PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42

MarJel
30-04-2013, 18:41
no waszych nie będzie, ale moje owszem :yes: ja się nie pogniewam:D

Venusia, ale co naszego nie będzie? i na co się nie pogniewasz? Nie zaczaiłam o co cho :D

mariomili
30-04-2013, 18:41
Ale ma tylko odkurzającego, czy też myjącego ?

tylko odkurzajacego, chyba;)

mariomili
30-04-2013, 18:42
Venusia, ale co naszego nie będzie? i na co się nie pogniewasz? Nie zaczaiłam o co cho :D
Ja tez nie kumam :cool:

Venus_m
30-04-2013, 19:00
waszych dzieciów nie będzie z tego ale moje owszem mogą wyjść (jak je urodzisz i donosisz :D )

mariomili
30-04-2013, 19:10
teraz kumam:)

mariomili
30-04-2013, 19:11
Marta daj mi przepis na salatke z avokado, bo Venuska mi nie chciala dac:P:mad:

Venus_m
30-04-2013, 19:19
Ta jest nowość :P niewypróbowana. Marta chciała innom ;)

mariomili
30-04-2013, 19:25
:P

ida2
30-04-2013, 19:28
MarJelka też bym chciała iRobota... i KA..... i jeszcze Thermomixa :lol2: Też masz pewnie :cool:

skibusia
30-04-2013, 19:56
Martuś, a którego iRobota chcesz kupić i dlaczego. Ja się zdecydować nie mogę a w potrzebie jestem.

waclau
30-04-2013, 21:30
Witam Marta, zadałam kilka dni temu takie ogólne pytanie : gdzie zjaz i czy mozna się podłączyć , bo jesteście dla mnie skarbnicą budowlana, choć ostatnio więcej plotek niż fotek u Ciebie. Nie chce się narzucać proszę o jasną odpowiedz czy to spotkanie towarzystwa wzajemnej adoracji czy ogólny zjazd? Bo to że w Piotrkowie w Agat to już wiem, ale :czy każdy jest tam mile widziany i kiedy to jest? Pozdrawiam Marta

tofee
30-04-2013, 22:06
Jak napisałaś o Irobocie to pomyślała, że aż dziw bierze że jeszcze KA nie masz, a może masz??? :cool:

kakusek
30-04-2013, 23:18
Czesc szafowa :D Szkoda ze nie mieszkam bliżej bo bym do Ciebie z cv uderzyła :lol2:

rasia
01-05-2013, 00:58
Lidzia, w takim razie cieszę się tą komunią , chociaż pamiętam to jako uciążliwy czas i częste wizyty przy ołtarzu :lol2: Przynajmniej masz motywację i powód do kolejnego działania:) U nas już nie wiele brakuje, praktycznie w ten weekend dojadą Hazelkowe meble i to chyba już będzie wsio:) Wiadomo jakieś drobiazgi i moje widzi misie typu ogrodowe gadżety czy łozdoby i dodatki do domu to na bieżąco dokupuję i zmieniam razem ze zmianą pór roku:D

To ty kochana powinnaś w maju kliku dniowy pobyt z Rasią zarezerwować , bo to nie sprawiedliwe, ze wy jedną noc , a księciunio z M cały tydzień na rybach :D Powiedziała i doradziła pod puszczalska :lol2:
Powiem w tajemnicy, że mamy zarezerwowany pokój na cały weekend... ale ciiii....;):lol2:.

MarJel
01-05-2013, 09:45
waszych dzieciów nie będzie z tego ale moje owszem mogą wyjść (jak je urodzisz i donosisz :D )
:bash::eek:

Marta daj mi przepis na salatke z avokado, bo Venuska mi nie chciala dac:P:mad:


Ta jest nowość :P niewypróbowana. Marta chciała innom ;)


:P
Nie mam tego Venusowego , mam z avokado i paluszków krabowych , przepis od kamiku , kilka stron wstecz :cool:

MarJelka też bym chciała iRobota... i KA..... i jeszcze Thermomixa :lol2: Też masz pewnie :cool:
Iduś, nie mam Ka, ani thermo :rolleyes: śmiałam się ostatnio, że jestem chyba jedyna na fm, która nie marzy o tych dwóch sprzętach :rolleyes:
My nie jesteśmy ciastowi i nie widzę potrzeby kupowania czegoś, czego będę używać raz na ruski rok ;)

Martuś, a którego iRobota chcesz kupić i dlaczego. Ja się zdecydować nie mogę a w potrzebie jestem.
Skibusiu, mam Cię wreszcie ;) Już polowałam na Ciebie jakiś czas, pojawiasz się i znikasz , a ja jestem strasznie ciekawa Twojego ogrodu, jest jakaś szansa na foteczkę? :rolleyes:
Co do irobota, dam znać jak już wybierzemy model, póki co wczytujemy się w opinie na necie i jeszcze nie wybraliśmy konkretnego :)

Witam Marta, zadałam kilka dni temu takie ogólne pytanie : gdzie zjaz i czy mozna się podłączyć , bo jesteście dla mnie skarbnicą budowlana, choć ostatnio więcej plotek niż fotek u Ciebie. Nie chce się narzucać proszę o jasną odpowiedz czy to spotkanie towarzystwa wzajemnej adoracji czy ogólny zjazd? Bo to że w Piotrkowie w Agat to już wiem, ale :czy każdy jest tam mile widziany i kiedy to jest? Pozdrawiam Marta
Marciu, toż Ci napisałam wczoraj , że jak najbardziej zapraszamy:yes: To nie jest zlot dla wybranych, każda forumka jest mile widziana nie zależnie od liczby postów które naklepała ;) Rezerwuj pokój i to już!! ;) Chyba , ze chcesz wpaść bez noclegu?

Jak napisałaś o Irobocie to pomyślała, że aż dziw bierze że jeszcze KA nie masz, a może masz??? :cool:
Tofik, muszę się w takim razie poważnie nad tym Ka zastanowić :eek:, ale będzie chyba pełnił funkcję najdroższej zakurzonej ozdoby w domu ;)
Co ten Ka w sobie ma , oprócz wyglądu i kosmicznej ceny, nie wiem mnie on jakoś obojętny :eek:

Czesc szafowa :D Szkoda ze nie mieszkam bliżej bo bym do Ciebie z cv uderzyła :lol2:
:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Kaka:jawdrop: Co się stało że mnie odwiedziłaś:hug: ja już Cię zwyzywałam u Oli od Czarownic , szczeliłam focha, ze mnie nie odwiedzasz , a tu masz jaka niespodzianka :):)

Powiem w tajemnicy, że mamy zarezerwowany pokój na cały weekend... ale ciiii....;):lol2:.

hi hi hi ;)







A ja już zamarynowałam mięsko na jutro na szaszłyczki :) Mam nadzieję , ze pogoda jutro bardziej będzie sprzyjać grillowaniu , bo dzisiaj :sick:

Życzę Wam Kochane , słonecznego , majowego , cudownie spędzonego czasu :cool:

Daila
01-05-2013, 09:50
Przyszłam tylko pozdrowienia majowe zostawić i życzyć miłego leniuchowania :)
Całuski Martulka :hug:

MarJel
01-05-2013, 09:52
Przyszłam tylko pozdrowienia majowe zostawić i życzyć miłego leniuchowania :)
Całuski Martulka :hug:

Daila :jawdrop: Już miałam się wylogować, ale jak Cię zobaczyłam :jawdrop: gdzie ty się kobito podziewasz!!!????

Czy nadal aktualne, że zabieram Cię po drodze na zlot?

Daila
01-05-2013, 09:59
Ano jakoś tak ostatnio nie po drodze mi na FM :rolleyes:, i jeszcze trochę różnych zakrętów po drodze, które nie na forum to i smęcić nie będę ;).
A na zlocić się piszę, bo muszę się troszku zresetować i poznać Was piękne i dzielne Kobietki. Mi do Was daleko :rolleyes:.

MarJel
01-05-2013, 10:04
Ano jakoś tak ostatnio nie po drodze mi na FM :rolleyes:, i jeszcze trochę różnych zakrętów po drodze, które nie na forum to i smęcić nie będę ;).
A na zlocić się piszę, bo muszę się troszku zresetować i poznać Was piękne i dzielne Kobietki. Mi do Was daleko :rolleyes:.

Ojoj :hug: Takie życie Daluś, raz na wozie, raz pod... Obyś jak najszybciej z tych zakrętów wyszła na prostą :hug:




A z tym ostatnim zdaniem to pojechałaś :P, ja Ci już wybije z głowy te głupoty w drodze na zjazd, będzie taka jazda, że szybko zmienisz zdanie :lol2:

MarJel
01-05-2013, 10:06
Ide się ogarniać , bo zaraz południe , a ja jeszcze w pidżamie :lol2:

lidszu
01-05-2013, 10:09
Martuś, wpadnij do mnie są zdjęcia ;)

anakris
01-05-2013, 10:11
Cześć Marta:hug:, ja jeszcze powróce na chwilkę do tych płyt tarasowych a w zasadzie wejściowych, pisałaś że bardzo jesteś zadowolona, wiesz co ja też lubię je na tarasie bardzo ale o wejście sie troszke bałam bo wiadomo częściej sie po nim przechodzi /chociaż specyfika naszego i pewnie Waszego Benia jest taka, że my domownicy zadko wchodzimy głównym wejściem/, ale skoro u Ciebie jest ok, to ja chyba też się na nie pokuszę, mam wprawdzie kostke granitową i nie wiedm czy do końca one ze sobą tak idealnie współgrają ale zaryzukuje, jesli byś mi mogła tylko napisac czym je fugowałać czy to specjalna fuga z libetu czy jakaś inna?

A nawodnienie już sie kończy u mnie robić, mam nadzieje że będzie ok, bo bardzo się cieszę;)

Pozdrawiam weekendowo, miłego grilla życzę:wiggle:

Daila
01-05-2013, 10:11
Trzymam się myśli, że lepiej musi być...:)
Wiem, że Wy szalone jesteście, więc mam już się bać :eek::D.
Będziemy w kontakcie:yes:.

isa99
01-05-2013, 10:39
Hejka
cześć Anakris, ja właśnie miałam to samo pytanie Marjelce zadac - czy te płyty przed wejsciem się nie brudzą, albo raczej, bo na pewno się brudzą - czy da się je elegancko domyć?
bo jakiś czas temu się nad nimi zastanawiałam, potem z racji koloru zrezygnowałam, ale jakieś zwykłe płyteczki to tak na wejściu i jeszcze do przyszłej kostki tak średnio pasują
z kolei jak mają być przybrudzone to mnie będą wiecznie wnerwiać

:hug:

anakris
01-05-2013, 10:49
Hej Isa, no ja je mam na tarasie i faktycznie po zimie są w bardzo dobrym stanie, ja miałam obiekcje czy je połozyc na wejściu ze wzgledu na to brudzenie, ale MarJel mnie uspokoiła, że jest ok, ja chyba sie na nie zdecyduje, bo myslałam tez o granicie /mam kostke granitową/ ale cena mnie skutecznie odstraszyła, Isa jesli Marta je uzytkuje już jakiś czas i jest zadowolona to mysle, że spokojnie je możemy układać, pozdrawiam:hug:

kakusek
01-05-2013, 11:11
Martus ale pojechalaś-ja Cie nie odwiedzam? :eek: Przecież pisalam u Oli że zagladam tylko mało sie udzielam :rolleyes: Wiesz ja nie mam tak wyrozumiałej szefowej i ta franca wyciska ze mnie ostatnie soki wiec jak wracam wieczorkiem to czesto nie wiem jak sie nazywam.Staram się jednak być na bieżąco i wiem o Waszym zlociku,prezencikach i jadłospisie :lol2: A tak a propo ktos kiedys obiecał mi rozpiske diety :wiggle:W sumie już nieaktualne bo znów okazało się że mam słomiany zapał :lol2:

isa99
01-05-2013, 11:13
Dzięki Asiu, uspokoiłaś mnie, wprawdzie my za 1,5 tygodnia dopiero zaczynamy budowę, ale ja już chcę mieć w głowie jakąś wizualizację zewnętrzną, a zwłaszcza kolorystyczną
w planach tez mam jak u MArjelki czarny dach, białą elewację, więc te jasne płyty są jedyne właściwe :D

isa99
01-05-2013, 11:15
Martus ale pojechalaś-ja Cie nie odwiedzam? :eek: Przecież pisalam u Oli że zagladam tylko mało sie udzielam :rolleyes: Wiesz ja nie mam tak wyrozumiałej szefowej i ta franca wyciska ze mnie ostatnie soki wiec jak wracam wieczorkiem to czesto nie wiem jak sie nazywam.Staram się jednak być na bieżąco i wiem o Waszym zlociku,prezencikach i jadłospisie :lol2: A tak a propo ktos kiedys obiecał mi rozpiske diety :wiggle:W sumie już nieaktualne bo znów okazało się że mam słomiany zapał :lol2:

niemożliwe, chyba mamy tę samą szefową :lol2:

anakris
01-05-2013, 11:25
Dzięki Asiu, uspokoiłaś mnie, wprawdzie my za 1,5 tygodnia dopiero zaczynamy budowę, ale ja już chcę mieć w głowie jakąś wizualizację zewnętrzną, a zwłaszcza kolorystyczną
w planach tez mam jak u MArjelki czarny dach, białą elewację, więc te jasne płyty są jedyne właściwe :D

Isa to jak taka kolorystyka to bierz je a na pewno będzie ok:yes:, dobrze że już wcześniej planujesz, ja na tym etapie nie miałam jeszcze pojęcia jakie wejście i dlatego teraz jest gorzej to dopasować;)

isa99
01-05-2013, 11:29
no mnie dużo pomaga to forum, bo coś bym chciała, a jak widzę jak to u kogoś wygląda, to albo utwierdzam się wyborze, albo szukam czegoś innego
Chociaż nie wiem czy do czasów całkowitej wykończeniówki jeszcze mi się z pińcet razy nie odmieni;)

anakris
01-05-2013, 11:36
Może tez tak byc ale jesli Ci się odmieni to raczej na lepsze a nie gorsze:lol2:

Ja na forum natrafiłam zdecydowanie za późno, ale późno niz wcale;)

monika996
01-05-2013, 11:39
Madzia, a czy Ty uwierzysz , że moje dwie dziewuchy się rozwodzą , obie na raz :eek::eek: I poprosiły mnie o podwyżkę , z racji, że zostaną samotnymi matkami , a ja bez mrugnięcia okiem się zgodziłam :P także o premii majowej niech nawet nie wspominają :P cześc Szefowa;)

jestem... zaglądalam ostatnio rzadko, bo w sumie ksiązki mnie pochłonęły. A ze ty mialaś tydzien temu wolne;) także ja tez sobie zrobiłam;)
wiem ,że Ola mebelki ma ci prxzywiezc dopiero po dlugim weekandzie. tak?????


Dodatkowo w maju nasza rocznica ślubu, żeby nie było :D mam niecne plany w związku z Tą okazją :lol:
Nie, nie dzieci z tego nie będzie :P uuuu majowa dziewczyna;) czemu dzieciuf nirebedzie. obiecalaś kilku z as po jednym;)


Ide się ogarniać , bo zaraz południe , a ja jeszcze w pidżamie :lol2: ja też dalej w piżamie. U nas zachmurzonei raczej zimno:) więc relaksuję się na razie w domu:):cool:


Martuś, wpadnij do mnie są zdjęcia ;)lidzia ja widziaLam twoją trawkę na fb.... super jest,:)

Magdzinska
01-05-2013, 14:40
Witam się szefowa :wiggle:
To Ty jutro się gościsz- my wyjątkowo nie mamy nikogo zapowiedzianego na ten weekend (oby tak dalej, bo muszę trochę odpocząć od tych gości;))
Pogoda narazie nie zachęca na grillowanie, choć tutaj nie pada, ale zimno, nie przyjemnie;)
Super, że bujawka zamówiona- będę się na niej huśtać (tak wirtualnie oczywiście:D)
Za miesiąc nasze spotkanie-super!!! Dobrze, że np nie jutro bo dziś się tyle objadłam :D:D i nawet babkę upiekłam:wiggle:

Ślężankaaa
01-05-2013, 14:54
Martuś w przelocie zostawiam ściskałkę for ju :p :hug:

skibusia
01-05-2013, 17:46
Martuśka, jestem, podglądam, podziwiam, ale rzadko się odzywam. Jeśli chodzi o zdjęcia, to muszę poczekać jak mąż wróci z weekendowego wyjazdu, bo zabrał aparat. Napisz mi na priv swój mail, to ci wyślę, bo zdjęć wklejać się nie nauczyłam i swojego wątku też nie mam, ale mailowo chętnie prześlę. Czekam też na wybór iRobota, bo może pomoże mi to podjąć decyzję:-)

1976pinacolada
01-05-2013, 21:53
Cześć Martuśka :)


To sie odezwem bo ja mam iRobota od x lat i tez sobie chwalę :yes: Ja mam odkurzjącego. Robi w prawdzie sporo szumu ale załączam go zazwyczaj jak wychodzę z domu. Wyznaczam mu rejon, on sprzatnie i parkuje sam na bazie. Tyle, ze trzeba mu rewir przygotować np. długie firanki zabezpieczyć....

Pozdrawiam gorąco :bye:

Magdzinska
02-05-2013, 08:34
Martuśka witam się w ten słoneczny majowy długi weekend:bash::bash::bash:;);)
:hug::hug:

Magdzinska
02-05-2013, 08:35
Cześć Martuśka :)


To sie odezwem bo ja mam iRobota od x lat i tez sobie chwalę :yes: Ja mam odkurzjącego. Robi w prawdzie sporo szumu ale załączam go zazwyczaj jak wychodzę z domu. Wyznaczam mu rejon, on sprzatnie i parkuje sam na bazie. Tyle, ze trzeba mu rewir przygotować np. długie firanki zabezpieczyć....

Pozdrawiam gorąco :bye:

Brakuje Cię na forum:hug::hug:
Zamierzasz do nas wrócić?:hug::hug:
Pozdrawiam:rolleyes::rolleyes:

zizi1978
02-05-2013, 08:43
Marta udanego łikendu życzę i pochwał się koniecznie mebelkami:)

yuka
02-05-2013, 10:39
Yuczko, miło że wpadłaś :hug:
Czytałam, że jeden z minusów katalpy jest późne kwitnięcie , nawet koło czerwca, też mam nadzieję że, doczekam się tych cudnych zielonych serduszek na niej :) Czytałam również , ze suche gałązki należy podcinać, tym samym utrzymamy kulisty kształt korony, oraz jej zgrabny kształt. Yuczko podcinałaś już swoją katalpę?

Na mojej katalpie już widać nabrzmiałe pączki, czyli żyje;), tylko ja mam tą formę nieszczepioną, na razie nie podcinałąm, poczekam (podobnie jak w ubiegłym roku) aż te pąki pękną i wtedy poobcinam to, co nie przeżyło, ale jak mam drzwko o nieregularnej koronie, a swoją myślę, że możesz podciąć spokojnie, żeby w ryzach ją utrzymać:yes:

yuka
02-05-2013, 11:31
to, że będzie pełna profeska, to wiem :) już się nie mogę go doczekać :)

i czekam też na taką samą ławeczkę z wyginanymi nogami, jak ty masz. Też ma dotrzeć przed 12 maja :D

Ta ławeczka też od Hazelki? Bo ja też planuję taką zakupić, może w takim razie uśmiechnę się do niej?


Dodatkowo w maju nasza rocznica ślubu, żeby nie było :D mam niecne plany w związku z Tą okazją :lol:
Nie, nie dzieci z tego nie będzie :P

Oooo, my też majowi:wiggle: A którego Wasza rocznica?

waclau
02-05-2013, 18:01
Dziękuję Marta za odpowiedź i zaproszenie. Co do rezerwacji to nie wiem czy zrobię, bo mam blisko do domu. A jak to przy budowie każdego grosza żal, a na poznanie Was mam ogromną ochotę. Jeszcze tylko o podanie terminu bym prosiła? Pozdrawiam serdecznie Marta

tofee
02-05-2013, 20:14
Tofik, muszę się w takim razie poważnie nad tym Ka zastanowić :eek:, ale będzie chyba pełnił funkcję najdroższej zakurzonej ozdoby w domu ;)
Co ten Ka w sobie ma , oprócz wyglądu i kosmicznej ceny, nie wiem mnie on jakoś obojętny :eek:

Ponoć wszystko :D, gdyby nie to że mam cudownego Boscha który robi to samo to byłby to nr 1 na liście życzeń ale mam więc ... może kiedyś mój bosch się zepsuje ;).

I ja też majowa panna młoda :wiggle:

lidszu
02-05-2013, 21:02
Ta ławeczka też od Hazelki? Bo ja też planuję taką zakupić, może w takim razie uśmiechnę się do niej?

akurat ławeczka nie od Hazelki, tylko z Milan Meble

Magdzinska
03-05-2013, 14:17
Gospodyni i jak się udał wczorajszy grill? Dziś nie zapowiada się lepiej :(:(
Miłego piątku i udanego weekendu z dziewczynami i oczywiście zadowolenia z nowych mebelków (życzenia jak na ślubie:D:D)

Magdzinska
04-05-2013, 17:55
Dziś dotarły mebelki czyli ja się jutro nie ruszam sprzed kompa, bo będą nowe fotki u Marjelki i Karolci :yes::yes::D:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::p opcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

mariomili
04-05-2013, 18:48
Dziś dotarły mebelki czyli ja się jutro nie ruszam sprzed kompa, bo będą nowe fotki u Marjelki i Karolci :yes::yes::D:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::p opcorn::popcorn::popcorn::popcorn:
Siedź, siedź , jedz ten popcorn nie zapomnij nam fotki potem wysłać :D:P

lady in red
04-05-2013, 19:09
Dziś dotarły mebelki czyli ja się jutro nie ruszam sprzed kompa, bo będą nowe fotki u Marjelki i Karolci :yes::yes::D:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::p opcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

To czekam i ja na te łobiecane fotki nowych nabytków :rolleyes:

lady in red
04-05-2013, 19:19
Martuś!
Kilka stron wcześniej był temat Roomby :).Więc mam i ja :D
Tę Roombę mamy juz z 5,6 lat :).
Na początku byłam tym urządzeniem zachwycona :eek:.Mieszkaliśmy jeszcze w mieszkaniu gdy ją kupowaliśmy :)Wychodziłam do pracy,zakładałam krzesła na stoł,włączałam roombę :cool:.Po powrocie z pracy-odkurzona podłoga więc krzesłą w dół,a roomba grzecznie się łądowała po skończonej pracy :cool:.Roomba "chodziła" u nas co 2-gi dzień i było naprawdę czysto :yes:.
Niestety choć ten odkurzacz sam jest drogi to trzeba wymieniać baterię co ok 1 rok:mad:.bo gwarancja tego oczywiście nie obejmuje :P
Roomba świetnie odkurza wykładziny :).Wręcz jest w tym niezastąpiona :).U nas w sypialni pracuje ok.2 godz i wykładzina później pieknie "stoi" i jest taka świeżutka :jawdrop:

Objaśnijcie proszę kulizance blondynce czym jest owo tajemnicze ka i dlaczego jeszcze go nie mam :lol2::D:lol2:

mariomili
04-05-2013, 19:29
Oj Lady w jakim świecie Ty żyjesz :D KA to robot kuchenny http://kitchenaid.pl/mix.html

lady in red
04-05-2013, 20:28
Oj Lady w jakim świecie Ty żyjesz :D KA to robot kuchenny http://kitchenaid.pl/mix.html

Widzisz jak to jest jak człowiek nie widzi niczego poza kremami do pupy i pampersami :lol2::lol2::lol2:.

Dzięki za oświecenie ;) :hug:.Wczytam się w zalety tego cuda :cool:.Może będzie miał Mąż sugestię dot.prezentuna....... :cool:..........????.Kurcze urodziny w listopadzie :eek: imieniny w lipcu :eek:.Trzeba wymyślić jakiś dzięń żołnierza czy innej sekretarki :cool:
:lol2:

mariomili
04-05-2013, 20:32
Widzisz jak to jest jak człowiek nie widzi niczego poza kremami do pupy i pampersami :lol2::lol2::lol2:.

Dzięki za oświecenie ;) :hug:.Wczytam się w zalety tego cuda :cool:.Może będzie miał Mąż sugestię dot.prezentuna....... :cool:..........????.Kurcze urodziny w listopadzie :eek: imieniny w lipcu :eek:.Trzeba wymyślić jakiś dzięń żołnierza czy innej sekretarki :cool:
:lol2:

:rotfl: No nie mów ze tez bez KA nie przezyjesz i będziesz go molestowala :lol2:

lady in red
04-05-2013, 20:50
:rotfl: No nie mów ze tez bez KA nie przezyjesz i będziesz go molestowala :lol2:

A wiesz,że jestem chyba odmieńcem bez wyobraźni :eek: boten Ka jakoś mnie nie uwiódł :eek:.
Przeliczyłam szybko cenę robota na ilośc szpilek, sukienek i innych bluzek jakie mogłabym mieć i wybieram szmatki :cool:.:lol2::lol2::lol2:

zizi1978
06-05-2013, 19:57
Marta jak tam bufet do jadalni i inne mebelki?

Venus_m
06-05-2013, 20:17
Powiem wam, że meble mają się bardzo dobrze i jeżeli mnie wzrok nie mylił na małym obrazku to wyszły rewelacyjnie :wave:

Marta miała odpocząć kilka dni ;)

zizi1978
06-05-2013, 20:21
Powiem wam, że meble mają się bardzo dobrze i jeżeli mnie wzrok nie mylił na małym obrazku to wyszły rewelacyjnie :wave:

Marta miała odpocząć kilka dni ;)
na jakim obrazku Venus?

yuka
07-05-2013, 08:57
akurat ławeczka nie od Hazelki, tylko z Milan Meble

Dzięki:hug:
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zamówienia i jakoś zebrać się nie mogę;)

agatah
07-05-2013, 10:01
Dziewczyny, jeśli chcecie KA, a trochę przydrogi się Wam wydaje to rozważcie zakup Kenwooda kMix http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/All-products/kMix-by-Kenwood/kMix-Kitchen-machines-/KMX60-kMix-Kitchen-Machine-with-Attachments-0WKMX60002/
http://www.kenwoodworld.com/Global/ResizedImages/Global/Product%20images/Kitchen%20Machines/KMX60/KitchenMachines-KMX60-800x600-1_300x225.jpg

Venus_m
07-05-2013, 12:09
Zizi na małym :P

mariomili
07-05-2013, 18:34
Znowu urlop bez naszej wiedzy:cool:

Venus_m
07-05-2013, 20:02
bez czyjej wiedzy to ja nie powiem :P dla mnie to nie niespodzianka :P :P

mariomili
07-05-2013, 20:15
Phhii, zapomnialam ze Ty z tych wszystko wiedzacych.. ;)

A przepisu na sałatkę ta ja sie doczekam eee ?

Magdzinska
07-05-2013, 21:31
Szefowa znowu na forumowych wagarach -oj nie ładnie nie …ładnie:no::no::P

Fra
07-05-2013, 22:46
Marta, czekam baardzooo:popcorn: na zdjęcia:yes:

a teraz sprobuję w końcu wrzucić tę moją kuchnię- niestety zdjęcia z komorki a kuchnia nie tak okazała ale i tak ją lubię:D

187887187888187889187890

pozdrawiam serdecznie:hug:

Venus_m
08-05-2013, 10:31
Emilka toć wrzuciłam u siebie, franczesko jedna pofatyguj się :P :P a nie mnie tu oczerniasz że ja jaka chciwa na przepisy :lol2:

Venus_m
08-05-2013, 10:32
Fra mnie się bardzo podoba, nowocześnie, lekko bez nadęcia :yes: pokaż stolik :D :popcorn:

Fra
08-05-2013, 14:00
Venusko:eek:zaniemowilam..Ty mnie pochwalilaś, znaczy moją kuchnię:eek:przyznam szczerze, że myslalam ,żeby ją wrzucić tez u Ciebie .. choć nie ukrywam, że trochę się balam:cool:wiem, że wymagająca jesteś.. i walisz prosto z mostu jak coś nie tak :D to tak jak ja:lol2:

stolik chetnie pokaże, jak pozwolisz wrzuce u Ciebie, tylko muszę go obfocić.. no i podkladki zdjąć:lol2: ( bo kaloryfera niestety nie zdejmę:D):hug:

ps zajrze pożniej do Ciebie, bom ciekawa czy już wybralaś co dać na ścianę w kuchni..i po sałatke też wpadnę:yes:

MARTA_ gdzie jesteś:hug:

Venus_m
08-05-2013, 14:31
bo ja nie lubię tylko słodkiego pitu pitu ;)

Podkładki na pewno bardzo by mi się podobały, zwłaszcza na szklanym stoliku :rotfl:

Magdzinska
08-05-2013, 17:27
bo ja nie lubię tylko słodkiego pitu pitu ;)

Podkładki na pewno bardzo by mi się podobały, zwłaszcza na szklanym stoliku :rotfl:

Ale na forum nie da się bez tego slodkiego pitu pitu- bo tu wszystko ładne:yes::yes:
Prawie 100% dzienników to wypasione chaty to jak tu nie chwalić:D:D
Zresztą chwalimy to co nam się podoba, jeśli coś jest nie tak to większość milczy z grzeczności, bo skoro ktoś sobie tak zrobił, wydał kasę to po co go smucić :D
Ludzie w większości pokazując tu zdjęcia, czekają raczej na pochwały- bo nikt świadome nie skazuje się na chłostę i złe komentarze:yes:
Krytyka jest dobra, jeśli ktoś o nią prosi, tzn jeśli prosi o rade w sprawie koloru farby itp, ale jeśli ktoś ma zamontowany kaloryfer w miejscu który wedlug niego było właściwe, albo często po prostu konieczne to według mnie pisanie, że on tam nie pasuje, nie jest kontruktywną krytyką (bo to i tak niczego nie zmieni:D) tylko czepianiem się (to był tylko przykład) - Venuska :hug::hug::hug:

Magdzinska
08-05-2013, 17:29
To mnie zaraz Venuska zjedzie :D

isa99
08-05-2013, 19:15
hejka Madzia
myślę że Venuska już szykuje ripostę na pitu pitu http://emotikona.pl/emotikony/pic/2zdziwienie.gif (http://emotikona.pl)
:D
a szczerze to gdyby każdy tylko pisał same ochy i achy a nikt nie mówił co faktycznie myśli, jak mu sie podoba albo nie podoba to chyba byłoby :sick:
w końcu to forum trochę nas obnaża - jeżeli pokazujemy swoje życie, piszemy o sobie, to też narażamy się na opinie i krytykę innych i chyba po trosze każdy się z tym liczy

Magdzinska
08-05-2013, 19:42
Isa mi chodziło tylko o to, że skoro ktoś coś już zrobił, wykosztował się to często ta niby krytyka jest zbędna bo i tak niczego nie zmieni (w większości przypadków oczywiście:yes:) więc po co komuś psuć humor i pisać o tym złym, lepiej przemilczeć i pochwalić to co jest fajne, tylko tyle:yes::yes:
Broń Boże nie trzema się silić i słodzić jeśli coś się nie podoba :no::no:
Inna sprawa jeśli ktoś pyta o rade i zdanie - to wtedy "kawa na ławę":yes:
:hug:

Zresztą z tego co widzę, to większość forumowiczek stosuję to samą zasadę co ja, więc nie jestem osamotniona :D

isa99
08-05-2013, 20:09
Madziu, ja się z Tobą zgadzam, w kwestii psucia komuś humoru - nie ma sensu jeżeli czegoś nie możemy zmienić
z drugiej strony podoba mi się że są tu tak różne osoby, charakterne, mają odwagę pisać co myślą, każdy jest inny i dlatego jest ciekawie
a z trzeciej jeszcze strony ( nie wiem czy taka jest :D) kiedy czytają to osoby postronne, które tak jak np. ja dopiero zaczynają budowę, to może zwrócą uwagę na takie różne rzeczy o których nie myślą na tym etapie - a może dzięki wymianie zdań pomyślą zanim coś zawalą i będzie za późno - potem tylko zostanie już słodkie pitu pitu :lol2:

PS dla mnie fm jest wielką kopalnią info i to właśnie tu gdzie dziewczyny piszą o wakacjach, o sałatkach, i takich tam życiowych sprawach i to właśnie tu uświadomiłam sobie że ile tylko mogę muszę już teraz przemyśleć. Wcześnie myślałam że najpierw wybuduję dom a później to się zastanowię gdzie co postawię, tylko "później" to już tam może nie być miejsca bo np. właśnie jakiś kaloryfer itp. itd.

Magdzinska
08-05-2013, 20:32
Isa jednym słowem żerujesz na cudzych wpadkach :lol2::lol2::lol2: Żartuję oczywiście :hug::hug: Forum to też moja skarbnica wiedzy:yes:
Masz rację, że z punktu widzenia obserwatora to ta szczera krytyka może być pozytywna, tu się zgodzę:yes::yes: Gorzej już dla tej osoby która czegoś nie może (bądź często, nie chce zmienić), ale to już przerabiałyśmy:D:D
Temat rzeka - krytyka, szczerość itd :yes::yes:
Zareagowałam na to Venuski pitu pitu, bo zrozumiałam (może mylnie;), że niby co, chwaląc coś -tylko obłudnie słodzimy, myśląc inaczej;) Skoro piszę pozytywnie to znaczy że mi się podoba :yes: Chyba, że jej chodziło o to, że ludzie tylko chwalą a nie piszą też o negatywach (tego już nie wiem:D)
Dobra koniec- bo zaraz całe wywody tu zacznę :lol2::lol2:
Mam w rodzinie kogoś kto nagminnie tylko krytykuje a nic nie chwali- może takie moje osobiste skrzywienie :D

isa99
08-05-2013, 21:45
a mnie np. u innych dużo rzeczy się podoba, u siebie już bardziej krytycznie podchodzę do wielu rzeczy, zwłaszcza na początku mnie różne niedoróbki i niedociągnięcia strasznie denerwują, a jak pokazuje praktyka po pewnym czasie nie zwracam na to w ogóle uwagi :D - skomplikowana jest ludzka natura - albo babska
ale jak piszesz - temat-rzeka
ważne też że obojętnie czy ktoś ma ostry język, czy nie tutaj na forach dziewczyny są bardzo sympatyczne, i nawet jak coś krytykują czy dogryzają to podszyte to jest sympatią - ja je uwielbiam :hug:

Madziu, buziaki - pędzę spać

Magdzinska
08-05-2013, 21:56
Isa będziemy miały całą noc, żeby to wszystko omówić :lol2::lol2:
:hug::hug:

MarJel
08-05-2013, 22:28
Ło rany, ale jestem wstrętna baba:rolleyes: Wybaczycie.....:hug:
Nawet Pina i kaka zajrzały do mnie, fjjju, fjjju :D

Kochane bardzo się cieszę , ze tak sobie elegancko bajdurzycie u mnie i przepraszam, ze w tych ploteczkach chwilowo nie uczestniczę, poczytałam rady odnośnie robota i całą resztę, ale dziś się niestety nie odniosę szczegółowo do tych kilku naklepanych stron, przyjmijcie ode mnie ogólnego huga :hug:
Pytań, chyba konkretnych do mnie nie było ? To na nic nie odpowiadam , uff :lol2:;)

Wiem, wiem, wiem :lol2: że ciekawość Was zżera i wcale się nie dziwię , bo Hazelowe mebelki stoją już u mnie kilka dobrych dni, cieszą nasze oko i upiększają mój domek , a zdjęć jak nie było tak nie ma:P, a co najgorsze w tym tygodniu też nie będzie :rolleyes:
Znacie mnie nie od dziś i wiecie że byle jakich fot nie wkleję, a na ta chwilę takowe tylko som, a u mnie jak to u mnie, marchewka w tle musi być (pamiętacie ostatnie zdjęcia kuchni, a raczej małego agd? :lol2:) Niestety, albo stety :D w miesiącu maju obchodzimy troszkę różnych uroczystości, część już za nami, duża część przed nami, oprócz tego inne obowiązki doszły i tak jakoś wyszło, że nie miałam czasu na fm i bieganie z aparatem, ale obiecuję się spiąć w przyszłym tygodniu i obfocić te Hazelkowe cuda bo mi łeb urwiecie na zlocie, więc wolę się wyrobić przed :lol2: Powiem Wam jedynie w tajemnicy, że wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłam , jestem baaaardzo zadowolona i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę naszej Oli, już pomijając profesjonalnie wykonane meble, zapamiętam z tej współpracy cudne podejście do wszystkiego naszej Pani Prezes Hazel, wielkie serducho , świetny kontakt i takie zwyczajnie ludzkie podejście :hug: Także interesy z Tą Paniusią to sama przyjemność, a prywatne popijanie wieczorem drinków i wypicie porannej kawy na drugi dzień bezcenne! :hug:

Mam nadzieję, że wytrzymacie jeszcze kilka dni, a focie na pewno bendom :yes: bo jest się czym chwalić, tylko u mnie z czasem kruchutko, ale tak jak wspomniałam wyżej, za kilka dni, gdyż teraz z przyczyn różnych nie mam kompletnie czasu ...

MarJel
08-05-2013, 22:39
Aaaaa, muszę!!!! Nius dnia ... Katalpa dziś puściła pierwsze pączki listków :eek::lol2::rotfl: Jako ostatnia na moim ogrodzie, ale warto było poczekać , jak pamiętacie podejrzewałam ją o przemarznięcie, ale mnie moje dwa ulubione drzewka nie zawiodły :wave: Skakałam dziś koło nich jak dziecko :lol2:

MarJel
08-05-2013, 22:42
Jeszcze coś :rolleyes: Klon palmowy też rozkwitł , aaaaalllllle tylko do połowy:eek: dosłownie:eek: jakby drzewko podzielić na pół w pionie , jedna część już pięknie czerwona, a druga łysa :eek::bash:

MarJel
08-05-2013, 22:44
Cholera jeszcze o kuchni Fra miałam napisać :eek:

MarJel
08-05-2013, 22:46
Także , Fra :)
Biała kuchnia, z czarnym granitem , ocieplona drewnem, czy też fornirem, ze szkłem na ścianie , nie może mi się nie podobać :lol2:
Możesz być z siebie dumna!!! Wyszła idealna!!! Widać wygodna i funkcjonalna!!!!

kakusek
08-05-2013, 23:26
A mnie taka refleksja naszła ze ta nasza Hazelka w nałóg wpadnie bo wszedzie ja tak "mokro" goscicie :lol2:

admete
09-05-2013, 05:30
Marta super wiadomości mebelkowe i katalpowe :lol:
Ja też będę polować na 4 takie okazy :cool:

Buziaki zostawiam i czekam z niecierpliwością na 31 :stirthepot::stirthepot::stirthepot: http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif :hug:

aneta s
09-05-2013, 06:13
Martuś moje katalpy też liście mają:yes::cool: a klon palmowy dokładnie jak u Ciebie, u mnie po zimie zmarzł właśnie klon i kilka traw:(
Ja mam 2 donice saturna przed wejściem, wersja wysoka (z tej serii co Twoja niska z rojnikami), planowałam wstawić na zimę do garażu ale były takie ciężkie. że odpuściłam, nic się z nimi w zimie nie stało.
Dawaj zdjęcia mebli, noooooo:mad:
Martuś my też w maju rocznicę ślubu mamy:cool:
priva dostała???:hug:

Venus_m
09-05-2013, 08:15
Iza, Magdziska :lol: taka afera mnie ominęła, a przecież ja podatna na prowokacje jestem :lol2: (wiem że jestem :P )

W każdym razie "słodkie pitu pitu" to tzw spijanie sobie z dziubków. Często jest tak, że są same ochy i achy ponieważ z grzeczności chwalimy to co nam się podoba aby jak najmniej sprawić przykrości gospodarzom i to jest fajne i naprawdę w dobrym tonie....ale dla mnie jest jedno ale :lol: taki gospodarz jest już tak rozpieszczony i przyzwyczajony że ma wypasioną chatę i jak pojawia się ktoś ze świeżym spojrzeniem i piszę tak jak ja np że ogólnie super, mnie tylko kaloryfer na ścianie z tapetą razi to później 4 strony przepychanek i udowadniania kto ma rację...a racja jest jak dupa, każdy ma swoją :cool: Trzeba nauczyć się podchodzić z dystansem do siebie i swoich wnętrz :yes: to co podoba się mnie czy 10 innym osobom nie znaczy że jest absolutnie piękne i nikt nie może tego skrytykować (nie mylmy z wylewaniem pomyj).

Mnie strasznie razi u nas na forum że jak ktoś jest bogaty (co widać bo się tym obnosi) to absolutnie wszystko ma chwalone, ja nie wiem czy niektórzy przy takich osobach chcą się poczuć jak celebryci czy o co chodzi, nie mój biznes. Ja taka nie jestem i nie będę, krytykę biorę na klatę a tę wg mnie niesłuszną po prostu wyrzucam do kosza, tę konstruktywną do serca - mnie dziewczyny nie raz pomogły i uratowały od katastrofy w domu. To, że teraz potrafię wybrać coś sama jest efektem kilkuletniej pomocy na forum - warto się otworzyć :)

Dziewczyny najważniejsze - mój post nie jest skierowany do nikogo personalnie :hug:

monika996
09-05-2013, 08:33
Aaaaa, muszę!!!! Nius dnia ... Katalpa dziś puściła pierwsze pączki listków :eek::lol2::rotfl: Jako ostatnia na moim ogrodzie, ale warto było poczekać , jak pamiętacie podejrzewałam ją o przemarznięcie, ale mnie moje dwa ulubione drzewka nie zawiodły :wave: Skakałam dziś koło nich jak dziecko :lol2: a umnie już liustki sa też od tygodnia gdzieś , ciupkie, ale są:yes:

cześć MARTUSIA...... stęskonione nie tylko Gaduły:cool: ale ja też:cool: caluski, uściski:yes: zostawiam

MarJel
09-05-2013, 09:00
Cóż za nałóg, mam dzisiaj szał ciał, ale musiałam zajrzeć :cool:


A mnie taka refleksja naszła ze ta nasza Hazelka w nałóg wpadnie bo wszedzie ja tak "mokro" goscicie :lol2:
Kakuś, Hazelkowa nie podatna, wysączyła z ledwością półtorej drinia, za to nasi mężowie nadrobili za nas obie :lol2:

Marta super wiadomości mebelkowe i katalpowe :lol:
Ja też będę polować na 4 takie okazy :cool:

Buziaki zostawiam i czekam z niecierpliwością na 31 :stirthepot::stirthepot::stirthepot: http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif :hug:
Aguśka:hug:
Ja już też odliczam dni do zlotu :)
Katalpy koniecznie musisz sobie sprawić, są bardzo urocze :yes:

Martuś moje katalpy też liście mają:yes::cool: a klon palmowy dokładnie jak u Ciebie, u mnie po zimie zmarzł właśnie klon i kilka traw:(
Ja mam 2 donice saturna przed wejściem, wersja wysoka (z tej serii co Twoja niska z rojnikami), planowałam wstawić na zimę do garażu ale były takie ciężkie. że odpuściłam, nic się z nimi w zimie nie stało.
Dawaj zdjęcia mebli, noooooo:mad:
Martuś my też w maju rocznicę ślubu mamy:cool:
priva dostała???:hug:
Aneciu, dostałam :yes: Zadzwonię do Cię w przyszłym tygodniu, na dłuższe ploty:hug:
Podcięłaś katalpę?
U nas też rocznica ślubu w maju:D
Mężuś w dniu rocznicy szalał na ogrodzie :lol2: Dodatkowo w wyciętym prostokącie był wycięty nożyczkami wiersz miłosny :lol2::lol2: (żarcik) :lol2:
I tu powinna być fotka której nie mogę wrzucić , próbując różnymi sposobami:mad::mad::mad:

No chyba czytasz w moich myślach :D:D właśnie do Ciebie weszłam, żeby Cię na początku opierniczyć, że przecież my tu czekamy!! a Ty sobie urlopy robisz :D no i nie do końca jestem usatyfakcjonowana, bo fotek nie ma:( może zrób byle jakie a potem podmienisz ;)
I miałam zapytać o surmię, bo widziałam, że już puszcza listki. Mam 2 klony bordo i różowy i oba pięknie przezimowały. Oczywiście oba były opatulnowe na zimę.
nie licząc kilku bylin które kupiłam żeby wiosną wysadzić, ale niestety nie doczekały późnej wiosny, to wszystkie roślinki mi przezimowały, nawet róże, których wyjątkowo w tym roku nie obsypałam. Trawy też przetrwały, choć syn mojego brata wczoraj chciał być dobry i podkaszarką skosił mi "taką wysoką trawę" :mad: miskanta!! :bash:

Tosiu, zrobiłam specjalnie fotkę mojego kolona cobyś mogła zerknąć swoim fachowym okiem, ale lipa nie mogę coś wrzucić zdjęcia, spróbuję wieczorem ... Wydaje mi się że on nie przemarzł, bo już na jesieni ta część która teraz jest bezlistna zaczynała się szybko sypać , jakby zaczął chorować , no nie wiem. Mam nadzieję, że jeszcze odbije, bo te łyse gałązki nie wyglądają na chore...


No pięknie! próbowałam wrzucać te moje dwie foty , nie udało mi się, za to wkleiłam niechcący huśtawkę i lampiony i nie mogę ich teraz wykasować :lol2::lol2::lol2::mad::mad::mad:

Venusia:bye:

Monia , mi też się tęskni :hug: jak tam Twój maturzysta?

reni1980
09-05-2013, 09:44
a racja jest jak dupa, każdy ma swoją

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

helloł Martuśka:hug::hug::hug::hug:

a ja zawsze walę prosto z mostu, jeśli kogoś znam to cieplej a jeśli nie znam to normalnie i krytyka musi być, dla tych którzy dopiero budują a nie dla tych , których krytykujemy, dla tych za późno:(

Fra
09-05-2013, 09:45
Hej Marta- dzieki za kuchnię:hug: a doradzisz coś w sprawie kaloryfera i ściany za nim tzn czy kaloryfer czymś zaslaniać?? Venuska mówila co o panelu dekoracyjnym?? a na ścianę coś dawac w sensie tapeta , łobrazki czy coś?:lol2: sama nie wiem -mój m mowi , że ta sciana jakaś łysa jest :eek:

co do klonu palmowego to moge Ci tylko powiedziec, że moj w ubieglym roku też jais taki dziwny był tzn część łysa część z listkami tak poł na pół ale bardziej w pionie:cool: ale doszedł do siebie i w tym roku jest juz całkiem calkiem.. i taka mała dygresja .. ogrodnik ze mnie żaden ale po 15 latach obserwacji mojego ogródka wiem jedno.. ogród to najbardziej zmieniająca się część domu tzn zawsze jakaś roślinka zmarznie, inna sie zestarzeje, jedne są bardziej ekspanywne i zagłuszaja inne itd dlatego tez ogród wymaga tak dużo pracy..choc to że się zmieniaz roku na rok osobiście uważam za plus,
dużo też zależy od stylu w ktorym chcesz ogród utrzymać..taki jak twoj tj: minimalistyczny i taki trochę w stylu zen:cool: z jednej strony wymaga ciągłej pracy żeby utrzymać go w takim porządku z drugiej strony trzyma w ryzach wlaściciela i ogranicza chęci ciagłych zakupów coraz to nowych, innych roślin:D przyznam, że Twoj ogród robi na mnie ogromne wrażenie , jest naprawde piękny i dopracowany:yes: aczkolwiek moje serce bije mocniej w starych ogrodach tj takich ze starodrzewem, wijącym się bluszczem i pnącymi różami:cool: w takim ogrodzie mniej przeszkadzaja chwasty czy mech na trawie co oczywiście nie oznacza , że nie trzeba już nic w nim robić (niestety :mad:)
no to by bylo na tyle tego wywodu w stylu :offtopic:

pozdrawiam :hug:

ps ja niestety męcze się dzis w pelnych butach :mad:i marzę o popoludniowej zmianie na sandałki :cool:

majchrowskadorota
09-05-2013, 09:52
Martuś mogłabyś na chwilę zajrzeć do Oli U?

majchrowskadorota
09-05-2013, 09:54
O Reni !!
Widze właścicielkę plakatu zajrzysz do Oli U?

aneta s
09-05-2013, 09:59
Marta nie podcinałam nic...Ty podcięłaś swoje? u mnie na końcach są liście....myślałam, że zobaczę jak to wygląda po zimie, tzn zaczekam jak zacznie wypuszczać a końce, które wydawały mi się przemrożone odetnę jak będę widziała od którego momentu nie ma liści, no i kurna jak wróciłam to malutkie listki są wszędzie nawet na tych końcach, które wydawały mi się zmarznięta.
U nas rocznica 28 maja , ten wyjazd majowy to takimęzowski prezent rocznicowy, tego mi było trzeba bo miałam wrażenie, że u mnie "dzień świstaka":D
Czekam w takim razie na ploty:hug:

Fra
09-05-2013, 10:04
Dziewczyny a z ta krytyka to jest chyba tak, że jak się pokazuje coś publicznie ( a przeciez to nie jest obowiązek:lol2:) to niestety trzeba sie z tym liczyć , choć żadna z nas nie za[przeczy, że zawsze lepiej słuchac komplementa :rolleyes: szczerze mówiąc podgladam to forum od dłuzszego czasu i raczej nie zauważyłam tu żadnego chamstwa czy agresji - jeśli pojawia się krytyka to konstruktywna w stylu zmiń poduszki z czerwonych na zielone lub nie podoba mi sie , że w tym miejscu stoi kaloryfer:lol2: i jest to szczere , aczkolwiek fakt cieżko coś z tym zrobić:cool: ale wiecie jak to jest jednym z nas coś przeszkadza dla innych jest to kompletnie nieistotne itd .. sama na przykład mam taką kapę na łóżku w sypialni, ktora zdaniem niektórych osób bieglych w dekorowaniu wogóle tam nie pasuje:yes: i co z tego ja nie zamienilabym jej na żadną inną dla mnie jest idealne i pasuje jak ulal:lol2:

Venus_m
09-05-2013, 10:49
pokaż :popcorn:

Fra
09-05-2013, 11:29
pokaż :popcorn:

Venusku , to do mnie? jeśli tak to chętnie pokaże, jak tylko będę mieć chwilkę i porobię zdjęcia.. będę zresztą miala do Ciebie i innych dziewczyn kilka pytań w tym zakresie.. niestety z czasem u mnie ostatnio krucho ze wzgl na pracę.. a i kilka imprez okolicznościowych nam się szykuje na maj jak np komunia i bierzmowanie dzieciaków .. jak tylko trochę się ogarnę pokażę:yes:

Venus_m
09-05-2013, 12:04
to zapraszam, możesz u mnie w wolnej chwyly pokazać :)

Ola.U
09-05-2013, 14:57
O matko ,widzę ze przez moj kaloryfer ,dyskusja na pare stron :lol2::lol2::lol2::lol2:.A najsmieszniejsze jest to ,ze mi jego krytyka ,czy innych rzeczy w moim domu kompletnie nie przeszkadza :no::no:.Nam sie podoba ,a to najważniejsze .Uwazam ,ze na żywo nie rzuca sie w oczy ,a wręcz zlewa z tapeta .Ale oczywiscie,każdy ma prawo do własnej opinii :yes::yes::yes:

Magdzinska
09-05-2013, 15:03
Venuska tak jak pisałyśmy z Isą krytyka, szczerość to temat rzeka:yes::yes:
Nikt tego tutaj nie zabrania( bo jakby mógł:D), chodziło mi raczej o to że skoro chwalimy to raczej nie wbrew sobie (bo nie ma takiej potrzeby), tylko po prostu tak myślimy i najwyżej nie piszemy o tym złym (według nas oczywiście:yes:) Kwestia wyboru i osobowości:yes: Ty jesteś szczera co da się zauważyć już po Twoich kilku postach:hug: i za to Cię cenimy:yes::yes: Taka jesteś i nie myślę, że się wysilasz żeby być oryginalna, choć to teraz podobno w modzie (bycie szczerym aż do bólu) Odniosłam tylko wrażenie, że pisząc o tym pitu pitu , naśmiewasz się z naszej słodyczy w stosunku do siebie- ale czy to źle, że sobie schlebiamy jeśli coś jest fajne;) Pewnie źle Cię zrozumiałam, ale musiałam się do tego odnieść:yes: Taka ja jestem- też lubię być szczera w pewnych kwestiach :lol2::lol2:
A ...nie wiedziałam, że jest podział na forum- na tych mniej i bardziej bogatych:D Ja jeśli chwalę to wszystkich jednakowo :yes::yes::hug::hug:
Justyna a Ty będziesz na zlocie:D? Bo chyba boję się z Tobą spotkać twarzą w twarz:lol2::hug::hug::hug:

Magdzinska
09-05-2013, 15:13
Olu U. kaloryfer to był tylko przykład:D:D
Już jesteś w P!!!!:hug::hug::hug::hug::hug:

Venus_m
09-05-2013, 17:35
Ola a mnie akurat nie o Twój kalifer chodziło :lol2: ale fakt przypomniałaś mi o nim. Prawda jest taka, że ja nie lubię to nie mam, ktoś lubi lub mu nie przeszkadza to ma i gitara.

Madzia źle mnie odebrałaś, taki już urok słowa pisanego. Bycie szczerym do bólu to dla mnie również temat rzeka, bo niby fajnie ale tutaj trzeba dużo taktu żeby nie zakrawało o chamstwo :yes: i tak, poznamy się :cool: będę musiała tylko chłopa na baby do lasu wysłać, bo ktoś moją szanowną dupkę musi przywieźć a potem zabrać do domu (nie nocuję) :bye:

Magdzinska
09-05-2013, 18:18
Fajnie będzie Cię poznać osobiście :D
Mój m też mnie przywiezie(bo ja niedzielny kierowca:yes:) ale odbierze rano z wielki kacem :D

mariomili
09-05-2013, 18:34
Cześć Martek i reszta bandy :)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i z tego co pamietam to w maju obchodzisz swoją 18tke :) więc sto lat !!!

Ja tak jak reszta bandy czekam na hazelkowe mebelki , moze byc bez tych marchewek w tle :)

zizi1978
12-05-2013, 07:36
Martuś widziałam na żywo w Almi Decor Twoją bujawkę:yes: Piękna jest:jawdrop:

Venus_m
13-05-2013, 07:32
Marta starczy tego byczenia się, dawaj fotki!! :popcorn: !!

Ola.U
13-05-2013, 07:51
Marta starczy tego byczenia się, dawaj fotki!! :popcorn: !!
No własnie :P,bo spiorę doopsko na spotkaniu :lol2::lol2:

zizi1978
13-05-2013, 10:30
Marta starczy tego byczenia się, dawaj fotki!! :popcorn: !!
popieram!!!!

anakris
13-05-2013, 12:23
Dziewczyny Marta nas tak trzyma w napięciu, żebyśmy z krzeseł od razu pospadały:p

Fra
13-05-2013, 12:34
:popcorn::popcorn::popcorn:

Magdzinska
13-05-2013, 15:09
i ja :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popc orn::popcorn::popcorn:

agawi74
13-05-2013, 15:12
Hej Martulindo:hug:
Jestem i nadrabiam, ale widzę, że u Ciebie nie ma co, bo fotek brak:P
Bardzo proszę się poprawić:mad:

Szkoda, ze przemarzł Ci klonik palmowy- u moich sąsiadów niestety też:( Jak miałam się na niego decydować, ale zaczynam się wahać...
Jutro przywożą nam fotelik do gabinetu:yes:

Czekam na foteczki,
pa Sis:bye:

Venus_m
15-05-2013, 11:37
SZEFOWA O KTÓREJ ZLOT FRANCZESZEK ZACZYNAMY? :wiggle:

Ola.U
15-05-2013, 16:44
Dobre pytanie :D

Magdzinska
16-05-2013, 08:34
No właśnie- o której?:D

ivy17
16-05-2013, 11:20
Martuś śliczne mebelki :wave:

Magdzinska
16-05-2013, 15:50
TO SKANDAL:mad::mad: żeby zdjęcia mebli były najpierw na facebooku a nie tutaj w dzienniku- my wszystkie czekamy:mad::D:D:D
Śliczne- naprawdę:yes::yes: To pokaż chociaż biurko, bo tego nie ma na FB:D:D

monika996
16-05-2013, 16:09
marta już widzialam na fb komódkę i szafkę rtv

super wyszło:yes:

MarJel
16-05-2013, 16:20
Dziewczynki :bye::bye::bye::bye::bye::hug:

Tłumaczę się na razie na szybciutko...
Byłam nad morzem kilka dni :lol: :lol:

Focie mebli dziś na maila przesłałam Hazelce, a ona wstawiła część na fejsa :yes: Ja postaram się dziś wstawić resztę , ale najpierw muszę naprawić błąd który mi wyskakuje przy wstawianiu fotek :mad:

Kochane ogarnę się i wracam wieczorkiem do Was odpisywać na zaległe posty i ustalać szczegóły zlotu , który zbliża się wielkimi krokami , juhuuuu :D

Magdzinska
16-05-2013, 16:26
Oki- tłumaczenie przyjęte:D:D Chociaż z drugiej strony, pojechała nad morze i nikomu nie powiedziała :mad::mad::D:D
Czekam do wieczora, tylko nie waż się znowu zniknąć:yes::hug:

Ola.U
16-05-2013, 16:44
Ja też już widziałam mebelki :cool:,piękne :yes:

A propo zlotu ,to jak wiadomo część osób nie zostaje na noc (miedzy innymi ja ),więc żeby mieć szansę się nagadać ,to może warto zacząć w miarę szybko :yes:Co Wy na to ???

Nesska
16-05-2013, 17:36
Właśnie jeszcze biurko miało być- tego jestem najbardziej ciekawa!!!

Magda_lena85
16-05-2013, 20:09
widziałam na hazelwood pag'u pięknie! bosko!

Marta pochwal się proszę skąd masz te dwie ramki na zdjęcia co stoją na new bufeciku?

aneta s
16-05-2013, 20:18
Martuś mebelki piękne:yes: a jak udał się pobyt nad morzem? Odpoczęliście?

aneta s
16-05-2013, 20:18
widziałam na hazelwood pag'u pięknie! bosko!

Marta pochwal się proszę skąd masz te dwie ramki na zdjęcia co stoją na new bufeciku?
mam takie same ramki więc odpowiem za Martę - to Lene Bjere , ta markę ma w sprzedaży nasza Pasie i Magda ZZ:yes:

Magda_lena85
16-05-2013, 20:20
mam takie same ramki więc odpowiem za Martę - to Lene Bjere , ta markę ma w sprzedaży nasza Pasie i Magda ZZ:yes:

o Aneta dziękuję - na jakimś skandynawskim blogu je widziiałam - czy z tej firmy są też poszewki i pościel?

edit: już sobie zgoglowałam:)

anakris
16-05-2013, 20:22
widziałam na hazelwood pag'u pięknie! bosko!

Marta pochwal się proszę skąd masz te dwie ramki na zdjęcia co stoją na new bufeciku?

Magda ja Ci odpowiem, mam nadzieję że Marta się nie obrazi, takie same były w MG u MagdyZZZ, ale one są już niedostepne:(, myslę że Marta je tam nabyła? chyba że się mylę?

anakris
16-05-2013, 20:25
Marta witaj:)

Ja też widziałam bufet na fb i taki kcem, mam nadzieję że mi się uda w tym roku taki zmówić, bo jest piękny:yes:
czekamy na biureczko:bye:

Venus_m
16-05-2013, 21:18
Ja wiedziałam, że Marta się byczy :cool: pisałam że wjem ale nie powjem :P

Też proponuję rano, ponieważ nie nocuję :no:

MarJel
17-05-2013, 09:12
To nadrabiam :)

Najpierw zaległa fotka klonu palmowego , Tosiu, Fra, Aguś, on raczej nie przemarzł :rolleyes: bo już na jesieni jedna połowa zaczęła podsychać, chiba to jakaś choroba? Może by tak czymś podsypać?
http://img4.imageshack.us/img4/7782/20130509084103.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/4/20130509084103.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

A tju w rocznicę ślubu małżuś kosił trawkę :lol2: 6 maj :)

http://img835.imageshack.us/img835/2595/20130506192915.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/835/20130506192915.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Anetko, podcięłam katalpkę zanim wyszły listki , dosłownie po 10cm końcówki każdej gałązki, te końce były lekko suche, a po drugie chciałabym osiągnąć dzięki temu zgrabny kształt korony taki nie za wielki :)


Zara bendom mebelki:yes:

reni1980
17-05-2013, 09:18
Martuśka nie widzę aby twój mężuś był misiem, chyba że chudnie przy takim wymyślnym koszeniu:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

MarJel
17-05-2013, 09:30
Bufet
Przy okazji mebli na wysoki połysk od Hazelindy, chciałam dodać że sam mdf jest świetnej jakości, mam już sporo mebli z tego materiału i różnica jest zaskakująca :yes: jest jakiś taki bardziej błyszczący i gładki:D
http://img13.imageshack.us/img13/8345/dsc0241td.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc0241td.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img832.imageshack.us/img832/4848/dsc0242elu.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc0242elu.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img197.imageshack.us/img197/8691/dsc0243.JPG (http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc0243.JPG/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img705.imageshack.us/img705/5412/dsc0244vm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc0244vm.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img94.imageshack.us/img94/7971/dsc0245sw.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc0245sw.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img844.imageshack.us/img844/1592/dsc0246vv.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc0246vv.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img441.imageshack.us/img441/9151/dsc0247c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/441/dsc0247c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Muszę pomyśleć na spokojnie nad ozdobami na bufecie, te postawiłam przypadkowo :D Jak wiecie na dole panuje tylko szarość, biel i czerń, ostatnio mam plana wprowadzić troszkę mięty :) Na razie poluję w sklepach wnętrzarskich, póki co wpadły mi jedynie w oko fajne miętowe podkładki na stół , Venusik:bye: :lol2: Przydałyby się może ze dwie poduchy na kanapy, jakieś świece i może bieżnik na stół, wszystko w kolorze mięty :yes::yes::yes:
Madziu te dwie rameczki na bufecie są faktycznie cudne :D Przypominają bardzo lustro w szklanej ramie :cool: Tak jak pisała Anetka i Anakris to firma Lene Bjere i kupowałam je u Madziu Z :yes:

Zaraz ertefałka :D

MarJel
17-05-2013, 09:37
RTV miała być jak najbardziej prosta i jak najmniej rzucająca się w oczy, ściana jest czarna tak jak tv i szafka. Ta ściana nie jest częścią reprezentacyjną salonu i ma się też nie wyróżniać :cool:
http://img259.imageshack.us/img259/5457/dsc0248r.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc0248r.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img15.imageshack.us/img15/9741/dsc0249aj.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc0249aj.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/6742/dsc0250sx.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/208/dsc0250sx.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img266.imageshack.us/img266/3076/dsc0251sn.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc0251sn.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img13.imageshack.us/img13/802/dsc0252xu.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc0252xu.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img841.imageshack.us/img841/8142/dsc0253mh.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc0253mh.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
17-05-2013, 09:42
Martuśka nie widzę aby twój mężuś był misiem, chyba że chudnie przy takim wymyślnym koszeniu:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

A jak :lol2: ze mną nie ma łatwo :lol2:
Proszę bardzo, a to zobaczyłam dzisiaj rano :lol:
http://img7.imageshack.us/img7/773/20130516201014.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/7/20130516201014.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Reni czy ty się wybierasz na zlot????!!!!!!

MarJel
17-05-2013, 09:45
Dziewczynki, żeby dziś nie przedobrzyć, fotki biurka i szafki pod drukarkę innym razem :P:lol: nie zgrałam jeszcze fot, a nie mam zbytnio teraz czasu.


Co do zlotu i godziny , koło 12 w południe, pasuje ?! Ja i tak pewnie będę koło 14 :D

Daila
17-05-2013, 09:45
Martuś wszystko piękne. Jaki porządeczek Ty Kochaniutka masz :eek::D.
Ogród cudo.
To ja też życzę STO LAT!!!:):hug:
Zaraz skrobnę pw.

*Kasia*
17-05-2013, 09:47
Martus po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy slubu :hug:
Ja tez mam urodziny w maju i rocznice slubu :D
Mebelki rewelacyjne!!! Czekam na kolejne zdjecia :D

anakris
17-05-2013, 10:03
Marta mebelki śliczne, ale inaczej być nie mogło:yes:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy ślubu:hug:

rere79
17-05-2013, 10:04
STO LAT Martuś!
I wszystkiego naj z okazji rocznicy.
Mabelki piękne od Hazelki. Super!

anakris
17-05-2013, 10:05
Musze jeszcze przyznać, że męża masz pomysłowego i jaki dokładny, takie równiutkie te literki i cyferki:lol2:

rere79
17-05-2013, 10:07
I ciekawe kiedy on to kosił, że się nie skapnełaś ;)

reni1980
17-05-2013, 10:08
Martuśka jakby to powiedzieć takiego męża ja bym po tyłku całowała:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Sto lat kochaniutka

Ja na zlot niestety nie, bo nie wiem czy wiecie ale następnego dnia dzień dziecka, mam już zaplanowany a pewno wróciłabym późno

MarJel
17-05-2013, 10:08
Martuś wszystko piękne. Jaki porządeczek Ty Kochaniutka masz :eek::D.
Ogród cudo.
To ja też życzę STO LAT!!!:):hug:
Zaraz skrobnę pw.


Martus po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy slubu :hug:
Ja tez mam urodziny w maju i rocznice slubu :D
Mebelki rewelacyjne!!! Czekam na kolejne zdjecia :D

Aniu, Kasiu bardzo dziękuję :hug:

Z rana proszę coś na słodko , a wieczorem będą drinie :D
http://img703.imageshack.us/img703/4615/dsc03947c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc03947c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



Chciałam się jeszcze pochwalić , że wyjazd nad morze bardzo udany, pogoda jak i towarzystwo :yes: Poza tym jestem z siebie dumna bo, byliśmy na samym końcu czyli w Świnoujściu i drogę powrotną czyli około 900 kilometrów zalyczyłam ja :lol::lol::lol: Zdobyłam dzięki temu nową ksywę, uwaga....................... Mistrzyni lewego pasa :lol2::lol2::lol2: Na autostradach byłam królową :lol2::lol2:

lidszu
17-05-2013, 10:09
Martusia, mebelki zajefajne :D Strasznie mi się podobają :D

Sto lat kochana z okazji urodzin. Przesyłam całuski, a wyściskam cię na zlocie :D

MarJel
17-05-2013, 10:11
Asiu, i dwie Renatki :hug::hug:
Kosił wczoraj wieczorem jak ja kąpałam dzieci :D Przylukałam z okna z naszej sypialni, ale udawałam że nie widziałam :lol2:, a rano zgrywałam zaskoczoną, coby mu było miło :lol2:

MarJel
17-05-2013, 10:12
Martusia, mebelki zajefajne :D Strasznie mi się podobają :D

Sto lat kochana z okazji urodzin. Przesyłam całuski, a wyściskam cię na zlocie :D

Lidzia:hug:
Oj wypszytulam Cię na pewno :hug:
Pokazałabyś stół od Hazelki cio?

rere79
17-05-2013, 10:14
Przylukałam z okna z naszej sypialni, ale udawałam że nie widziałam :lol2:, a rano zgrywałam zaskoczoną, coby mu było miło :lol2:

Mistrzyni ściemniania :lol2:

anakris
17-05-2013, 10:16
Asiu, i dwie Renatki :hug::hug:
Kosił wczoraj wieczorem jak ja kąpałam dzieci :D Przylukałam z okna z naszej sypialni, ale udawałam że nie widziałam :lol2:, a rano zgrywałam zaskoczoną, coby mu było miło :lol2:

No ma się rozumieć:D ale jak wieczorem tak skosił to tym bardziej jestem pełna podziwu:eek:

MarJel
17-05-2013, 10:19
Mistrzyni ściemniania :lol2:
Ej :P
Ściemniania i lewego pasa też :lol2: Nie ważne, Miszcz to miszcz :lol2:

No ma się rozumieć:D ale jak wieczorem tak skosił to tym bardziej jestem pełna podziwu:eek:

Sama jestem w szoku, ze mam takiego romantyka za męża i muszę przyznać, że z wiekiem to się nasila :eek::lol2:

anakris
17-05-2013, 10:24
No niektóre egzemplarze tak mają :lol2:

Magda_lena85
17-05-2013, 10:27
co do nowych nabytków meblowych to tylko :jawdrop:
teraz dopiero widzę, jaka piękna jest ta tapeta w jadalni - cudna!

A z okazji urodzin - dużo zdrówka, seksu, kasiorki - niech Cię mężuś nadal słucha:D
http://emotikona.pl/emotikony/pic/kiss.gif


a może lepiej http://emotikona.pl/emotikony/pic/sikanie.gif:D



edit: o nieeeeeee on siura a myślałam, że podlewa albo piaskiem sypie :D

MarJel
17-05-2013, 10:28
No niektóre egzemplarze tak mają :lol2:

Nio chiba :rolleyes:
A jeszcze kilka lat temu narzekałam, że mam takiego nie wylewnego chopa :D a, tu proszę jak się rozkręcił :lol2:

ivy17
17-05-2013, 10:33
Nio chiba :rolleyes:
A jeszcze kilka lat temu narzekałam, że mam takiego nie wylewnego chopa :D a, tu proszę jak się rozkręcił :lol2:

może ja też się doczekam :cool:

serdeczności urodzinkowe :hug:

MarJel
17-05-2013, 10:33
co do nowych nabytków meblowych to tylko :jawdrop:
teraz dopiero widzę, jaka piękna jest ta tapeta w jadalni - cudna!

A z okazji urodzin - dużo zdrówka, seksu, kasiorki - niech Cię mężuś nadal słucha:D
http://emotikona.pl/emotikony/pic/kiss.gif


a może lepiej http://emotikona.pl/emotikony/pic/sikanie.gif:D



edit: o nieeeeeee on siura a myślałam, że podlewa albo piaskiem sypie :D

Magda
:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::l ol2::lol2::lol2::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl ::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Teraz to ja sikam :lol2:

Magda_lena85
17-05-2013, 10:35
hahahah:)

co tam nie usuwam - niech będzie wesoły piątek :)

MarJel
17-05-2013, 10:35
może ja też się doczekam :cool:

serdeczności urodzinkowe :hug:

Dziękuję Ivy :hug:

MarJel
17-05-2013, 10:37
hahahah:)

co tam nie usuwam - niech będzie wesoły piątek :)

A Broń Cię P. Boże! Siuranie na piasku jest lepsze niż wzorki na trawie od męża :lol2:, ale mu zrobiłaś konkurencyjny prezent :lol2: Chłopak nie będzie zadowolony!:lol2:

Magda_lena85
17-05-2013, 10:40
musi dużo pić :D

Venus_m
17-05-2013, 10:44
Teraz jak nic będzie musiał swojego sikającego rywala pokonać :rotfl:

Martuś wszystkie przenajlepsiejszego :hug:

12 pasi ;) maksymalnie o 13 masz się zjawić.

MarJel
17-05-2013, 10:47
musi dużo pić :D

Nio :D
Ciekawe czy wzorki z siusiania mu wyjdą tak równe jak z wycinania :lol2: I co na to nasz syn jak w przyszłym roku zobaczy ojca sikającego do jego piaskownicy w matki urodziny :lol2::lol2::lol2:

Dobra dziewczynki pośmiałam się, posikałam się, teraz zmykam od Was, jeszcze raz dziękuję za życzenia:hug: resztę moich ulubionych wątków nawiedzę w łikend , bo teraz nie zdążę :hug:

MarJel
17-05-2013, 10:49
Teraz jak nic będzie musiał swojego sikającego rywala pokonać :rotfl:

Martuś wszystkie przenajlepsiejszego :hug:

12 pasi ;) maksymalnie o 13 masz się zjawić.
:rotfl:

Dziękuję Justyś :hug:
Ja pewnie będę ok. 14 :yes: Muszę mieć rano czas na papiloty :D

Fra
17-05-2013, 11:56
Marta- wszystkiego naj..:yes:

kurcze dziewczynki mam problem, od kilku dni nie otwierają mi się zdjęcia na Waszych wątkach, tzn otwierają ale tylko co któreś albo polowicznie.. i to nie problem komputera czy internetu bo tak samo mam w pracy i wdomu.. co za cholera:mad:

Fra
17-05-2013, 11:57
i emotioikonki mam nieruchome:eek::mad:

Venus_m
17-05-2013, 12:45
Marta wstań wcześniej :P :P

reni1980
17-05-2013, 13:13
albo się nie strój bo i tak pięknaś

lady in red
17-05-2013, 13:56
Hej Marta!
Ja tak na chwilę z doskoku :).Wyniuchałam ruch na Twoim wątku :D
Alez ten Twój Mąż romantyk :eek:.A jaka piękna równiutka trawka u Ciebie :jawdrop:.Ani jednego mlecza :eek:.U nas z pola przy działce się nasiewa i mamy mleczowisko z dodatkiem trawy :lol2::lol2::lol2:.

Wszystkiego najlepszego z okazji wszystkich majowych świąt :hug:.I spełnienia najskrytszych marzeń ;)

Fajnie,że wypoczęliście nad morzem :)

A mebelki już widziałam :cool:.Nie,nie,nie......Nie przez okno ;) Na facebooku :yes:.Bardzo mi się podobają i idealnie pasują :).Ciekawa jestem jeszcze biurka :yes:;)

Buźka!

Fra
17-05-2013, 14:29
w końcu jakoś się otworzyly (zdjęcia) i co mogę powiedzieć:eek: mebelki od hazelki very nice i wyglądają jakby byly u Ciebie od zawsze:yes:

w sprawie klona- faktycznie wygląda tak sobie, czy to jakaś zaraza nie wiem , tak jak pisalam poprzednio moj w ubiegłym roku wyglądal bardzo podobnie, no może mniej symetrycznie usechl:cool: podcieliśmy po prostu trochę te suche galęzie i po kilku a nawet kilkunastu tyg. zaczął wypuszczać nowe listki choć do konca sezonu tj jesieni nie wrocil do pełni swojej okazalości.. w tym roku za to wszystko jak ręka odjął -jest śliczny.. mam nadzieje, że u Ciebie będzie tak samo.. a może Tosia coś doradzi bo chyba dobrze zna sie na roslinach:yes:

:hug:

Magdzinska
17-05-2013, 14:46
Mebelki super- nie będę oryginalna:D Jedynie co napiszę to to, że myślę że stylizowany bufet tez by fajnie wyglądał:yes: Jak jest dobra baza czyli świetne wnętrze to bufet to tylko drobny dodatek:yes::D
Co do spotkania to ja chyba też dojadę później jak szefowa, bo 12 to wcześnie, szczególnie jeśli będzie się tam nocować :D Nie chce się aż tak bardzo spruć:lol2:
Czy coś mamy przywieźć, czy będziemy organizować na miejscu ?(coś Karolka pisała kiedyś o grillu:yes:)

P>S NAJLEPSZEGOOOO z okazji urodzin i rocznicy ślubu!!!!!!!!!!!!:hug::hug:

Magdzinska
17-05-2013, 15:41
Czy dobrze wypatrzyłam, że masz tą pufkę z biedronki:D? Chyba, że Ty kupiłaś oryginała:D
ja mam tą z biedronki:hug:

Ola.U
17-05-2013, 17:51
Wszystkiego najlepszego :hug::hug::hug::hug:
Mebelki już chwaliłam :yes:
Mnie 12 pasi :yes:

Venus_m
17-05-2013, 18:46
Dziołchy jak wy wszystkie będziecie na później to ja nie jadę, bo rozwalę cały dzień żeby się widzieć z wami 2 godziny :mad: samoluby jesteście, jedynie Ola porządna dziewczyna :hug:

lidszu
17-05-2013, 18:56
Lidzia:hug:
Oj wypszytulam Cię na pewno :hug:
Pokazałabyś stół od Hazelki cio?

zrobiłam dzisiaj jego zdjęcia, więc wieczorkiem wstawię :D

Magdzinska
17-05-2013, 19:52
Dziołchy jak wy wszystkie będziecie na później to ja nie jadę, bo rozwalę cały dzień żeby się widzieć z wami 2 godziny :mad: samoluby jesteście, jedynie Ola porządna dziewczyna :hug:

To jeszcze można ustalić:yes::D
Najlepiej, żeby zbiórka była dla wszystkich o jednej godzinie i trzeba być na ta godzinę jak do szkoły i koniec kropka :D:D a jak nie to kara:lol2::lol2:
Np kilka karniaków czystej :lol2::lol2:

Venus_m
17-05-2013, 20:13
Oki to się zastanówcie o której start, bo ja bardzo chcę się z wami zobaczyć, ale ciągnę męża w formie karocy który nie ma wstępu na zlot franczesek a jak ma mnie powieźć na 2 godziny to ja odpadam :no:

Magdzinska
17-05-2013, 20:15
Dla mnie też może być ta 12:yes: Tylko żeby faktycznie wszystkie dotarły:D
Szefową trzeba za uszy przyciągnąć:lol2:
Kto ma do niej numer tel musi dzwonić i budzić od rana:lol2:

p.s mnie też mąż podrzuci, choć ja to mogłabym pksem przyjechać bo mam blisko:D

narendil
17-05-2013, 20:28
Na 12? Ja odpadam.
Pół Polski mam do przejechania i to w sposób kombinowany.

Fra
17-05-2013, 20:35
MarJelko-coby nie było że jestem golosłowna; taki jest w tym roku a w zeszłym naprawde wyglądał marnie:yes:
190055

ivy17
17-05-2013, 20:44
a doba hotelowa od której , ktoś wie ??

zizi1978
17-05-2013, 20:58
Martuśka wszystkiego naj naj urodzinowo i rocznicowo:D Meble pikne, małż reumatyczny, nie ma co:)

narendil
17-05-2013, 21:05
O rety. Mało brakowało a bym się zagapiła :oops:

Martuś, kolejnej szczęśliwej osiemnastki :hug:
https://lh4.googleusercontent.com/-gEE0z9hTD4c/T3dLZ9JhsrI/AAAAAAAAD2Y/lK0TQlMrd00/s280/BirthdayTatty.jpg

agawi74
18-05-2013, 01:36
Wpadłam, choć to środek nocy:eek: ale nie mogłam nie złożyć Ci podwójnych życzeń:D


Martuś samych radości, uśmiechu, zdrowia i morza miłości
urodzinowo i rocznicowo
:hug::hug:
http://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Birthday/birthday_47_text.gif http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4530.gifhttp://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Congrats/bth_happy-anniversary-055.gif




http://www.flowers.org.uk/wp-content/uploads/2013/01/Grand-Prix-Roses-cropped.jpg

agawi74
18-05-2013, 01:39
Mebelki wyszły super :jawdrop::jawdrop:Wyglądają na mega porządne i pakowne (szczególnie bufecik).
U Ciebie jak zwykle wszystko jest zgrane i spójne:D Teraz przebieram nóżkami na fotki biureczka:popcorn::popcorn:
Miłego weekendziku:hug:

monika996
18-05-2013, 09:49
Marta wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!! caly czas nieustającej radości , energii i miłości :yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:

pasie
18-05-2013, 13:19
jeszcze ja!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMARAŃCZY...

i to podwójnie :D

mebelki mój kaliber :p a małża to zazdraszczam ;)

Venus_m
19-05-2013, 18:53
Dziewczyny dajcie też proszę znać czy poza noclegiem ponosimy jakieś koszty? Nie chcę tak wpaść z gębą na pączki jeżeli nie będę nocować i się wpraszać wam na grylla :lol2:

anakris
19-05-2013, 20:22
Hej Marta:bye:
Ja chce tylko się przypomnieć z pytaniem o fugę płytek libetowskich? Jakaś specjalna z Libetu czy inną stowałas?
pozdrawiam na koniec weekendu:hug:

Venus_m
19-05-2013, 21:11
Marta wpadnij do mnie i zagłosuj na frez w drzwiach :popcorn: dzięki :hug:

aneta s
20-05-2013, 22:55
Martuś wszystkiego naja, naj, naj:hug::hug::hug: Twój Mąż ...trzeba przyznać ma Chłopak fantazję i duszę romantyka:):hug:
Kochana meble super się wkomponowały w Wasze wnętrza:yes::cool:

Magdzinska
21-05-2013, 20:43
Dezerter -gdzie się znowu podziewasz?:hug:
Pojechałaś tym razem w góry?:D:D

agawi74
22-05-2013, 00:49
Martusia, tylko mi tu nie mów, ze zaczęłaś szykować się już na zlocik:mad:
I tak jesteś najpiękniejsza:D Wiem co mówię Siostro:hug:
Pokaż wreszcie foty biurka, bo jajko zniesę:bash:

MarJel
22-05-2013, 08:42
Marta- wszystkiego naj..:yes:


Dziękuję Fra :hug:

Marta wstań wcześniej :P :P
Ja zawsze wstaje przed 7:P, ale muszem zajechać rano na chwilkę do pracy, tak czy siak postaram się być jak najwcześniej :D

albo się nie strój bo i tak pięknaś
Dowcipas :D

Hej Marta!
Ja tak na chwilę z doskoku :).Wyniuchałam ruch na Twoim wątku :D
Alez ten Twój Mąż romantyk :eek:.A jaka piękna równiutka trawka u Ciebie :jawdrop:.Ani jednego mlecza :eek:.U nas z pola przy działce się nasiewa i mamy mleczowisko z dodatkiem trawy :lol2::lol2::lol2:.

Wszystkiego najlepszego z okazji wszystkich majowych świąt :hug:.I spełnienia najskrytszych marzeń ;)

Fajnie,że wypoczęliście nad morzem :)

A mebelki już widziałam :cool:.Nie,nie,nie......Nie przez okno ;) Na facebooku :yes:.Bardzo mi się podobają i idealnie pasują :).Ciekawa jestem jeszcze biurka :yes:;)

Buźka!
Cześć Sylwuś:hug: dziękuję za życzenia :hug:
Faktycznie mleczy nie mam i to prawda, że trawka wyjątkowo się nie zachwaszcza w przeciwieństwie do rabat wysypanych kamieniami :mad:, ale i tak nie narzekam :D Ogród jest mało uciążliwy i w sumie wiele pracy przy nie ma, a radochy od groma. W domu się nic nie zmienia, meble jak stały tak stoją, a na ogrodzie ciągle coś zmienia, zakwita, zmienia kolor, pachnie....ehhhh
Może do mnie wpadniesz któregoś popołudnia z Poluśką i chłopakami?

w końcu jakoś się otworzyly (zdjęcia) i co mogę powiedzieć:eek: mebelki od hazelki very nice i wyglądają jakby byly u Ciebie od zawsze:yes:

w sprawie klona- faktycznie wygląda tak sobie, czy to jakaś zaraza nie wiem , tak jak pisalam poprzednio moj w ubiegłym roku wyglądal bardzo podobnie, no może mniej symetrycznie usechl:cool: podcieliśmy po prostu trochę te suche galęzie i po kilku a nawet kilkunastu tyg. zaczął wypuszczać nowe listki choć do konca sezonu tj jesieni nie wrocil do pełni swojej okazalości.. w tym roku za to wszystko jak ręka odjął -jest śliczny.. mam nadzieje, że u Ciebie będzie tak samo.. a może Tosia coś doradzi bo chyba dobrze zna sie na roslinach:yes:

:hug:
Fra, cieszę się że Hazelkowe mebelki siem podobaju :D
Mój klonik o dziwo te gałązki bezlistne ma zdrowe( tak mi się wydaje) no, suche to one na pewno nie są:rolleyes: Nic na razie z nim nie robimy, mamy nadzieję, ze jeszcze odbije:D Tosia napisała mi privka :yes:

Mebelki super- nie będę oryginalna:D Jedynie co napiszę to to, że myślę że stylizowany bufet tez by fajnie wyglądał:yes: Jak jest dobra baza czyli świetne wnętrze to bufet to tylko drobny dodatek:yes::D
Co do spotkania to ja chyba też dojadę później jak szefowa, bo 12 to wcześnie, szczególnie jeśli będzie się tam nocować :D Nie chce się aż tak bardzo spruć:lol2:
Czy coś mamy przywieźć, czy będziemy organizować na miejscu ?(coś Karolka pisała kiedyś o grillu:yes:)

P>S NAJLEPSZEGOOOO z okazji urodzin i rocznicy ślubu!!!!!!!!!!!!:hug::hug:
Madziu, dziękuję za życzenia :hug:
Dlatego ja chcę wczesniej zacząć pić, coby się spruć :lol2: i zdążyć wytrzeźwieć , żebym mogła na drugi dzień w auto wsiąść :rolleyes:
Nie wiem czy coś przywozić...To jest hotel, podejrzewam, ze z własną wyżerką i trunkami nasz nie wpuszczą i raczej trzeba będzie na miejscu zamawiać.

Czy dobrze wypatrzyłam, że masz tą pufkę z biedronki:D? Chyba, że Ty kupiłaś oryginała:D
ja mam tą z biedronki:hug:
:yes::yes::yes: mam dwie z biedry :D

Wszystkiego najlepszego :hug::hug::hug::hug:
Mebelki już chwaliłam :yes:
Mnie 12 pasi :yes:
Dzięki Oluś :hug:

Dziołchy jak wy wszystkie będziecie na później to ja nie jadę, bo rozwalę cały dzień żeby się widzieć z wami 2 godziny :mad: samoluby jesteście, jedynie Ola porządna dziewczyna :hug:
No przeca piszą te porządne :P dziołchy że będą kole 12:D Szefowa , może się ciut spóźnić :D

zrobiłam dzisiaj jego zdjęcia, więc wieczorkiem wstawię :D
Widziałam i pochwaliłam :)

Fra tak jak pisałam Marcie na privka, mi to wygląda na uszkodzenia mrozowe.
Powodem mogły by być uszkodzenia od palącego słońca, no ale w tym roku by już odrosło. Z chorób mógł by to być grzyb, ale to raczej dawno było by po całej roślinie. To że w tamtym roku liście wczesniej oblciały mogło wynikać z przesadzenia- klony nie lubią przesadzania. Ogólnie według mnie nie jest to najlepsze stanowisko dla klona, skarpa, przeciąg i na zdjęciu widać że chyba na pełnym słońcu.
Tosiu, dziękuję , że wyraziłaś swoje zdanie :hug: Tak jak pisałam wyżej, na razie, nie przesadzam , nie podcinam , dam mu jeszcze czasu do namysłu, może zrobi nam miłą niespodziankę i zakwitnie mu ta druga połowa w przyszłym roku:D

Oki to się zastanówcie o której start, bo ja bardzo chcę się z wami zobaczyć, ale ciągnę męża w formie karocy który nie ma wstępu na zlot franczesek a jak ma mnie powieźć na 2 godziny to ja odpadam :no:
A co on będzie robił w tym czasie, czekał w karocy na Ciebie? Czy wróci do W-wy, a w nocy po Cię przyjedzie? :cool:

Dla mnie też może być ta 12:yes: Tylko żeby faktycznie wszystkie dotarły:D
Szefową trzeba za uszy przyciągnąć:lol2:
Kto ma do niej numer tel musi dzwonić i budzić od rana:lol2:

p.s mnie też mąż podrzuci, choć ja to mogłabym pksem przyjechać bo mam blisko:D
Już się kilka dziewczyn zdeklarowało że będzie o 12, to śmiało w tych godzinach przyjeżdżajcie :yes:

Na 12? Ja odpadam.
Pół Polski mam do przejechania i to w sposób kombinowany.
Nio ja pół Pl może nie, ale też kawałek drogi mam. Aniu , a Ty nie masz się z kim zabrać? Czym i z kim przyjeżdżasz?

MarJelko-coby nie było że jestem golosłowna; taki jest w tym roku a w zeszłym naprawde wyglądał marnie:yes:
190055
Piękny!!!!!!! :eek::jawdrop:

a doba hotelowa od której , ktoś wie ??
Ja nie wiem :rolleyes:

Martuśka wszystkiego naj naj urodzinowo i rocznicowo:D Meble pikne, małż reumatyczny, nie ma co:)
Dziękuję Martuś :hug:

O rety. Mało brakowało a bym się zagapiła :oops:

Martuś, kolejnej szczęśliwej osiemnastki :hug:
https://lh4.googleusercontent.com/-gEE0z9hTD4c/T3dLZ9JhsrI/AAAAAAAAD2Y/lK0TQlMrd00/s280/BirthdayTatty.jpg


Wpadłam, choć to środek nocy:eek: ale nie mogłam nie złożyć Ci podwójnych życzeń:D


Martuś samych radości, uśmiechu, zdrowia i morza miłości
urodzinowo i rocznicowo
:hug::hug:
http://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Birthday/birthday_47_text.gif http://yoursmiles.org/tsmile/heart/t4530.gifhttp://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Congrats/bth_happy-anniversary-055.gif




http://www.flowers.org.uk/wp-content/uploads/2013/01/Grand-Prix-Roses-cropped.jpg




Aniu, Aguś, baaaaardzo dziękuję za życzenia :hug::hug:

Mebelki wyszły super :jawdrop::jawdrop:Wyglądają na mega porządne i pakowne (szczególnie bufecik).
U Ciebie jak zwykle wszystko jest zgrane i spójne:D Teraz przebieram nóżkami na fotki biureczka:popcorn::popcorn:
Miłego weekendziku:hug:
Cieszę się Aguśka, że się podoba:hug: Nie mam ładnych fot biurka, ale wrzucę takie jakie mam z telefonu, za chwilkę :)

Marta wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!! caly czas nieustającej radości , energii i miłości :yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:


jeszcze ja!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMARAŃCZY...

i to podwójnie :D

mebelki mój kaliber :p a małża to zazdraszczam ;)
Monia, Pasiu, bardzo dziękuję :hug::hug:

Dziewczyny dajcie też proszę znać czy poza noclegiem ponosimy jakieś koszty? Nie chcę tak wpaść z gębą na pączki jeżeli nie będę nocować i się wpraszać wam na grylla :lol2:
No właśnie wydaję mi się, ze nie wypada brać swojego żarcia, ani trunków, w hotelu jest restauracja i pewnie tam będziemy zamawiać :rolleyes: No bo jak inaczej?

Hej Marta:bye:
Ja chce tylko się przypomnieć z pytaniem o fugę płytek libetowskich? Jakaś specjalna z Libetu czy inną stowałas?
pozdrawiam na koniec weekendu:hug:
Asiu, dokładnie nie pamiętam jaka to była fuga, kojarzę jedynie że gdzieś na szybko kupiona, kolorem dobrana, ale jaka to była firma nie mam pojęcia :eek:

Marta wpadnij do mnie i zagłosuj na frez w drzwiach :popcorn: dzięki :hug:
Byłam :)

Martuś wszystkiego naja, naj, naj:hug::hug::hug: Twój Mąż ...trzeba przyznać ma Chłopak fantazję i duszę romantyka:):hug:
Kochana meble super się wkomponowały w Wasze wnętrza:yes::cool:
Dziękuję Aneciu :hug: Ty już znasz drugą stronę tego mojego romantyka ;)

Dezerter -gdzie się znowu podziewasz?:hug:
Pojechałaś tym razem w góry?:D:D
Te dowcipas :P:lol2:

Martusia, tylko mi tu nie mów, ze zaczęłaś szykować się już na zlocik:mad:
I tak jesteś najpiękniejsza:D Wiem co mówię Siostro:hug:
Pokaż wreszcie foty biurka, bo jajko zniesę:bash:
A jak! botoks , liposukcja, silikony , to wszystko jest bardzo czasochłonne :lol2::lol2:


Już pokazuje focie:D mam jedynie takie na szybciocha zrobione telefonem , jak dojdzie krzesełko, nad którym ciągle dumam :sick: Obfocę cały gabinecik wszerz i wzdłuż :D A tak żebyście mi już głowy nie suszyły i jajek nie znosiły, wrzucam póki co, takie byle jakie zdjątka :rolleyes:

MarJel
22-05-2013, 08:49
Jak wiecie w gabinecie jest czarna biblioteka i czarny fotek z pufą w komplecie :D Chyba czarne krzesełko odpada? Może z szarą tapicerką:confused:
http://img6.imageshack.us/img6/9862/20130504181214.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/20130504181214.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img692.imageshack.us/img692/9104/20130504181351.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/20130504181351.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img199.imageshack.us/img199/2482/20130504181551.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/199/20130504181551.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img6.imageshack.us/img6/1686/dsc0256wz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc0256wz.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img405.imageshack.us/img405/3002/dsc0255ud.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/405/dsc0255ud.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img23.imageshack.us/img23/5660/dsc0254rm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc0254rm.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

yuka
22-05-2013, 08:58
Martuś, najpierwej wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i urodzin:hug:
Dużo miłości i zero zmartwień:yes:
Mebelki wyszły obłędnie:yes: Wpasowały się w Twoje wnętrza idealnie.
Biureczko super!!! Pamiętam, ze kombinowałaś z grubością nóg, według mnie proporcje są idealne:yes:
Możesz być z siebie dumna:cool:

MarJel
22-05-2013, 09:12
Yuczka, dziękuję za życzenia :hug:
Taaak , biurko i stoliczek wyszły tak jak chciałam, jestem dumna ja, jak i powinna być Hazelka i Hubert, który to dzielnie rzeźbił ręcznie i na pewno takiego drugiego identycznego nie będzie, jak to przy ręcznej robocie. Jest jedyne w swoim rodzaju:yes:
Śmiejemy się z mężem że to biurko jest tak porządne, poza tym ciężkie jak cholera :eek: że to będzie jedyny mebel z naszego domu który będzie przechodził z pokolenia na pokolenie:D Może nasze prawnuki będą się przy nim uczyć do matury :lol2:

MarJel
22-05-2013, 09:15
A taką ogrodową taczkę wczoraj dostałam od mojego romantyka :lol2:
http://img89.imageshack.us/img89/1921/taczkapojemniknakolkach.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/89/taczkapojemniknakolkach.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

anakris
22-05-2013, 10:16
Faktycznie bardzo elegancki robi się ten Twój gabinet, bardzo ładny:yes:, kawał biurka, widać że solidne :) a krzesło hmm ja bym chyba tez nie robiła czarnego, a jakie masz te zasłony, bo do końca nie widzę? szare? może pod nie ten fotel, albo w pasy?

Wiesz co Marta ja tez jak tak patrze na ten Twój dom to ma wrażenie, że u mnie jest wszystko odwrotnie, Ty masz garaż z lewej czy prawej strony? bo ja mam chyba lustrzane odbicie:D

anakris
22-05-2013, 10:21
A i te taczki super, daj namiar:)

monika996
22-05-2013, 10:50
marta biureczko wyszło cacy!!!! bardzo oryginalne.
piekne te stoliczki z krzyżaczkami:yes:


O ktorej planujesz być w Agacie na zjezdzie i z kim jedziesz\???????


a mąz to romantyk jedyny w swoim rodzaju:lol2::lol2::lol2: takie masseratti żonie sprezentować

Venus_m
22-05-2013, 11:06
Marta no jaha że nie pasuje do hotelu brać swojego prowiantu :lol2: zresztą już sobie wyobrażam jak wchodzimy tam z surową karkówką i gdzieś na tarasie klepiemy ją tłuczkiem :rotfl: :lol2:

Wspominałyście kiedyś, że była rezerwacja na zlocie na grylaa, no a przecież za darmo nam hotel tego nie da więc pytam czy aktualne i czy jakomś zrzutę robimy? :)

Meble pjeeeeeeenkne :hug: Fotel ćierwony :) ale ten dla interesanta u prezesa, główny do siedzenia czarny na luzie.

MarJel
22-05-2013, 11:20
Faktycznie bardzo elegancki robi się ten Twój gabinet, bardzo ładny:yes:, kawał biurka, widać że solidne :) a krzesło hmm ja bym chyba tez nie robiła czarnego, a jakie masz te zasłony, bo do końca nie widzę? szare? może pod nie ten fotel, albo w pasy?

Wiesz co Marta ja tez jak tak patrze na ten Twój dom to ma wrażenie, że u mnie jest wszystko odwrotnie, Ty masz garaż z lewej czy prawej strony? bo ja mam chyba lustrzane odbicie:D
Asiu, zasłony szare, te same co w salunie :D Chyba pod nie wybiorę fotel :rolleyes:

yyy , ja mam garaż po lewej stronie, a ty? Tez mi się wydaje że mamy lustrzane odbicie :yes:
Koniecznie obfoć tą swoją chałupę, bo :mad:

A i te taczki super, daj namiar:)
M kupował stacjonarnie, ale na stronce jest promocja, ale tylko zamawiając przez internet http://www.leroymerlin.pl/porzadki-w-ogrodzie/taczki-pojemniki/taczki/taczka-pojemnik-na-kolkach-easy-go-2-victus,p118024,l94.html
Ja już dawno go nękałam o taką taczkę, zawsze chodziłam z dwoma wiaderkami, w jednym sprzęty w drugim chwasty, dźwigać trzeba było , a tak teraz będę sobie ciągnąć taki wózeczek wygodnie, przede wszystkim wszechobecne chwaściory wrzucać :D

marta biureczko wyszło cacy!!!! bardzo oryginalne.
piekne te stoliczki z krzyżaczkami:yes:


O ktorej planujesz być w Agacie na zjezdzie i z kim jedziesz\???????


a mąz to romantyk jedyny w swoim rodzaju:lol2::lol2::lol2: takie masseratti żonie sprezentować
Moniu, jeszcze nie wiem o której dokładnie, planuję bliżej 14 :D, a Ty o której planujesz ? :P
Mebelki cacy :yes:

Marta no jaha że nie pasuje do hotelu brać swojego prowiantu :lol2: zresztą już sobie wyobrażam jak wchodzimy tam z surową karkówką i gdzieś na tarasie klepiemy ją tłuczkiem :rotfl: :lol2:

Wspominałyście kiedyś, że była rezerwacja na zlocie na grylaa, no a przecież za darmo nam hotel tego nie da więc pytam czy aktualne i czy jakomś zrzutę robimy? :)

Meble pjeeeeeeenkne :hug: Fotel ćierwony :) ale ten dla interesanta u prezesa, główny do siedzenia czarny na luzie.

Dżastin, wparujemy a siatami z kiełbachą, zgrzewkami z piwem i z salaterkami z gotowymi sałatkami i bedziemy rżnąć gupa :lol2::lol2:

Wydaję mi się że trzeba by było tam jeszcze zadzwonić i podpytać o szczegóły. Niby Karolina zamówiła miejsce na grilowanie, ale jak to ma wyglądać w sensie czy oni nam to przygotują, czy mamy mieć swoje , nie wiem :eek:

Co do krzesełek ...też myślałam o czerwonym dla interesanta :lol2:

anakris
22-05-2013, 11:38
Marta ja garaż mam z prawej, no to lustrzane ale Ty chyba jeszcze masz coś poprzestawiane, co?
Bo zauważyłam, że u ciebie jest wejście do pokoju z salonu, czy mi się zdawało? Tam za kominkiem, tzn. telewizyją?

anakris
22-05-2013, 11:40
Dziewczyny co do tego Waszego zjazdu to ja już Was widzę, wszystkie odpierdzielone, a jakże i wjeżdżają ze swoim prowiantem, musicie mi to obfocić, bo 31 przed kompem będę przebierać nogami:lol2::hug:

monika996
22-05-2013, 11:40
marta będę jechała z Ostrowca św. będę między 12-13:yes:

także bym chciała wiedzieć , co z tym grillem. czy składka? czy prowiant przywozimy:cool:

MarJel
22-05-2013, 12:19
Marta ja garaż mam z prawej, no to lustrzane ale Ty chyba jeszcze masz coś poprzestawiane, co?
Bo zauważyłam, że u ciebie jest wejście do pokoju z salonu, czy mi się zdawało? Tam za kominkiem, tzn. telewizyją?
Asiu, mam na kombinowane a jakżeby :lol2: Wejście pod schodami do gabinetu jest zamknięte i tam jest szafa po całości zabudowana. Salon ciut powiększony kosztem gabinetu i otwarty częściowo na gabinet przesuwnymi szklanymi drzwiami. Kominek nie stoi na ścianie z kominem, tylko na ścianie obok :lol2: i tak w zasadzie gdzie się dało w całym domu kombinacje. A wy nic nie zmienialiście w projekcie?

marta będę jechała z Ostrowca św. będę między 12-13:yes:

także bym chciała wiedzieć , co z tym grillem. czy składka? czy prowiant przywozimy:cool:

Moniś, zadzwonimy się, dowiemy się i ogłosimy ile ewentualna składka:yes: Dużo pewnie zależy od pogody, bo jak będzie lało to grill odpada :rolleyes:

ida2
22-05-2013, 12:29
Dżastin, wparujemy a siatami z kiełbachą, zgrzewkami z piwem i z salaterkami z gotowymi sałatkami i bedziemy rżnąć gupa :lol2::lol2:
już to widzę :rotfl:

Ktoś pytał o dobę hotelową, a więc ona zazwyczaj jest liczona od godziny 14.00 ( w dniu przyjazdu), a wymeldowanie powinno być do godz. 12tej ;)

Marta NAAAJLEPSZEGO!!! Zdrowia końskiego i miłości! :hug:
Mąż spisał się na medal, nie mogę wyjść z powidzu jak on to równiutko wykosił, zwłaszcza serduszko :eek:

MarJel
22-05-2013, 12:30
Sprawdziłam pogodę na 31 maja :) ma być około, a nawet ponad 30 stopni :eek::eek:

MarJel
22-05-2013, 12:33
już to widzę :rotfl:

Ktoś pytał o dobę hotelową, a więc ona zazwyczaj jest liczona od godziny 14.00 ( w dniu przyjazdu), a wymeldowanie powinno być do godz. 12tej ;)

Marta NAAAJLEPSZEGO!!! Zdrowia końskiego i miłości! :hug:
Mąż spisał się na medal, nie mogę wyjść z powidzu jak on to równiutko wykosił, zwłaszcza serduszko :eek:
Ida , dziękuję :hug:
Faktycznie w większości hoteli doba hotelowa tak wygląda, +/- jedna godzina :yes:

Sama jestem pod wrażeniem, jak to człowiek całe życie odkrywa tego drugiego, jego kolejne oblicza... :lol2:

monika996
22-05-2013, 12:35
Sprawdziłam pogodę na 31 maja :) ma być około, a nawet ponad 30 stopni :eek::eek: o rany!!! super!!!!! poplazujemy:yes:


Ida , dziękuję :hug:
Faktycznie w większości hoteli doba hotelowa tak wygląda, +/- jedna godzina :yes:

Sama jestem pod wrażeniem, jak to człowiek całe życie odkrywa tego drugiego, jego kolejne oblicza... :lol2:chyba czegoś nie widziałam:cool::D

anakris
22-05-2013, 12:36
Marta no mój projekt był czerwony po poprawkach architekta;), tak pokrótce idąc od dołu: mam dorobioną piwnicę, u mnie za schodami został pokój ale to jest gościnny, a biuro obok WC, w salonie mam chyba okno podniesione /bo było do samego dołu? już nie pamiętam;)/ a w jadalni nie mam wykuszu tylko prostą taflę okna do samej ziemi z drzwiami przesuwnymi z wyjściem na taras, na dole to chyba tyle, u góry w naszej sypialni dorobiony balkon /bo było ich za mało:lol2:/ , wejście do pokoju córki pod skosem, bo mi coś tam nie pasowało i w ogóle z tymi słupami to mieliśmy troszkę przejść, a Wy jak to rozwiązaliście, bo my coś kombinowaliśmy, żeby je pochować w ścianach no i się udało:yes: A nad garażem ja nie mam sauny, został ogromny pokój /na razie graciarnia/ kiedyś ma być telewizyjny z rzutnikiem, ale nie wiem czy będzie, bo tych pomieszczeń na razie nam wystarcza i tak się szukamy chwilami po domu, często porozumiewamy sie przez neta;)

MarJel
22-05-2013, 12:54
o rany!!! super!!!!! poplazujemy:yes:

chyba czegoś nie widziałam:cool::D

Monia nie widziałaś wzorków na trawie? Wrzucałam kilka stron temu.


Asiu , no to widzę, że wy też szaleliście ze zmianami :lol2:
Podoba mi się pomysł z oknami prostymi zamiast wykuszu, u nas w tym miejscu bez zmian.
My mamy dwa balkony na górze , a i z tych nie korzystamy, także o trzecim nie myśleliśmy :D
Ze słupami tez kombinacje były, nie pamiętam szczegółów , ale wyszło ok. nie widać nic, tez pochowane ładnie.


A w kuchni, jak masz? Ja zrezygnowałam z jednego okna ( dzięki temu mam wysoką zabudowę) i jednego wejścia z holu, teraz jest tylko z jadalni.

monika996
22-05-2013, 13:02
kurcze nie widziałam.......:eek::eek::eek::eek::eek: idę szukać:D

anakris
22-05-2013, 13:12
Kuchnię zostawiłam tak jak było w projekcie, mam dwa okna i dwa wejścia:lol2:, nie mam górnej zabudowy, ale jest jaśniutko , ja już w starym domku miałam mało światła w kuchni i mnie to strasznie wkurzało, ale wiesz co to Twoje rozwiązanie też jest fajne, przynajmniej masz wyspę, a ja nie tylko wysoką ladę, a wkurza mnie gotowanie przy oknie, bo mi się rolety brudzą i na ten czas muszę podciągać do góry:mad: a u Ciebie problem z głowy:)
Wykusza nie chciałam bo wolę prosto i to był dobry pomysł:yes:, ale z tym trzecim balkonem to niewypał, też z nich nie korzystamy, najfajniejszy jest ten balkon schowany w dachu /mojej córki/ on tez jest z tyłu domu i z niego jestem zadowolona:yes:

MarJel
22-05-2013, 13:37
kurcze nie widziałam.......:eek::eek::eek::eek::eek: idę szukać:D

Leć Monia http://emotikona.pl/emotikony/pic/lotnik.gif (http://emotikona.pl) i zdawaj relacje co wyczytałaś :lol2:

Asiu
Pomimo jednego okna, u nas nadal jest bardzo jasno :yes: ja jeszcze zmniejszyłam spiżarkę, dzięki temu własnie zmieściła się wyspa, a i przy tym spiżarka ma wystarczająco dużo miejsca:D

Jakbym miała teraz robić, pewnie też bym wykusz zmieniła na prosty, ale po za tym i tak nie narzekam i kocham swój dom, jest to moje miejsce na ziemi , dobrze się w nim czuję i nie zamieniłabym na żaden inny :)

MarJel
22-05-2013, 13:39
I tym optymistycznym akcentem zmywam się stąd :lol2:, bo przefiutałam :lol2: pół dnia :eek:

monika996
22-05-2013, 13:42
Marta jezuuuuu:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdr op::jawdrop:twoj mąż to kosmita:) w pozytywnym sensie :D skąd go wytrzasnęłaś:yes:
niesamowite...........

MarJel
22-05-2013, 13:44
Marta jezuuuuu:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdr op::jawdrop:twoj mąż to kosmita:) w pozytywnym sensie :D skąd go wytrzasnęłaś:yes:
niesamowite...........

Monia mąż z marsa, ja z wenus :lol2:

:hug:

monika996
22-05-2013, 13:47
Monia mąż z marsa, ja z wenus :lol2:

:hug:uff myślałam ,że z jakiejś nieznanej planety:lol2:

własnie sprawdzałam ile masz do Piotrkowa około 240 km/ ja mam od mamy około 141 :yes:

MarJel
22-05-2013, 13:49
uff myślałam ,że z jakiejś nieznanej planety:lol2:

własnie sprawdzałam ile masz do Piotrkowa około 240 km/ ja mam od mamy około 141 :yes:

O! to masz bliziutko :) Od mamy będziesz jechała, dobrze zrozumiałam?

Jak ostatnio przejechałam prawie 900:D to ponad 200 to pikuś :D

monika996
22-05-2013, 13:51
O! to masz bliziutko :) Od mamy będziesz jechała, dobrze zrozumiałam?

Jak ostatnio przejechałam prawie 900:D to ponad 200 to pikuś :Dno wiem królowo autostrad:lol2:

Od mamy - jadę tam na boże ciało i wracam też do mamy. A na zjazd przytargam siostrę:)( chyba dziewczyny mnie nie zlinczują za obcą:lol2::lol2:

MarJel
22-05-2013, 13:54
no wiem królowo autostrad:lol2:

Od mamy - jadę tam na boże ciało i wracam też do mamy. A na zjazd przytargam siostrę:)( chyba dziewczyny mnie nie zlinczują za obcą:lol2::lol2:

Miszcz lewego pasa :lol2:, ale może być tez królowa :lol2:

Spoko Monia, zabieraj siostrę, chętnie ją poznamy :D

Uciekam i nie zagadywać mnie tu już :lol2: :bye:

anakris
22-05-2013, 14:05
Leć Monia http://emotikona.pl/emotikony/pic/lotnik.gif (http://emotikona.pl) i zdawaj relacje co wyczytałaś :lol2:

Asiu
Pomimo jednego okna, u nas nadal jest bardzo jasno :yes: ja jeszcze zmniejszyłam spiżarkę, dzięki temu własnie zmieściła się wyspa, a i przy tym spiżarka ma wystarczająco dużo miejsca:D

Jakbym miała teraz robić, pewnie też bym wykusz zmieniła na prosty, ale po za tym i tak nie narzekam i kocham swój dom, jest to moje miejsce na ziemi , dobrze się w nim czuję i nie zamieniłabym na żaden inny :)

Marta ja też może bym coś zmieniła, ale tak jak Ty uwielbiam swój domek:yes: i na razie nie chce go zamieniać na inny, może kiedyś na mniejszy, ale na razie jest ok, zresztą ten dom /projekt Benio/ robi ogromne wrażenie na ludziach, Wy na pewno też tego doświadczacie, tym bardziej że macie już wykończony w całości, ja mam ciągle zapytania co to za projekt;) czasami mnie to już męczy, trochę to próżne ale milo słyszeć że to taki ładny dom:D

Ola.U
22-05-2013, 16:51
Martuś,biurko wpasowało się idealnie :yes:


A propo jedzenia na zlot ,to moim zdaniem ,nie ciągnie się drzewa do lasu ;)Przecież tam jest restauracja (nie trzeba być zameldowanym w hotelu,żeby z niej skorzystać),jeżeli grill ,to pewnie również hotel się tym zajmuje :yes:.Każda zamówi sobie to na co będzie miała ochotę :D

zizi1978
22-05-2013, 17:27
Marta piękne biurko i stolik:jawdrop:

Nesska
22-05-2013, 17:50
Marta biurko jest przepiękne :jawdrop: Sama sobie takie wymyśliłaś czy to Hazelka projektowała???

MarJel
22-05-2013, 18:21
Marta ja też może bym coś zmieniła, ale tak jak Ty uwielbiam swój domek:yes: i na razie nie chce go zamieniać na inny, może kiedyś na mniejszy, ale na razie jest ok, zresztą ten dom /projekt Benio/ robi ogromne wrażenie na ludziach, Wy na pewno też tego doświadczacie, tym bardziej że macie już wykończony w całości, ja mam ciągle zapytania co to za projekt;) czasami mnie to już męczy, trochę to próżne ale milo słyszeć że to taki ładny dom:D
Asiu, ja za to dostaję pochwały innego typu, raczej o projekt nie pytają bo z góry zakładają że dom za duży. Faktycznie na moim osiedlu jeden z większych :eek: Często słyszę ,że u nas tak elegancko, wszystko do siebie pasuje, czy my to jacyś architekci :lol2: a jeszcze, że tak czyściutko w około posesji :D a już właśnie przede wszystkim, że mamy skończone na zicher i na pewno toniemy w kredytach , grozi nam więzienie, albo jesteśmy złodziejami lub mąz z jakiejś mafii , to taka druga strona tego medalu :lol2::lol2::lol2:

Martuś,biurko wpasowało się idealnie :yes:


A propo jedzenia na zlot ,to moim zdaniem ,nie ciągnie się drzewa do lasu ;)Przecież tam jest restauracja (nie trzeba być zameldowanym w hotelu,żeby z niej skorzystać),jeżeli grill ,to pewnie również hotel się tym zajmuje :yes:.Każda zamówi sobie to na co będzie miała ochotę :D
No toż właśnie Oleńko, dobrze prawisz z tym lasem i drzewami:yes: Mężów, jedzenia i trunków, nie bierzemy :D Będziemy zamawiać to na co będziemy miały ochotę, to z wyżej wymienionych :lol2:;)

Marta piękne biurko i stolik:jawdrop:
Prawda ;)

Marta biurko jest przepiękne :jawdrop: Sama sobie takie wymyśliłaś czy to Hazelka projektowała???

Wyglądało to tak Nesiu, wysłałam Oli kilka fotek biureczek które mi sie podobają, z jednego były szuflady, z drugiego nogi itd. Potem Oli ludź, wedle tych wskazówek narysował wizualki, które ja zmieniałam kilkakrotnie:lol2: Ola cierpliwie słuchała i z ludziem kombinowała, aż nastąpiła akceptacja :D Potem Oli drugi ludź zrobił mi próbkę frontów, pomalował docelowym czarnym lakierem, przetarł ranciki wedle wskazówek, a Oleńka wysłała je do mnie. Ja zatwierdziłam:cool: Ola również osobiście wybrała uchwyty dopasowując je do tych z biblioteki (oczywiście dostała fotki biblioteki) i najważniejsze razem ze swoim mężem przywiozła do mnie mebelki. O i taka streszczona historia powstała :)

monika996
22-05-2013, 18:30
czyli wszystko na miejscu- jedzenie, picie itp:D

MarJel
22-05-2013, 18:41
czyli wszystko na miejscu- jedzenie, picie itp:D

Jedzenie i picie na pewno na miejscu, a itp. się okaże :lol2::cool:;)

Venus_m
22-05-2013, 18:43
ok :) wolałam się upewnić z tym jedzeniem czy nie ma jakiejś akcji zorganizowanej i z góry opłaconej

monika996
22-05-2013, 20:43
itp??????

aneta s
22-05-2013, 20:58
Szefowa czy oprócz jedzenia, picia i spania jeszcze jakieś atrakcje są przewidziane???:cool::D

anakris
22-05-2013, 21:29
Marta mnie też zabawne sytuacje spotykają, cieszę sie że mam już ogrodzenie /wprawdzie jeszcze nie dokończone/ ale jak nie było to ludzie mi potrafili pukać do okna bo koniecznie chcą sprawdzić kolor elewacji /właśnie zapytanie o kolor elewacji/ u nas jest chyba najczęstszy, ale najciekawsze było zdarzenie, kiedy mama nauczycielki angielskiego mojej córki wiedząc, że mieszakmy niedaleko ich budowanego domu, koniecznie chciała się dowiedzieć gdzie dokładnie mamy domek, więc zaczęłyśmy sobie tłumaczyć, ale nim ja jej dokładnie okresliłam to ona mówi: no tam i tam to wybudowli taki ogromny dom chyba bardzo bogaci /nawet jakiegoś innego określenia użyła/ a jak ja wtedy powiedziałam jej, że to nasz domek właśnie, miała taką minę a teraz kobitka ciągle mnie o coś pyta, mam wrazenie, że jestem dla niej jakimś wzorem tylko jej mąż coś nie za bardzo mnie lubi, nie wiem dlaczego;)
Tak więc Marta my nieprzyzwoicie bogaci, Wy z mafii jednym słowem niezła smietanka:lol2:

Magdzinska
22-05-2013, 21:45
Dziewczyny...ja to niezła walnięta blondyna jestem :mad::mad::mad:
O mały włos, a pojawiłabym się na zlocie dopiero w sobotę na 12 myśląc że to 31 maja:mad::mad::mad:
Ojjj ja głupia!!!! tyle miesięcy to planujemy, tyle razy patrzyłam w kalendarz i coś mi się pokićkało- porąbana jestem i tyle:yes::yes:
Dopiero dziś czytam, że Ola U. napisała że odwiedzi Karolka w piątek bo razem jadą na zlot, i tak sobie pomyślałam, że może u niej będzie nocować i przyjada razem w sobotę:D Potem coś MArtuśka pisała, że musi jechać jeszcze rano do pracy....i tak jakoś myślę...sprawdzę który to dzień i patrzę, że to PIĄTEK:mad:
Od razu panika bo przecież mój mąż pracuje do 17.30, więc z kim ja dziecko zostawię:bash: Do tego dojazd, liczyłam że mnie podrzuci bo ja niedzielny kierowca:bash: Aż mi się płakać zachciało, bo tyle czekałam na ten dzień, żeby się z domu od dziecka wyrwać:D i oczywiście zobaczyć z Wami:hug:
Ostatecznie poprosiłam teściową i zostanie z małym, a potem mąż go odbierze a ja jakoś może busikiem dojadę:D:D
Wszystko dla Was kochane:yes::yes::yes:

kakusek
22-05-2013, 22:44
Martuniu wybacz ze dopiero teraz ale naprawde z szczerego serca składam Ci gorace zyczenia wszystkiego NAJ,NAJ ,NAj !!!! Badz zawsze szczesliwa i niech zycie przyniesie Ci wszystko o czym marzysz :hug:

agawi74
22-05-2013, 23:33
No wreszcie pokazałaś biureczko Martuś:wave:
CUDO, CUDO i jeszcze raz CUDO:jawdrop::jawdrop:
Super wygląda całe czarne- ja się długo wahałam czy czarne czy z bielonym blatem... W sumie obie wersje mi się podobają:D
Kształt mamy dość podobny- ważne, ze obie jesteśmy zadowolone:cool:
Ta szafeczka pod drukarkę boska -też bym sobie taką strzeliła, ale nie chcę zagracać i tak małego już pokoju:(
A krzesełko pasuje Ci i czarne i szare- wybór należny do Ciebie:)

Ale świnka ze mnie- nie skomentowałam wyczynów Twojego M- a to się chłopak na wycinał w tej trawce:lol2:
Musi Cię strasznie kochać:yes::hug:

Daila
23-05-2013, 06:46
Martuś boskie masz to biureczko, jak dojdzie krzesełko gabinecik będzie jak ta lala :D.
Siostra dobrze prawi co do krzesełka czarne lub szare, to co który kolor wybierasz?:lol2:

Magdzinska zakręcona z Ciebie dziewczyna (tak pozytywnie), dobrze, że w porę się obudziłaś :lol2:, bo z kim ja bym w pokoju spała :D


Pozdrawiam Wszystkie Laseczki :lol:

MarJel
23-05-2013, 09:04
ok :) wolałam się upewnić z tym jedzeniem czy nie ma jakiejś akcji zorganizowanej i z góry opłaconej
Akcja zorganizowana :lol2:

itp??????


Szefowa czy oprócz jedzenia, picia i spania jeszcze jakieś atrakcje są przewidziane???:cool::D
Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale kto wie, czym się okaże to ''itp.'' :lol2:


Tak więc Marta my nieprzyzwoicie bogaci, Wy z mafii jednym słowem niezła smietanka:lol2:
:lol2::lol2::lol2:
Ja też takich historii mam jeszcze w zanadrzu:rolleyes: Częste pytania typu, po co to budować takie mini belwedery :lol2: kto to będzie sprzątał, okna mył...Obracam takie złośliwości w żart i się nie tłumaczę :D

Dziewczyny...ja to niezła walnięta blondyna jestem :mad::mad::mad:
O mały włos, a pojawiłabym się na zlocie dopiero w sobotę na 12 myśląc że to 31 maja:mad::mad::mad:
Ojjj ja głupia!!!! tyle miesięcy to planujemy, tyle razy patrzyłam w kalendarz i coś mi się pokićkało- porąbana jestem i tyle:yes::yes:
Dopiero dziś czytam, że Ola U. napisała że odwiedzi Karolka w piątek bo razem jadą na zlot, i tak sobie pomyślałam, że może u niej będzie nocować i przyjada razem w sobotę:D Potem coś MArtuśka pisała, że musi jechać jeszcze rano do pracy....i tak jakoś myślę...sprawdzę który to dzień i patrzę, że to PIĄTEK:mad:
Od razu panika bo przecież mój mąż pracuje do 17.30, więc z kim ja dziecko zostawię:bash: Do tego dojazd, liczyłam że mnie podrzuci bo ja niedzielny kierowca:bash: Aż mi się płakać zachciało, bo tyle czekałam na ten dzień, żeby się z domu od dziecka wyrwać:D i oczywiście zobaczyć z Wami:hug:
Ostatecznie poprosiłam teściową i zostanie z małym, a potem mąż go odbierze a ja jakoś może busikiem dojadę:D:D
Wszystko dla Was kochane:yes::yes::yes:
Madzia :lol2::lol2::lol2:, jesteś jedyna:lol2::lol2::lol2:

Żebyś ty w dobrego busa wsiadła :eek::eek::lol2:
Madziulka , a gdzie Ty dokładniesz mieszkasz? Może będę miała Ciebie po drodze? To bym cię zgarnęła dla świętego spokoju:lol2:

Martuniu wybacz ze dopiero teraz ale naprawde z szczerego serca składam Ci gorace zyczenia wszystkiego NAJ,NAJ ,NAj !!!! Badz zawsze szczesliwa i niech zycie przyniesie Ci wszystko o czym marzysz :hug:
Małgoś :hug: bardzo, bardzo dziękuję :hug:

No wreszcie pokazałaś biureczko Martuś:wave:
CUDO, CUDO i jeszcze raz CUDO:jawdrop::jawdrop:
Super wygląda całe czarne- ja się długo wahałam czy czarne czy z bielonym blatem... W sumie obie wersje mi się podobają:D
Kształt mamy dość podobny- ważne, ze obie jesteśmy zadowolone:cool:
Ta szafeczka pod drukarkę boska -też bym sobie taką strzeliła, ale nie chcę zagracać i tak małego już pokoju:(
A krzesełko pasuje Ci i czarne i szare- wybór należny do Ciebie:)

Ale świnka ze mnie- nie skomentowałam wyczynów Twojego M- a to się chłopak na wycinał w tej trawce:lol2:
Musi Cię strasznie kochać:yes::hug:
Aguś, cieszę się ogromnie że Ci się podoba :D
Powiem Ci, że gdyby Ola bliżej mieszkała i była wstanie dobrać mi blat dębowy do tego z biblioteki to pewnie zdecydowałabym się właśnie na taki :rolleyes: A tak ciężko było to sensownie zorganizować i dobrać, stąd mój wybór padł na czarny. Biureczko jest delikatnie przetarte, także w razie ryski, może aż tak nie będzie się rzucać w oczy. Po za tym kupiłam skórzaną podkładkę na biurko, co pewnie uchroni przed ewentualnymi ryskami :D
Stoliczek pod drukarkę faktycznie fajnie wyszedł, przyznam Ci się bez bicia że wzór ściągnęłam z innych mebli, z tą różnicą że wyszedł taniej i zamiast szklanego blatu, którego nie chciałam , zrobiliśmy drewniany :D
My z drukarki dość często korzystamy, dlatego chciałam ją mieć na wierzchu, żeby za każdym razem nie wyciągać i podłączać. No i najważniejsze od samego początku, projektując gabinet była w planach właśnie w tym kątku :yes:
Choljera , nie mam chwilowo weny na wybór krzesła :sick: Muszę się w końcu spiąć :cool:

Martuś boskie masz to biureczko, jak dojdzie krzesełko gabinecik będzie jak ta lala :D.
Siostra dobrze prawi co do krzesełka czarne lub szare, to co który kolor wybierasz?:lol2:

Magdzinska zakręcona z Ciebie dziewczyna (tak pozytywnie), dobrze, że w porę się obudziłaś :lol2:, bo z kim ja bym w pokoju spała :D


Pozdrawiam Wszystkie Laseczki :lol:

Dziękuję Aniu za pochwały :hug:
Rany Julek to z Magdzińską nocujesz :eek::eek::eek: Szykuj się na noc pełeną wrażeń :lol2: Ciekawe czy weźmie swój słynny już na fm czarny szlafrok w różowe serca, wtedy na bank do pokoju będzie wchodzić przez okno, udając batmana :rotfl::rotfl::rotfl:

ivy17
23-05-2013, 09:07
Rany Julek to z Magdzińską nocujesz :eek::eek::eek: Szykuj się na noc pełeną wrażeń :lol2: Ciekawe czy weźmie swój słynny już na fm czarny szlafrok w różowe serca, wtedy na bank do pokoju będzie wchodzić przez okno, udając batmana :rotfl::rotfl::rotfl:

tylko tym razem będzie miała gromadę paparazzi pod oknem :lol2::lol2::lol2:

MarJel
23-05-2013, 09:09
tylko tym razem będzie miała gromadę paparazzi pod oknem :lol2::lol2::lol2:

:lol2:
Miejmy nadzieję , ze majtek nie założy :lol2:

Venus_m
23-05-2013, 09:30
:lol2: ja wam powiem, że dziś spałam w majtkach wyszczuplających, co tam dieta jak mam swoje majtki :rotfl:

MarJel
23-05-2013, 09:34
:lol2: ja wam powiem, że dziś spałam w majtkach wyszczuplających, co tam dieta jak mam swoje majtki :rotfl:

Dżastin :eek: ja te gatki czasem zakładam do obcisłych sukienek, coby udawać że mam talie osy :lol2:, ale spać w nich bym nie mogła bo mnie w nich okrutnie zgaga pali :eek:

Venus_m
23-05-2013, 09:37
ja nie miałam dziś problemów, mina męża bezcenna jak zobaczył mnie taką wylaszczoną w gaciach po same pachy :rotfl:

Nesska
23-05-2013, 09:37
A po co takie majty na noc?? Że się w nich chudnie???

Venus_m
23-05-2013, 09:38
A po co takie majty na noc?? Że się w nich chudnie???

ale wymyśliłaś :lol2: tak se założyłam.

Nesska
23-05-2013, 09:41
A to męża chciałaś odstraszyć???? Nie no pytam bo nie wiem nigdy takich nie nosiłam :D

Venus_m
23-05-2013, 09:42
:rotfl: najpierw zrobiłam mu tak zwaną promocję a jak stwierdził że jest zmęczony to wylaszczyłam się w majty po same pachy :yes:

gośka.Ł.
23-05-2013, 09:45
Marta mebelki bajka:eek:. Ale:mad: przez ten bum na mebelki Hazelkowe to ja schodów nie mam:cry:

MarJel
23-05-2013, 09:53
Taaa, majty po pachy, nie są w ogóle seksi :no: mojemu m i tak nie przeszkadzają :lol2: Tak samo jak podkolanówki , zwane przez nas antygwałtkami :lol2:

Gosia, a co się stało? :eek: hazelka odmówiła? Taka jest zarobiona? Czy termin zbyt długi?

Venus_m
23-05-2013, 09:54
Taaa, majty po pachy, nie są w ogóle seksi :no: mojemu m i tak nie przeszkadzają :lol2: Tak samo jak podkolanówki , zwane przez nas antygwałtkami :lol2:


Moja babcia ostatnio miała antygwałtki, jak usiadła do stołu to akurat widziałam ciemny pasek, w Kościele musiała być bardzo elegancka :lol:

gośka.Ł.
23-05-2013, 10:05
Nie Martuś okazoło się że świat jest taki mały. Zamówiliśmy schody u Huberta jak jeszcze nie robił mebelek Hazelkowych. No a teraz taki bum, że poprostu nas troszkę przesunął:(

MarJel
23-05-2013, 10:07
Moja babcia ostatnio miała antygwałtki, jak usiadła do stołu to akurat widziałam ciemny pasek, w Kościele musiała być bardzo elegancka :lol:

Eeee w przypadku babć, to normalka :lol2:
Ja pamiętam za czasów komuny, szykowałam się z babcią do kościoła, ciężko wtedy było ze wszystkim , w ostatniej chwili babcia nie mogła znaleźć rajstop i miała jedynie jakieś za małe, wycięła z rajstop dwie nogi, podwiązała na udach gumką od słoików i poszły na msze :lol2::lol2:

MarJel
23-05-2013, 10:11
Nie Martuś okazoło się że świat jest taki mały. Zamówiliśmy schody u Huberta jak jeszcze nie robił mebelek Hazelkowych. No a teraz taki bum, że poprostu nas troszkę przesunął:(

No to kurcze i ja czuję się winna :eek:;)

Gosiu, a może szepnij słówko Hazelce, a nie Hubertowi?
Podejrzewam że schody zamawiałaś bezpośrednio u Huberta za nim jeszcze się firma otworzyła? Ola ma na prawdę ludzkie podejście, może nie wie o sprawie, a jak się dowie to pchnie sprawę do przodu :)

Venus_m
23-05-2013, 10:24
dokładnie :yes: