PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

MarJel
25-05-2011, 10:21
Witajcie!

W pierwszym poście wklejam najbardziej aktualne zdjęcia domu, coby nie szukać i nie przedzierać przez cały mój wątek.

MarJel
25-05-2011, 10:39
Ogród miał być minimalistyczny ;)

rere79
25-05-2011, 10:55
No wkońcu!!! Wklejaj te piękności, bo nie chce mi się tak daleko do Benka chodzić ;) :wiggle:

Yokasta, zaadaptuj stodołę :D

reni1980
25-05-2011, 10:58
no i się witam bo do benka latać faktycznie za daleko, no to wklejaj

pysiaczek
25-05-2011, 11:20
O nowy wątek :)

A ponieważ gdzieś tam na muratorze rzuciły mi się w oczy wizualizacje Twoich wnętrz MajJel (cudowne!) to wpisuję się na listę podglądaczy ;)

MarJel
25-05-2011, 12:32
:-)

MarJel
25-05-2011, 12:44
Na razie oblecimy cały parter, więc kolej na łazienkę dolną.

MarJel
25-05-2011, 13:05
Yokasta, o czarną łazienkę najbardziej się bałam,jak wyjdzie, że może za czarno itd., a okazało się że ją najbardziej lubię ( zaraz wkleję resztę łazienek) Każdemu kto się zastanawia nad czarną, radzę niech nie myśli tylko robi! Zdecydowanie na żywo wygląda o stokroć lepiej niż na fotkach.

mirela99
25-05-2011, 13:10
A jak uważasz: czy zdjęcia oddają w całości piękno czarnej łazienki ? Bo ja mam problemy ze zrobieniem konkretnych zdjęć - wychodzą tragicznie (może to powód faktury kafli - zdjecia tego nie odają zbyt fajnie).

MarJel
25-05-2011, 13:14
A jak uważasz: czy zdjęcia oddają w całości piękno czarnej łazienki ? Bo ja mam problemy ze zrobieniem konkretnych zdjęć - wychodzą tragicznie (może to powód faktury kafli - zdjecia tego nie odają zbyt fajnie).

mirela, właśnie to jest jedyny minus czarnej łazienki, że na fotkach nie widać jej całego uroku i ciężko zrobić sensowne foty.
Znam Twoją łazienkę i uwielbiam ją:yes:

rere79
25-05-2011, 13:27
No piknie Pani, piknie :popcorn:. Ja też lubię Twoją dolną łazieneczkę. Bardzo mi się podoba też kominek, a w szczególności wielgachny wkład :D
Teraz pytanie za 100 punktów. Co to za krechy w łazience na suficie? Czy coś się odbija, czy takie płyty?

mirela99
25-05-2011, 13:27
mirela, właśnie to jest jedyny minus czarnej łazienki, że na fotkach nie widać jej całego uroku i ciężko zrobić sensowne foty.
Znam Twoją łazienkę i uwielbiam ją:yes:

Dzięki, zawstydzasz mnie ;).

Właśnie, trzeba pewnie być super fotografem żeby pokazać ich piękno. Widziałam czarną łazienkę efilo (a ona super zdjecia pstryka) i też łazienka w realu cudowniejsza niż na fotkach.

Czekam na więcej zdjęć.

MarJel
25-05-2011, 13:34
Lecimy dalej, przeskoczą na górę i wklejam łazienkę dzieci. Zdjęcia mniej aktualne, właśnie stolarz kończy robić zabudowę kwadratowej wnęki, podwieszanych szuflad pod umywalkę, mebelki będą białe na wysoki połysk.

S.P.
25-05-2011, 13:49
Mar Jel
Witam, łazienka twoich dzieci jest po prostu idealna. Jeszcze w życiu do mnie żadna łazienka tak nie przemówiła jak ta. Z całą pewnością zaczerpnę z niej przy wykażczaniu łazienki moich synów. Booooska.

mirela99
25-05-2011, 13:53
Mnie się ławczka z mozaiki pod prysznicem podoba - jak w saunie :).

MarJel
25-05-2011, 13:54
Skoro jesteśmy przy dzieciach, łazienkę pokazałam, teraz sypialnie dzieci.

Sypialnia córci, mebelki są już kupione w Ikei:eek::lol:, będzie też szafa zabudowana na biało, bardziej taka mini garderoba bo będzie można do niej wejść :yes:
Kolor w pokoju jest wrzosowy, tapeta szaro-wrzosowa.

MarJel
25-05-2011, 13:57
Mar Jel
Witam, łazienka twoich dzieci jest po prostu idealna. Jeszcze w życiu do mnie żadna łazienka tak nie przemówiła jak ta. Z całą pewnością zaczerpnę z niej przy wykażczaniu łazienki moich synów. Booooska.

Ojej dziękuję:oops:, cieszę się ogromnie! Na dniach będą mebelki i umywalka, specjalnie dla Ciebie zrobię fotki :D

MarJel
25-05-2011, 14:00
Mnie się ławczka z mozaiki pod prysznicem podoba - jak w saunie :).

mirela , sauna też u mnie będzie he he :cool:, ale przy niej jest mini łazienka, ale o tym później.

Teraz czas na pokój synia 2latka 4 miesiące, córcia 10 lat, tak dla ciekawskich ;)

MarJel
25-05-2011, 14:17
Pokój synkam mebelki będą w kolorach tapety, turkusowo zielone, część odziedziczył po starszej siostrze :D

MarJel
25-05-2011, 14:50
Yokasta, masz rację. Ale zanim mały podrośnie i pójdzie do szkoły to pewnie pokój będzie do remontu, po pierwsze że zniszczy(znając mojego syna), po drugie że mebelki trzeba będzie zmienić, kupić biurko dopasować do reszty.
Tak jak wyżej pisałam oświetlenie i meble będzie miał po siostrze ( tak że już nie pierwszej młodości) do tego wszystkiego właśnie dopasowałam tą tapetę, a praktycznie całą resztę mam, oprócz łóżka.
Żeby było sprawiedliwie to za parę lat i jemu trzeba będzie kupić meble i wtedy też pewnie zedrze się tapetę, więc wiele nie stracimy;)
Gdybym nie miała w ogóle mebli to pewnie bym pokój urządziła tak aby mu dłużej posłużył, ale chciałam wykorzystać to co już mam:D

MarJel
25-05-2011, 15:20
Nasza sypialnia, przy niej garderoba i nasza łazienka ( po jednej stronie sypialni jest garderoba, a po drugiej łazienka)
Tapeta jest szara, listki fioletowo- szare, w tych kolorach będą zasłony, łóżko z białej skóry, szafki nocne białe, wykładzina jest szara, garderoba jeszcze nie skończona

mariomili
25-05-2011, 15:21
MarJel - no wkońcu, wszystko super! Łazienka czarna wyszła extra i nie jest tak ciemno. Jakie płytki masz w salonie i jak wysoko są listwy przypodłogowe?

MarJel
25-05-2011, 15:27
MarJel - no wkońcu, wszystko super! Łazienka czarna wyszła extra i nie jest tak ciemno. Jakie płytki masz w salonie i jak wysoko są listwy przypodłogowe?

Namawialiście mnie to macie:D , już mi ręką zdrętwiała od wklejania, a jestem może w połowie drogi :bash:
Dzięki. Listwy białe mają 10 cm. W salonie są płytki opoczno lazio bianco:D

MarJel
25-05-2011, 15:33
O jesuniu - jak ładnie!
Mamo :o bardzo mi się podoba, całość przemyślana :yes: i pasuje wszystko nonnono!

Łoj Yokasta :hug: tym bardziej mi miło że słyszę to z Twoich ust, a wiem że Ty się znasz na rzeczy:)

Ilona Agata
25-05-2011, 15:42
Nareszcie MarJel - obiecywałaś, obiecywałaś i w końcu się zjawiłaś ;)
Jest co oglądać, a najbardziej podoba mi się kominek (o tym już pisałam), szara łazienka przy sypialni i sypialnia (to łóżko :jawdrop:) - już się nie mogę doczekać ostatecznego efektu :popcorn:

Nie napisałam o wannie - moje marzenie :yes:

MarJel
25-05-2011, 15:43
Ja ? hehe średnio się znam, ale mim że sama lubię trochę co innego - ładne zawsze doceniam :yes: tylko pogratulować! Jest bardzo fajnie :wiggle:

No widzisz, a ja do tej pory mam ciągoty i uwielbiam takie wnętrza jakie masz Ty, czy też Darcy i długo by wymieniać, ale jednak poszliśmy w tym bardziej nowoczesnym kierunku, ale może kiedyś.....

MarJel
25-05-2011, 15:47
Nareszcie MarJel - obiecywałaś, obiecywałaś i w końcu się zjawiłaś ;)
Jest co oglądać, a najbardziej podoba mi się kominek (o tym już pisałam), szara łazienka przy sypialni i sypialnia (to łóżko :jawdrop:) - już się nie mogę doczekać ostatecznego efektu :popcorn:

Cześć Ilonka, dzięki Kochana za miłe słowo:)


Dalszy ciąg fotek nastąpi jeszcze dzisiaj , już niebawem:popcorn:

Ilona Agata
25-05-2011, 16:03
Ty to wiesz jak podkręcić atmosferę ;)
Będę czekać z niecierpliwością :lol2:

Saly
25-05-2011, 16:19
MarJel BRAWO - za założenie galerii
Podtrzymuję ze jest to jeden z ładniejszych jak nie najładniejszy dom na forum
O gustach się nie dyskutje ale nie wiem czy jest ktoś komu by się Toje wnętrza nie podobały
Póki co jesteś nr 1 ŚLICZNIE, WSPANIALE Z KLASĄ
I jeszcze aby już przesłodzić do reszty jesteś super doradcą w wielu kwestiach
Buziole

mariomili
25-05-2011, 16:20
..a nas będą ręce bolały od przewijania stron ;) :)

Saly
25-05-2011, 16:22
A Marjel
pytanko : Czy pamiętasz co to za wanna? chodzi mi o link lub nazwę firmy - fajowa b mi się podoba :-)

blekitna
25-05-2011, 16:46
Mar Jel wkońcu własna galeria :) super :)
bardzo mi się podoba kran w łazience małej, rewelacyjny :)
pozdrawiam i czekam na dalsze foty :)

Karolina i Artur :P
25-05-2011, 17:17
Martusia super,że mamy nareszcie Twoją galerię ;) :)
Piękniście masz, ale to już wiesz... i pewnie nudzą Cię już te wszystkie ochy i achy... ;)
Cały domek jest spójny i bardzo fajnie wykończony, mimo to oczywiście mam swoje ulubione pomieszczenia i elementy i tak uwielbiam czarną łazienkę na równi z łazienką dzieci! Bardzo mi się podoba tez cała obudowa kominka i jeszcze wiele, wiele innych ;)
Buziaki :***

oldzia
25-05-2011, 18:04
wow:jawdrop: to ju 3 stronka???????? gdzie ja byłam do tej pory?;)
MarJel no w końcu:wave: - widzisz, ile masz podglądaczy?
juz zapisuje do ulubionych i lecę czytać od początku ;):D

reni1980
25-05-2011, 18:09
MarJel dla mnie numer 1 twoja łazienka, wiesz dlaczego, super że wszystkie zdjęcia w jednym miejscu, z niecierpliwością czekam na salon i jadalnie no i kuchnię rzecz jasna

MarJel
25-05-2011, 18:22
Chciałam szczególnie powitać Saly, Ole, Karolinkę, Blekitną, Oldzie, jeszcze nie były u mnie, ale wiem że przyjdą ;)Prahę,Lady i Kakusek, za to że są i były ze mną w tych dobrych i złych chwilach. Że już od dawna pomagają mi w moich dylematach wnętrzarskich i nie tylko i dzięki nim jest ten wątek. Dzięki dziewuszki za wszystko, Wy wiecie za co:hug:
Dzięki forum miałam przyjemność poznać co nie które za Was, a resztę też zamierzam w niedalekiej przyszłości, niech ja się tylko przeprowadzę:D


Już dla Was szykuję sypialnię gościnną :D, no to żeby nie były tylko plotki, wklejam fotki sypialni gościnnej.

rere79
25-05-2011, 18:26
No i gdzie są, gdzie :popcorn:

reni1980
25-05-2011, 18:27
pewno wkleja

rere79
25-05-2011, 18:30
Ja niecierpliwa ;). Właśnie licytowałam łóżko, to co MarJel kupiła córce i przegrałam aukcję. Dodam tylko, że tego łóżka nie można już kupić w I angielskiej :/

oldzia
25-05-2011, 18:32
MarJeluś kochana:hug:aż się wzruszyłam..... Ty to masz podejście...

to gdzie ta sypialnia gościnna? ;)

MarJel
25-05-2011, 18:32
Sypialnia dla gości nie duży pokoik, za łóżkiem tapeta, wyglądająca i przypominająca fakturą worek płócienny;)

MarJel
25-05-2011, 18:39
Mam nadzieję że moi goście będą dobrze czuli się w tej sypialni, planuję tu trochę zaszaleć z dodatkami ( zasłony, narzuta, poduchy) Myślałam o turkusowym kolorze:rolleyes:

rere , kurcze to może to łóżko i w Pl. wycofają i co Ty bidulko zrobisz?

MarJel
25-05-2011, 18:53
A Marjel
pytanko : Czy pamiętasz co to za wanna? chodzi mi o link lub nazwę firmy - fajowa b mi się podoba :-)

Saluś, umknęło mi Twoje pytanko
PoolSpa Future wanna wolnostojąca 180 x 85 cm
http://www.mizar.pl/Poolspa/15513

optymistka
25-05-2011, 19:07
Witam, MarJel zawsze wypatrywałam Twoich fotek w Benia wątku i w innych, bo bardzo mi Twoje wnętrza sie podobają i jestem ciekawa dalszych aranżacji. Jeśli można to będę się tu zachwycać.
Marzy mi się mała łazienka w czerni, ale trochę się boję, że będzie pracochłonna, a już będę miała co robić w białej lakierowanej kuchni, z której już się nie wyleczę pomimo różnych nacisków ;) Ale nad łazienką się jeszcze zastanawiam. Upatrzyłąm sobie nawet czarne sanitariaty z Linea Blue, ale boję się, że kamień będzie bardzo na nich widoczny. My mamy twardą wodę.
Także zostaję i podziwiam, jeśli można:yes:

yokasta
25-05-2011, 19:09
Ci Twoi goście będą mieli klawo :D
Ile sypialnia ma m2 jeśli można spytać?
Nasza gościnna 12 ale ze skosem i się zastanawiam jak tam upchnąć wszystko :lol2:

Podoba mi się - tapeta jest rewelacyjna! Gdzie taką można kupić? Może bym gdzieś wcisnęła :yes:

MarJel
25-05-2011, 19:17
Pokój na półpiętrze zwany rekreacyjnym, u nas będzie tu bawialnia dla dzieci, telewizor dla nich, zabawki, a za mniejszymi drzwiami będzie sauna. Pokój jest wielki gdyż garaż jest na dwa samochody, a pokój znajduję się nad garażem.

MarJel
25-05-2011, 19:46
Witam, MarJel zawsze wypatrywałam Twoich fotek w Benia wątku i w innych, bo bardzo mi Twoje wnętrza sie podobają i jestem ciekawa dalszych aranżacji. Jeśli można to będę się tu zachwycać.
Marzy mi się mała łazienka w czerni, ale trochę się boję, że będzie pracochłonna, a już będę miała co robić w białej lakierowanej kuchni, z której już się nie wyleczę pomimo różnych nacisków ;) Ale nad łazienką się jeszcze zastanawiam. Upatrzyłąm sobie nawet czarne sanitariaty z Linea Blue, ale boję się, że kamień będzie bardzo na nich widoczny. My mamy twardą wodę.
Także zostaję i podziwiam, jeśli można:yes:

Optymistka, ale kuchnia biała na wysoki połysk jest świetna w utrzymaniu czystości, sama też taką będę miała:D.Nie jedna moja znajoma forumowa sobie chwali ten wybór. Natomiast jeśli chodzi o czarną łazienką to ja mam zamontowany uzdatniacz wody, który między innymi zmiękcza wodę, myślę że z czyszczeniem powinno być ok. Tak czy siak namawiam do czarnych łazienek, moja jest moją ulubioną ze wszystkich które mam.
Dzięki za komplementy i zaglądaj do mnie jak najczęściej :)

Yokasta, sypialnia gościnna ma 12.5 m., ale nie ma skosów, tapetę kupiłam na wyprzedaży tapet w małym sklepiku w Lublinie, tak samo jak tą w rekreacyjnym i podobno to były jakieś końcówki.

Ilona Agata
25-05-2011, 19:55
Świetne te płytki przy ostatnim prysznicu :yes:

Karolina i Artur :P
25-05-2011, 19:58
Sypialnia gościnna będzie super :)
Martusia mam pytanko i prośbę zarazem... poszukuje kierownika budowy... dobrego kierownika budowy... czy Ty byłaś ze swojego zadowolona, czy możesz go plecić??? jeżeli tak to proszę o namiar :) ... a i ile od was kosztował ?
Z góry dzięki :*

rere79
25-05-2011, 20:04
rere , kurcze to może to łóżko i w Pl. wycofają i co Ty bidulko zrobisz?

No nic nie zrobię. Albo poczekam może ktoś jeszcze wystawi albo kupię inne. Akurat tu w UK takich metalowych pod dostatkiem ;)
A dom masz cudny. Też się do gościnnego wpraszam :D
I na koniec przypominam się z pytaniem, bo chyba Ci umkneło;)

Co to za krechy w łazience na suficie? Czy coś się odbija, czy takie płyty?

anna-maria3
25-05-2011, 20:07
To i ja się witam. Chciałam wcześniej z rewizytą wpaść, ale nie było gdzie... A szkoda, szkoda, bo już wcześniej mogłybyśmy (albo moglibyśmy - czy są tu jacyś panowie? ) podziwiać te cuda :)

Łazienka dzieci przepiękna. Zupełnie inna niż wszystkie prezentowane na tym forum - zaskoczyły mnie bardzo te maziajowate płytki. Na plus oczywiście. Super wyszło, gratuluję! No i piękne płytki w łazience glamour :D

Poza tym, klimaty takie znajome i bliskie... ;)



Lustro
http://img850.imageshack.us/img850/4840/ma14s6big.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/850/ma14s6big.jpg/)

Lampa do łazienki, też już jest:D
http://img703.imageshack.us/img703/747/3bfaa5228489d0c130c3bb8.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/703/3bfaa5228489d0c130c3bb8.jpg/)


Mar Jel bez pytań się nie obejdzie...



http://img857.imageshack.us/img857/5707/dsc0233z.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/857/dsc0233z.jpg/)


Co to za drzwi - na zamówienie, czy gotowiec?

Przy okazji, te drzwi suwane do gabinetu wpuszczane są w ścianę?



http://img823.imageshack.us/img823/4541/dsc0275es.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc0275es.jpg/)

Jak zamontowana jest ta bateria? Dobrze widzę, że to jest zwykła podtynkowa (chyba nawet znajoma i planowana przeze mnie Paffoni Stick) w jakiejś zabudowie?

I jeszcze w temacie wanny - nie przeszkadza Ci to (i wizualnie i praktycznie), że wanna nie jest monolitem, tylko ma tę górną część "odciętą"? Ja z tego powodu przestałam brać ją pod uwagę i poszukałam monolitycznych właśnie...

MarJel
25-05-2011, 23:03
Rere, nie wiem czy dobrze myślę, ale chodzi Ci o czarną łazienkę? Obok wc od sufitu do podłogi jest pas lustra, natomiast na suficie za pleksą tej samej szerokości co lustro jest pas oświetlenia. O te krechy chodzi ??? :cool:

Anna, bywa tu jeden Pan o którym mi wiadomo i podczytuje-mój ciekawski mąż:lol2:
Drzwi szklane do wiatrołapu, były robione na zamówienie, szklane przesuwne do gabinetu chowają się w ścianę, bateria w szarej łazience to zwykła podtynkowa kludi zamontowana zwyczajnie, tyle że na zrobionym z karton gipsu słupku, który został obłożony szkłem lacobel, ( ten słupek jeszcze nie skończony)
W wannie nie przeszkadza mi absolutnie pasek na górze, nawet bym powiedziała że ma on swój urok, ale to kwestia gustu oczywiście, ale tak po za tym to widzę że i tak sporo nas łączy;)

Karolcia odpowiem na priv:)

rere79
25-05-2011, 23:48
http://img163.imageshack.us/img163/2594/dsc0401k.jpg
(http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc0401k.jpg/)

Chodzi mi o sufit w tym ujęciu. Ale po Twoich wypowiedziach domyślam się, że to tylko gra światła ;)

pysiaczek
26-05-2011, 06:11
Wow :jawdrop:
Podoba mi się bardzo! I to wszystko! Zapowiada się naprawdę kolejny świetnie urządzony domek :yes: Wszystko bardzo przemyślane i zgrane ze sobą. Super :)

anna-maria3
26-05-2011, 06:24
szklane przesuwne do gabinetu chowają się w ścianę

To jeszcze poproszę o techniczne wyjaśnienie, jak się do tego zabraliście... Ściana do gabinetu jest murowana, czy KG? Szynę do drzwi macie wpuszczoną między dwie ścianki, czy idzie na zewnątrz?

Może prościej będzie, jak swój przypadek opiszę... Planujemy teraz ścianki do gabinetu nie murować, tylko na etapie wykonczeniówki zrobić zabudowę KG. Dwie ścianki na stelażu, a w środek wpuszczona prowadnica do drzwi i zastanawiam się, czy to sensowne rozwiązanie... Macie tak samo?

Agi75
26-05-2011, 07:14
To i ja sie przywitam.Podglądałam Twoje wnętrza w Benedykcie ale cieszę sie , że zdecydowałaś się MarJel na swoje miejsce na forum. Niezaprzeczalnie jest u Ciebie pięknie, a będzie coraz lepiej.łazienki powalają z nóg. Dolna trochę nie w moim stylu ale jest urocza.Górna za to to strzał w 10. Proszę napisz jak sie sprawuje czarna podłoga i koniecznie napisz jakie masz płytki w tej Waszej górnej łazieneczce :-)

diana_teresa
26-05-2011, 07:28
Ja się zachwycam czarną łazienką :popcorn:

MarJel
26-05-2011, 08:14
rere, tak jak napisałaś, dokładnie to gra świateł:yes:

Anna ścianka od salonu jest murowana, druga ściana od gabinetu z karton gipsu, szyna jest w szczelinie między ściankami i jest nie widoczna, zadowolona jestem z tego rozwiązania:D

Agi, Witaj i dziękuję za komplementy. Pytasz o płytki szare i grafitowe w łazience z wanną wolno stojącą ? To hiszpańska płytka Vives - Kenion - Ceniza [45x90] - szara i Vives - Kenion - Carbon [60x60] - grafitowa http://www.domzbajki.pl/vives-kenion-c-22_1039_1040.html :)

Na razie wiele nie powiem jak sprawują się czarne płytki, bo łazienki nie były jeszcze w ogóle sprzątane, pierwsze sprzątanie jeszcze przed nami, ale już widzę że tragedii nie będzie

Diana Teresa , miło mi że coś u mnie zachwyca :D

sara_78
26-05-2011, 08:33
Ło matko...jak tu pięknie....wszystko mi się podoba....rewelacja.....i gratuluję.

MarJel
26-05-2011, 08:34
Hol na górze i ściana przy schodach na górze

MarJel
26-05-2011, 08:36
Ło matko...jak tu pięknie....wszystko mi się podoba....rewelacja.....i gratuluję.

Sara , dzięki, dzięki:)

blekitna
26-05-2011, 08:36
Mar Jel dziękuje za miłe przyjęcie :hug: mi się okrutnie podobają te płytki pod prysznicem w łazience koło sauny :) piękne są ale ciekawe jak się będzie je czyścić, bo ona takie wrąbki mają
i to łóżko piękne takie bym chciała dla córki (jak będę ją miała :)

lady in red
26-05-2011, 09:12
Hej Marjelko !
Bardzo,bardzo się cieszę,że założyłaś własną galerię o którą tyle Cię molestowałysmy :D.Jak wiesz ja teraz zabiegana jestem i mam "gorący" okres,ale nie odmówię sobie przyjemności wpadania do Ciebie :D
Coś mi się wydale,że wszystkie przeniesiemy się do Ciebie i na "Beniu" cisza nastanie ;)
Coż ja mogę dodać? O d dawna wiesz,że uwielbiam Twoje wnętrza,tym bardziej,że dostąpiłam zaszczytu oglądać je "live" :)
Dodam jeszcze słwka apropo fantastycznego żyrandola z mojego ukochanego sklepu :)Już wiem czym zajmował się Twój mąż w szaloną noc zakupów-był w Almi Decor po to cudeńko :)Nie wiem na jaki stół i krzesła się zdecydowałaś w końcu i stolik ;):D ale widzę miejsce takiego cacka w salonie.

Agi75
26-05-2011, 10:00
MarJel dziękuję.Dzięki Tobie mam pierwszą płytkę w castingu na flizy do dolnej łazienki .To Vives - Kenion - Cacao [45x90]. Powiedz mi proszę (napisz ;-)) czy one są w połysku? Bo w Twojej łazience widzę odbicie w tych szarych a czarne wydają się być matowe....
Holl katalogowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem tylko czy nakładałabym tafle na siebie tak jak masz na dole przy schodach...Chyba wolałabym dać te kwadraty jeden nad drugim równo nad sobą....

Saly
26-05-2011, 10:07
Marjeluś - napisz mi Kochana gdzie kupowałaś lacobel Czy to jakaś konkretna firma???
Nie kupowałam tego nigdy a bardzo mi się podoba i nie wiem gdzie tego szukać???? czy w sklepach z płytkami ?
Czy ze szkłem?

yokasta
26-05-2011, 10:14
Wszystko mi się bardzo, bardzo, bardzo podoba. Sama nie wierze, że to piszę bo ja rustykalna jestem trochę :lol2: ale jakbym miała zbudować drugi dom bez wyburzania pierwszego to bym się inspirowała.

Płytki pod prysznicem w saunie - przepiękne!

S.P.
26-05-2011, 10:26
Brak słów, wszystko jest absolutnie świetne.

MarJel
26-05-2011, 14:22
blekitna , chcesz przepis na córkę? ;)
Lady kupno żyrandola z almi decor do decyzja jednego dnia, na zdjęciach nie prezentuję się dobrze, ale jest z białego szkła, ma coś w sobie i na tle czarnej ściany w salonie powinien wyglądać dobrze. W razie co, zostało mi jeszcze jedno miejsce do którego ewentualnie by się nadał i w którym nie mam jeszcze oświetlenia- to pokój gościnny
Agi, płytki vives kenion raczej nie są w połysku, mają taki delikatny brokat i stąd się błyszczą, mam fotkę z bliska, ale tych szarych
http://img848.imageshack.us/img848/7079/dsc00742c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/848/dsc00742c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img14.imageshack.us/img14/8628/dsc00872sl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc00872sl.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Saluś, lacobel, lustra i wszystkie szklane drzwi w domu zamawialiśmy w jednej firmie w Lublinie Foll Service, która właśnie w swojej ofercie ma to wszystko, powinnaś pytać w sklepach z lutrami itp., a nie z płytkami.
Yokasta, no dzięki Kochana, a ja do następnego domu biorę Twoje przepiękne schody ( zaślepki mi nie przeszkadzają w ogóle):cool:
S.P. ,DZIĘKI !:D

yokasta
26-05-2011, 14:34
Znowu te zaślepki :cry: chyba się powieszę przez nie, no nie dacie mi zapomnieć :D:D:D
Teraz schody są owinięte folią i ich nie widać :wiggle: ale już ich nie zauważam ;).

Chyba przedawkowałam te Twoje ładne wnętrza bo zaczęłam nad swoimi kombinować :rolleyes: ;)

blekitna
26-05-2011, 14:37
a istnieje jakiś przepis na córe??? dawaj może go wykorzystam za jakieś 2,3 latka :)

MarJel
26-05-2011, 14:59
Znowu te zaślepki :cry: chyba się powieszę przez nie, no nie dacie mi zapomnieć :D:D:D
Teraz schody są owinięte folią i ich nie widać :wiggle: ale już ich nie zauważam ;).

Chyba przedawkowałam te Twoje ładne wnętrza bo zaczęłam nad swoimi kombinować :rolleyes: ;)

Yokasta, daj sobie spokój z tymi zaślepkami przecie mówię że nawet z zaślepkami biorę :lol:. Ja ich nawet nie zauważyłam do póki nie rozpętała się wojna, po prostu przyćmiły mi je cudnej urody schody, kolor, kształt idealne,dala mnie są fantastyczne, koniec, kropka.

MarJel
26-05-2011, 15:02
a istnieje jakiś przepis na córe??? dawaj może go wykorzystam za jakieś 2,3 latka :)

A no jest, ja korzystałam z takowego, ale na syna:D , napiszę kiedyś na priv te przepisy, a jeszcze mam czas 2, 3 lata, może technologia się zmieni :lol2:

oldzia
26-05-2011, 15:12
A no jest, ja korzystałam z takowego, ale na syna:D , napiszę kiedyś na priv te przepisy, a jeszcze mam czas 2, 3 lata, może technologia się zmieni :lol2:

To ja poproszę na syna:D

Ps. PIĘKNIE U CIEBIE!!!

MarJel
26-05-2011, 15:15
Oldzia, czy ja o czymś nie wiem? Planujesz 3 dziecię:cool:

oldzia
26-05-2011, 15:37
Oldzia, czy ja o czymś nie wiem? Planujesz 3 dziecię:cool:

No teraz jeszcze nie:), ale mojemu m marzy się syn - no wiesz - zbudował dom, zasadził drzewo i ....jeszcze syna nie spłodził:lol2:

AgnieszkaMaszner
26-05-2011, 15:38
Slicznie, slicznie i jeszcze raz slicznie! Jest sie czym pochwalic, pierwsza klasa. Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia kuchni...Pozdrawiam

yokasta
26-05-2011, 15:46
Na syna to ja też poproszę. I na córkę. Albo w ogóle - na dzieci. Ten podstawowy przepis tylko znam :lol2:

oldzia
26-05-2011, 16:02
Na syna to ja też poproszę. I na córkę. Albo w ogóle - na dzieci. Ten podstawowy przepis tylko znam :lol2:

yokasta no jak Ty na chłopca i dziewczynkę - to ten podstawowy w zupełności wystarczy;):lol2:

yokasta
26-05-2011, 16:08
yokasta no jak Ty na chłopca i dziewczynkę - to ten podstawowy w zupełności wystarczy;):lol2:

Ale może wtedy chociaż kolejność bym sobie ustaliła jak należy ;) w sensie - najpierw chłopiec bo w rodzinie to same dziewczynki się rodza cały czas ;)
:rotfl:

Ilona Agata
26-05-2011, 16:51
MarJel, pisz szybko, co to jest na ścianie w przedpokojach?

I też po cichu zgłaszam się z prośbą o przepis na córkę ;)

lady in red
26-05-2011, 16:59
yokasto!
Zdradzę Wam więc przepis na chłopca:)
Nam się udało,choć przyznam szczerze,że trochę przypadkiem,bo nie znałam jeszcze tej metody :D
Bardzo ważne jest określenie momentu owulacji poprzez testy owulacyjne,USG lub obserwację cyklu.Aby mieć syna sex musi być zaraz po owulacji,ponieważ plemniki odpowiadające za poczęcie chłopca są szybsze,ale krócej żyją.Wskazana jest również wstrzemięźliwość 2-3 dni przed ;) aby wzmocnić plemniki.
Istnieje również coś takiego jak chiński kalendarz lunarny,ale traktuję to z przymruzeniem oka :)

Karolina i Artur :P
26-05-2011, 18:03
Tak, tak słuchajcie Lady :yes: to prawda :)

Wiem,że ten cały chiński kalendarz.... to brzmi śmiesznie i trezba traktowac to z przymrużeniem oka ale.... kiedys z dziewczynami sprawdzałyśmy po swoich rodzinach i wszystko się zgadzało!!!!! :jawdrop:
U mnie szanse na dziewczynkę miałam tylko zachodząc w ciążę w maju bo niby marzec, kwiecień, czerwiec i lipiec byli chłopcy, więc się postarałam i jest upragniona Julcia ;) Troszkę to smiech na sali ale jak sie kumuś marzy "konkretna płeć" nic nie traci się próbując

Pozdrawiam serdecznie!!!!

is-kra
26-05-2011, 19:05
MarJel, piękny dom. Szara łazienka jest fantastyczna. Sypialnia też już mi się podoba. Tak samo pokój córki. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z dalszych postępów. :) Z przepisu na córkę też chętnie skorzystam. ;)

xmarta27
26-05-2011, 19:48
Również się przywitam...
Podczytuję już od wczoraj po kilka razy dziennie, i jestem zachwycona tymi wnętrzami... Będę tu zaglądać..:):)

kakusek
26-05-2011, 19:51
MarJel super ze masz swoj watek.Powtorze po raz kolejny SLICZNY MASZ DOMEK :yes:
Ja tez zgłaszam zapotrzebowanie na przepis na corke ;) Nam sie nie udało i mam dwoch facetów tyle ze liczyłam na szczescie i nic nie planowałam/obliczałam.Co do kalendarza chońskiego kiedys sprawdzałam swoich chłopakow i wg tego kalendarza powinni być dziewczynkami ;):)

lady in red
26-05-2011, 21:48
Apropo chińskiego kalendarza płci dziecka to kiedyś założyłam nawet wątek na ten temat-ale coś się nie przyjął :(
Jeśli macie ochotę zobaczyć czy u Was się sprawdziło - odwiedzcie ten wątek :)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172609-chi%C5%84ski-kalendarz-p%C5%82ci-sprawd%C5%BA!!!

MarJel
26-05-2011, 22:57
...a nie było mnie tylko chwilę :jawdrop: Nie wiem teraz o czym pisać: jak urządziłam dom? Czy szczegóły z poczęcia moich dzieci? Wiem, wiem to drugie na pewno ciekawsze:popcorn:
Jak znajdę dłuższą chwilę opowiem co nie co...... na temat planowania płci oczywiście:lol2:
Olu, przecież nie od dzisiaj wiadomo że podoba nam się te samo lub podobne:yes:

AgnieszkaMaszner, is-kra, xmarta27, Witam Was serdecznie i dziękuję bardzo za tyle miłych słów.
Ilonka, ale chodzi Ci o te kwadraty na ścianie?
Kakusku, czekałam na Ciebie:)
yokasta, Oldzia, na szybko powiem tylko tyle że planowanie chłopca teoretycznie jest prostsze;)
Lady, dobrze pisze i ma rację, ale w razie co będzie na Ciebie jak którejś się nie uda:cool:
Karolcia chiński kalendarz tez miedzy innymi brałam pod uwagę:D

yokasta
26-05-2011, 23:21
yokasto!
Zdradzę Wam więc przepis na chłopca:)
Nam się udało,choć przyznam szczerze,że trochę przypadkiem,bo nie znałam jeszcze tej metody :D
Bardzo ważne jest określenie momentu owulacji poprzez testy owulacyjne,USG lub obserwację cyklu.Aby mieć syna sex musi być zaraz po owulacji,ponieważ plemniki odpowiadające za poczęcie chłopca są szybsze,ale krócej żyją.Wskazana jest również wstrzemięźliwość 2-3 dni przed ;) aby wzmocnić plemniki.
Istnieje również coś takiego jak chiński kalendarz lunarny,ale traktuję to z przymruzeniem oka :)

A o tym słyszałam :lol2:. Chiński kalendarz jeszcze nikomu z mojej rodzinki się nie sprawdził. Fakt słyszałam, że dziewczynki to idealnie w owu są pewniakiem. Ale najlepszym przykładem jest forumowa koleżanka z trzema dziewczynkami - z tego co pamiętam jedna sprzed, druga z "po" a trzecia z dni bezpiecznych :rotfl:

No...to ten...piękny masz ten dom :lol2:

Karolina i Artur :P
27-05-2011, 06:33
Martusia ja już czekam z niecierpliwością na kolejne fotki :yes:
Czy możesz wrzucić swoją kuchnię ( wiem,że jeszcze nie ma mebelków) bo ciekawa jestem jak wygląda po Twoich zmianach, bo z tego co pamiętam to nie robiłaś zgodnie z projektem nie???
Buziaki i miłego dnia!!!!

oldzia
27-05-2011, 07:24
Apropo chińskiego kalendarza płci dziecka to kiedyś założyłam nawet wątek na ten temat-ale coś się nie przyjął :(
Jeśli macie ochotę zobaczyć czy u Was się sprawdziło - odwiedzcie ten wątek :)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172609-chi%C5%84ski-kalendarz-p%C5%82ci-sprawd%C5%BA!!!

lady in red sprawdziłam i w I przypadku trafione, w II niestety nie:cool:, ale teraz to największe szanse mam za 5 lat:lol2:, bo tam duuuużo na niebiesko;) w różowe lepiej nie ryzykować:lol2:. Musze to mojemu m pokazać, może da mi spokój na te parę lat ;):lol2:

MarJel
27-05-2011, 07:56
Karolinka nie mam aktualnych fotek kuchni tylko jakieś z przed kilku miesięcy, ale dzisiaj postaram się zrobić, wkleję też wizualki kuchni i sprzęty jakie wybraliśmy. Hhmm nie wiem czemu, ale na mojej liście kuchnia tak na szarym końcu została. W tamtym roku projekt zaakceptowaliśmy, ale przez to że nie skompletowaliśmy wszystkich sprzętów, gdzie praktycznie większość w zabudowie stolarz nie mógł jej skończyć:rolleyes:

Dla ciekawskich, kuchnia będzie biała, mdf lakierowany (własnoręcznie lakieruje fronty mój stolarz) blaty z drewna egzotycznego, wyspa:D

pysiaczek
27-05-2011, 08:36
Zdjęcia holu to dopiero coś. Super te lampy na górze - takie duuuuuże plafony. Świetnie ozdobiona ściana przy schodach, no i ta lampa - ekstra :yes:

lady in red
27-05-2011, 09:34
lady in red sprawdziłam i w I przypadku trafione, w II niestety nie:cool:, ale teraz to największe szanse mam za 5 lat:lol2:, bo tam duuuużo na niebiesko;) w różowe lepiej nie ryzykować:lol2:. Musze to mojemu m pokazać, może da mi spokój na te parę lat ;):lol2:

No cóż chiński kalendarz można też traktować jako metodę antykoncepcyjną :D :o
Choć jestem realisyką i generalnie nie wierzę w takie "bajery" u mnie w rodzinie i znajomych sprawdziło się :o.Więc może coś w tym jest :)

Marjelko!
Zatutuowałaś wątek "fotki i plotki " więc się nie dziw :p.A poważnie to mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko tematom niebudowlanych ;).Ale od dawna nasze rozmowy na FM są wielowątkowe.

Czekamy z niecierpliwością na kuchnię .Może dla podgrzania atmosfery wrzuć nam wizualkę ;)


A o tym słyszałam :lol2:. Chiński kalendarz jeszcze nikomu z mojej rodzinki się nie sprawdził. Fakt słyszałam, że dziewczynki to idealnie w owu są pewniakiem. Ale najlepszym przykładem jest forumowa koleżanka z trzema dziewczynkami - z tego co pamiętam jedna sprzed, druga z "po" a trzecia z dni bezpiecznych :rotfl:

No...to ten...piękny masz ten dom :lol2:

witaj yokasto!
Moja koleżanka ma córkę z cyklu " bezowulacyjnego " :D

Tak.............................ładny ten dom :D

diana_teresa
27-05-2011, 09:54
He he na temat kalendarza chińskiego mogę się wypowiedzieć bo na czasie jestem u mnie się sprawdziło i ma być córka, choć pewność będzie jak się urodzi :)
A jestem na forum ciążówek i sprawdzalność tego kalendarza tak w 80% więc całkiem nieźle :)

blekitna
27-05-2011, 10:09
ja coś słyszałam, że chłopca to w dni najbardziej płodne się robi :) ale mi z pierwszym dzieckiem to wszystko jedno będzie :)

Saly
27-05-2011, 10:11
Hej hej Dziewczynki
Ja jeszcze nie mama ale właśnie przymierzająca sie ostro więc temat jak znalazł :-)
Jakieś rady aby udało sie za pierwszym razem???? Ja trochę popłoszono bo wiek już zaawansowany ( po 30 ) a ociągałam sie z tym tematem chyba za długo ....

MarJeluś- no właśnie - coś tą kuchnię po macoszemu traktujesz :-)
ja także jestem bardzo ciekawa Twoich wyborów sprzętowych kuchennych - pewnie będę coś zrzynać - więc od razu - jesli masz pod ręką pisz gdzie co kupowałaś
Miłego dzionka I Buziaki dla Wszystkich :-)

rere79
27-05-2011, 10:25
Kalendarz Chiński sprawdził się tylko za pierwszym razem, z córką. Powiedziałabym, że o córkę bardzo łatwo, aż za ;). Jest z tych dni bezpłodnych :lol2:. Syn jest z dnia owulacji ( złoty szczał :p). Ja bym nie upatrywała w tym kalendarzyku jakiejś wyroczni. Raczej przeanalizowała narodziny w najbliższej rodzinie, bo duże znaczenie mają geny. Zanam pary, które starały się według tych zasad, na chłopca czy na dziewczynkę. I nie wychodziło tak jak chcieli, bo w rodzinie same chłopaki albo same dziewczyny.

MarJel, ja również czekam z niecierpliwością na Twoją kuchnię. Strasznie mi się podobawała jej wizualizacja i mam nadzieję, że tak samo jak nie lepiej, wyjdzie w live kuchnia ;)

xmarta27
27-05-2011, 14:33
Dla ciekawskich, kuchnia będzie biała, mdf lakierowany (własnoręcznie lakieruje fronty mój stolarz) blaty z drewna egzotycznego,

wyspa:D

Już nie mogę się doczekać, coś co uwielbiam w kuchni...

Ilona Agata
27-05-2011, 16:27
Tak, dokładnie o te kwadraty. Co to jest? Super wygląda :yes:

MarJel
27-05-2011, 20:51
Marjelko!
Zatutuowałaś wątek "fotki i plotki " więc się nie dziw :p.A poważnie to mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko tematom niebudowlanych ;).Ale od dawna nasze rozmowy na FM są wielowątkowe.

Czekamy z niecierpliwością na kuchnię .Może dla podgrzania atmosfery wrzuć nam wizualkę ;)

Ależ absolutnie, wszystkie tematy u mnie, mile widziane, ale jestem szczerze zawiedziona, tak się rozkręciłyście że brakowało mi jeszcze zdjęć w temacie pozycja, a płeć dziecka :lol2::P

Ilonko, te kwadraty na ścinie przy schodach, to płyta na którą jest naklejone szkło lacobel w trzech kolorach szarości, na ścianie niżej też lacobel plus grafitowe lustra.

Ilona Agata
27-05-2011, 21:17
Efekt świetny :yes:
Czekam na kuchnię. Coś czuję, że szczęka mi opadnie ;)

MarJel
27-05-2011, 21:31
Kuchnia
Na dzień dzisiejszy, wszystko jest przygotowane, pomalowane ściany, futrynka w około wejścia już jest, ściany przygotowane pod szare szkło( tak, aby szkło licowało się ze ścianą)

MarJel
27-05-2011, 21:48
Zapała się również jadalnia na wizualkach, więc od razu sprostowanie, stół będzie drewniany dębowy( tak jak schody) Będzie dokładnie taki jak na zdjęciach, krzeseł nadal nie wybrałam i nadal nie mam pomysłu :eek:

yokasta
27-05-2011, 22:06
A jaki kolor krzeseł planujesz? Skóra/ drewno ? Ja tu widzę coś w obiciu pikowanym :o. Lampy są swietne, kuchnia zapowiada się :jawdrop::jawdrop::jawdrop:.
Stolik taki konferencyjny widzę macie :lol2:

MarJel
27-05-2011, 22:28
Stolik taki konferencyjny widzę macie :lol2:
:lol2: dokładnie też bym go tak nazwała 250cm dł/ 110 szer.:popcorn::lol2:

Mąż nie chce krzeseł plastików, ani z metalowymi nóżkami:P
Trzymamy się wersji o której napisałaś, tapicerowane, może pikowane, raczej materiał dębowe nogi:rolleyes:
Może coś w tym stylu( tylko materiał i kolor inny)
http://img19.imageshack.us/img19/8572/26601502.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/19/26601502.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

A jakby tak jeszcze dwa fotele postawić po dwóch krótszych bokach stołu:rolleyes:
http://img718.imageshack.us/img718/5319/imagephphj.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/718/imagephphj.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

yokasta
27-05-2011, 22:40
Fajne :yes: tylko nie limonkowe oczywiście :D
Takie mi od razu przypasowały.

Spory stół :) nasz ma 200x100 a po rozłożeniu 300x100 :))) tak sobie teraz pomyślałam, że mógłby mieć 110....

rere79
27-05-2011, 22:40
Manufaktura rulezz ;). Uwielbiam ten stół i też taki mi się marzy. Powiem Ci, że krzesełka pikowane świetnie będą pasować do Twoich wnętrz. A te fotele na końcach stołu to dobry pomysł. Siedziska dla Pani i Pana domu ;)

kasiakp
28-05-2011, 06:31
MarJel pieknie u Ciebie Cudnie Gorna lazienka , wanna - moje marzenie
Powiedz mi co to za osiwetlenie przy schodach te swiatlowody z kulkami Strasznie mi sie to podoba ale zastanawiam sie ile to swiatla daje , a dodatkowo jak mozesz napisz ile kosztuje i gdzie zamawialas Z gory dzioekujeeeeee

praha
28-05-2011, 07:39
MarJel, kuchnia zapowiada się super, z resztą już to mówiłam ;) a co do jadalni, to może zrobić trochę tak jak jest na fragmencie jadalni na wizualizacji kuchni - czyli ten właśnie dębowy stół i krzesła te pikowane z fotelami na końcach tylko wszystko w materiale i takim jasnym kolorze. Wg mnie ładnie by to wyglądało, nadało trochę ciepła wnętrzu i rozjaśniłoby je.

anna-maria3
28-05-2011, 07:52
Mar Jel no i co ja Ci mam napisać, kobieto. Cudnie będzie!!!
Widzę, że wysoka zabudowa taka jak u mnie - 3 słupki... Też mam w planach kawiarkę więc powstał dylemat, czy piekarnik z mikrofalami 2w1, czy mikrofala w słupku, a piekarnik pod płytą... Będę podglądać, jak wyjdzie u Ciebie, bo będziesz pierwsza i potem najwyżej zgapię :P

A ten stół, to skąd? Bo ja też chcę szeroki na 110... I też planuję przy dłuższym boku normalne krzesła, a przy krótszym z podłokietnikami - takie niby fotele...

Powiem Ci, że mnie się ta wizualka z limonkowymi krzesłami podoba - taka z pazurkiem. Choć nie wiem, czy bym się odważyła bo taki kolor szybko może się znudzić... Ale same krzesła super. Wiesz może, jaki to model?

Aha - pomysł z osobną zamrażarką - rewelacja. Sama zastanawiałam się, jak to wszystko ugryźć... W planach miałam normalną lodówkę z zamrażalnikiem na dole i dodatkową wolnostojącą zamrażarkę gdzieś w garażu albo PG. I teraz znowu weryfikować pomysł muszę ;)

Agi75
28-05-2011, 14:07
MarJel...no,no,no..... fajnie, coraz fajniej! ja też zastanawiałam się nad piekarnikiem z mikrofalą ale nie znalazłam zbyt wielu informacji na ten temat.Orientowałaś sie ile takie cacko kosztuje i czy się sprawdza? A druga sprawa to podpisuję się pod pytaniem o stół.Widziałam takie w manufakturze drewna ale ta cena:-(

rere79
28-05-2011, 14:42
Ten co MarJel pokazała to jest właśnie z Manufaktury Drewna. No ceny straszne, ale stoły mają piękneeee.

Anna stółjak napisałam wyżej z MD, Manu (http://www.manufakturadrewna.pl/)

anna-maria3
28-05-2011, 15:22
Anna stółjak napisałam wyżej z MD, Manu (http://www.manufakturadrewna.pl/)

Tak, tak, już wynalazłam, dzięki. I właśnie ten MANU najbardziej mi się podoba. Tylko do cen jakoś nie dotarłam... Może to i lepiej ;)

lady in red
28-05-2011, 15:41
Hej Marjelko!
Widzę,że zastanawiasz się nad bardzo podobnymi do naszych krzesłami :P :D
Nasze krzesła są też pikowane,tylko przeszycia mają takie w formie kwadratu,a nie ma guzika.Mam nadzieję,że dobrze się wyraziłam :)Też jasne,materiałwe-milusie i eleganckie są :)
Gdzie ta wizualka kuchni?Bo ja nie widzę :o
A stół?Już Ci mówiłam-marzenie :)

MarJel
28-05-2011, 16:07
Praha, no w końcu do mnie przyszłaś, już Ci miałam specjalne zaproszenie wysyłać :lol2:
kasiakp odp. wyśle na priv.
Agi, rere ma racje, stół dokładnie z MD, fakt tani nie jest, piekarnik z funkcją mikrofali koszt coś ok.3800/3900zł, sama mam mieszane uczucia jak się sprawdzi :eek:
Anna, oddzieliłam lodówkę od zamrażarki żeby mieć większą lodówkę,która jest samą chłodziarką,bez zamrażarki, więc powinnam się pomieścić ze wszystkim. Najpierw miała być sbs, ale źle wyglądała na wizualkach. My też kombinowaliśmy z tą zabudową, różne warianty i nadal nie jestem do końca zadowolona, zobaczymy jak wyjdzie w realu.

Lady, a nie ma gdzieś tych Twoich krzeseł w necie?, dawaj jakiegoś linka, kwadratowe pikowania nawet może bym wolała, bo sofa w salonie też takie będzie miała:D

edit.
chyba z 6 wizualek na poprzedniej stronie som, nie widzisz?

rere79
28-05-2011, 16:24
MarJel, możesz zasięgnąć info u dziewczyn. Jeśli dobrze kojarzę, to taki stół ma Efilo i Monah. Malgosza użytkuje jeszcze stół z MD ale model Balti.
A na jaką długość rozsuwany chciałabyś ten stół?

MarJel
28-05-2011, 16:32
Rere ja się źle wyraziłam, chodziło mi o piekarnik z mikrofalą że tu mam obawy jak się sprawdzi i czy mi się zmieści do niego np. kurczak na butelce :D
O stół się nie martwię, nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią na temat MD, ale dzięki za troskę:)

MarJel
28-05-2011, 16:39
MarJel.
A na jaką długość rozsuwany chciałabyś ten stół?
Stół będzie 250/110 ( to chyba b. duży)i nie będzie rozsuwany, z tego co się zorientowałam nie opłacają się takie rozsuwane dostawki bo koszt jednej to 500zł.
Na co dzień i mniejsze imprezki wystarczy mi taki , a w razie większej ilości gości dostawię stół, który mam zamiar kupić na taras. I tak to sobie wymyśliłam:lol:

rere79
28-05-2011, 16:52
Wróciłam do posta. To ja namieszałam, bo nie zakodowałam piekarnika po drodze ;). A stół duży. Ja chciałabym sobie kupić (kiedyś) z dostawką, ale będę się musiała mocno zastanowić skoro taki koszt.

anna-maria3
28-05-2011, 18:31
Mar Jel, ta lodówka to Siemens KI 42FP60?

Dziewczyny, jakie są ceny tych stołów z MD? Konkretnie tego MANU... Uświadomcie mnie proszę :)

aha26
29-05-2011, 09:11
Ooooo mamusiu...jak tu pięknie:-)...wszytko mi się podoba:-)...czy mozesz mi powiedziec gdzie mozna nabyc taką tapete jak masz w sypialni te lustro,ktore pokazywalas?
Pozdrawiam:-)

praha
29-05-2011, 09:22
MarJel - ja tu po tajniaku podczytywałam :cool: ten Twój stół będzie super, ile osób się przy nim zmieści?

MarJel
29-05-2011, 11:12
Mar Jel, ta lodówka to Siemens KI 42FP60?

Dziewczyny, jakie są ceny tych stołów z MD? Konkretnie tego MANU... Uświadomcie mnie proszę :)

Tak dokładnie to ta lodówka, wklejam wszystko
Lodówka SIEMENS KI 42FP60
Ekspres SIEMENS TK 76K573
Piekarnik SIEMENS HB 86P572
Zmywarka SIEMENS SN 66T095EU
Zamrażarka SIEMENS GI 14DA50
Pralka SIEMENS WM 16S890EU- tu się jeszcze zastanawiam czy, może jakiś inny model, ta to nowość, ma wszystko co potrzeba, ale droga jak diabli. Jeżeli ktoś użytkuje pralkę simens? i jest zadowolony, niech się pochwali modelem :popcorn:. Suszarkę niestety:rolleyes: już mam nowiuśką zapakowaną ( jako prezent od firmy), ale jest firmy beko, może ją sprzedam i kupię do kompletu simensa, gdyż suszarka ma stać na pralce i wizualnie by dobrze wyglądały z jednej firmy, ale to tylko szczegół, bo mogą być w sumie też różne:rolleyes:

MarJel
29-05-2011, 11:28
aha26, dziękuję, lustro można kupić na allegro, ja zamawiałam duże 170/90 do sypialni, a 120/ 80 do wiatrołapu nad ławeczkę, możesz u tego sprzedawcy zamówić dowolny wymiar, teraz właśnie zbiera zamówienia na lustra które będą pod koniec lipca:D
http://allegro.pl/lustro-rzezbiona-drewniania-srebrna-rama-awai-i1598517569.html

Tapeta w sypialni http://www.bazarek.pl/produkt/2236757/tapeta-ekskluzywna-na-flizelinie-do-salonu-wallquest-piazza-zz-51509.html, ja kupowałam w sklepie w Lublinie.

Pozdrawiam również i zapraszam częściej :)

MarJel
29-05-2011, 11:32
MarJel - ja tu po tajniaku podczytywałam :cool: ten Twój stół będzie super, ile osób się przy nim zmieści?

praha , Tajniaku mój kochany, na pewno przy stole miejsca wystarczy i dla Ciebie:P, 10 osób myślę to tak na luzie :D

aha26
29-05-2011, 11:43
dzieki zainfo:-)

MarJel
29-05-2011, 11:47
anna-maria3
Ja będę mieć stół Manu z MD 100x200cm.,cena w zależności od rodzaju drewna i wybarwienia,ale ok.3 tyś.zł.;),no chyba ,że chciałabyś z orzecha amerykańskiego to już ok 5tyś.:eek:

Dokładnie jak Ola napisała, tu dla przykładu jeszcze wycena którą ja kiedyś dostałam na stół manu
260x108x76 - 3 550,00
240x108x76 - 3 380,00

Teraz z innej beczki, za namową swojej starszej siostry, mój prawie dwu i pół latek zdecydował się wreszcie na łóżko, mama pod naciskiem dzieci zaakceptowała i na dniach zamówi, ten wynalazek:eek:
http://img847.imageshack.us/img847/8067/7max.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/847/7max.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

rere79
29-05-2011, 13:33
Fajne łóżko będzie miał Twój synek. Oby mu się szybko nie znudziło ;). A dwu i pół latek to rocznik 2008 czy 2009. Bo ja mam okaz z 2009 ;)

mariomili
29-05-2011, 14:37
MarJel co to za wanna u dzieci w łazience wygląda na sporawą?

anna-maria3
29-05-2011, 17:06
lustro można kupić na allegro, ja zamawiałam duże 170/90 do sypialni, a 120/ 80 do wiatrołapu nad ławeczkę, możesz u tego sprzedawcy zamówić dowolny wymiar, teraz właśnie zbiera zamówienia na lustra które będą pod koniec lipca:D
http://allegro.pl/lustro-rzezbiona-drewniania-srebrna-rama-awai-i1598517569.html


MarJel a możesz napisać ile dałaś za lustro? Z ciekawości pytam, bo ja u tego samego sprzedawcy kupowałam i dokładnie w takim wymiarze jak Ty ;) To znaczy o to 170x90 mi chodzi. Może być na maila, jak tutaj nie chcesz :)

nasz
29-05-2011, 17:58
MarJel,
wyszło suuupppeeerrr ! Jestem pod wrażeniem :jawdrop:

optymistka
29-05-2011, 18:27
MarJel, nie mogę się doczekać Twojej kuchni. Wizualki zapowiadają, że będzie super. I już kiedyś we wnętrzach chyba pisałam, że bardzo podobna do tej, którą planuję u siebie. Tym bardziej jestem ciekawa. Czekam......

mariomili
29-05-2011, 18:57
Olcia dzięki, myślę że właścicielka się nie pogniewa;)

kakusek
29-05-2011, 20:48
Kiedyś myślałam że mojemu młodszemu smerfowi zrobie pokoj z samochodami.Niestety zmienił zainteresowania ;) wiec może Twoejmu małemu mężczyżnie sie spodoba : http://allegro.pl/zegar-scienny-opona-samochodowa-podswietlana-i1619629962.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fzegar-scienny-opona-samochodowa-podswietlana-i1619629962.html)
Miałam tez skopiowane fajne łóżka podobne do tego które wkleiłas tylko że lampy w samochodzie świeciły.
http://img832.imageshack.us/img832/4631/plastiko2allegro.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/plastiko2allegro.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Teraz nie mogę ich odszukać tzn są ze swiecacymi lampami ale z tyłu (od strony głowy) nie maja tej półeczki http://allegro.pl/lozko-auto-samochod-monza-komplet-gratis-i1624056347.html
Podobaja mi sie w nich opony ;)

Te tez sa fajne bo mozna kupić do kompletu szafke-stacje paliw
http://img546.imageshack.us/img546/4475/plastiko2allegro1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/546/plastiko2allegro1.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
29-05-2011, 23:12
Rere mój syn to rocznik 2009 z początku roku, trochę zaokrągliłam te dwa i pół roczku, a tu mój bąbel z piątkowego spaceru w Ogrodzie Saskim
http://img146.imageshack.us/img146/7786/dsc0431x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc0431x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
mariomili, wanna tak jak pisała moja pomocna Olcia Riho Lusso, swoją drogą jak Ola kupi sobie tą większą to bez problemu będzie mogła pluskać się z mężem. Moja jest wielka, a Oli będzie olbrzymia :lol2:

Nasz,O Rany!, już myślałam że zaginęłaś gdzieś na dobre. Co u Ciebie, ostatnio miałaś w planach zmieniać na dole oświetlenie(w sumie nie wiem po co, bo masz idealne wnętrza) Cieszę się że do mnie zajrzałaś i miło że się u mnie podoba:)

Optymistka, też jestem ciekawa i mam mały stresik jak kuchnia wyjdzie w realu. A Ty masz jakieś wizualki swojej kuchni?:D

Kakusku, :hug: spadłaś mi z nieba normalnie z tym łóżkiem ze zdjęcia 1, nie dość że stówkę tańsze to jeszcze materac i montaż w cenie i najważniejsze jest w kolorze niebieskim :hug:
Anna, poszło na priv.

kakusek
29-05-2011, 23:43
Ciesze się ze mogłam pomóc . Ja bym jeszcze zapytala czy nie mają tego modelu z połeczka przy zagłowku :)
Jak sobie zapisywałam namiary to te łózka sprzedawał na allegro sprzedawca o nicku plastiko2 wiec nie wiem czy obecny plastiko1 to ta sama osoba czy zbieżność nazw ;)
Fajnego masz tego swojego małego faceta :rolleyes: Dla mnie wiek miedzy 2-3,5 roku jest najslodszym okresem w dorastaniu maluchów :)

anna-maria3
30-05-2011, 05:01
mój syn to rocznik 2009 z początku roku, trochę zaokrągliłam te dwa i pół roczku

Ja mam córę z początku 2009 :)

praha
30-05-2011, 07:52
praha , Tajniaku mój kochany, na pewno przy stole miejsca wystarczy i dla Ciebie:P, 10 osób myślę to tak na luzie :D
:lol2: :hug:

Dziewczyny, te łóżka rewelacja! Wasze dzieci będą chodzić spać o 5 po południu:) mi też się podoba ta szafka do tankowania. Ja jakoś nigdy nie lubiłam takich typowo samochodowych czy księżniczkowych :rolleyes: pokoików, ale jak sobie pomyślę o radości waszych dzieci, to myśle, że zdecydowanie warto :)

nasz
30-05-2011, 08:05
Dawno sie nie odzywalam, ale zagladalam caly czas :)
Swiatel na razie nie wymieniam, dokupilam tylko brakujace, ale za to taras i schody wejsciowe wykanczam. Jak bedzie juz wszystko skonczone to wkleje pare zdjec.
Pozdrawiam :)

mirela99
30-05-2011, 08:13
MarJel - wow. Kuchnia będzie piękna. Super, że już masz oświetlenie (u mnie do dzisiaj 3 kable wiszą) - widzę, że przemyślane masz wszystko od A-Z.
Nie mogę się doczekać realne foto (nie lubię wizualek). Gratuluję pomysłów i gustu.

Karolina i Artur :P
30-05-2011, 08:33
Martusia!!!
Kuchnia będzie boska!
Bardzo dobrze,że zdecydowalaś się na wszystkie blaty drewniane bo to fajnie ociepli kuchnię!
Stół jest śliczny ja miałam taki 110x220 cm z Vinotti niemal identyczny tylko ciemny, też nie rozkładany, z litym blatem kilkunastocentymetrowej grubości ... nie wiem czy go wykorzystam w nowym domku.... czy będę musiała kupic jasny ale go uwielbiałam! :) Twój jest w bardzo fajnej cenie i jasny....więc jeżeli będę musiala mieć jasdny to będę ściągać ;P
Buziaki :****

blekitna
31-05-2011, 10:02
Mar Jel mi bardzo sie podoba w Twojej kuchni, że nie będziesz miała zbyt dużo górnych szafek, ja nie lubie takich dużych górnych szafek bo one jakoś mi zagracają przestrzeń, blat też świetny :) ja mam u siebie w firmie też taki gruby blat zamiast biurek orzech amerykański czy kanadyjski czy jakoś tak i też świetnie wygląda i się sprawuje.

lady in red
31-05-2011, 10:48
Hej!
Wreszcie mam wolniejszą chwilkę :)
U mnie już po komunii.Wszystko wyszło ładnie i elegancko.Pogoda kiepska była w momencie błogosławieństwa przed kościołem,bo padało.Ale po mszy wyszło słonko i było słonecznie i przyjemnie cały dzień :)Dzięki temu po obiedzie mogliśmy z rodziną póść na długi spacer po parku wokół restauracji,zrobiliśmy sesję zdjęciową.Zgłodnieliśmy trochę po spacerze,fajnie,że nie było to takie typowo polskie siedzienie za stołem ;) Ogólnie było bardzo sympatycznie i rodzinnie,przyjęcie również udane:)Teraz jeszcze biały tydzień i wyjazd do Wąwolnicy.
Teraz tematy budowlane :D ;)Świetna ta Twoja wizualka kuchni Marjelko-ciekawa jestem jak wyjdzie "live".Kiedy zaplanowany montaż kuchni?
Łóżko do Młodego świetne.Kiedyś nawet zastanawialiśmy się nad takim.Lecz czytałam gdzieś na forum,że łóżko jest wizualnie świetnie,ale podobno niepraktyczne i niewygodne.Nie traktuj tego jako "wbijanie szplilki" tylko uczciwie mówię co słyszałam.Lepiej wiedzieć coś takiego przez zakupem niż później żałować.
Mnie to łóżko bardzo się podoba-ale nie siedziałam na nim,więć trudno mi cokolwiek powiedzieć w sprawie wygody:)
A jak u Ciebie postępy remontowe w pracy?

blekitna
31-05-2011, 13:47
lady dobrze, że komunia sie uadała :) ja też w niedziele byłam na komunii i też się udała imprezka.

MarJel
31-05-2011, 13:51
Latam po innych wątkach, a zapomniałam że mam swój:lol2:

Dziewczynki, montaż kuchni jeszcze nie ustalony:rolleyes: też czekam.....
Chyba schody będą pierwsze, są już podobno zrobione, teraz trzeba zamówić balustradę, która będzie szklana bez pochwytu
Schody dębowe, proste
http://img13.imageshack.us/img13/8696/dsc0110df.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc0110df.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Balustrada, mocowana podobnie jak zdjęciu
http://img803.imageshack.us/img803/4541/dsc00185x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc00185x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Zamówiłam już, a raczej dopiero stół do jadalni, tak jak wcześniej wspominałam z MD, też prosty dębowy stół model manu, niestety stół będzie dopiero ok. sierpnia:bash: w lipcu państwo z manufaktury mają dwa tyg. urlopu.

Ciągle nie podjęłam decyzji, jaki stolik kawowy do salonu, myślę nad mini manu, tyle że w kwadracie, ale wydaję mi się że będzie zwyczajnie nudno:eek:
Przypomnę stół
http://img171.imageshack.us/img171/3720/dscn9566webjpg77ae0e28b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscn9566webjpg77ae0e28b.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Mniejsza wersja stolika, u mnie ewentualnie w kwadracie
http://img709.imageshack.us/img709/2088/dscn9576webjpgc51ce0c3e.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/709/dscn9576webjpgc51ce0c3e.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Bardzo mnie korci nadal biały stolik, który uważam, że idealnie by wyglądał na tle czarnej ściany w salonie i pasowałby do żyrandola, który by ewentualnie nad nim wisiał. Wiem że stół i żyrandol jest z w innym stylu niż reszta domu, ale taki misz masz jest zamierzony:)
http://img705.imageshack.us/img705/106/imagefuncphpe.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/705/imagefuncphpe.jpg/)
Żyrandol na fotkach wygląda trochę odpustowo , w rzeczywistości jest z białego szkła i bardziej subtelny, został już kupiony, ewentualnie mogę go jeszcze powiesić w sypialni gościnnej.


Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img835.imageshack.us/img835/7522/dsc0327d.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/835/dsc0327d.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img64.imageshack.us/img64/5382/dsc0330ix.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/64/dsc0330ix.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img856.imageshack.us/img856/9712/dsc0331c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc0331c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
31-05-2011, 13:56
Wstyd trochę wrzucać mój bajzel, ale na tą chwilę tak wygląda mój salon i jadalnia( urzęduję teraz u nas stolarz który robi zabudowy szaf i szafek w łazienkach i tak się rozłożył po całym dole :jawdrop:

MarJel
31-05-2011, 14:13
Jadalnia na wizualkach- nie aktualnych!, ale wrzucam poglądowo cobyście miały lepsze rozeznanie;)

Agi75
31-05-2011, 14:14
Marjel czyli u Ciebie będzie tak jak u mnie ze schodami - dywanowe na betonie ;-) A powiedz jak planujesz zakończyć je przy scianie? Bedziesz dawać tam jakąś listwę? Ja wzdłuż biegu będe miała jedną scianę obłozoną płytami z piaskowca ale nie wiem co zrobić z dwoma kolejnymi? Bardzo podoba mi sie Twoja podłoga w salonie ( u mnie też będzie gres)
A i zapraszam do mnie :-)

Agi75
31-05-2011, 14:16
Ja bym dała stolik kawowy z "innej bajki" a nie małą kopię manu.ten biały mi się podoba

MarJel
31-05-2011, 14:19
Agi listwa przy ścianie będzie, choćby ze względu na mopa:lol2:
Ja już dawno się zachwycałam u Ciebie tylko incognito i śladu nie zostawiałam ;), ale zacznę się udzielać, dzięki za zaproszenie:)

oldzia
31-05-2011, 14:20
MarJel PIĘKNIE! będziesz miała moją wymarzoną, szklaną balustradę - zresztą wiele rzeczy masz, które mi się marzą;) :D
co do stolika- to gdzieś mi umknął wcześniej ten biały i powiem Ci, że jak dla mnie pod lampę, tapetę - idealny:yes: jakoś pasuje mi do Twoich wnętrz bardzo... jestem jak najbardziej ZAAA:)

Ps. ciągle wgapiam się w Twoją podłogę w salonie i chyba zerżnę od Ciebie i dam u siebie taką samą;) wybaczysz???:):cool:
napisz mi jeszcze, jaką masz fugę, bo chyba nie białą?

MarJel
31-05-2011, 14:29
Agi ufff, dobrze że ktoś też lubi te inne bajki we wnętrzach, odkąd ten stolik zobaczyłam w serialu usta usta to śni mi się po nocach:lol:

Oldzia, gres na dole naprawdę jest fantastyczny, kolor idealny kremowo, szaro, beżowy, polecam z całą pewnością i możesz sobie zrzynać do woli, przecież mi przez to nie ubędzie, ja też przecież zrzynam, po to to forum:popcorn:
Fug jeszcze nie ma, położą na końcu coby teraz nie zajechać, no na pewno jakieś jasne:)

oldzia
31-05-2011, 14:34
Dzięki:hug:to teraz poczekam na fugi i efekt końcowy;)

no to kupuj ten stolik, coby po nocach Ci się nie śnił;):D

blekitna
31-05-2011, 15:17
Mar Jel mi się podoba ten prosty stół zbliżony wyglądem do stołu jadalnego, bardzo mi się podobają Twoje schody też właśnie takie planuję, proste jasne bez udziwnień

anna-maria3
31-05-2011, 17:18
Oba stoły są fajne. Ja, lubiąca ład, symetrię i inne takie - wybrałabym pasujący do stołu w jadalni. Jednak ten fikuśny kusi designem :)

reni1980
31-05-2011, 17:35
hejka Martusia, będę tak mówić bo mi lepiej, stół do jadalni piękny, lubię takie ale wersja kawowego faktycznie za prosta i nudna, ja bym widziała u ciebie coś podobnego do Ilony, taki właśnie wow, ten biały muszę przemyśleć i mogę sie wypowiedzieć jak zobaczę komplet wypoczynkowy

Ilona Agata
31-05-2011, 17:51
A bardzo się spieszy z tym stolikiem kawowym? Bo mi ani ten, ani ten nie leży :no:
Obawiam się, że biały nie będzie pasować, natomiast ten dębowy :-? Fajnie, że styl i drewno identyczne, ale jest nuuudny. Może poczekaj na stół i szukaj dalej? Ewentualnie można zlecić coś stolarzowi, o ile masz jakiegoś zaufanego i naprawdę dobrego?

joliska
31-05-2011, 18:08
Witam lubliniankę :D

Co do stolika kawowego - podoba mi się pomysł drewna kolonialnego :yes: Może coś z Belbazaar lub z oferty Comodo?

http://comodo.pl/bibgraf/oferta/design.klas/005.jpg

http://comodo.pl/bibgraf/oferta/design.klas/006.jpg

http://comodo.pl/bibgraf/oferta/design.klas/02.jpg

anna-maria3
31-05-2011, 18:45
http://comodo.pl/bibgraf/oferta/design.klas/006.jpg

Ten super - fikuśny, ale mogłoby go łączyć coś z tym MANU w salonie - na przyklad kolor drewna :)

majamaki
31-05-2011, 19:03
Witam serdecznie. Z miłą chęcią zamieszkałabym w tym domku.

mirela99
01-06-2011, 07:22
Agi listwa przy ścianie będzie, choćby ze względu na mopa:lol2:
Ja już dawno się zachwycałam u Ciebie tylko incognito i śladu nie zostawiałam ;), ale zacznę się udzielać, dzięki za zaproszenie:)
Na mopa ? Piękne drewniane schody chcesz mopem potraktować ? Przecież lekko zwilżoną szmatką się je myje.
Ja mam dywnowe bez listwy i ... mąż myje je codziennie (pełno kurzu pobudowlanego + ciemne schody) i nie brakuje mi litwy. Nie ma żadnych śladów.

A co do stołu - widzę tam biały fikuśny. Fajne takie pomieszanie stylów. Wczoraj mojemu dalej wierciłąm w głowie w sprawie pikowanej ławeczki do wiatrołapu i zapowiedział, że jak takie kiczowate meble będę kupować to on zacznie kolekcjonować gipsowe krasnale w naszym ogrodzie. Ale i tak u siebie widzę takie pomieszanie stylów - muszę delikatnie, powoli go przyzwyczajać.

pysiaczek
01-06-2011, 07:32
Bardzo mnie korci nadal biały stolik, który uważam, że idealnie by wyglądał na tle czarnej ściany w salonie i pasowałby do żyrandola, który by ewentualnie nad nim wisiał. Wiem że stół i żyrandol jest z w innym stylu niż reszta domu, ale taki misz masz jest zamierzony:)
http://img705.imageshack.us/img705/106/imagefuncphpe.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F705%2Fimagefuncphpe.jpg%2F)

Świetny ten stolik - czy mogłabyś napisać skąd? Uważam, że taki będzie zdecydowanie lepszy niż stolik nawiązujący do stołu w jadalni :yes:
Sama u siebie chciałam dać jakis niebanalny stolik, ale wszystkie białe, które znalazłam są takie zwyczajne - dopiero ten zrobił na mnie wrażenie :D

blekitna
01-06-2011, 09:01
mar jel masz trudny orzech do zgryzienia, każda co innego ;P :)

Saly
01-06-2011, 09:23
MarJel - podtrzymuje biały - jest urokliwy, romantyczny Też go zauważyłam na usta-usta
Mam prośbunie co do listew przypodłogowych
Czy mogę prosić zbliżenie na nie (fotki)
Pozdrawiam
I zimnej kawki życzę :-)

reni1980
01-06-2011, 09:35
saly przeczytałam twój wpis i przypomniałam sobie o kolorze, wiec ja mam ral 7035, sorki MarJel

Saly
01-06-2011, 09:43
saly przeczytałam twój wpis i przypomniałam sobie o kolorze, wiec ja mam ral 7035, sorki MarJel

Dziękuję Ci Reni bardzo - Twoja kuchnia jest dla mnie wzorem - wiec będę kopiować :-) Buziaki

lady in red
01-06-2011, 12:07
Hej Marjelko!
Widzę,żę schody będą pięknie się uzupełniać ze stołem w jadalni :)

waclau
01-06-2011, 12:17
Przepraszam może powtarzam pytanie, ale nie mogę doszukać się nazwy płytek podłogowych w twoim salonie. A są cudne!, takich szukam beżowo-szare?
Czy to tylko moja wyobraźnia? Bądź tak uprzejma i napisz :Jaka to firma i jaki kolor?
A tak po za tym: to masz cudny dom, bardzo wysublimowany gust - gratuluję!
U mnie dopiero mury i 1000 pomysłów. Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedz.

oldzia
01-06-2011, 12:29
waclau odp. za MarJel;) tylą ją wałkowałam w tej sprawie...;)
płytki to OPOCZNO Lazio Bianco :)
tutaj link: http://www.modnalazienka.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=69_76&products_id=4107 (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.modnalazienka. pl%2Findex.php%3Fmain_page%3Dproduct_info%26cPath% 3D69_76%26products_id%3D4107)

waclau
01-06-2011, 12:39
Dziękuje Olu za szybką odpowiedz. ale czy ona jest w naturze beż szara? widziałaś ją już na żywo?

oldzia
01-06-2011, 12:48
Dziękuje Olu za szybką odpowiedz. ale czy ona jest w naturze beż szara? widziałaś ją już na żywo?

no ja osobiście jeszcze tej płytki nie widziałam, ale z tego co MarJel pisze jest kremowo-szaro-beżowa... tez bardzo mi się podoba :)
u niej prezentuje się świetnie, więc myślę że w rzeczywistości tez tak będzie;)

Saly
01-06-2011, 12:54
Hej waclau
Ja ją widziałam na "zywo" baza jest biała i są przetarcia takie szaro, leciutko beżowe ale raczej biało szara :-)

oldzia
01-06-2011, 12:58
Hej waclau
Ja ją widziałam na "zywo" baza jest biała i są przetarcia takie szaro, leciutko beżowe ale raczej biało szara :-)

saly dzięki za opinie:)
jak dla mnie to pasuje jak najbardziej:yes:

MarJel
01-06-2011, 13:14
Dziękuję wszystkim za rady w sprawie stolika do salonu, Witam serdecznie majamaki i joliskę lubliniankę;), przy okazji mężowi bardzo spodobał się stolik który wkleiłaś (drewniany z czarnym blatem) i może pójdziemy w tym kierunku, aczkolwiek biały pozostaję nadal na liście, w każdym razie nowoczesny jednak odpada:D
Joliska jak możesz daj namiar na w.w.stolik.

mirela, obiecuję nie używać mopa do schodów, napisałam tak w przenośni na pewno w ruch pójdzie zwilżona szmatka :P
Listwy będą nie tylko ze względu na to mycie, ale zwyczajnie mi się podobają:)
U nas na szczęście mieszanie stylów lubimy tak samo z moim m, taką stylową ławeczkę o której pisałaś też planuję.

pysiaczek biały stolik wynalazłam w 9design http://9design.pl/KARE_design__Opium_Coffee_Table_White_90x90-1760.html

Lady, faktycznie drewno na schodach dobierałam takie samo z jakiego będzie stół w jadalni( schody będą na przeciwko jadalni) a i podłogi są dębowe, oprócz gresu na dole.
Cieszę się że komunia się udała, wymodliłam Wam słonko;)

Dla Saly i waclau wklejam listwy białe przypodłogowe i gres jeszcze bez fug, szczerze polecam, to były pierwsze płytki które wybrałam do domu i ani chwili się nie zastanawiałam nad nimi, mają idealny kolor- bardzo jaśniutki kremik, szarość i beż, to taka trochę imitacja kamienia:)
http://img20.imageshack.us/img20/8981/dsc0296kn.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc0296kn.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img695.imageshack.us/img695/4328/dsc0295kz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/695/dsc0295kz.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img836.imageshack.us/img836/6366/dsc0294l.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc0294l.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
01-06-2011, 13:18
Płytki nie były jeszcze myte, są zakurzone bardzo, ale wydaję mi się że będą dobre w utrzymaniu czystości. Przy tym całym bałaganie i kurzu który jest teraz w domu, ciągle się błyszczą;):D

edit.
Oldzia dzięki że mnie zastępujesz:D

oldzia
01-06-2011, 13:47
edit.
Oldzia dzięki że mnie zastępujesz:D

zawsze do usług...;):D

joliska
01-06-2011, 15:16
MarJel,
wszystkie stoliki przeze mnie wklejone są z oferty Inter Comodo (al. Warszawska)
http://www.comodo.pl/index.php

yokasta
01-06-2011, 15:32
Gres bardzo fajnie wygląda, myślałam że ma ciemną fugę :D faktycznie błyszczy! Chyba jednak nie macie tyle kurzu ile opisujesz :lol2:

Karolina i Artur :P
01-06-2011, 18:41
Martusia na wątku beniowym umawiamy się z lady na kawusie i drineczki ;) Wpadnij tam i zobacz czy Ci pasuje ;)
Mam nadezieję,że tak :yes:
Buźka :*

P.S Przypominam się w sprawie namiarów na ekipę która murowała Ci domek jeżeli oczywiście byłaś zadowolona ;)
:**

MarJel
01-06-2011, 21:58
Martusia na wątku beniowym umawiamy się z lady na kawusie i drineczki ;) Wpadnij tam i zobacz czy Ci pasuje ;)
Mam nadezieję,że tak :yes:
Buźka :*

P.S Przypominam się w sprawie namiarów na ekipę która murowała Ci domek jeżeli oczywiście byłaś zadowolona ;)
:**

O nie!, nie odmówię sobie tej przyjemności spotkania się z Wami! Lekkie koktajle brzmią zachęcająco;)
Karolcia podejrzewam że szybciej do Ciebie dojdę niż zdążę wsiąść i odpalić samochód:lol2:

Coś czuję ze będzie wesoło, bo ja już Was ciut znam, Lady to gaduła, a Karolcia jeszcze większa , oj dobrze mi zrobi to spotkanko, muszę się trochę oderwać od spraw bieżących, jestem już zmęczona tym wszystkim.
W domku na razie spokojnie, ale w pracy remont kończą w tym tyg. i też mam co dobrego:bash:
Zostało malowanie ścian i wstawienie mebli, zawieszenie światełek....



Na temat ekipy pamiętam, ale to już może na spotkaniu, chyba że Ci zależy to mogę wcześniej.
W skrócie powiem że niby było ok. ale trzeba było ciągle nad nimi stać,pilnować i patrzeć na ręce, czym jak wcześniej wspominałam zajmował się mój teść, bo tak nie wiem jakie byłyby efekty

Joliska, nie poznałam Cię, coś wszyscy na lato zmieniają avatarki, tylko mi ciągle nogi dyndają na drzewie :lol2:
dziękuję za namiar na stolik.

Olu, przepraszam zupełnie zapomniałam że miałam zmierzyć tą wysokość kinkietów, przy najbliższej okazji, obiecuję :oops:

MarJel
02-06-2011, 08:54
MarJel dostałam odpowiedź:),zrobią mi lustro w czarnej ramie:wave:

Ale czarne, czarne? Czy czarne przecierane? Na ile Ci wycenili lustro? I na kiedy byś miała?

A, co Ty robisz o tej porze na fm? Zawsze byłaś popołudniami:D

A, co jak tak 100 pytań do...... :rolleyes: :lol2:

A, i cieszę się że będziesz miała swoje wymarzone.

mariomili
02-06-2011, 09:20
Fajnie wyglądają twoje listwy przypodłodowe i wcale nie wyglądają na wysokie, ;)

mariomili
02-06-2011, 09:22
MARJEL jeszcze pytanko o którym ciągle zapominam gdzie masz umieszczony wyłaz na strych? To tak z ciekawośći;)

oldzia
02-06-2011, 09:27
Mam dzisiaj wolne ,bo "szkopy" świętują:cool:,więc się byczę :popcorn:

Ola u nas tez święto - łosie świętują:lol2:

MarJel
02-06-2011, 09:45
Ale Wam dobrze Olki :lol2:, a co to za święto?

Mariomili, ale Ty spostrzegawcza jesteś:cool:
Ano żeby zaszaleć z sufitem w holu na górze i nie psuć sobie planów wyłazem, zrobiłam go w sypialni syna.
I gdy już wszystko zaplanowałam co gdzie będzie stało w pokojach dzieci (jeszcze na etapie elektryki) siostra pozazdrościła bratu tego strychu w pokoju i zamienili się na pokoje, to znaczy ona bo on jeszcze za mały, całe szczęście bo pewnie też by nie popuścił tego strychu :lol2:

I od nowa Polska Ludowa zmiana elektryki itd. całe szczęście że jeszcze na tym etapie tapet nie zamówiłam :D

mariomili
02-06-2011, 09:51
A ja już tu kombinuję, że pewnie ukryte gdzieś w holu :D

anna-maria3
02-06-2011, 10:02
MarJel dostałam odpowiedź:),zrobią mi lustro w czarnej ramie:wave:

Olu, ja też mogę poprosić cenę? Mam takie samo lustro jak MarJel (170x90, srebrne) i już konsultowałyśmy, że podobnie wyszło. Ciekawa jestem, jak u Ciebie :)

MarJel
02-06-2011, 10:07
A ja już tu kombinuję, że pewnie ukryte gdzieś w holu :D

W holu na gorze na suficie są 3 duże lampy (z karton gipsu) zwane przez nas kasetonami, wszystkie są z pleksą i z świetlówkami, jedna z lamp dodatkowo ma na strychu szybę i ta lampa ma również naturalne światło, które idzie od okna z dachu , ten kaseton zwany jest świetlikiem:D

Nie dało się ukryć wyłazu w holu, ale też były takie plany.
Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :D
http://img11.imageshack.us/img11/2222/dsc0219ix.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc0219ix.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

oldzia
02-06-2011, 10:20
Ale Wam dobrze Olki :lol2:, a co to za święto?



w NO to kościelne i wszyscy mają wolne:)

Saly
02-06-2011, 10:28
Hej
Pozdrawiam Te co mają dziś wolne - zazdroszczę :-)
Olu - ja także ładnie proszę o wycenę lustra

U mnie dziś od 15 -będą wylewać strop - bogu dzięki wczorajszy upał ustąpił - było ponad 30 st i mega duszno
Jak wszystko pójdzie oki za dwa tyg zaczynają dach:wave:

mirela99
02-06-2011, 10:46
Czarne-czarne:yes:,najszybciej byłoby na wrzesień ,ale wiesz ,że mi się nie śpieszy ;),cenę podeślę zaraz na pw:D
Mam dzisiaj wolne ,bo "szkopy" świętują:cool:,więc się byczę :popcorn:
A jak dokładnie będzie wyglądać ? Masz jakąś fotkę ? Napiszesz na priv na ile wycenił ?

mariomili
02-06-2011, 11:21
Czyli nie ma tajnego wejścia na strych ukrytego w "kasetonach":lol2:
Naprawdę wajnie to wszystko wygląda:yes:

MarJel
02-06-2011, 14:05
A propos holu, tylko tym razem na dole, taki mały holik, a może bardziej przejście do garażu. W tym miejscu czyli na przeciwko schodów, jest taka sama czarna ściana jak w salonie, drzwi do garażu zamiast szyby tak jak w innych mają lustro, pod schodami robi się już zabudowa (biała szafa) nad srebrną komodą kinkiet( jeszcze nie wybrałam) i fotka;

MarJel
02-06-2011, 14:15
A teraz chwalę się a co!:P zamówiłam również do mojego białego skórzanego łóżka w sypialni, podłużną skórzaną białą pufo-ławeczkę, będzie stała tak jak przy tym fioletowym komplecie:D o taką


Oczywiście mebelki BIAŁE, to by było na tyle z dzisiejszych niusów :popcorn:

MarJel
02-06-2011, 14:23
Jak dla mnie bomba:yes::cool:

Wiem, bo będziesz miała takie samo:P
Ja się zaczęłam dzisiaj zastanawiać że może nawet lepiej w mojej sypialni wyglądałoby fioletowe :rolleyes: do tapety by pasowało i wykładziny, ale ja to sobie lubię utrudniać życie i wyszukiwać kolejne dylematy, jak i tak już po ptokach:D

Karolina i Artur :P
02-06-2011, 14:35
Łóżko już Ci Martuśka pisałam kiedyś, podoba mi się baaardzo :) Zarówno białe jak i fioletowe.... bo ja lubie fiolety zwlaszcza wsypialni.
Wogóle wszystko faaaaajnie! Kiedy Ty się kobieto przeprowadzasz! Bo ja się już Twojej przeprowadzki doczekac niemogę tak jak bym to się ja przeprowadzać miała!!!

Chociaż odkąd wiem,ze teraz mieszkamy od siebie dosłownie o krok, to już Cię tak na tą przeprowadzkę nie namawiam ;P

P.S
Ja chyba jakaś ślepa jestem!!!!!! Dopiero teraz zauważyłąm,że ty masz ciemno szarą, chyba grafitową ścianę przy schodach :jawdrop: A ja u siebie właśnie w nowym domku na ścianie przy schodach planowalam graficik :D U mnie grafit ma byc tez na 1 ścianie w salonie pod antresolą, gdzie będzie wisiał TV :)

bdan
02-06-2011, 14:46
Mar Jel - czy wiesz może jaką masz wysokość od podłogi do sufitu w salonie? I jaka jest powierzchnia tej otwartej części?

Ilona Agata
02-06-2011, 15:27
Kurcze, podobają mi się Twoje pomysły meblowe :) Łóżko to moje marzenie, a teraz jeszcze ta pufa... Nie ma co się zastanawiać, białe mebelki o niebo lepsze :yes:
Jestem też fanką srebrnej komody na czarnej ścianie i Ghosta :)

oldzia
02-06-2011, 15:47
MarJel ja też jestem bardziej za białym łóżkiem:yes:
komoda srebrna beauty :D

Tomus88
02-06-2011, 19:48
Marjel twój domek będzie po prostu ekstra cały czas przeglądam z żoną forum i dużo ciekawych pomysłów podpatrzymy chyba z Ciebie...:)

mirela99
03-06-2011, 07:37
MarJel - ja gdzieś zagubiła info dot. łóżka. Możesz pomóc ?

blekitna
03-06-2011, 09:39
Mar Jel pufa super :)

pysiaczek
03-06-2011, 10:41
Dziękuję za namiar na stolik :yes:

Tu same fajne nowości znów, więc zabieram się za oglądanie i wzdychanie ;)

lady in red
03-06-2011, 12:04
Marjelko!
Pufa biała bombowa :)
Swoją drogą Pan czytający książkę na łóżku też niczego sobie :o.
A srebrna komódka i ghosty to jest to co tygrysy lubią najbardziej :p

Karolina i Artur :P
03-06-2011, 18:34
halo ziemia!
Martuśka gdzie Ty się podziewasz ????
Już się stęskniłam, nic swojej galeryjki nie pilnujesz ;) :)

reni1980
03-06-2011, 20:49
no właśnie, kota nie ma to myszy harcują

praha
04-06-2011, 09:44
Marjel, co ja mam Ci tu pisać, po prostu wszystko bardzo ładne :yes:

lady in red
04-06-2011, 20:08
No właśnie-gdzie ten kot?A raczej kocica,bo myszki po całości zaraz zaczną się panoszyć :D

kakusek
05-06-2011, 14:41
Pewnie siedzi w nowym domku i oswaja sie z nowym lokum;)

oldzia
05-06-2011, 15:28
albo spędza gdzieś miło wekendzik:D i odpoczywa od prac i tłoku budowlano-remintowego:D

waclau
05-06-2011, 15:49
Biała sypialnia super!, ponadczasowa i można poszaleć z kolorem, choć w twoim wydaniu wygląda bardzo elegancko. Fiolet jest chwilowy, więc nie żałuj. Czy będziesz tak uprzejma i napiszesz gdzie ją zamówiłaś i jaka to firma. Dziękuję i pozdrawiam! Czekam na dalsze fotki.
a jeszcze jedno gdzie kupiłaś listwy przypodłogowe, czy to drewno? jakiej wysokości?
oraz drzwi wewnętrzne to lakier połysk? robione na zamówienie? czy gotowe?
oraz proszę o fotkę drzwi wejściowych?
szalejesz już w ogrodzie? (do Twoich wnętrz pasowałby minimalizm i na zewnątrz)
u mnie rosną mury , więc sadzę , sadzę i końca nie widać...
a kocham bauhaus i minimalizm

mariomili
05-06-2011, 15:56
A może MarJel kartony przewozi ;), kiedy będą zdjęcia domu z zewnątrz?

justus67
05-06-2011, 16:15
Salonowe płytki sa cudne podaj prosze nazwe

oldzia
05-06-2011, 16:20
justus tutaj link do płytek:;)
http://www.modnalazienka.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=69_76&products_id=4107

Karolina i Artur :P
05-06-2011, 18:22
MarJelka zniknełaś... ale jutro o 19 masz się znaleść najpóźniej! ..... u mnie oczywiście, mam nadzieję,że pamiętasz ;)
Buźka :*

MarJel
05-06-2011, 23:10
Jeny, ale się zapuściłam:eek:
Nie mogę niestety powiedzieć, że odpoczywałam, więc wybaczcie moją chwilową niedyspozycję.
A i nie zwoziłam kartonów i się nie przeprowadziłam:P Żartownisie moje:P

bdan, wysokość u mnie od podłogi do sufitu ok.2.8m, natomiast salon+ jadalnia to ok.50m+hol obok 22m

mirela, zdjęcia łóżka do sypialni, które wkleiłam ostatnio to kler, natomiast ja zamówiłam na ten wzór łóżko i pufę u tapicera. Za dwa tyg. jak przyjdzie łóżko będę mogła powiedzieć więcej czy warto było:rolleyes:

waclau Listwy przypodłogowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamawiałam w jednej firmie w Lublinie - Drzwi Kozłowski, wszystko na zamówienie pod wymiar. Białe listwy drewniane mają 10cm. i dębowe 8cm. długości.
Drzwi wew. nie są w pełnym połysku, ale też nie matowe, ciężko mi określić, zależało mi najbardziej żeby były białe:lol2:
U mnie ogród jeszcze w fazie ruiny, gruzu i pobojowiska:eek:
Drzwi zewnętrzne (dysponuję tylko starą fotką) Mój dom z zewnątrz nie jest nowoczesny, to i drzwi bardziej klasyczne.
http://img26.imageshack.us/img26/7289/dsc0001hy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc0001hy.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

justus67 gres na dole to opoczno lazio bianco, poler 59.3x59.3, widzę że te płytki cieszą się powodzeniem ;)

Karolcia, jutro lub pojutrze kończą mi remont w pracy, więc cały dzień będę się z powrotem zwozić, ale na 19.00 melduję się u Ciebie choćby nie wiem co:lol:
Mam nadzieje że Lady też przybędzie :D

MarJel
05-06-2011, 23:35
Chyba nie było mowy jeszcze o gabinecie, na razie czekam na fototapetę na jedną całą ścianę, która powinna być lada dzień, nie mam jeszcze do końca koncepcji jaka będzie reszta czyli biurko i regały na książki, na pewno w rogu będzie fotel i nad nim lampa, coś podobnego do tych ze zdjęcia:)
Dlaczego Londyn?, otóż z tym miejscem związana jest praca mojego mężusia:D
http://img687.imageshack.us/img687/9879/stockphotoredbus1675861.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/687/stockphotoredbus1675861.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img864.imageshack.us/img864/6152/thumb4b0920963b25f.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/864/thumb4b0920963b25f.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img803.imageshack.us/img803/8996/image9x1lc.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/803/image9x1lc.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

mirela99
06-06-2011, 07:18
Duza to fototapeta ? Muszę w końcu swoją tez zamówić, wtedy tą łązienkę będę miała od a-z skończoną. Sami będzie ja kleić ?

lady in red
06-06-2011, 09:27
Hej Marjelko!
Fajnie,że już jesteś :)Ciekawe co ciekawego robiłaś przez łikend :P.Mam nadzieję,że wieczorem Nam opowiesz ;)
Ja oczywiście stawiam się o 19 u Karoli,tylko niestety lekko niedysponowana :(Przesadziłam z klimatyzacją+moje skłonności+zimne piwo w upał=zapalenie zatok.I antybiotyki biorę :wr.Więc niestety pozostanie mi pewnie wypić jednego symbolicznego drinka (odrobiny przyjemności sobie nie odmówię :p)
Ale i tak dla mnie ważniejsze z "kim",a nie "co".W miłym towarzystwie i przy wodzie mogę się dobrze bawić :D
Do miłego zobaczenia u Karoli!
(sorry za prywatę :))

lady in red
06-06-2011, 09:29
A fototapeta wiesz,że super :p.Nie będę Ci kadzić ;)
Fajny fotel,wygląda na bardzo wygodny :)
Odrobina miejsca na tematy budowlane,zeby nie było,że my tylko o tych drinkach :D

Saly
06-06-2011, 09:53
Ach Wstręciuchy - musicie tak pisać o tych drineczkach na początku tygodnia.....
człowiek nie dość że daleko dojechać nie moze to jeszcze w pracy siedzi i czyta o zimnych drinkach i ploteczkach ach.....

markoto
06-06-2011, 11:12
Marta ale u ciebie pieknie :jawdrop:, dopiero teraz dotarlam :oops:

Mam pytania oczywisci, co to masz za kwadraty przy schodach ? to sa lustra??? skad lozko zamawiane jest?? mozesz podac jaki koszt jest mniej wiecej ? :)

Karolina i Artur :P
07-06-2011, 08:00
Saly nic sie nie martw, w sierpniu dostaniesz podwójną ilość drineczków ;) Tak by nadrobić zaległości :)

Spotkanie było baaaardzo miłe :D

Mam nadzieję,że spotkania będą często sie powtarzać ;)

oldzia
08-06-2011, 07:28
cześć Marta:)
coś ostatnio nie ma Ciebie na FM:( , ale jak wrócisz mam pytanie odnośnie czarnej łazienki...
napisz mi proszę, jaką wielkość ma Twoja łazienka i jaki ma wymiar blat pod tą piękną umywalką;) aaa i jeszcze ile blat jest odsunięty od drzwi?

z niecierpliwością czekam na dalsze foto:D
pozdrowienia:)

mariomili
08-06-2011, 18:14
Karolina chyba mocne były te drineczki bo Marty do dziś nie widać;)

blekitna
08-06-2011, 18:34
Mar Jel gdzie jesteś ??? pewnie zajumuje się urządzaniem miejsca pracy :) pokaż nam efekty chociaż :yes:

MarJel
08-06-2011, 22:33
W moim wątku nuuuda niestety, bo i w domku nic się nie dzieje chwilowo, ale za to po półtorej miesiąca remontu w mojej pracy, w lokalu w którym urzęduję już od 10 lat, zrobiłam kapitalny remont. Dzisiaj definitywnie się zakończył ufff.
Moja ekipa, cała ekipa łącznie ze stolarzem przeniosła się właśnie tam- czyli do starej kamienicy w centrum miasta a dokładnie piwnicy.
Tyle pokrótce w ramach usprawiedliwienia mojej chwilowej nieobecności, a żeby udowodnić że nie było łatwo, wklejam fotkę lokalu, po trzech dniach robót moich chłopców radarowców.
Lokal, a raczej obora, brakuję tylko krów i sianka,świnek i korytka :sick::lol2: W trakcie prac, między innymi zwalił się nam sufit w jednym pomieszczeniu i jak to bywa w takich starych budynkach wyszło parę innych niespodzianek.
http://img225.imageshack.us/img225/2673/dsc0321x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/225/dsc0321x.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Tu widać jakie były wcześniej kolory:oops:
http://img695.imageshack.us/img695/412/dsc0320m.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/695/dsc0320m.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img269.imageshack.us/img269/6307/dsc0317ai.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc0317ai.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

markoto Witaj, kwadraty na schodach, to szkło lacobel i gdzie nie gdzie to znaczy w mniejszej kompozycji jest również lustro grafitowe, info na temat łóżka wyślę na priv, póki nie zobaczę na żywo i okażę się że jest ok. na razie nie chcę robić reklamy.
Oldzia, ostatnio nie bywam w domku, ale przy najbliższej okazji zmierzę blat i podam resztę wymiarów:yes:

A propos spotkanka z Karolcią i Ledy, to co tu dużo pisać, dziewczyny są fantastyczne! Karolcia robi pyszne drinie i sałatki i jest bardzo gościnna.
Lady tego dnia miała fryzurę jak Marilyn Monroe i do tego sukienkę letnią w jej stylu, wyglądała bosko, oczywiście nie ujmując Karolci która krótko po narodzinach córci wygląda kwitnąco.
W skrócie gęby nam się nie zamykały :lol2:, wróciłam grubo po północy lekko chwiejnym krokiem:popcorn:

Może na dniach wkleję na chwilusie fotki już gotowego lokalu, poznacie drugie oblicze MarJel- wnętrzarskie i nie tylko.....dodam że nie będzie tak jak w moim domu- minimalizm szkło itp. będzie zupełnie coś innego ;)

Dobranoc
padam z nóg

yokasta
08-06-2011, 23:02
Kobito tylko pokaż co tam wyczarujesz w tej piwnicy :o ja widzę potencjał :D a ten gruz to bym przygarnęła, pod podjazd by się przydał :lol2:

blekitna
09-06-2011, 07:16
Mar Jel obora pełną parą, ale napewno jakieś cudeńko z tego wyczarujesz :) nie moge się doczekać efektu końcowego :)

MarJel
09-06-2011, 07:50
Yokasta, remont miał trwać dwa tyg. , a przez półtorej tygodnia było tylko kucie ścian, kucie dwóch warstw starej podłogi, wynoszenie i wywożenie gruzu...gruz, gruz, gruz i nic po za tym. Były chwile załamania, ale warto było. Wszystko skończyliśmy w nie całe 5 tyg.:D

Blekitna słońce, ja już wyczarowałam :cool: sama w to jeszcze nie wierze, że to już koniec i udało mi się stworzyć klimatyczne wnętrze z tej obory.
Praktycznie czekam na dwa nowe mebelki, cała reszta już skończona, pomalowane,obrazki, żyrandole, kinkiety zamontowane, wszystko wysprzątane i od wczoraj już działamy z powrotem.
Na ten remont czekałam bardziej niż na mój dom z ogródkiem. Miałam wszystko zaplanowane już 3 lata temu, od roku kupowałam dodatki i planowałam szczegóły.
Teraz piję sobie kawkę i sama się do siebie cieszę jak głupia, były chwile zwątpienia, łzy, odciski na piętach, zdarte paznokcie, ale się udało!

oldzia
09-06-2011, 07:51
Dobrze - poczekam:yes:
no faktycznie w pracy remont na całego..., ale znając Ciebie na pewno wyczarujesz z tego coś niesamowitego:D

MarJel
09-06-2011, 08:18
Dobrze - poczekam:yes:
no faktycznie w pracy remont na całego..., ale znając Ciebie na pewno wyczarujesz z tego coś niesamowitego:D

Oldzia, to miłe że we mnie wierzysz:hug: , dzisiaj pyknę fotki to sama ocenisz efekt końcowy:D

Saly
09-06-2011, 08:59
No MarJel ja również umieram z ciekawości co tam wyczarowałaś - wygląda bardzo tajemniczo i ciekawa jestem jakie oblicze ma po zmianach
Buziaki

rere79
09-06-2011, 09:21
Aleś kobieto zrobiła smaka na te wnętrza. Teraz to wszystkie będą przebierać nóżkami, żeby tylko zobaczyć te cudowne wnętrza http://emoty.blox.pl/resource/tuptup.gif

ulciapulcia
09-06-2011, 09:54
witam, w tym domu jest pięknie, w szczególności podobają mi się tapety, kominek, oczywiście sypialnia i kabiny prysznicowe- rewelacja gratuluję:)

mirela99
09-06-2011, 10:09
TO jak mogłaś tutaj bez aktualnych zdjęć przyjść ???

markoto
09-06-2011, 10:15
Ja te z tego nie rozumiem, no jak mozna??

lady in red
09-06-2011, 13:17
[/QUOTE]
A propos spotkanka z Karolcią i Ledy, to co tu dużo pisać, dziewczyny są fantastyczne! Karolcia robi pyszne drinie i sałatki i jest bardzo gościnna.
Lady tego dnia miała fryzurę jak Marilyn Monroe i do tego sukienkę letnią w jej stylu, wyglądała bosko, oczywiście nie ujmując Karolci która krótko po narodzinach córci wygląda kwitnąco.
W skrócie gęby nam się nie zamykały :lol2:, wróciłam grubo po północy lekko chwiejnym krokiem:popcorn:

Może na dniach wkleję na chwilusie fotki już gotowego lokalu, poznacie drugie oblicze MarJel- wnętrzarskie i nie tylko.....dodam że nie będzie tak jak w moim domu- minimalizm szkło itp. będzie zupełnie coś innego ;)

Dobranoc
padam z nóg[/QUOTE]
:)

Ja też przemiło wspominam wieczór w Waszym towarzystwie i czekam na następny.
Apropo mojego podobieństwa do Marline Monroe-kiedyś byliśmy na balu przebierańców i ja byłam przebrana właśnie za MM.Moi znajomi powiedzieli,że to się nie liczy,bo ja wyglądam jak Marline na codzień:D.I że to niesprawiedliwe,bo moją stylizacją był tylko namalowany charakterystyczny pieprzyk.A nie dostrzegli makijażu,sukienki (typowej "Marlinki") i innych gażatów,które godzinami wybierałam :( :D :p

A teraz o Twoim lokalu.Czy tam przypadkiem bomba nie wpadła? :DTo nie tylko był remont tylko cała rozpierducha :D.Tym bardziej czekam na efekty prac-ale znając Twój gust +rewelacyjna ekipa=cudny efekt.
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;)
A Twoją nieobecność na FM po przedstawieniu zdjęc usprawiedliwiamy ;)

MarJel
09-06-2011, 13:40
Saly, rere,mirela,markotko:P, musiałam trochę podnieść napięcie, a Wy byście chciały wszystko od razu :P No i wyszło kolejne moje oblicze -zołza :lol2:
Kolejna odsłona mojej obory już wkrótce :popcorn:

uciaplucia Witaj! dzięki za miłe komplementy i zapraszam częściej:)

Lady, no muszę przyznać że faktycznie fryzura i sukienka to tylko szczegół, masz coś z Marilyn Monroe bez dwóch zdań:yes:

rere79
09-06-2011, 13:58
To już reszta wie jak Lady wygląda :D

MarJel, obiecaj tutaj szybką poprawę i wklejenie metamorfozy stodoły http://emoty.blox.pl/resource/fouet.gif;)

yuka
09-06-2011, 15:29
Cześć MarJelko:D
Dotarłam od Oli i zostaję:) Mogę?
Cudny dom, podobają mi się Twoje pomysły i czekam na efekt końcowy z niecierpliwością:):):)

Saly
09-06-2011, 16:27
MarJel no moze nie zołzo - ale napiecie to Ty umiesz kobieto zbudować :-)
No jak mogłaś Beniusia tak porzucić i uczucia swe przelać na ...hmmm tajemniczą pieczarę :-)

lady in red
09-06-2011, 17:30
Zaglądam w poszukiwaniu nowych OBIECANYCH zdjęć ....!!! :)

mirela99
10-06-2011, 06:38
No i co ? Cisza ???

oldzia
10-06-2011, 08:14
no ja też czekam i czekam:popcorn:

MarJel
10-06-2011, 08:30
Kochane niecierpliwe, uparciuchy-rere, Ola, saly, lady, mirela, Oldzia, czekałam aż dojdzie trochę szczegółów, to raz, a dwa zapomniałam wczoraj aparatu:lol2:, ale już sobie powiesiłam na klamce drzwi wejściowych co bym nie zapomniała:D

yuka, Witaj i zaglądaj oczywiście kiedy masz ochotę, w wolnej chwili wpadnę na Twoje włości;)

Saly
10-06-2011, 08:51
Ach ta nasza MarJel tylko udusić a potem szybko ożywić - no bo ma ładny dom i szkoda by było nie zobaczyć efektu końcowego :-)

rere79
10-06-2011, 09:50
Kochana cykaj, cykaj te fotki, bo ciekawość mnie już całkiem zezre ;)

azusa
10-06-2011, 10:02
Przywitam się wreszcie, bo podglądam po cichu i się zachwycam.

mirela99
10-06-2011, 10:47
Kurna, a mnie przez weekend nie ma na FM. Ubić to mało ;).
Piernicz dodatki - same sobie coś wymyślimy :).