zmobilizowałaś :P

Dziękuję Wam bardzo, że zaglądacie,pytacie i martwicie się to bardzo miłe i po raz kolejny jestem przekonana, że na forum są same gites babki :hug:
Przepraszam też, że do Was nie zaglądam, ale same rozumiecie:rolleyes: nadrobię na pewno, bo ja ciekawskie babsko jestem;)

Żeby tego było mało, to synuś przeziębiony, nie wiem czy w poniedziałek pójdzie do przedszkola, a po za tym jest jeszcze coś-ktoś , o czym czasem wspominałam i w tej chwili nic się tak dla mnie nie liczy i nic nie jest ważne...... ale jest to na tyle osobista sprawa, że nie będę pisała..... W każdym bądź razie jest źle, bardzo źle.

narendil
17-12-2011, 10:47
Marta, :hug:

lidszu
17-12-2011, 11:01
Marta, trzymam kciuki za przeprowadzkę :D Skoro zabieracie tylko rzeczy osobiste, to dacie sobie szybko radę :D


Żeby tego było mało, to synuś przeziębiony, nie wiem czy w poniedziałek pójdzie do przedszkola, a po za tym jest jeszcze coś-ktoś , o czym czasem wspominałam i w tej chwili nic się tak dla mnie nie liczy i nic nie jest ważne...... ale jest to na tyle osobista sprawa, że nie będę pisała..... W każdym bądź razie jest źle, bardzo źle.
Zdrówka młodemu życzę :D Kochana, a z tą drugą sprawą przytulam bardzo mocno :hug:

hazeleyes1982
17-12-2011, 11:02
Przytulam mocno:hug:

MagdaZZZ
17-12-2011, 11:48
Żeby tego było mało, to synuś przeziębiony, nie wiem czy w poniedziałek pójdzie do przedszkola, a po za tym jest jeszcze coś-ktoś , o czym czasem wspominałam i w tej chwili nic się tak dla mnie nie liczy i nic nie jest ważne...... ale jest to na tyle osobista sprawa, że nie będę pisała..... W każdym bądź razie jest źle, bardzo źle.




Zdrówka młodemu życzę :D Kochana, a z tą drugą sprawą przytulam bardzo mocno :hug:

Ojej, nawet się nie domyślam o czym/o kim piszesz... ale smutno to brzmi:(

Trzymam kciukaski za przeprowadzkę:hug: nie zawiedź nas tym razem:lol2:

aneta s
17-12-2011, 13:15
:hug::hug::hug:

Karolina i Artur :P
17-12-2011, 16:18
:wave:

SUUUUPER,że przeprowadzka się rozpoczeła!!!!! :D

Trzymam kciuki za pomyślność w wiadomej sprawie!!!!

:hug:

Saly
17-12-2011, 17:48
Marta

Trzymam kciuki za przeprowadzkę
I za "tę spr"- także bardzo mocno - mam nadzieje że to chwilowe, i ze będzie lepiej
:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug: :hug:

monika996
17-12-2011, 17:52
a ja nie wiem wtajemniczona nie jestem. ale też życze synkowi zdrowia i tobie tez zdrowia :hug:
i na pewno wszystko się ułoży i nie będzie żle tylko dobrze:)

mariomili
17-12-2011, 19:06
Zycze sprawnej przeprowadzki i zdrowka dla rodzinki!
Pozdrowienia z Barcelony:)

tofee
17-12-2011, 23:50
Marta :hug:i za drugą sprawę też :hug:.

Ale ten grudzień mobilizująco na forumki działa ;)

blekitna
18-12-2011, 13:21
:hug: trzymajcie się cieplutko .... zdrówka życzę!!!!

oldzia
18-12-2011, 13:31
Marta ja też dołączam do osób trzymających kciuki - przeprowadzaj się kochana - ojjjj Mikołaja przywitacie w nowym domku:):):) super!!!

Ps. zdrówka życzę...

pysiaczek
18-12-2011, 15:10
Marta ja też trzymam kciuki za przeprowadzkę i za tą osobistą sprawę - oby miała szczęśliwe zakończenie :hug:

Venus_m
18-12-2011, 21:14
Ja też trzymam kciuki i przede wszystkich zdrowia życzę, bo ono jest najważniejsze :hug:

agawi74
18-12-2011, 22:09
Marta, wszystko będzie dobrze- trzymam kciuki:hug::hug:

rere79
18-12-2011, 22:26
I ja trzymam kciuki za wszystkie sprawy ;)

monsanbia
19-12-2011, 00:25
Marta, jak tam?
Bo ja już*po i teraz tylko za Ciebie mogę trzymać kciuki (tylko czy już nie jest po fakcie? ;))

Siedzę w domu i myślę jak masz fajnie, że masz już tak wszystko dopieszczone, dopracowane, wszystkie meble, ozdóbki ...

nicol21
19-12-2011, 01:39
Powodzenia w przeprowadzce - a moze raczej - jak poszlo?

monika996
19-12-2011, 07:51
Marta jak tam??? już wszyscy sie zaczynają martwić o Ciebie???? przeprowadzona???
wszystko ok???

Karolina i Artur :P
19-12-2011, 07:52
Martuśka ja wszystko rozumiem, przeprowadzka, przeprowadzka ale nie można nas tak porzucać, nie informować jak idzie i żadnych zdjęć dokumentujących nie pokazywać!!!! ;)

Proszę sie odezwać!!!!!!!! :hug:

mirela99
19-12-2011, 08:28
I ja trzymam bardzo mocno za obie sprawy kciuki :).

Miałam w piątek urlop - Stanuch przywiózł mi łóżko (ba, łoże , takie ogrmne)- w czasie świąt się pochwalę bo będę potrzebowała pomocy przy wyborze lamp :(.

MarJel
19-12-2011, 09:49
Kochani:)

Ja znowu na szybko i tak ogólnie, wybaczcie....
Przeprowadziliśmy się !!!!!!!!:lol::wave::lol:

Jeszcze ciągle coś przewożę, ale najważniejsze już jest w domu:rolleyes:

Pakowanie.... wyobraźcie sobie, że obyło się bez żadnego pudła,kartonów:o Walizki, jakieś torby, pakuje, wywożę, od razu rozpakowuje. Najgorsze jest pakowanie, a rozpakowywanie to sama przyjemność :p Wszystko ma swoje miejsce i od razu ląduje na docelowe, w ten sposób w domu panuje w miarę porządek, za to w starym rozpierducha totalna:rotfl:

Snów nie pamiętam, ale może to i lepiej :rolleyes:

Ja..... jestem rozdarta:rolleyes:, niby się cieszę, a jednak żal starego domu, coś się kończy coś się zaczyna......
Raz się śmieję, raz się boję, trochę płaczę, dużo myślę, ogólnie nie jest ze mną w porządku:rolleyes:

To by było tyle pokrótce, obiecuję się odzywać na bieżąco, inernecik w domu jest to i fotek spodziewajcie się niebawem :cool:

Bardzo dziękuję, że ciągle do mnie zaglądacie, pomimo że ja ostatnio nie :hug:
Za to często myślę o Was :hug:i niedługo po nadrabiam co w waszych domkach.

lady in red
19-12-2011, 09:56
Martuś! Bardzo się cieszę z okazji przeprowadzki :D :yes:
Jak dzieci w nowym domu się odnalazły?
Bartuś sam spał w swoim aucie? :)

A za zdrowie trzymam kciuki-wierzę,że będzie dobrze :) :hug:

3-maj się kochana-ściskam :)

MarJel
19-12-2011, 10:01
Martuś! Bardzo się cieszę z okazji przeprowadzki :D :yes:
Jak dzieci w nowym domu się odnalazły?
Bartuś sam spał w swoim aucie? :)

A za zdrowie trzymam kciuki-wierzę,że będzie dobrze :) :hug:

3-maj się kochana-ściskam :)

Cześć Kochana!
Bartuś spał w swoim aucie, w nocy się raz obudził, bez płaczu, zawołał mnie i zasnęłam razem z nim:lol2:
Ale przyznam szczerze, że tak samo było mi wygodnie jak w sypialni:P

anna-maria3
19-12-2011, 10:07
Noooooo, czyli jednak w grudniu po południu się wszystko odbyło :lol2: Gratulacje przeogromne i samych miłych chwil w nowym domu :hug:

MarJel
19-12-2011, 10:12
Noooooo, czyli jednak w grudniu po południu się wszystko odbyło :lol2: Gratulacje przeogromne i samych miłych chwil w nowym domu :hug:

Dzięki Anusia!
Jestem teraz w starym domku i muszę pakować kolejne duperele, bo za poł godziny przyjeżdża mój wykonawca pomóc mi przewieźć te większe rzeczy.
Swoją drogą to niesamowite!!! ten facet nawet przy przeprowadzce uczestnicy:jawdrop:

Magdzinska
19-12-2011, 10:19
Gratuluję przeprowadzki!!! Święta w nowym domku....tylko pozazdrościć:):):)

myszonik
19-12-2011, 10:48
To i ode mnie gratulacje przyjmij (podczytuję wiernie w miarę możliwości czasowych), a teraz prawie synchronicznie się przeprowadzamy :)

hazeleyes1982
19-12-2011, 12:57
Martulka, czyli jestes zamieszkana! Bardzo sie ciesze i gratuluje. Stanami rózniastymi i nastrojami sie nie martw...my, Kobietki tak mamy...u mnie bedzie tak samo.Super, ze Synus nie płakał i spał (prawie;)) sam w swoim aucie. Zuch z niego:yes:

nilaf
19-12-2011, 14:30
Suuuuper, nareszcie!!!!!!Cudownych chwil w pięknym domku:):):)

agawi74
19-12-2011, 14:39
Marjelko serdeczne gratulacje z okazji przeprowadzki:wave:
http://photos3.fotosearch.com/bthumb/TBZ/TBZ120/hs01p009.jpg

yokasta
19-12-2011, 14:54
Super, fantastycznie! Gratulacje i ścisk :hug: :)

Venus_m
19-12-2011, 14:55
Martuś gratuluję przeprowadzki ;) Wszystkiego dobrego w nowym domku, jak najmniej zmartwień i samych cudownych chwil aby było co wspominać siedząc z wnuczkami na kolanach :lol2:

Odnośnie tych twoich zmiennych nastroi...nieśmiało spytam czy w ciąży nie jesteś? :lol:

monika996
19-12-2011, 15:29
Cześć Kochana!
Bartuś spał w swoim aucie, w nocy się raz obudził, bez płaczu, zawołał mnie i zasnęłam razem z nim:lol2:
Ale przyznam szczerze, że tak samo było mi wygodnie jak w sypialni:PMarta i ty z nim w tym aucie????
a nastroje mi zostały do dziś:lol2: ja sie cieszyłam, bo przez 1 rok wynajmowaliśmy, więć już chciałam na swoim

rere79
19-12-2011, 16:16
Gratki za przeprowadzkę! Wkońcu ;)

Karolina i Artur :P
19-12-2011, 16:34
S U P E R , że piękny Benio nie jest już samotny i ma w końcu Was :)

Gratuluję i baaaaardzo sie cieszę :hug:

monsanbia
19-12-2011, 16:37
Marta! Sssssssssuper!
Gratuluję serdecznie
U mnie też praktycznie bez pudeł. Spakowałam Lili zabawki w takie które miałam w domu (po nowym odkurzaczu)
Niech wam się cudnie mieszka :yes:

Zrobisz mi jak się uspokoi zdjęcia stołu z bliska?

anula05
19-12-2011, 16:47
gratulacje!:)

Leia
19-12-2011, 17:16
Oooooooooooooooo..................WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ MARTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MagdaZZZ
19-12-2011, 17:53
No nareszcie:rolleyes: Nareszcie jest czego gratulować i co świętować;):wave::wave::wave::wave::wave::wave: :wave::wave::wave:

lidszu
19-12-2011, 17:59
Martusia, wspaniała wiadomość :D :D :D

w końcu się przeprowadziliście ;) :D

niech wam się dobrze mieszka w tym cudnym domku :D

oldzia
19-12-2011, 18:09
Marta WIELKIE GRATULACJE!!!
spokoju, radości, zdrówka i wiele miłości w nowym domku:)

pasie
19-12-2011, 20:00
Martusia to jeszcze ja z GRATULACJAMI przypędziłam:yes:

domek dopieszczony to na bank będzie się Wam super mieszkało:D

zdrówka potrzebującym zostawiam:hug:

monsanbia
19-12-2011, 22:11
Martuś, zajrzyj do mnie, zerknij na stół, co?

tofee
19-12-2011, 23:24
gratulacje!!!

kakusek
20-12-2011, 00:23
Martusia serdeczne gratulacje i wiele szczesliwych dni w nowym domku !!!!

blekitna
20-12-2011, 07:55
gratulacje kochana !!!! :wave: pamiętaj, żeby myśleć tylko pozytywnie!!!! :)

pysiaczek
20-12-2011, 09:44
Gratulacje :D Niech się dobrze mieszka :)

aneta s
20-12-2011, 09:58
Martuś gratulacje:wave::wave::wave:

lady in red
20-12-2011, 10:53
Marta?
Nie zapominaj o nas ;) :D

Balbina200
20-12-2011, 23:25
Martuś! Raz jeszcze gratuluję przeprowadzki (wcześniej było przed:p)!
Pewnie to bajka - mieszkać w tak pięknym domku:)
Dzisiaj raz jeszcze przejrzałam Twoje zdjęcia na początku dziennika, bo bardzo podobała mi się lampa nad schodami.
I nadal mnie powala. Taki wymiar byłby chyba u nas za duży, ale coś podobnego chętnie bym obejrzała.
Możesz przypomnieć jak się nazywa?
I jakie masz białe drzwi na piętrze?
Pozdrowienia i słodkiego mieszkania!

Ruby
21-12-2011, 00:24
:welcome: Gratuluję przeprowadzki! :D

anna-maria3
21-12-2011, 07:27
http://i1.fmix.pl/fmi582/f4e8a1b00017f3314ef188c6/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3019865/zyczenia-swiateczne-na-fm-001?privateKey=16c3a6fcf57410fb7da768eb4d87fae0)

MarJel
21-12-2011, 09:26
Cześć Wszystkim:)

Znowu ogólnie ;) chciałam Wam bardzo podziękować za życzenia przeprowadzkowe i świąteczne :hug::hug:

Taaaaak mieszka się cuuudownie !!!!!! :wave:

Przede wszystkim rozszyfrowuję wszystkie nowe sprzęty i się nimi podniecam;)
Zmywarka- jest boska, wygodna szuflada na sztućce i światło w środku już uwielbiam. Nie wiem jak jest w innych i czy wszystkie posiadają punkt światła na podłodze wskazujący, że jeszcze działa? Mi się to bardzo podoba, tym bardziej że chodzi wyjątkowo cichutko :jawdrop:
Indukcja- bajer ful :D wczoraj gotowałam pierwszą zupę, tak samo jak zawsze, a wyszła smaczniejsza :popcorn: Jej prostokątny kształt bardzo wygodny,a o jej czyszczeniu chyba nie muszę wspominać:D
Kawiarka- kocham ją!!!! Wszystko: wygodna, ładna ;), prosta w obsłudze, a kawę serwuję wyśmienitą :)
Właśnie popiłam zapraszam
http://img194.imageshack.us/img194/3999/dsc08132fl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc08132fl.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Dzisiaj pójdzie w ruch pralka i suszarka ;)

A ja, ciągle jeszcze się rozpakowuję, sprzątam itd.
Dzisiaj powyciągam ozdoby świąteczne i mamy zamiar kupić i ubrać choinkę:yes: Zrobię oczywiście foty :cool: Dzisiaj lub jutro.
Dzieciaki powoli się przyzwyczajają, córka jest zachwycona, synek tęskni za starym domkiem, ale co raz mniej wspomina.
Dzisiaj po przedszkolu ma obiecane odśnieżanie przed domem i ubieranie choinki ;)

Po za tym palimy codziennie w kominku, dom pachnie domem i o dziwo nie czuć kurzu, czy tez zapachu po budowlanego.

Balbina na schodach są swiatłowody, można z nich tworzyć lampę różnych rozmiarów i kształtów.
Drzwi białe to kozłowski drzwi - drewniane:)

Saly
21-12-2011, 09:27
Martuś
http://img401.imageshack.us/img401/1949/yczenia.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/401/yczenia.gif/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Najlepsze Życzonka CUDOWNYCH ŚWIĄT W NOWYM DOMKU

ŻYCZY Saly

Karolina i Artur :P
21-12-2011, 09:39
Martusia bardzo sie ciesze ,że tak Wam dobrze w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
Ale przy tak pięknych wnętzrach to było oczywiste ;)
Czekam niecierpliwie an zdjęcia ;)

Dla Ciebie i całej rodzinki wszytskiego na, naj, naj!!!!!!!!!!!!!!!!

http://img401.imageshack.us/img401/3677/kartka39.gif (http://img401.imageshack.us/i/kartka39.gif/)

aneta s
21-12-2011, 09:47
MArta cudne wieści! Moja zmywarka działa podobnie jak Twoja i mne też to się podoba...Kawkę właśnie popijam i szwędam się po forum...
A Wiesz jak zaczęliśmy mieszkać w nowym domu mój synek przez pierwsze 2 tygodnie tez tęsknił i ciągle pytał kiedy polecimy do Oslo...szybko się przyzwyczaił i uwielbia nowy dom i u Was tak będzie!

MarJel
21-12-2011, 09:57
Saluś, Karolcia bardzo dziękuję :hug: ( jak się ogarnę, wybiorę się do Was z życzeniami)

Anetko, mam taką nadzieję, że mu szybko minie, ale z minuty na minutę widać jak mu przechodzi więc już się nie martwię :)
ps. dziękuję za priwa:hug: Trzymam kciukasy za zdrowie Waszej rodzinki:hug:

Sharlotka
21-12-2011, 10:06
MarJelko,

wielkie gratulacje, dużo szczęścia, zdrowia i radości, samych pięknych chwil w tym przecudnym domu!!!!!

myszonik
21-12-2011, 10:28
Jak zobaczyłam tę kawkę to zaczęłam baardzo żałować, że nie mam zabudowanej kawiarki... tylko nie miałam na nią miejsca :(
Smacznego, na pewno smakuje bosko :)

MarJel
21-12-2011, 10:42
MarJelko,

wielkie gratulacje, dużo szczęścia, zdrowia i radości, samych pięknych chwil w tym przecudnym domu!!!!!
Dzięki za życzonka Sharlot:hug:
Nie będę pisałam wzajemnie, tylko niebawem wybiorę się do Ciebie z życzonkami:yes:


Jak zobaczyłam tę kawkę to zaczęłam baardzo żałować, że nie mam zabudowanej kawiarki... tylko nie miałam na nią miejsca :(
Smacznego, na pewno smakuje bosko :)

Myszko:), póki nie wypiłam tej kawy miałam obawy czy to potrzebny wydatek, ale teraz mogę stwierdzić, że to jeden z lepszych :D

*Kasia*
21-12-2011, 10:47
http://img207.imageshack.us/img207/9123/3981q.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/207/3981q.jpg/)

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz szampanskiej zabawy sylwestrowej zyczy Kasia z Rodzinka:)


Gratuluje przeprowadzki :)

aneta s
21-12-2011, 11:07
:hug::hug::hug:

Sharlotka
21-12-2011, 11:08
MarJel,
najlepszego na Święta!!!
https://lh3.googleusercontent.com/-QnPMBzzAnQ4/TtTwc-iTkJI/AAAAAAAABj4/EyCCpsz75gs/s610/yutquoise-blue-white-silver-christmas-holiday-decor.jpg

hazeleyes1982
21-12-2011, 11:44
Indukcja- bajer ful :D wczoraj gotowałam pierwszą zupę, tak samo jak zawsze, a wyszła smaczniejsza :popcorn: Jej prostokątny kształt bardzo wygodny,a o jej czyszczeniu chyba nie muszę wspominać:D
Martulka, to znaczy, ze wczesniej gotowałas na elektrycznej czy na gazie? Pytam, bo u mnie chyba bedzie płyta gazowa-M. naciska na płyte gazowa, bo z indukcji mu ... nie smakuje (bo to nie na płomieniu i takie tam dyrdymały:D), a że fajny chłopak z niego, to może ustąpię...:D
Twoja kawiarka, to moje numero uno:yes: a zmywarke masz Bosch?

MarJel
21-12-2011, 11:57
Martulka, to znaczy, ze wczesniej gotowałas na elektrycznej czy na gazie? Pytam, bo u mnie chyba bedzie płyta gazowa-M. naciska na płyte gazowa, bo z indukcji mu ... nie smakuje (bo to nie na płomieniu i takie tam dyrdymały:D), a że fajny chłopak z niego, to może ustąpię...:D
Twoja kawiarka, to moje numero uno:yes: a zmywarke masz Bosch?

Zmywarka najnowszy model simensa;):lol:

Wcześniej gotowałam na gazie:yes:, osobiście nie widzę różnicy w smaku, choć ta moja zupa z indukcji jakaś taka klarowniejsza się wydawała.
Jak teraz sobie przypomnę mycie mojej gazowej:bash:, to za żadne skarby bym już jej nie chciała.
Olu nie namawiam, nie chcę się narazić twojemu chłopakowi ;)

MarJel
21-12-2011, 11:58
Kasia Sharlot, dziękuję:)

hazeleyes1982
21-12-2011, 12:04
mojemu "chłopakowi",powiadasz:D kurcze, to mój odwieczny dylemat...gaz czy indukcja...Po swietach Cie jeszcze raz podpytam-jak już bedziesz miała dłuższy staż:D i Zobaczymy, czy dostrzeżesz różnice na innych potrawach,ok?

yokasta
21-12-2011, 12:12
No cóż, gdybym miała wybierać jeszcze raz to kupilibyśmy indukcję ze względu na czyszczenie jako jej największa zaleta, bo długość gotowania mi lata :D lubię jak długo pyrkocze :). Teraz czekam aż zmasakrujemy nową płytę elektryczną :rotfl:.

Martusia, kawiarka to moje marzenie. Nie musi być w zabudowie, aby dobrą kawę robiło.....eh rozmarzyłam się.

Czekam na więcej zdjęć, bardzo fajnie się czyta, że tak Wam dobrze w nowym domu :yes: mam wrazenie, że to rzadkie :D. Młody na pewno się przyzwyczai i będzie śmigał :wiggle:.

Ściskam!

anna-maria3
21-12-2011, 12:14
Ola, dla mnie gaz to koszmar jakiś. I w użytkowaniu i do mycia :yes: TYLKO indukcja! Różnicy w smaku nie widzę, a w gotowaniu wielką. Wszystko zagotowuje się szybciej. A dusić możesz tak samo na małym "ogniu". Trochę tylko wprawy trzeba, bo ciut inaczej się gotuje, ale zrobisz dwie zupy i będziesz wiedziała, o co chodzi :D

hazeleyes1982
21-12-2011, 12:20
Dzieki Dziewczynki i przepraszam, Martusia za ot. Na pewno poruszę ten temat niedługo u siebie i kazda rada bedzie na wagę złota.

lady in red
21-12-2011, 12:30
Marta!
Cieszę się,że się zaakceptowaliście (nie mogło być inaczej ;) ) w nowym,pieknym domku :)

Ja również należę do grona zachwyconych indukcją :yes:.
Najbardziej lubię ją myć ;).Przejadę gąbką-i po krzyku :cool: .Jak sobie przypomnę mycie płyty gazowej,tych wszystkich kratek :mad:
A smak?Nie jestwm Magdą Gesler ;)-ale ja nie widzę różnicy pomiędzy indukcja a gazem :D
Moi chłopcy też jedzą to co ugotuję,aż im się uszy trzęsą więc chyba nie jest źle :lol2:
Pozatym na indukcji gotuje się znacznie szybciej niż na gazie i garnki na dole nie są usmolone :)

blekitna
21-12-2011, 12:31
Wesołych Świąt,
dużo uśmiechu,
miłości, radości,
szczęścia i wrażliwości.

:hug:

mirela99
21-12-2011, 13:08
Coraz bardziej żałuję, że nie szarpnęliśmy się na kawiarkę :(. Choć z drugiej strony sie pocieszam, że mam tyle miejsca, że się jeszcze gdzieś zmieści wolnostojąca.
Co do indukcji ... nieskromnie przyznam, ze ja jako fan gotowania i mój mąż jako wybredny szmakosz nie widzimy różnicy w smaku. Mi w indukcji z kolei podoba się to, że musiała bym się bardzo namęczyć, żeby mi coś wykipiało i że nie ma szans się oparzyć czy się zapalić ;). Moja córka siedzi obok płyty na blacie i miesza mi potrawy - w przypadku kuchenki gazowej wywalałam ją z mojej kuchni z obawy, że się oparzy.
A co do dzieciaków ... So też nie za bardzo się cieszyła nowym domkiem. Nawet tym, że w końcu ma swój pokoik. Teraz za żadne skarby by nie wróciła do nowego domu. Dzieciom może trudniej się zaaklimatyzować, bo pewnie nie cieszy ich duża kuchnia, łazienka czy w naszym przypadku prysznic. Ale już jazda na rolkach po domu czy też budowanie wyrzutni z gumy do skakania na schodach dla lalek - tak :).

reni1980
21-12-2011, 14:45
wow, i przeprowadzona i już sprzęty obcykane, trzymam zatem za spokojnie i zarazem szybkie przygotowanie do świąt łącznie ze strojeniem domku

Ilona Agata
21-12-2011, 16:31
:lol2: gratuluję przeprowadzki :lol2:

Zgadzam się, kawiarka jest boska :) My długo nie mogliśmy się zdecydować (cena!), w końcu dostaliśmy ją w prezencie na nowe mieszkanie i naprawdę nie wiem, co ja bym bez niej zrobiła, tym bardziej, że jestem typowym kawoszem - bez kawy nie otworzę rano oczu :yes: Jej wada jest taka, że teraz - gdziekolwiek piję kawę (nawet w Starbucksie :eek: ;)) nie smakuje mi :no:

monika996
21-12-2011, 19:34
Marta widzę,że nareszcie się pojawiłaś. już od razu widać ,że jesteś baaaaardzo zadowolona.
nie martw się dzieciaki szybko sie przyzwyczają.
Kawiarkę tez mam taką , jest super. uwielbiam ranomachiatto. bo mój żoładek delkatny. więc na razie capuccino odpuszczam:)mi też kawka z niej smakuje
niestety indukcji , nie mam , tylko płytę elektryczną Siemens . i nie jestem za bardzo zadowolona. czyści się ją żle, rysy po skrobaku zostają:offtopic: a nawet po talerzach postawionych na niej.więc następnym razem indukcja:)

Karolina i Artur :P
21-12-2011, 20:08
No i gdzie te zdjątka Martsia ??? :rolleyes:

*Kasia*
21-12-2011, 20:28
MarJelko czy mozesz mi powiedziec jaki model jest Twojej kawiarki? :)
Maz mnie namawia na podobne cudo :) i chce jakis sprawdzony model :)

tofee
21-12-2011, 20:50
Myszko:), póki nie wypiłam tej kawy miałam obawy czy to potrzebny wydatek, ale teraz mogę stwierdzić, że to jeden z lepszych :D

Miło czytać, ja swojej jeszcze nie odpaliłam :oops:, aż mi wstyd ale jakoś chodzę koło niej i taka skomplikowana mi się wydaje :rolleyes:.

Super się czyta takie pozytywne posty. Synek się przyzwyczai, zwłaszcza że teraz taki gorący i atrakcyjny okres dla dzieciaków :cool:. Jeszcze raz ogromne gratulacje.

monika996
21-12-2011, 21:35
Miło czytać, ja swojej jeszcze nie odpaliłam :oops:, aż mi wstyd ale jakoś chodzę koło niej i taka skomplikowana mi się wydaje :rolleyes:.

Super się czyta takie pozytywne posty. Synek się przyzwyczai, zwłaszcza że teraz taki gorący i atrakcyjny okres dla dzieciaków :cool:. Jeszcze raz ogromne gratulacje. coś ty ta kawiarka sama kawę robi i na wyświetlaczu wszystko piszę.:)

tofee
21-12-2011, 21:49
Ale jak zaczęłam czytać instrukcję to są jakieś filtry, jakieś tabletki, które gdzieś się wrzuca ... nie chciałabym uruchomić i później się dowiedzieć że czegoś nie zrobiłam co było KONIECZNE przed pierwszą kawą :cool:. I tak chodzę i podziwiam ten mój mebel od półtora tygodnia ... :bash:

pasie
21-12-2011, 21:54
Ale jak zaczęłam czytać instrukcję to są jakieś filtry, jakieś tabletki, które gdzieś się wrzuca ... nie chciałabym uruchomić i później się dowiedzieć że czegoś nie zrobiłam co było KONIECZNE przed pierwszą kawą :cool:. I tak chodzę i podziwiam ten mój mebel od półtora tygodnia ... :bash:

:rotfl:

Toficzku jakby co to ja ją chętnie przygarnę;)

buuuuu ja też żałuję, że nie mam kawiarki:(

monika996
21-12-2011, 21:55
coś ty to dopiero się czysci ekspress jak na wyświetlaczu pojawi ci się informacja. jutro porobie ci zdjecia z instrukcją;)1. najważniejsze ,że go uruchamiasz guzikiem on/off. 2.potem wysuwasz szufladę do przodu guzikiem koło guzika on/off.3. wlewasz wode do pojemnika przeżroczystego, który zobaczysz po wysunieciu ekspresu.4.napelniasz pojemnik na mleko ,wkladasz rurkę.5.środkowym okrągłym pokretłem szukasz kawki , którą chcesz wypić. przy okazji dostosowujesz tymi strzałeczkami po prawej i lewej mocnośc kawy i ilość. 5. guzik start( nie zapomnij podłożyć filiżanki) ;) i tyle

MarJel
21-12-2011, 22:16
To ja znowu tak ogólnie, bo chciałam poczytać co u Was i nie chcę ugrzęznąć za długo w swoim wątku :D

Synek lepiej, a nawet dużo lepiej, powiedziałabym bardzo dobrze :yes:. Pojechałam dzisiaj z nim do starego domku, po ocieplane spodnie, coby mógł po odśnieżać pod domem. Zaczął głośno krzyczeć do siebie i tłumaczyć sobie, że on to tu już nie mieszka, to głupi i stary domek, on teraz ma nowy i starego już nie lubi:lol2::lol2::lol2:

Tak, tak machiato u mnie też robi furorę, a Ekspres to SIEMENS TK 76K573 ii faktycznie na wyświetlaczu wszytko jest napisane co należy i kiedy, łatwizna:popcorn:

Zdjątka jednak będą jutro, wpadł wieczorem do nas nasz wykonawca, na kawkę i plotki i tak się zagadaliśmy, że choinki dzisiaj nie kupiliśmy. Ozdóbki za to już gdzie nie gdzie stoją, ale już jutro wszytko obfoce.

Szybko się za klimatyzowałam, bo dużo jest zrobione i nic mnie nie denerwuję. Przede wszystkim nie ma ani jednego dyndającego kabla, nawet w szafach garderobach, pomieszczeniach gospodarczych ( spiżarka, garaż, pralnia itp.) wszędzie są zamontowane lampy .
Łatwo było mi się rozpakować, bo wszytko ma swoje miejsce i każdy ma swój kąt. Jest dużo szaf dzięki czemu panuje porządek. O dziwo niczego nie szukam, pamiętam gdzie co jest, porównując do starego mieszkania, gdzie wiecznie nic nie mogłam upchnąć, a jak już to za chwilę nie mogłam tego znaleźć:eek:
Tak że wiedziałam co robię wprowadzając się później, dzięki czemu mieliśmy większą mobilizację aby jak najwięcej skończyć.
Już po takim krótkim czasie jestem zadowolona z wielu rozwiązań, ale o tym długo by pisać....kiedyś się zmobilizuję i napiszę co na tak, co na nie;)

MagdaZZZ
21-12-2011, 22:18
coś ty to dopiero się czysci ekspress jak na wyświetlaczu pojawi ci się informacja. jutro porobie ci zdjecia z instrukcją;)1. najważniejsze ,że go uruchamiasz guzikiem on/off. 2.potem wysuwasz szufladę do przodu guzikiem koło guzika on/off.3. wlewasz wode do pojemnika przeżroczystego, który zobaczysz po wysunieciu ekspresu.4.napelniasz pojemnik na mleko ,wkladasz rurkę.5.środkowym okrągłym pokretłem szukasz kawki , którą chcesz wypić. przy okazji dostosowujesz tymi strzałeczkami po prawej i lewej mocnośc kawy i ilość. 5. guzik start( nie zapomnij podłożyć filiżanki) ;) i tyle

haha:lol2: ale instrukcja:lol2:

MarJel
21-12-2011, 22:19
tofee , ale dajesz :jawdrop: :lol2:ja bym już nie wytrzymała, pierwszym urządzeniem które odpaliłam to właśnie kawiarka.
Monia, jaką kawę kupujesz, może mi coś polecisz sprawdzonego?

agawi74
21-12-2011, 22:26
Ale ekspresicho:jawdrop: Zazdraszczam okrutnie :yes::D

pasie
21-12-2011, 22:28
Marta Ty mnie z niedyndającymi kablami nie wkurzaj:P:P:P

hazeleyes1982
21-12-2011, 22:29
Martusia, uśmiałam sie, czytając o Twoim Synku...mój jest tylko pół roku młodszy i na razie mówi, ze tu (czytaj u Dziadków) jest jego domek...mam nadzieje, ze bedzie tak, jak u Ciebie potem.Obyyyyyy;)
Monia, ja Cie normalnie uwielbiam...:lol:

tofee
21-12-2011, 22:32
coś ty to dopiero się czysci ekspress jak na wyświetlaczu pojawi ci się informacja. jutro porobie ci zdjecia z instrukcją;)1. najważniejsze ,że go uruchamiasz guzikiem on/off. 2.potem wysuwasz szufladę do przodu guzikiem koło guzika on/off.3. wlewasz wode do pojemnika przeżroczystego, który zobaczysz po wysunieciu ekspresu.4.napelniasz pojemnik na mleko ,wkladasz rurkę.5.środkowym okrągłym pokretłem szukasz kawki , którą chcesz wypić. przy okazji dostosowujesz tymi strzałeczkami po prawej i lewej mocnośc kawy i ilość. 5. guzik start( nie zapomnij podłożyć filiżanki) ;) i tyle

Tylko o nasypaniu kawusi koleżanka zapomniała :lol2:.

rere79
21-12-2011, 22:35
http://img64.imageshack.us/img64/8964/snowflakechristmascardp.jpg

hazeleyes1982
21-12-2011, 22:36
Tylko o nasypaniu kawusi koleżanka zapomniała :lol2:.

Toficzku, a kto by o tym pamietał?:rotfl:

MarJel
21-12-2011, 22:41
Ale ekspresicho:jawdrop: Zazdraszczam okrutnie :yes::D

Aguś muszę cię przytulić :hug:, to za te poduchy okrągłe, są przeurocze, jeszcze raz dziękuję!


Marta Ty mnie z niedyndającymi kablami nie wkurzaj:P:P:P

Hi hi hi :lol:


Martusia, uśmiałam sie, czytając o Twoim Synku...mój jest tylko pół roku młodszy i na razie mówi, ze tu (czytaj u Dziadków) jest jego domek...mam nadzieje, ze bedzie tak, jak u Ciebie potem.Obyyyyyy;)
Monia, ja Cie normalnie uwielbiam...:lol:

A nie dodałam że jeszcze zaczął kopać w ściany :jawdrop::lol2::lol2:
Małe dzieci szybko zapominają i przyzwyczajają się do wygód, mam nadzieję że twój zareaguje podobnie do mojego :rotfl:


Tylko o nasypaniu kawusi koleżanka zapomniała :lol2:.
:eek::lol2:


http://img64.imageshack.us/img64/8964/snowflakechristmascardp.jpg

Rere :hug:

agawi74
21-12-2011, 22:44
Aguś muszę cię przytulić :hug:, to za te poduchy okrągłe, są przeurocze, jeszcze raz dziękuję!
Martusia, ależ nie ma za co:hug: cieszę się, że Ty też je masz (a raczej córa) tym bardziej, że już ich nie ma i prawdopodobnie nie będzie;)

MarJel
21-12-2011, 22:48
Martusia, ależ nie ma za co:hug: cieszę się, że Ty też je masz (a raczej córa) tym bardziej, że już ich nie ma i prawdopodobnie nie będzie;)
Może to i lepiej :lol:

Cudne są, a na jej fotelu wiklinowym wygląda uroczo. Niech minie ten świąteczny szał to obfocę :D

agawi74
21-12-2011, 22:53
Może to i lepiej :lol:
Pewnie, że lepiej:rotfl:


Niech minie ten świąteczny szał to obfocę :D
Tak, tak poproszę o fotki:popcorn:

monika996
22-12-2011, 06:13
Tylko o nasypaniu kawusi koleżanka zapomniała :lol2:.w pkt 2 po wysunięciu na gorze jest przezroczysta klapka - pociągasz delikatnie do góry i kawkę wsypujesz.:) nie mielona w :)ziarenkach:)
toffeee będziesz potrz\ebowała instrukcjii ze zdjęciemi to daj znać.
albo zadzwoń, podam ci na priv telefon. poinstruuje telefonicznie
i wez zrób tę kawkę

marta ale bije z ciebie energia. bardzo jesteś pozytywna babka. ubieraj choinkę juz jestem ciekawa twojej.a kawa miałam różne ( ale ja kupuje 100 procent arabiki, bo każda wychodzi pyszna). najwięcej wypiłam kurcze -gdzieś pisałam, zapomniałam ( sprawdzę u teściowej nazwę , bo ona ją ma ). Marta ja jestem wzrokowcem , idę do sklepu i biorę półki to co trzeba:bash: gdyby nie te nazwy
mam teraz sati ekspreso100% arabiki- pyszna. bardzo mi smakowała tchibo granatowa( znów bez nazwy).

mirela99
22-12-2011, 08:00
http://www.kuferart.pl/foto-prod/zoom2/54409_2_zoom.jpg

MarJel
22-12-2011, 12:20
mirela dzięki za życzenia :hug:
monia, a ja kupiłam lavazza qualita oro (100% arabica) nie mam porównania, ale smakuje mi jak najbardziej.

Na szybko wrzucam łozdóbki świąteczne, choinka wieczrem

Witrołap
http://img534.imageshack.us/img534/1510/dsc0808f.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc0808f.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img842.imageshack.us/img842/6097/dsc0809b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc0809b.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

jadalnia (krzesła tymczasowe)http://img171.imageshack.us/img171/7207/dsc0817i.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc0817i.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img198.imageshack.us/img198/6960/dsc0810p.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc0810p.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img405.imageshack.us/img405/3378/dsc0812l.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/405/dsc0812l.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img6.imageshack.us/img6/9946/dsc0814bm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc0814bm.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img39.imageshack.us/img39/2897/dsc0815xi.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/39/dsc0815xi.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/3154/dsc0818l.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc0818l.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img507.imageshack.us/img507/6527/dsc0830x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/507/dsc0830x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
korytarz
http://img221.imageshack.us/img221/485/dsc0828p.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc0828p.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img844.imageshack.us/img844/591/dsc0827ls.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc0827ls.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Salon trochę czerwonego żeby nie było za nudno:)
http://img339.imageshack.us/img339/7594/dsc0806a.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/339/dsc0806a.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img266.imageshack.us/img266/3248/dsc0807y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc0807y.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Kominek
http://img600.imageshack.us/img600/3536/dsc0833j.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc0833j.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Schody płatki śniegu na balustradzie:cool:
http://img204.imageshack.us/img204/1495/dsc0821bi.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc0821bi.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img521.imageshack.us/img521/4086/dsc0825oq.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/521/dsc0825oq.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

nihiru
22-12-2011, 12:25
Achhhh, wzdechnę sobie...

Pięknie tu u Ciebie. To chyba pierwszy dom, w którym naprawdę podobają mi się płytki na podłodze (tak, te, o których była taka dyskusja:lol2:) i ten drewniany stół tak pięknie się odcina od szarości. No poprostu cud, miód, malina:wiggle:

Ps: moja mama, smakoszka kawy też kupuje tą lavazzę:yes:

agawi74
22-12-2011, 12:40
Marta, kiedy ty to wszystko zrobiłaś?:eek::eek: CUDNIE, MAGICZNIE, ŚWIĄTECZNIE:yes::D
Siedzące ceramiczne łosie na konsolce powaliły mnie:rotfl:

mirela99
22-12-2011, 12:45
A dlaczego krzesła to tymczasy? Ciągle zastanawiam się nad swoimi i brałam je pod uwagę ...

MarJel
22-12-2011, 12:46
Achhhh, wzdechnę sobie...

Pięknie tu u Ciebie. To chyba pierwszy dom, w którym naprawdę podobają mi się płytki na podłodze (tak, te, o których była taka dyskusja:lol2:) i ten drewniany stół tak pięknie się odcina od szarości. No poprostu cud, miód, malina:wiggle:

Ps: moja mama, smakoszka kawy też kupuje tą lavazzę:yes:

O widzisz, a ja ją kupiłam na chybił trafił i trafiłam:lol2:

Dziękuję Kochana za miłe komplementy :hug:
Podłoga jest super w utrzymaniu czystości i faktycznie dobrze się prezentuję.

MarJel
22-12-2011, 12:47
Marta, kiedy ty to wszystko zrobiłaś?:eek::eek: CUDNIE, MAGICZNIE, ŚWIĄTECZNIE:yes::D
Siedzące ceramiczne łosie na konsolce powaliły mnie:rotfl:

A przed chwilą :lol2: i właśnie obsadziłam choinkę, ale ubiorę wieczorem bo już muszę zmykać :bash:

MarJel
22-12-2011, 12:49
A dlaczego krzesła to tymczasy? Ciągle zastanawiam się nad swoimi i brałam je pod uwagę ...

A bo to takie badziewiaki z jyska za 90 zł, średnia jakość:roll:, ale musiały być już jakiekolwiek na święta:D
Docelowe będą na dębowych nogach, tapicerowane:yes:

myszonik
22-12-2011, 12:52
Pięknie, cudownie świąteczne.
Renifery boskie, no i mój ulubieniec Rudolf z akcji "Kup misia" :)

MarJel
22-12-2011, 12:54
Pięknie, cudownie świąteczne.
Renifery boskie, no i mój ulubieniec Rudolf z akcji "Kup misia" :)

Mój też ulubiony, fajny ma golfik- czerwony :lol:

pysiaczek
22-12-2011, 12:54
Pięknie MarJel :yes: Tak delikatnie a zarazem przytulnie :)

MarJel
22-12-2011, 12:57
Pięknie MarJel :yes: Tak delikatnie a zarazem przytulnie :)

Moje ozdoby przy Twoich to pikuś:rolleyes:
Widzisz pysiaczku, byłam u Ciebie pozachwycałam się i z tego wrażenia nic nie napisałam :eek:

myszonik
22-12-2011, 12:57
Mój też ulubiony, fajny ma golfik- czerwony :lol:

Wy tam chyba w Lublinie lubicie dziewczyny czerwone golfiki? :lol2:

MagdaZZZ
22-12-2011, 13:25
Pięknie, cudownie świąteczne.
Renifery boskie, no i mój ulubieniec Rudolf z akcji "Kup misia" :)


Mój też ulubiony, fajny ma golfik- czerwony :lol:

A ja kupiłam misia w kiecce Zienia - fashion victim;):rotfl:


Wy tam chyba w Lublinie lubicie dziewczyny czerwone golfiki? :lol2:

o jaaa- dobre:rotfl:


Pięknie u Ciebie Martuś... ale ty się lepiej spręż i pokaż resztę poprzeprowadzkowych skarbów;) Szczególnie ten fotel i zikei mnie interesuje:lol2:

pysiaczek
22-12-2011, 13:26
Moje ozdoby przy Twoich to pikuś:rolleyes:
Widzisz pysiaczku, byłam u Ciebie pozachwycałam się i z tego wrażenia nic nie napisałam :eek:

Marta absolutnie się nie zgadzam :no: Twoje ozdoby idealnie pasują do Twojego domu :yes:
A łosia sama chciałam ale oczywiście już nie było :cry:

anna-maria3
22-12-2011, 13:29
Marta, cudownie!!!!!!!!!

bluezee
22-12-2011, 13:52
I znowu rozpływam się w zachwycie:) Cudnie...

yokasta
22-12-2011, 14:01
:jawdrop: kurza melodia, ja też popatrzyłam na podłogę i zastanowiłam się jak by mi się po niej chodziło. Szybko uznałam, że całkiem przyjemnie :rotfl:. Podobają mi się te wianki z lampionami-kielichami :rolleyes:. Super, że się tak szybko zaaklimatyzowaliście :wiggle:.


Zdrowych, Rodzinnych, Wspaniałych
Świąt Bożego Narodzenia
dla Ciebie i Twojej rodzinki Martuśka!

tofee
22-12-2011, 14:23
Marta pięknie świątecznie u was :lol:

Uruchomiłam kawiarkę i zrobiłam machiato z Lavazza i cappuccino z Davidoffa jak już uruchamiać to uruchamiać. Davidoff wydaje mi się bardziej esencjonalny ale Lavazza chyba i tak lepsza. Natomiast obie mam mielone a teraz zamierzam polować na ziarna i pić już teraz ze świeżym aromatem :lol: :lol2:.

Leia
22-12-2011, 15:03
http://i1.fmix.pl/fmi644/b7ac40a5002d0ec94ef34539/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3021326/wesolych-swiat)

Venus_m
22-12-2011, 15:05
http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Screenshot_1-2.jpg

Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia!! :)

życzy Justyna z Robertem

reni1980
22-12-2011, 15:49
http://img189.imageshack.us/img189/7393/39961.jpg


Życzy reni

monika996
22-12-2011, 15:54
Marta pięknie świątecznie u was :lol:

Uruchomiłam kawiarkę i zrobiłam machiato z Lavazza i cappuccino z Davidoffa jak już uruchamiać to uruchamiać. Davidoff wydaje mi się bardziej esencjonalny ale Lavazza chyba i tak lepsza. Natomiast obie mam mielone a teraz zamierzam polować na ziarna i pić już teraz ze świeżym aromatem :lol: :lol2:.

[QUOTE=reni1980;5077837]http://img189.imageshack.us/img189/7393/39961.jpgToffee a jednak:) a przeczyściłaś rurkę:)


Marta cudnie u ciebie . baardzo już swiątecznie.mnie też białe reniferki na konsolce sie podobają:) w ogóle wszystko mi się podoba

tofee
22-12-2011, 17:00
Wszystkiego naj w te Święta w nowym domku :lol: , dużo miłości radości i samych przepięknych chwil.
http://bi.gazeta.pl/im/5/10748/z10748055X,Swiateczne-aranzacje-House-Doctor-to-prawdziwa-kopalnia.jpg

reni1980
22-12-2011, 20:04
Marta a skąd u ciebie te białe krzesełka, piękne są , pasuja jak ulał ale cały czas myślałaś o innych



ech byłam jeszcze raz popatrzeć na zdjęcia, piękna ta jadalnia, piękna, a ozdoby sama wiesz......wigilia dla calej rodziny w nowym domku?

tofee
22-12-2011, 20:17
Toffee a jednak:) a przeczyściłaś rurkę:)


Ale pytasz czy przed czy po? Jak po to tak, jak przed to nie :-P. I zaliczyłam też pierwszą powódź ... mówiłam że ja to zdolna jestem i zawsze coś wymodzę :lol2:.

agawi74
22-12-2011, 20:21
http://img38.imageshack.us/img38/5968/christmasl.png (http://imageshack.us/photo/my-images/38/christmasl.png/)

nihiru
22-12-2011, 20:49
http://i1.fmix.pl/fmi1526/fc4a2e900015c13b4ef39343/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3021622/pierniczki)

monika996
22-12-2011, 22:13
no coś ty trzeba zawsze podkładac kubek , albo filiżankę jak się włącza i wyłącz ekspres/jeszcze trzeba opróżniać pojemnik na skrapliny:cool:ale fajne jest to ,że mleko spienia automatycznie:)

słońce 2
22-12-2011, 22:17
http://i3.fmix.pl/fmi1848/a7b85082001d33d54ef3a495/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3021669%2Fwesolych-swiat)
Wiary, co góry przenosi,
nadziei, która nie gaśnie,
miłości w każdej ilości
- od Bożej Dzieciny
życzy Wiola

lasche
22-12-2011, 22:23
Piękna jest radość w Święta,
Ciepłe są myśli o bliskich,
Niech pokój, miłość i szczęście
Otoczy dzisiaj nas wszystkich
http://i1.fmix.pl/fmi1488/3a77d7bd000752924ef34b4c/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3021392%2Fprezentacja1)
Rodzinnych, bogatych w miłość Świąt życzy rodzinka lasche

tofee
22-12-2011, 22:26
no coś ty trzeba zawsze podkładac kubek , albo filiżankę jak się włącza i wyłącz ekspres/jeszcze trzeba opróżniać pojemnik na skrapliny:cool:ale fajne jest to ,że mleko spienia automatycznie:)

:rotfl: tylko że mnie wyleciało z boku :cool:. Chyba nie docisnęłam pojemnika z wodą ... chyba mam nadzieję że to nie jest jakaś techniczna nieszczelność bo poleciało po szafce na pół kuchni http://babiniec-cafe.pl/images/smiles/bag.gif


Lasche przepiękne anioły ... mniemam że twoje własne :cool:.

monika996
22-12-2011, 22:29
[QUOTE=tofee;5078746]:rotfl: tylko że mnie wyleciało z boku :cool:. Chyba nie docisnęłam pojemnika z wodą ... chyba mam nadzieję że to nie jest jakaś techniczna nieszczelność bo poleciało po szafce na pół kuchni http://babiniec-cafe.pl/images/smiles/bag.gifnie wiem, mnie nigdy nic się tak nie zrobiło:eek: zdolna jesteś .
my jesteśmy chyba tylko na forum. wszyscy pieką , siekaja , gotują:)

tofee
22-12-2011, 22:33
Fakt wyjątkowa cisza ... u mnie brak przygotowań bo ja na gotowca jadę :cool:. Do moich obowiązków należy dojechać dowieść wnuka :) jeść i chwalić :p

monika996
22-12-2011, 22:43
u mnie juz trochę więcej . wigilia to nic ja nie robię , ale może rano pojadę pomóc lepić uszka:)
upiekłam tort czekoladowy, ugotowałam jarzynę na sałatkę .
jutro kroję . piekę pernik:) przygotowuję polędwiczki na 2 dzień świąt9 marynuję) , resztka zakupów- wędlinka, mięsko , rucola, ziemniaczki:)

kakusek
22-12-2011, 23:38
http://img716.imageshack.us/img716/5776/bozenarodzenie.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/716/bozenarodzenie.gif/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ruby
23-12-2011, 00:38
http://lh5.googleusercontent.com/-6lihDyZsNfs/TvPFYmzfiLI/AAAAAAAAABE/UZ1T56cMop0/s912/zyczenia.jpg

pysiaczek
23-12-2011, 07:28
https://lh3.googleusercontent.com/-mavs6MADPYo/TvQpBTF9MAI/AAAAAAAAAj8/N4ce2tkkYyA/s500/ctree.jpg

myszonik
23-12-2011, 11:15
https://lh5.googleusercontent.com/-Sl-tsSWNZU8/TvRgftOWuxI/AAAAAAAABWc/P6bhHW90tTg/s700/sputnik%252520%2525C5%2525BCyczenia.jpg

Ilona Agata
23-12-2011, 18:01
http://www.kuferart.pl/foto-prod/zoom/54423_1_zoom.jpg

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość,
szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie
i spełnienie marzeń w Nowym Roku.


Ilona

hazeleyes1982
23-12-2011, 20:29
http://images35.fotosik.pl/1092/a175ee91fdb7007e.jpg (http://www.fotosik.pl)

Magicznych, pełnych uśmiechu i ciepła Świąt Bożego Narodzenia-życzy Ola z Rodzinką.

aneta s
23-12-2011, 20:58
http://img845.imageshack.us/img845/3231/img2626x.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F845%2Fimg2626x.jpg%2F)

Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)








Pełnych spokoju, rodzinnego ciepła, wypełnionych miłością

i pokojem Świąt Bożego Narodzenia

życzy Aneta z Rodziną