Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42]

MarJel
03-07-2013, 21:32
Ola, dzięki za opinie , czyli jednak stary tradycyjny laptop, a ja też chciałam być nowoczesna :cool: i kupić cos z tych nowości wyżej wymienionych , ale co rusz od Was słyszę jak klniecie na nie, rób widzę że byki robicie ;):lol2:

Madziu, chwal się co to za fura :popcorn:
Na ogrodzenie poczekamy, najważniejsze że pierwsze koty....teraz to już z górki ;)

czapkaa
03-07-2013, 21:32
Psychofan ???!!! I tyle Cię nie było???!!!! , ze Cię nie poznałam :P
Dokładnie tak, jest tam listwa :yes:


Co nie było, co nie było?? Jestem codziennie, kilka razy dziennie :D więc bez takich mi tu :P
Ja swój status Pierwszego Oficjalnego Psychofana celebruje i nie mam zamiaru go stracić :P :P

Polazłam nawet za Tobą na fb i tam też soczystego privka Ci posłałam :D

Dzięki za odp, ale tak jeszcze k woli ścisłości, ta listwa pod kominkiem wypełnia Ci tam całą przestrzeń?? Tzn półka z granitu zaczyna się, jak kończy się listwa, tak??
Mam nadzieję, że zrozumiale zapytałam :eek:

Ola.U
03-07-2013, 21:32
Ja bym chciała takiego (http://www.apple.com/pl/macbook-air/) Laptopka :lol:.Ale przez mojego I'podzika muszę teraz trochę odczekać ,żeby m nie płakał :P

Magdzinska
03-07-2013, 21:33
Boszeee nawet nie wiem o czym Ola U pisze :P Ja też noga z takich rzeczy:o
Ja bym swojego Macbooka nie zamieniła na żaden inny laptop. Też jest lekki i mały i klawiatura się fajnie świeci :P:P

MarJel
03-07-2013, 21:34
Według mnie najlepszy laptop ledowy :yes:.Cieniutki ,leciutki :yes:
No jeszcze są ultrabooki ,ale to chyba mniej -więcej to samo co laptop led :rolleyes:

Laptop ledowy :jawdrop: O Boże ! no nic notuję , bo pierwsze słyszę o czymś takim :)
Właśnie taki cieniutki byłby fajny , ehh:rolleyes:

Ola.U
03-07-2013, 21:37
Boszeee nawet nie wiem o czym Ola U pisze :P
:oops:,no bo ja gadżeciara jestem :rotfl::rotfl::rotfl:

narendil
03-07-2013, 21:39
Tablety są przydatne.
Laptopy są fajne.
Ale do pracy tylko stary poczciwy pecet :P

Magdzinska
03-07-2013, 21:40
:oops:,no bo ja gadżeciara jestem :rotfl::rotfl::rotfl:

:D:D

MarJel
03-07-2013, 21:41
Co nie było, co nie było?? Jestem codziennie, kilka razy dziennie :D więc bez takich mi tu :P
Ja swój status Pierwszego Oficjalnego Psychofana celebruje i nie mam zamiaru go stracić :P :P

Polazłam nawet za Tobą na fb i tam też soczystego privka Ci posłałam :D

Dzięki za odp, ale tak jeszcze k woli ścisłości, ta listwa pod kominkiem wypełnia Ci tam całą przestrzeń?? Tzn półka z granitu zaczyna się, jak kończy się listwa, tak??
Mam nadzieję, że zrozumiale zapytałam :eek:
Ufff, myślałam , ze Ci przeszła faza psychofana, no to mnie uspokoiłaś ;)
Czapulku ;) listwa ma 10cm tak jak wszystkie listwy na dole, a tam pod granitem jest może z 15cm tak na oko , teraz zapuściłam żurawia ;) Także listwa nie styka się z granitem, jest kawałek białej ściany :rolleyes:
Zaczaiła?

Ja bym chciała takiego (http://www.apple.com/pl/macbook-air/) Laptopka :lol:.Ale przez mojego I'podzika muszę teraz trochę odczekać ,żeby m nie płakał :P
Ola z nieba mi spadłaś :hug:, ależ on cudny :jawdrop: ciekawe czy to tylko zabaweczka czy porządny sprzęcior?

Boszeee nawet nie wiem o czym Ola U pisze :P Ja też noga z takich rzeczy:o
Ja bym swojego Macbooka nie zamieniła na żaden inny laptop. Też jest lekki i mały i klawiatura się fajnie świeci :P:P

Macbooka, że co??????!!!! :jawdrop::eek::rotfl:

Magdzinska
03-07-2013, 21:41
Tablety są przydatne.
Laptopy są fajne.
Ale do pracy tylko stary poczciwy pecet :P

Ania:hug::hug:

Ola.U
03-07-2013, 21:44
Ola z nieba mi spadłaś :hug:, ależ on cudny :jawdrop: ciekawe czy to tylko zabaweczka czy porządny sprzęcior?



Martuś najlepszy z najlepszych :yes:.Apple ma najlepsiejszy sprzęcior i oprogramowanie :yes:

Magdzinska
03-07-2013, 21:44
Martucha - Macbook no chyba wiesz jaki to laptop ?!:P:P
Ola U dała linka do nowego MAcbok Air, ja mam starszy model Macbook Pro
:hug:

MarJel
03-07-2013, 21:45
Ale do pracy tylko stary poczciwy pecet :P

Pecet :jawdrop::o:rotfl:

A mówiłyście że są tylko 3 do wyboru :wtf:

Magdzinska
03-07-2013, 21:48
Jeśli chcesz laptopa to tak jak pisze Ola- tylko z Apple Macbooka- model do wyboru ;)
Najlepszy sprzęt- mój mąż jako informatyk dostawał z pracy już wiele laptopów, a teraz pracują tyko na Macbookach i mi też do domu kupił podobny:wiggle:
Teraz ciężko byłoby mi się przestawić na inny;)

MarJel
03-07-2013, 21:49
Ola :hug:
Madziu, no staram się to jakoś pojąc :lol2:

Mąż nie uwierzy ,że mam wybranego laptopa :P i znowu forum maczało w tym łapki :lol:
Poczytam opinie na nacie, jak się okaże wporzo, biere :wiggle: Ola :hug:
Jak zwykle o cenę nie zapytałam , i będzie zaraz jak z tą bransoletką:rotfl:

czapkaa
03-07-2013, 21:49
Ufff, myślałam , ze Ci przeszła faza psychofana, no to mnie uspokoiłaś ;)
Czapulku ;) listwa ma 10cm tak jak wszystkie listwy na dole, a tam pod granitem jest może z 15cm tak na oko , teraz zapuściłam żurawia ;) Także listwa nie styka się z granitem, jest kawałek białej ściany :rolleyes:
Zaczaiła?


ooołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł uuuhhhhhmmmmmmmm,ekzakli, normalnie git majonez teraz:cool:

kurde a ja na swojego samsunga galaxy tab nie narzekam,
a teraz też bym chciała tego ledowego :rolleyes:

Magdzinska
03-07-2013, 21:52
AAA czy laptop ledowy do taki z podświetlaną klawiaturą ? Ola ratuj:P Bo jeśi tak to ja mam właśnie taki - bo te Macbooki wszystkie są świecące -super sprawa. Teraz siedzę po ciemku i piszę do Was - oszczędność prądu hehe

MarJel
03-07-2013, 21:56
Czapka, planujesz podobny kominek do mojego ? :cool: tak tylko pytam.

Madziu, ja nie wiem czy łon świeci czy nie.



Alę się cieszę :wiggle::wiggle::wiggle:

Ola.U
03-07-2013, 21:57
Marta ,no cena jak za Apple ,czyli wysoka ;),ale ja uważam ,że warto :yes:

Madziu ,czy ledowy to zależy od baterii ,monitora ,etc.,raczej nie od podświetlanej klawiatury :no:

ida2
03-07-2013, 21:57
AAA czy laptop ledowy do taki z podświetlaną klawiaturą ? Ola ratuj:P Bo jeśi tak to ja mam właśnie taki - bo te Macbooki wszystkie są świecące -super sprawa. Teraz siedzę po ciemku i piszę do Was - oszczędność prądu hehe
a czy sam monitor (w trakcie korzystania) nie oświetla klawiatury?? :p

Ola.U
03-07-2013, 21:58
Już Ci zazdroszczę tego Lapka :P:P,a też mogłam go już mieć ,to mi się zachciało tableta :bash:

MarJel
03-07-2013, 21:59
Cena się zaczyna od 4400zł :jawdrop:

Magdzinska
03-07-2013, 22:02
Ola no widzisz- a już się ucieszyłam :P:P
Ida2- dawno nie używałam innego laptopa bez podświetlanej klawiatury, ale jeśli dobrze pamiętam to chyba ciężko byłoby na nim pisać po ciemku, licząc tylko na światło z monitora ;)

czapkaa
03-07-2013, 22:02
Czapka, planujesz podobny kominek do mojego ? :cool: tak tylko pytam.


:rolleyes: jes of kors,
pisząc ładnie, to czerpię inspiracje,
po mojemu to rżnę niemiłosiernie :P :D

Magdzinska
03-07-2013, 22:05
Cena się zaczyna od 4400zł :jawdrop:

Mąż Cię na pewno bardzo kocha :P

ida2
03-07-2013, 22:06
Cena się zaczyna od 4400zł :jawdrop:
Dobrze, że sprawdziłaś :D NIe będziesz zdziwiona przy odbiorze :rotfl:
Magdziska ja tam i po ciemku sobie radzę :D W większości i tak z pamięci piszę :rolleyes: Ale zapewne z podświetleniem byłoby łatwiej :D

Magdzinska
03-07-2013, 22:17
Idę lulu :bye::bye::bye:

MarJel
03-07-2013, 22:18
:rolleyes: jes of kors,
pisząc ładnie, to czerpię inspiracje,
po mojemu to rżnę niemiłosiernie :P :D
Aaaahaaaa :rolleyes:
No to w podzięce ;) musisz mi go pokazać :popcorn:

Mąż Cię na pewno bardzo kocha :P
Po pierwsze, kocha :rolleyes:
Po drugie, laptop nie będzie od niego :P
Po trzecie, już poleciałam się pochwalić i opalić sprawę na tarasie :razz: i sznowny stwierdził, że 4400 to ta najtańsza i najsłabsza wersja, ze ma system z którym sobie nie poradzę :P i że do przeglądania moich stronek internetowych nie potrzebny mi taki wypas :P
Szczelam focha i śpię w gościnnym :rotfl:

Dobrze, że sprawdziłaś :D NIe będziesz zdziwiona przy odbiorze :rotfl:


:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

MarJel
03-07-2013, 22:22
Idę lulu :bye::bye::bye:

Ja też :goodnight:

Magdzinska
03-07-2013, 22:23
Muszę to jeszcze napisać!!! Właśnie przeglądam skrzynki na listy w google i znalazłam jedną - cena szok 1999 zł !!! chyba szalony kupi głupią skrzynkę na listy za tyle kasy ;););) Keilbach Glasnost Metal -gdyby ktoś był jednak zainteresowany :rolleyes:

Kolejna 2499 zł !!!!! Szok....

ida2
03-07-2013, 22:23
(..) i stwierdził, że do przeglądania moich stronek internetowych nie potrzebny mi taki wypas :P
Szczelam focha i śpię w gościnnym
Nic się nie martw, mój stwierdziłby to Samo :lol2::lol2::lol2:
Telefonu tez nie muszę mieć full wypas, bo przecież ja tylko dzwonię i smsy piszę ;)

czapkaa
03-07-2013, 22:30
kurdę tak sobie myślę, mam nadzieję, że się nie gniewasz, że zerżnęłam??

z tym odgapieniem to nie jest do końca tak. Najpierw znalazłam foty robocze kominka, a że po nitce do kłębka, to wpadłam w Twój wątek i zostałam.

"Twój" kominek u mnie został mocno zmodyfikowany, gdyż ponieważ metraż nie ten, brak jednej ściany, prostopadłej do kominka - u Ciebie ściana telewizyjna, generalnie inne ustawienie salonu,

czapkaa
03-07-2013, 22:36
trochęęęęęęęęę się wstydam, pokazywać:rolleyes: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif (http://emotikona.pl)

jak go skończę, od 2 miesięcy to robię (kończę od 2 miesięcy http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wacko2.gif (http://emotikona.pl) ), to możę na priva, podeślę, cio??

monika996
04-07-2013, 07:49
dziewczyny ja na fejsie wieczorem... awy tu:cool: strzelam focha i idę spać jak Maritta do goscinnego:lol2::lol2::lol2:

Venus_m
04-07-2013, 13:01
fejsbuk ble :P :P

Silwero
04-07-2013, 13:59
Witaj Marielko ponownie tym razme prosze Cię powiedz jaki rodzja materiału wybrałaś na zasłony piekne są te w sypialni ale i te lnaine delikatne, w salonei neistety nei wiem jakei masz bo zdjecia nie pokazują. Pozdrawiam

GUMISIOWA
04-07-2013, 21:34
Martuś
Przepraszam ,ze tak póżno!!!!
DZIĘKUJE ZA OGRODOWE ODPOWIEDZI!!!!
Ja swojego to jeszcze nie pokaże 2 lata:)ALE PRACUJE NAD NIM,PRACUJE
Pozdrawiam ciepło

mariomili
05-07-2013, 06:48
Marta, jesli chodzi o komputery to zalezy do czego jest Ci potrzebny czy glownie do pisania na fm lub fb:). Jesli tak, to wydaje mi sie ze laptop sprawdzi sie tu najlepiej. Tym bardziej jesli ty z technologia troche do tylu jestes:p IPad tez fajna sprawa, ale trzeba troche cierpliwosci na poczatek;) Ja mam Ipad mini i bardzo go lubie, bo prawie do kazdej torebki mi sie miesci:cool: :D

Mmelisa
06-07-2013, 12:19
puk puk.. ja tylko daje znac ze dolecialam cala i zdrowa, moje panny tez :)

czy ktos wie jak wlozyc mini karte do tableta zeby dzialal mi net? wczoraj kupilam w orange i pytalam czy ta karta do galaxy pasuje..on ze tak...kupilam i nici:P
teraz czekam az moj M doplynie jutro do mnie i mi przywiezie modem..moze wtedy bede polaczona ze swiatem FM :D
klikam nie od siebie...

pozdrawiam i smigam..bo na nadrobienie zaleglosci nie mam czasu :rolleyes:

:hug::bye:

Magdzinska
07-07-2013, 08:59
Witam się niedzielnie i uściski zostawiam :hug::hug:
Miłej niedzieli :bye:

tofee
07-07-2013, 22:31
Marta doczytała że kompa szukasz ... mam tego http://www.x-kom.pl/p/120912-ultrabook-13-3-samsung-530u3c-i5-3317um-12gb-120500-win8.html leciutki, szybki, malutki do torebusi się mieści i nawet bardzo się go nie czuje ... jedyny minus to windows8 :( ale teraz oprócz appla to chyba nie ma innej opcji ;) . Generalnie b. porządnie wykonany, szukałam ideału przez pół roku, konsultując wybór z dwoma zaufanymi kolegami (świrami sprzętowymi) z czego obaj mi mojego sprzętu po trosze zazdraszaczają ... ale tyko dlatego że przenośny ;) bla bla ... Zależało mi na tym żeby mega szybko śmigał, był leciutki, bateria trzymała i żebym nie musiała go wymieniać za przysłowiowe 2 lata ... jeżeli zależy ci na duuuużym dysku to spokojnie możesz zrezygnować z dysku SSD, nadal nie są za duże bo sporo kosztują, ale komp włącza się w sekundę :p. POLWCAM i jak na parametry 12 RAM i SSD to koszt b. przyzwoity!!! Miłej nocki :D

MarJel
08-07-2013, 21:12
Czapka , rżnij ile wlezie ;) Po to to forum żeby się inspirować , czy rżnąć jak kto woli ;)
I nie wstydaj się się tylko przesyłaj fotkę jak skończycie kominek :cool:

Silwero W sypialni ,zasłony są szyte z tafty od zewnątrz, a od wewnątrz podszyte satyną, te z salonu to coś mniej eleganckiego, mną się i już nie są takie eleganckie.... ale co to za rodzaj materiału nie wiem niestety :rolleyes:

Gumisiu , dwa lata mamy czekać? Ja już w przyszłym roku będę nękać:P

Mariomili, dzięki za kolejną opinię :)

Melisko , ja się nie znam ani na kartach, ani tabletach, nie pomogę w tym temacie. Życzę udanego pobytu w Pl :)

Magdzińska , ja również przytulam :hug:

Toffe, , dzięki :hug: podoba mi się twoja propozycja! Ma wszytko co potrzebne, na moje potrzeby, cena też względna, porównując do jabuszka ;)
Muszę teraz z mężem obgadać :rolleyes:



Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, przepraszam, że tak szybciutko i na chwilę:rolleyes: Tak wygląda u mnie okres letni, troszkę będzie mnie tu mniej, ale będę wpadać ;):hug:

:bye:

Drop_Inn
08-07-2013, 22:28
No to wszystkiego superowego na lato! :) :hug:

HANAN
09-07-2013, 20:30
Witam i jak tu nadążyć poruszacie wiele fajnych tematu w których chciało by się uczestniczyć....ale ten czas i czas a co będzie jak się zdecyduje na Benia.Pytanko do MARTY w jakim biurze zakupiliście Benia i czy polecasz jakiegoś do rzeczy architekta bo zapewne wniosła bym trochę zmian w tym projekcie.

aniadz
11-07-2013, 23:13
Hej, przykucnę w kąciku, bo pięknie u Ciebie.

fabi_82
12-07-2013, 19:26
Witaj MarJel :) Chyba przyszła pora aby sie ujawnić. Przeczytałam twój wątek od deski do deski juz kilka tygodni temu i jestem zachwycona twoim domem. Wszystko mi sie podoba. Na pewno będę dalej podglądąć i jak to mówią inne dziewczyny "inspirować się", czyli pewnie kilka rzeczy "totalnie skopiuję":P Na przykład altanę, która jest cudowna. Jesli tylko znajdziesz chwilkę prosze napisz mi jaką macie elewację tzn. jaki kolor i jaki tynk polecasz. I drugie pytanko: za 2-3 tygodnie bedziemy kłaśc płyty Libet Venetia na schody i taras. Proszę podpowiedz czy wy kładliście te płyty na klej czy tak jak kostkę na suchą zaprawę? U przedstawiciela, u którego zamawialiśmy te płyty powiedziano nam, że można i tak i tak. Acha i czy wy macie te płyty wypełnione fugą?Dziękuję.

Magdzinska
15-07-2013, 14:05
Martuśka-czekamy:hug::hug:

Karolka0304
15-07-2013, 22:40
Marjelko mam do Ciebie parę pytań :rolleyes :Z jakiej firmy masz okna i jaki profil, oraz jakiego typu masz rolety zewnętrzne, chodzi mi o to czy dostęp do nich jest od środka domu czy od zewnątrz??montowane naokiennie czy podtynkowo??a także jeśli możesz mi podać nazwę cegły klinkierowej jaką masz na ogrodzeniu? Dziękuję z góry za odpowiedź:):hug:

reni1980
16-07-2013, 12:10
helloł Martuśka, żyjesz?

czapkaa
16-07-2013, 23:13
witaj, na fejsie przesłał zdjęcia kominka zainspirowanego Twoim
z racji, że nie jesteśmy znajomymi na fejsie, moje wiadomości zapisują się w folderze skrzynka odbiorcza, inne
pozdrawiam
psychofan czapkaa

Mmelisa
17-07-2013, 10:04
Witam, daje znac, ze zyje.. :hug:

aniaklasyka
19-07-2013, 13:36
witam,wpadłam się przywitać: Bye: i pozachwycać nad Twoim domem,jeden z piękniejszych na forum,praktycznie wszystko mi się podoba,tylko jedne rzeczy mniej drugie bardziej:)ale całość jest utrzymana konsekwentnie w jednym stylu,od razu mam prośbę do Ciebie,co to za płytki na podłodze w kuchni i salonie?i co to za lampa ta nad schodami?miłego dnia buziaki

mariomili
21-07-2013, 15:14
:)

Magdzinska
26-07-2013, 06:35
Martuśka zdrówka życzę :hug::hug:

goosia1
26-07-2013, 13:13
witam, dom piękny, płytki w salonie śliczne, w związku z tym u mnie też już leżą. Pytanie mam takie jaką masz fugę ? nazwy penie nie pamiętasz, ale kolor to jest taki szary czy może w jaśmin bardziej ?? Nie wiem co będzie lepiej wyglądało.
Pozdrawiam

mariomili
30-07-2013, 21:29
Helloł, zapomnialas ze masz swój wątek ?? ;)

Fra
31-07-2013, 12:14
Marta daj znak życia :mad:

GUMISIOWA
31-07-2013, 19:27
Marta-uścisk zostawiam:hug:

lady in red
31-07-2013, 23:56
Dziewczyny:)
Proszę się nie martwić-u Marty wszystko w porządku :)
Marta ma wakacje i korzysta z życia :bye:

Fra
01-08-2013, 11:39
Dziewczyny:)
Proszę się nie martwić-u Marty wszystko w porządku :)
Marta ma wakacje i korzysta z życia :bye:

a to zmienia postać rzeczy:cool: w takim razie udanego urlopu:D

Mmelisa
01-08-2013, 20:12
Czesc Martunia... ja nadal wakacyjnie z PL klikam przy okazji ;) net z karty nie dziala u mnie buu

mialam pochwalic sie jak bede po wizycie u stomatologa...wiec minelo dni kilka i efekty SUUUPER :D
jestem w szoku po wybielaniu lampa w gabinecie...rozjasnilo mi o kilka tonow wiec nie zaluje...jestem zadowolona baaardzo ... aaale bol podczas zabiegu i po nim az do chwili usniecia to masakra...jak ja sie naplakalam nastekalam, lekow nalykalam...przed wybielaniem wzielam 2tabl paracetamolu po 500mg, po badaniu tak samo i nic a nic nie pomoglo, dopiero jak wypilam Dexak to bol ustapil na 2godz (masakra) bylam wsciekla na siebie sama, ze sie na to zdecydowalam, ale dzisiaj juz nie:no::D

ok tyle to na ten temat ;)

sciskam wakacyjnie :hug:

agawi74
03-09-2013, 15:36
Hej Sis :hug::hug:

gdzie się podziewasz? Jesteś już po wakacjach?
My właśnie wróciliśmy z Madery- bosko było. Mam nadzieje, że Wasze też się udały:wiggle:
Czekam na relację i jakieś focie:popcorn::popcorn:

Mmelisa
03-09-2013, 16:05
agawi74 alez Wam zazdroszcze wyjazdow gdzie indziej jak Polska.. bo ja to ostatnimi laty wakacje- kierunek PL :rolleyes:

Helllo Martusia.. wlasnie gdzie sie podziewasz? ja juz dawno wrocilam do siebie a u Ciebie jak byla cisza, tak nadal jest;) sciskam cieplutko i czekam na malutki odzew :hug:

p.s. do Agawi.. ja to tak za toba tak widze jak cien latam po forum, ale az mi glupio wszedzie pisac wiec narazie czekam w milczeniu i odezwe sie chyba jutro :rolleyes::oops:

agawi74
03-09-2013, 16:11
agawi74 alez Wam zazdroszcze wyjazdow gdzie indziej jak Polska.. bo ja to ostatnimi laty wakacje- kierunek PL :rolleyes:

p.s. do Agawi.. ja to tak za toba tak widze jak cien latam po forum, ale az mi glupio wszedzie pisac wiec narazie czekam w milczeniu i odezwe sie chyba jutro :rolleyes::oops:

Mmeliso wiem, ze podczas budowy krucho z finansami, ale na pewno jeszcze nadrobisz zagraniczne wakacje, czego Ci z całego serca życzę.:)
A co do galerii to zapraszam serdecznie, ja ostatnio też nie nadążam być u wszystkich:o
Pozdrawiam cieplutko:bye:

Mmelisa
03-09-2013, 16:27
agawi74 u nas kierunek Polska bo mieszkamy w Norwegii i nie daloby sie inaczej jak jechac do swojego domku..co roku mowimy sobie ze gdzies wyjedziemy a jak juz jestesmy na budowie to sie odechciewa nam i szczegolnie szkoda tracic czas na to... moze kiedys :rolleyes: chociaz mogalbym powiedziec, ze tez jestem na wczasach w NO :D tylko takich ciut dluzszych

na pewno co Ciebie zajrze i sie przywitam, tylko teraz jestem ciut zabiegana i z odskoku na forum... musze ze spokojem usiasc i poczytac, patrzac po ilosci twoich postow pod avatarem bedzie co :rolleyes: :D

koza79
08-09-2013, 17:59
Marjel jak wrócisz na łono forum to napisz proszę jak się sprawują Twoje eamesy w jadalni. Chodzi mi o to czy są wygodne i czy się nie rysują.
Pozdrawiam

madera80
17-09-2013, 08:37
Witam serdecznie - właśnie jestem na etapie urządzania domu - nie jest on niestety nawet w połowie tak spektakularny jak na zdjęciach na pierwszych stronach forum, ale wierze ze dodatkami można zdziałać cuda- tak więc przyłączam się do pytania kozy79 - jak to jest z tymi krzesełkami - czy są wygodne czy tylko super wyglądają? i gdzie można kupić taki zegar jak jest w kuchni? pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych na tle własnych kątów :)

jusk
12-10-2013, 15:54
witam,
podglądam Twoją galerię od dłuższego czasu. Masz piękny dom i nie ukrywam, ze był dla mnie inspiracją. Oczarowała mnie Twoja czarna konsola pod galeria zdjęć. Przejrzałam cały watek ale niestety nie znalazłam info gdzie można ja kupić. Czy mogłabyś zdradzić?
Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Justyna

Venus_m
12-10-2013, 16:07
Jusk konsolę można kupić na allegro, cena 1300 zł + przesyłka.

jusk
13-10-2013, 19:06
Jusk konsolę można kupić na allegro, cena 1300 zł + przesyłka.

Dzięki

bronowianka
24-10-2013, 10:50
Witam:)
Widzę, że właścicielki wątku nie było już trochę...ale jednak spróbuję;) Przybyłam do Ciebie droga MarJel z polecenia jednej z Foremek i jestem zachwycona Twoimi wnętrzami. Nie wiem czy uda mi się tak pięknie i z gustem wszystko urządzić ale zawsze warto podpatrzeć dobre pomysły:) I tu się zgłaszam w sprawie kuchni... Moja kuchnia jest chyba mniejsza niż Twoja... Układ mam bardzo podobny.... i w głowie mam także podobny układ mebli. Moja kuchnia na szerokość to 406cm a jej głębokość 270cm. I ta głębokość mnie martwi właśnie... to znaczy wyspa się zmieści ale będzię kończyć się praktycznie w jadalni - która jest poro mniejsza niż Twoja. Podsyłam Ci link do projektu mojego domku http://www.dobredomy.pl/projekt/ambrozjaI/lustro
Tak patrzę na zdjęcia Twojej kuchni i zastanawiam się jaka jest długość ścianki na której masz wysoką zabudowę? I jakie są wymiary wyspy?
Myślę i myślę i już nie wiem co mam wymyśleć z tą kuchnią... czy robić wyspę czy tylko półwysep jak w projekcie...
Liczę też na opinie pozostałych Foremek, które tu zaglądają:D Jakoś trudno mi sobie wyobrazić jak to wszystko będzie potem wyglądać... nie wiem czy nie będzie za ciasno...
Czekam na jakieś wieści i pozdrawiam:)

Remika2
03-11-2013, 21:57
Witaj:) Mam pytanko gdzie nabyłaś te poduchy z rogaczami? Są świetne!!! Będę wzięczna za info. Pozdrawiam

malgos2
04-11-2013, 00:42
Czesc i czolem. :)

Afera86
12-11-2013, 18:19
Witam, gdzie mogę kupić taką lampę którą macie przy schodach ? Piękna. Z góry bardzo dziękuję za informację.
Wnętrza cudowne :)

makow11
20-11-2013, 13:22
Witam
MarJel ,pamiętasz może producenta lub sklep ,w którym kupowałaś mozaikę z łazienki dzieci?

bogumil
23-12-2013, 14:50
Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!


http://img560.imageshack.us/img560/3750/r4zn.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/560/r4zn.jpg/)

Mmelisa
23-12-2013, 23:42
https://lh4.googleusercontent.com/-8E_jExu6BC0/UrjB7bp6SiI/AAAAAAAABDI/NvJ8SkqCt7Q/s640/43393192-TWINKLE.gif

admete
24-12-2013, 08:02
http://i1.fmix.pl/fmi347/47e46d8e001b837d52b9352c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/4048613/dsc-0005?privateKey=69774ff2e869d8523f90940f12c356fe)

illusjon
24-12-2013, 09:56
Marcia,

231739

Nelli Sza
25-12-2013, 14:03
Na te Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pokoju w sercu, radości, cudowności....
Bądźcie szczęśliwi! http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/a074.gif


https://lh5.googleusercontent.com/-zhgr73g-I9o/UrrYSsEQ3HI/AAAAAAAAE00/IQpTmybTiSc/s640/%25C5%259Bwi%25C4%2599ta%2520FB%25201.jpg?gl=PL


Nelka :)

Viikii
12-01-2014, 17:19
Dziewczyny, czy któraś z Was ma czajnik de'Longhi? Nie mogę znaleźć nigdzie info czy on jest metalowy i ile ma dB. Będę wdzięczna za odp. (Sorki MarJel, że w pytam w Twoim wątku ale też masz ten czajnik :) )
pozdr.

admete
19-04-2014, 15:02
http://i2.fmix.pl/fmi1829/812fc73900154732535268e1/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/4175520/zyczenia-3?privateKey=57256990eaa6612858bcce88b18fbecc)

AgnieszkaMaszner
26-04-2014, 20:24
Czesc, mam do Ciebie dwa pytanka odnosnie tarasu. Rozumiem, ze macie polozone plyty tarasowe Libet Venetia tak? Czy moglabys powiedziec jak wyglada ich uzytkowanie, czy mocno sie brudza i czy jest problem z ich czyszczeniem? A drugie pytanie dotyczy fug, czy to sa fugi zywiczne Libet czy inne i jaki to kolor? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

rere79
27-04-2014, 01:04
A już myślałam,że Martuś się odezwała ;)

Pozdrawiam