Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

psosin
10-06-2011, 12:04
MarJel alez u Ciebie pieknie! super pomysły i wogole, no jestem w oczarowana poprostu! i sama nie wiem co mi sie bardziej podoba.
Zastanawiam sie jak Twoj dom wyglada z zewnatrz? bo masz baaardzo duzy salon? Ile to metrów?

Aha i mam pytanko skad to łóżko w sypialni? to białe skórzne? mozesz dac linka? przepraszam napewno pisałas o tym, ale nie doczytałam... :jawdrop:

lasche
10-06-2011, 14:48
Witam sie w Twoim domku ...sama przyjemnosc ogladac tak dopracowane wnetrze :) i masz moja wanne :)

Moj synek starszy bedzie mial lozko - samochod i bardzo tego zaluje ;) bo zdanie 7 latka zmienia sie w tempie ekspresowym i raczej powinnam byla kupic proste meble i zmieniac mu dodatki ;) no ale ...po ptokach lozko kupione

za to maluch (3lata) bedzie mial lozko kopare i tego wyboru nie zaluje, bo jak sie przeniesie do wiekszego lozka (za 2-3 lata) to znudzi mu sie kopara i kupimy zwykle...

nie moge sie doczekac zdjec z adaptacji obory...

Karolina i Artur :P
10-06-2011, 15:17
Martuśka Ty masz dzisiaj koniecznie wrzucać fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja w nocy wyjeżdżam na Węgry, tydzień mnie nie będzie i nie wyobrażam sobie,żebym dopiero po powrocie je zobaczyła! Draniuchu jeden zdjąteczka muszą być :)
buziaki :*

madileo
10-06-2011, 16:15
podglądaczka się ujawnia :welcome:

MarJel, masz piekne wnętrza, dopisuję się do listy fanów Twojej pięknej czarnej łazienki...
Czekam teraz niecierpliwie na kolejne zdjęcia:)

pozdrawiam serdecznie lublinianki! ;)
madileo

kacha.crac
10-06-2011, 21:39
witam sie!!:) piekne i dopracowane wnetrza...nie moge doczekac sie kuchni..czarna lazienke uwielbiam, w wannie moglabym zamieszkac, schody beda cudne a na zdjecia piwniczki czekam a czekaja zapisuje do moich subskrybcji:)

MarJel
11-06-2011, 10:07
Ku....a, pisałam post przez pół godziny i mi zeżarło:cry: i tak pięknie przywitałam się z dziewuszkami , a teraz to już na szybko Witaj azusa, psosin, madileo-lublinianko, lasche kobieto tysiąca pomysłów na minutę ( wybieram się do Ciebie od dawna, podczytuję i zachwycam się) najbardziej zazdroszczę spontaniczności, trzech przystojniaków tylko dla siebie i cudownego taty lasche :D
Witam serdecznie kache, u której bywam czasem, bo uwielbiam jej dom i poczucie humoru;)
A Karolcie jakoś udobrucham jak wróci ze wczasów i fotki osobiście jej podrzucę w końcu mieszka obok w bloku:D

No to rzeczy metamorfoza piwniczki cdn.

MarJel
11-06-2011, 10:36
Za nim fotki, krótki wstęp, 10 lat temu, trafił nam się lokal w centrum miasta, w przedwojennej kamienicy, a dokładnie piwnice tej kamienicy, w tym czasie byliśmy już zajęci inną pracą, ale szkoda było nie skorzystać z okazji, pomysłu nie było, aż narodził się pomysł -salon fryzjersko- kosmetyczny, nie mieliśmy zielonego pojęcia co z czym się je, ja nie jestem fryzjerką, w życiu nawet grzywki nikomu nie obcięłam i przez 10 lat nic się nie zmieniło, nadal nie potrafię:eek::popcorn:
Na początku zrobiliśmy generalny remont, potem w między czasie jakieś malowanie,ale grzyb i wilgoć, smród, zaczęły bardzo doskwierać, postanowiliśmy zrobić gazowe ogrzewanie 3 lata temu. W tym czasie ściany ładnie podeschły zaczął się sypać tynk i salon wyglądał masakrycznie.
Marzyła mi się cegła, stara prawdziwa przedwojenna cegła. stonowane kolory( wcześniej na części damskiej na ścianach był róż z filetem, na męskiej zieleń z turkusem, żółte i niebieskie fotele i kanapy do tego w tych kolorach konsole fryzjerkie. Wtedy mi się wdawało że w piwnicach powinno być kolorowo bo to przecież takie ponure miejsce.
Nadejszla wiekopomna chwila moja wyczekana REMONT! Cała moja ekipa z chałupy przeniosła się do piwniczki. Skute zostały dwie warstwy starej podłogi, odkrycie cegły w miejscach gdzie wychodziła największa wilgoć coby cegiełka teraz sobie oddychała, w trakcie prac zawalił się sufit na części damskiej i naszym oczom ukazały się stare śmierdzące krowią kupą belki. Koniecznie trzeba było zrobić renowację cegły, czyli piaskowanie przez specjalnych fachmanów, postanowiliśmy też zostawić drewniany sufit, który tez został poddany renowacji.
Jeszcze brakuję paru elementów, przede wszystkim czarnego narożnika,(zamówiłam, ale okazała się za mały, ale za kilka dni już będzie) zabudowa pod umywalka na damskim jeszcze nie skończona, stolarz również robi jeszcze nową recepcję.

Dodam jeszcze że jak to w życiu bywa szewc bez butów chodzi, nie mam jak przystało na szefową kolorowego balejagu i długich tipsów z cyrkoniami :lol2::P

Przedstawiam metamorfozę obórki......

MarJel
11-06-2011, 11:04
:p

lasche
11-06-2011, 11:09
fu...k WWWWWWOOOOOOWWW dobra oddycham ...dawaj męską ;)

mariomili
11-06-2011, 11:13
żebym bliżej mieszkała to już bym tam była i na wizytę się umawiała. Suuuuuuuuuuper te lustra, światełka, cegła robi klimacik:jawdrop:

MarJel
11-06-2011, 11:17
:p

mada1412
11-06-2011, 11:20
WOOOOOOOW:) Byłabym stałą klientką;)

MarJel, dom piękny, łazienka powala:)

MarJel
11-06-2011, 11:24
Salon ma ok.100m, są jeszcze 4 małe pomieszczonka, tu kawałek;

lasche
11-06-2011, 11:31
dla mnie bomba, choć ja pewnie dałabym gładki tynk (ale to tylko dlatego że mam awersję do strukturalnych ;) ) ...a chłopakom aż się prosi dać industrialne lampy do tych cudownych luster ...by the way gdzie one...za ile... bo jeśli pisałaś to przepraszam, bo ja tylko obrazki oglądałam u Ciebie na razie ;)

MarJel
11-06-2011, 11:45
mariomili, mada Witam i dziękuję:)

Lasche, wiedziałam że to się nie spodoba, :bash:ja też nie cierpię takiego tynku, tyle że w przypadku tych ścian to było najlepsze wyjście, nie widać ewentualnej wilgoci, gładkie nie miały bu tu długiego żywota, a wiem co mówię bo remontowałam jeszcze jedną piwnicę obok w tej samej kamienicy,musieliśmy niestety zastosować takie cuś coby zaraz znowu nie remontować.

Domyślam się chodzi o światełka na męskim metalowe to ikea, na damskim są takie same tyle że na okrągłym plafonie.

oldzia
11-06-2011, 12:11
:jawdrop::jawdrop::jawdrop: że ja w Lublinie nie mieszkam:bash: bo miałabyś nową klientkę ;) PIĘKNIE - nieziemskie klimaty!!!!!!!

lasche
11-06-2011, 12:51
ups sorry ...sama nie do końca zrozumiałam moją wypowiedź ;) chodziło mi ...do męskiego dałabym więcej industrialnych lamp ...kropka...przecudne lustra ...kropka...skąd lustra ...kropka ...koniec :) :)

blekitna
11-06-2011, 13:59
Mar Jel salon rewelacja! ta cegła, biel, szarość!!! bardziej podoba mi się część damska, w męskiej jakoś nie przekonują mnie lustra, to jedyna moja uwaga.
Mar Jel czy Ty jesteś fryzjerką? czy masz poprostu swój salon?

MarJel
11-06-2011, 14:53
ups sorry ...sama nie do końca zrozumiałam moją wypowiedź ;) chodziło mi ...do męskiego dałabym więcej industrialnych lamp ...kropka...przecudne lustra ...kropka...skąd lustra ...kropka ...koniec :) :)

aaaaaaaaaaa, do mnie to czasem trzeba dwa razy zanim zajarzę o co kaman ;), masz rację z tymi lampami do męskiego, nie wiem czy nie wywalę czarnego żyrandola, jak znajdę coś lepszego bo jakoś mnie denrwuje...
Lustra z męskiego zamawiałam u szklarza, ramę też, poszerzyłam ją o dodatkową listwę, lustra na damskim to konsole fryzjerskie.

Oldzia, Olu, może jeszcze będzie okazja fryzowania się u mnie, ostrzegam że specjalnych klientów obsługuję sama szefowa, proszę się liczyć z fantazyjną , awangardową fryzurą, moją specjalnością jest asymetria :P

blekitna, leniu, nie chciało się czytać co na skrobałam wyżej, co? :P nie jestem fryzjerką:popcorn:

psosin , umknęło mi gdzieś Twoje pytanie , salon razem z jadalnią ma około 50m, info na temat łóżka wyślę na priv.:)

MarJel
11-06-2011, 15:12
Jeszcze szczegóły :D

oldzia
11-06-2011, 15:35
no na mnie mogłabyś poeksperymentować:lol2: włos mam długi i zmiana też by się przydała:D;)

rere79
11-06-2011, 16:00
Wdech-wydech, wdech-wydech. MarJel, urządziłaś świetnie swoją piwniczkę ;). To kiedy mogę przyjechać na cięcie :D ;)

kacha.crac
11-06-2011, 18:27
Swietnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aczkolwiek tez wolalabym gładki tynk

yokasta
11-06-2011, 21:11
Też wolałabym gładki tynk, na który zwróciłam uwagę dopiero po przeczytaniu lasche-komentarza.
Tak czy śmak jedyne co mi się ciśnie na usta:

O ŻESZ TY MOTYLA NOGA W MORDĘ JEŻA!

No przecież to wygląda świetnie !!!!!!

azusa
11-06-2011, 21:13
MarJel, piwniczka wyszła fantastycznie, super klimat:jawdrop:. Zgadzam się z lasche, bo ja też wolałabym gładki tynk, ale jak mus, to mus .... Zastanowiłabym się jednak, czy w męskiej części nie dać bardziej industrialnego oświetlenia, jakoś bardziej mi tam pasuje :)
Jak następnym razem będę się wybierać służbowo do Lublina, to się podpytam o adres, chętnie zajrzę:yes:

yuka
11-06-2011, 22:07
Niesamowita metamorfoza!!! Super wyszło!!! (i tynk i się podoba;))

ulciapulcia
12-06-2011, 09:30
pięknie, ja chcę iść do takiego fryzjera!!!!!!!!!!!!!!!!
a mam pytanie w sprawie czarnych kinkietów, gdzie i za ile można takie nabyć??

mariomili
12-06-2011, 15:19
Męska część też sie super prezentuje,
Co tam w domku słychać ?
Miłego popołudnia

madileo
12-06-2011, 15:50
WOW! ja pierdziu, rewelacja! zajebiscie podoba mi się odsłonięta cegła i sufit z belkami..tynk też wolałabym gładki ale i tak wrazenie ogólne powalające...lustra w damskiej częscie przeboskie... chyba wybiorę się na zabiegi fryzjerskie szybciej niz potrzebuję ;)
Klimat piwniczki został zachowany za co ogromny plus!
Część dla panów jeszcze bardziej bym ochłodziła...po prostu za mało męska mi się wydaje...lashe dobrze mówi, zmiana lamp dobrze by zrobiła...;)

markoto
12-06-2011, 19:58
:jawdrop:No no ale przemiana

mirela99
13-06-2011, 08:01
Powiem krótko: ku****a .... Nie mogę, to niesamowite ...

blekitna
13-06-2011, 08:33
:) już wszystko wiem :P

MarJel
13-06-2011, 08:34
DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, wszystkim za opinie :hug:, ogromnie się cieszę że się podoba, to znaczy że moim klientom też będzie, a powiem nieskromnie że już się podoba, twierdzą że fajny klimat i dobrze się u mnie czują, a o to chodziło, bo przecież wizyta w salonie-piwnicy powinna być relaksem zarazem:D

Powiem więcej zgadzam się w 100% z Wami co do tynku i oświetlenia na męskim. W przypadku strukturalnego tynku jak wyżej wspomniałam przeważyła praktyczność, a co do oświetlenia to fakt, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina......... :lol2:ale mam już plan, zmienię prawdopodobnie żyrandol, resztę zostawię i dodatkowo na recepcję która się robi postawię lampkę w stylu industrialnym tak jak radziła lasche i reszta dziewczyn.
Muszę przyznać też rację mojemu M, który co prawda nie wtryniał się za bardzo bo w tym samym czasie urządzał się i zmieniał swoje miejsce pracy, ale jedyne ale miał właśnie co do oświetlenia na męskim, ale ja Zośka Samośka nie posłuchałam :P
Myślę że jak dodatkowo dojdzie za kilka dni minimalistyczny czarny narożnik, to część męska zrobi się bardziej męska:D

uciapulcia kinkiety na męskim zamawiałam http://salonoswietleniowy.pl/index.html?search=ok&prod_name=siena, mogę szczerze polecić, nie drogie,proste, a ładne, żyrandol z tej samej serii jakoś mniej lubię i tak jak wyżej wspomniałam będzie lota z salonu, prawdopodobnie do mojej sypialni gościnnej.
mariomili, w domku nuuuda, na razie nic wielkiego się nie dzieje, ale już niebawem zacznie, skończoną mam praktycznie pralnie, którą się jeszcze nie chwaliłam, a muszę powiedzieć że to będzie moja perełka.

MarJel
13-06-2011, 08:42
AAAAAAAAAA jakby się komuś rzucił w oczy żyrandol i lampka na recepcję w wyżej wspomnianym industrialnym stylu, na moją część męską, dawać mi namiary plizzz:lol:

lady in red
13-06-2011, 10:06
Hej Marjelko!
Witam Cię połikednowo:)Poniedziałkowo znaczy :D.
Metamorfoza salonu....łał.Nie wiem co mogę dodać jeszcze po zachwytach ;)Podoba mi się,że zachowałaś klimat miejsca,cudny sufit,rewelacyjna ta cegła.W damskiej częśći czarne sieny świetnie uzupełniają się z ramami luster.Swoją drogą co to za lustra?
Powiem przewrotnie,że mi tynk tak bardzo nie przeszkadza (rozumiem,że przeważyły względy praktyczne) ale co do lamp w strefie męskiej się zgadzam :)Pasowały by takie surowe,minimalistyczne.Kiedyś takie w "innych meblach" były.W wolej chwili looknę i przyślę Ci linka.
Apropo zakupów :)Ja się jutro do Krakowa wybieram :P

pysiaczek
13-06-2011, 10:16
MarJel piękny salon! Co to za żyrandol i kinkiety w części damskiej? Bo w męskiej poznaję sienę :yes: :D

MarJel
13-06-2011, 10:27
Lady, dzięki, zapomniałam o innych meblach, daleko nie mam to się wybiorę. Zazdroszczę wyjazdu do Krakowa, mój m jedzie w czwartek w celach służbowych, ale nic nie wspomnał że mnie zabierze:rolleyes::P
Pochwal się koniecznie jak coś kupisz:D

pysiaczek, żyrandol i kinkiet na damskim kupiłam tam gdzie lampy siena http://salonoswietleniowy.pl/Kinkiet_GRENSHOLM_2-9052.html
na zdjęciach abażurki u mnie wyglądają jak białe w rzeczywistości są srebrne:D
http://img834.imageshack.us/img834/8166/imagefuncphpp.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/834/imagefuncphpp.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img225.imageshack.us/img225/5532/imagefuncphp.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/225/imagefuncphp.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

pysiaczek
13-06-2011, 11:03
No właśnie na zdjęciach wygladały jak białe a takich szukam dlatego pytałam :D
Ale dzięki za odpowiedź - zobaczę co tam jeszcze w tym sklepie mają :yes: Szkoda, że białej sieny już nie uświadczysz nigdzie :(

lady in red
13-06-2011, 13:00
Hej Marjelko!
Jeśli Małżonek nie wspominał,że zabierze Cię dobrowolnie do Krakowa wskocz mu bo bagażnika:D
Ja mam nadzieję,że poszaleję zakupowo :p.Na pewno planuję odwiedzić ikeę (mam już spisaną listę zakupów :D A co jeszcze-zobaczymy :)


Jak zobaczyłam twoje szare kinkiety myślałam,że padnę ze śmiechu :D.Mam IDENTYCZNE kupione do szarej łazienki :D :P.Moje leżą już kilka miesięcy w pudełku i czekają na montaż.Może już w przyszłym tygodniu je powiesimy.Na razie mamy 1000 spraw i wesele w sobotę :)

Nie napisałaś mi skąd te piękne lustra w damskiej części.Bo przyjadę osobiście do salonu i zapytam ;)

A Karola opala teraz swoje 4 litery w Hajduszoboszlo:p.Ale jej zazdroszczę :D

Saly
13-06-2011, 22:21
Hej Marjel - chciałam Ci odpisać na priva - napisałam się, napociłam - a nie można wysłać do Ciebie nic bo masz zapchaną skrzynkę - usuń trochę to Ci odpiszę :-)

kakusek
13-06-2011, 22:29
Witam
Chcialam tylko dac znac ze zagladam i podziwiam:) Nie mam teraz sily na pisanie bo dolapala mnie grypa zoladkowa i lekko meczy ale jak tylko stane na nogach szerzej wyraze swoje achy i ochy :yes::D

lasche
14-06-2011, 07:15
Mar Jel jeśli chodzi o oświetlenie industrialne to ja przerabiałam je u siebie wzdłuż i wszerz ;) ja bym pojechała po całości i znalazła na allegro albo niemieckie ebay lampę ze starej fabryki ...a narożnik świetnie wkomponuje się w klimat, prosty i nowoczesny ...naprawdę świetnie sobie radzisz z wnętrzami ...pełen podziw

MarJel
14-06-2011, 07:51
Saly, już opróżniłam skrzynkę, więc czekam.....:popcorn:
kakusku, a myślałam ostatnio o Tobie, zastanawiałam się że mało ostatnio bywasz na fm, a Ty bido się męczysz z grypą.
Wracaj do zdrowia i do nas :)
lasche, dziękuję :oops:, usłyszeć taki komplement od Ciebie to tym bardziej mi miło, wczoraj miałam przejrzeć cały Twój wątek bo z tego co pamiętam u Ciebie,chyba więcej się przewija takiego oświetlenia niż na abay-u, :lol2:( ale za nim się zabrałam, zasnęłam)
Ja takiego stylu oświetlenia w ogóle nie znam, na początku sobie pooglądam jakie mogą być możliwości, za nim coś kupię:)
Wczoraj już nawet oglądałam w jednym sklepie lampki metalowe na recepcję, fajne, ale miedziane, mi chyba takie by nie pasowały :rolleyes:



Z narożnikiem to taka historia, że żółty jest w dość dobrym stanie i mój m stwierdził że może nie warto zmieniać, bo co zrobimy z tym itd. a z resztą to kto będzie zwracał na takie szczegóły uwagę, na pewno nie facet, wszystko prawie zmieniłaś, narożnik niech zostanie:rolleyes: No właśnie wszystko prawie zmieniłam, a ten narożnik mi teraz wszsytko psuje!:bash:, no nic szukałam czegoś taniego na allegro, znalazłam i zamówiłam i chwała mi za to, bo co piąty nasz klient mówi; świetnie, super klimat po remoncie bardzo nam się podoba, ale ten narożnik :sick:...... na szczęście za tydzień będzie nowy, ach Ci mężczyźni :P

oldzia
14-06-2011, 08:09
no właśnie - ach Ci mężczyźni...;) a co do lamp na pewno coś dobierzesz i będzie PIKNIE;).
a kiedy jakaś fotorelacja z Benia?:D

Ps. pamiętasz o pomiarach?;)

MarJel
14-06-2011, 08:27
Oldzia, pamiętam, pamiętam, Ola chciała wysokość kinkietów w sypialni, a Ty wymiar czarnej łazienki i podestu pod czarną umywalkę, na razie wiem że łazienka czarna najmniejsza ma 3 metry, reszty jeszcze nie zmierzyłam :oops:, przez ostatnie dwa tyg. w domku byłam dwa razy przelotem, ale już sytuacja z salonem opanowana i mam głowę z powrotem więc wszystko pomierzę na dniach:)

Saly
14-06-2011, 08:28
MarJel mailik wysłany Dobrze ze go sobie zapisałam :-)

MarJel
14-06-2011, 08:34
MarJel mailik wysłany Dobrze ze go sobie zapisałam :-)

No kochana właśnie przeczytałam tą lekturę biznesową;), dzięki za szczegóły, na razie tylko myślę, myślę, ale jak coś to wiem do kogo w razie ewentualnych pytań;) Dzięki:)

Powiem Ci że nadal w szoku jestem.....:jawdrop:;)

oldzia
14-06-2011, 08:36
ok:D no mi najbardziej chodzi o to ile masz odsunięte blat pod umywalką od drzwi wejściowych, bo u mnie tak samo - zaraz przy wejściu mam miejsce na umywalkę a na przeciwko wc i obawiam się trochę czy ciasno nie będzie:rolleyes:. no i jaki ma wymiar ten blat? łazienkę mam małą i na tym etapie zero orientacji.... a jak podasz mi wymiary to będę mogła sobie lepiej to wyobrazić i porównać, a w razie czego przenieść umywalkę w inne miejsce.....:rolleyes:

Saly
14-06-2011, 08:37
No kochana właśnie przeczytałam tą lekturę biznesową;), dzięki za szczegóły, na razie tylko myślę, myślę, ale jak coś to wiem do kogo w razie ewentualnych pytań;) Dzięki:)

Powiem Ci że nadal w szoku jestem.....:jawdrop:;)
Ja też :-) ]
Ale to miło - jak dojdzie do ewentualnego spotkania będzie kolejny oprócz domku temat do rozmowy :-)
Buziaki

zosik
14-06-2011, 17:56
:jawdrop:Witam się i zbieram szczękę z podłogi... to potrwa ;)
Powiedz mi tylko MarJel skąd są dwa białe regały do bawialni? Z IKEI? Będę wdzięczna za odp, bo chcę takie same do pokoju synka.

MarJel
14-06-2011, 22:25
Zosik, Witam i dziękuję:), tak, tak, regały to poczciwa ikea:D

casse
16-06-2011, 11:15
MerJel
Twój dom to KLASA SAMA W SOBIE
GRATULACJE - naprawde jest pieknie

Karolina i Artur :P
16-06-2011, 18:13
Cześć Martuśka :D
Kochana wróciłam, Twoim salonem się zachwyciłam a teraz lece rozpakowywać walizki ;)
Potem oczywiście jeszcze wpadnę i szczegółowo się pozachwycam a narazie lece odnaleść sie w domowej rzeczywistości ;) ;P
P.S Było suuuuper a Julcia sprawdziła się w 100% jako mała podróżniczka :)

MarJel
16-06-2011, 22:10
casse Witaj i wpadaj częściej, tak pięknie piszesz;)
Karolcia,wreszcie jesteś, jak ja Ci zazdroszczę tego wypoczynku:rolleyes:
Jak wrócisz do szarej rzeczywistości i się rozpakujesz poopowiadaj jak było. Julcia turystka powiadasz? :DTo co zabieracie ją do Turcji? Powiem Ci że jak byłam w tamtym roku, bardzo dużo było rodzin z takimi maleństwami:yes:
Lady, wróciłaś z tego Krakowa? Czy tak Ci się spodobało że zostałaś na dłużej:P
Miałaś pochwalić się zakupami:popcorn:

Wiadomość dnia
Jutro przyjeżdża łóżko białe i pufa do naszej sypialni:rotfl:
Z tej radości dzisiaj kupiłam: narzutę szarą futrzaną, do tego w komplecie dwie takie same futrzane podusie, plus z innego materiału czarną i dwie wrzosowo-fioletowe:D
Mam nadzieję że łóżko okaże się ok. jakbym nie odzywała się przez weekend znaczy że kaszana, a ja ryczę w nowe poduszki:eek:

Saly
16-06-2011, 22:24
Hej hej
Umieram z ciekawości Bo łóżko wydawało sie być superowskie i brałam pod uwagę je także u siebie
mam nadzieję, że okaże się co najmniej tak fajne jak na zdjęciach
Trzymam kciuki :-)
p.s Gdyby okazało się kaszaną - dysponuję dużą ilością chusteczek - szkoda nowych poduch :-)

markoto
17-06-2011, 06:42
a narzuta jaka???

mirela99
17-06-2011, 07:01
Dawaj zara to łoże z narzutą :). Marzę o takim cudzie :).

MarJel
17-06-2011, 07:21
Łóżko będzie ok.13-14:lol2: Jak nie będzie tragedii wieczorem wrzucę foty;)
Saly mam nadzieje że chusteczki się nie przydadzą:D

markotko, wszystkie poduchy i narzuta z h&y, narzuta to nowość, to poduszka od kompletu, zdjęcie nie odzwierciedla na prawdę ślicznej szarości, jest baardzo mięciutka i milusia, bardziej pluszowa niż futrzana:D
http://img854.imageshack.us/img854/2262/5305.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/5305.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

mirela, no to czekamy:popcorn:
foty pyknę z narzutą

oldzia
17-06-2011, 07:52
Oj Marta - Ty nas umiesz poddenerwować;);)
w takim razie czekam (my);) do wieczorka:D

blekitna
17-06-2011, 08:05
Mar Jel czekam z niecierpliwością na łóżko ;)
Karolcia fajnie, że wyjazd się udał :)

lidszu
17-06-2011, 09:09
to ja też się przywitam :D

padłam z wrażenia nad wykończeniem domu i salonu :D masz niesamowity gust i również z niecierpliwością czekam na łóżko :D

będę zaglądać częściej i podpatrywać postępy :D

MarJel
17-06-2011, 09:23
Lidszu, Witaj! To samo mogę powiedzieć o Tobie (podglądam Cię od dawna), wydaję mi się, że kiedyś miałaś w planach budować benia?
Mój dom to właśnie benio, ta największa wersja V:D, żeby było śmieszniej nad topazem też się zastanawialiśmy, ale jednak został ben:D
Sporo nas łączy i na dodatek jesteśmy na podobnym etapie wykańczania się:lol:

lidszu
17-06-2011, 09:49
Lidszu, Witaj! To samo mogę powiedzieć o Tobie (podglądam Cię od dawna), wydaję mi się, że kiedyś miałaś w planach budować benia?
Mój dom to właśnie benio, ta największa wersja V:D, żeby było śmieszniej nad topazem też się zastanawialiśmy, ale jednak został ben:D
Sporo nas łączy i na dodatek jesteśmy na podobnym etapie wykańczania się:lol:
Na naszej pierwszej działce miał stanąć dom, który w swoim wyglądzie przypomina benia, jednak był to projekt indywidualny. Po zmianie lokalizacji budowy, zmieniliśmy również dom. Ja w ogóle od samego początku chciałam piętrowy, ponieważ od ponad 20 lat mieszkam na poddaszu użytkowym u moich rodziców i chciałam dom bez skosów. Mój mąż na początku w ogóle nie chciał o tym słyszeć, ale jak zamieszkał przed budową u moich rodziców, to mu się odmieniło i też stwierdził, że tylko dom piętrowy wchodzi w grę :lol2: Ach ci faceci, w ogóle się nas nie słuchają, a potem i tak wychodzi na nasze ;) :rotfl:

Cieszę się, że ci się u mnie podoba i zapraszam nie tylko do zaglądania, ale również komentowania ;)
Mieliśmy ostatnio trochę przestoju, bo czekaliśmy na transzę kredytową, ale w końcu ją dostaliśmy i znów się zacznie dziać :D

ALUTKA W
17-06-2011, 09:57
wpadłam sie odwdzięczyć przywitaniem ;)
oj pięknie u Cię pięknie

kakusek
17-06-2011, 10:15
Czesc Arielko :-)
Jestem pewna ze lozko bedzie super i zadne chusteczki nie beda Ci potrzebne :-)
Wieczorekiem zagladne zeby popodziwiac to cudo :yes:
Ja jestem na etapie poszukiwania tanich ale sensownych drzwi wejsciowych.Wymyslilam ze skoro w przyszlosci maz ma zamair prowadzic dzialalnosc gospodracza to dobrze by bylo wybic juz teraz z przyszlego biura/gabinetu drzwi zewnetrzne aby klienci nie lazili mi po calym domu (mam duze pootwierane przestrzenie na parterze i wszystko widac) Szukalam drzwi PVC bo chce aby od wewnatrz byly biale a z zewnatrz musza pasowac do stolarki (zloty dab)
Oczywiscie wszystkie wyceny zaczynaja sie w okolicach 3,5 -4 tys zl a ja naiwna myslalam ze proste drzwi jestemw stanie zamowic za 2,5 tys :bash:
Moj genialny M ostatnio tak byl przejety moimi ciaglymi wycenami ,przegladaniem neta itd ze stweirdzil ze to starsznie duzy klopot i moze sobie teraz podarujmy drzwi (sa wieksze wydatki) a kiedys to on po prostu postawi sobie dodatkowy budynek gospodarczy w ktorym bedzie "urzedowal":lol2:Totalnie nie rozumiem facetow.Glupie wybiocie otworu i zamowienie drzwi jest wiekszym klopotem niz postawienie od nowa dodatkowego budynku (nie mowiac o kosztach hahaha) Zreszta budowa do tej pory go nie wciagnela to juz widze jak wezmie sie za gospodarczy ;)W kazdym razie nie daje za wygrana i szukam nadal drzwiczek ;)

Agi75
17-06-2011, 11:11
Ja też czekam z niecierpliwością na wieczorne fotki bo każda inspiracja jest na wagę złota, a u Ciebie Marjel inspiracji co niemiara :-)
[B]Kakusek[B] doskonale wiem o czym piszesz...Ja tez mam takiego męża ale nie zamieniłabym go na żadnego innego. Chociaz muszę przyznać, ze jak postawię go "pod ścianą" to czasami swoje 3 grosze co do wykończenia domku wtrąci.Jednak częściej sie z moimi wizjami nie zgadza niz zgadza :-)

kakusek
17-06-2011, 11:45
Agi takie zycie nie kazdy stworzony do budowania ;)Sa tez tego plusy bo ja wlasciwie wszystko sama wybieram i moj M sie nie wtraca tylko czasem kweka czy nie mzona bylo taniej :)

blekitna
17-06-2011, 12:03
Lidszu byłam u Ciebie w dzienniku, widze, że już w domku robi się coraz lepiej i więcej :) ale nie o tym chciałam , czytałam tekst " nie bedę robił za dwa tysiące" naprawde niekiepski, z jednej strony ubaw po pachy, z drugiej masakra - jak tak można podchodzić do życia.... ale tacy ludzie u nas też są, dziady za robotę niech się biorą! gdzie znalazłaś ten tekst?

Basia_KRK
17-06-2011, 12:14
O rany, ale u Ciebie pięknie!!! Zachwycam się i zapisuję do inspiracji :)


Bardzo mi się podoba tez cała obudowa kominka i jeszcze wiele, wiele innych ;)

Mi także się podoba, a co to za kominek narożny?

oldzia
17-06-2011, 13:46
Oj dziewczyny, ale się uśmiałam:D widzę, że nie tylko ja mam problemy z moim m;) tzn. wszytko jest cacy, ale zawsze pada pytanie "czy nie można taniej?" :)
takie marudzenie nie raz wyprowadza mnie z równowagi, ale teraz widzę, że tak po prostu musi być;)

lidszu
17-06-2011, 14:16
Lidszu byłam u Ciebie w dzienniku, widze, że już w domku robi się coraz lepiej i więcej :) ale nie o tym chciałam , czytałam tekst " nie bedę robił za dwa tysiące" naprawde niekiepski, z jednej strony ubaw po pachy, z drugiej masakra - jak tak można podchodzić do życia.... ale tacy ludzie u nas też są, dziady za robotę niech się biorą! gdzie znalazłaś ten tekst?
Błękitna, szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam gdzie ten tekst znalazłam - chyba na facebooku ktoś z moich znajomych wklejał :rolleyes:
bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś i zapraszam częściej. Na początku lipca będą drzwi wewnętrzne i kuchnia :D

Mój mąż też się za bardzo w budowę nie włączał - czasami to nawet dobrze, bo jego niektóre pomysły powodowały palpitacje serca :lol2: Moi niektórzy wykonawcy śmiali się, że mam wirtualnego męża, bo w ogóle go na oczy nie widzieli :rotfl:

MarJel
17-06-2011, 19:14
Witam Alutkę i Basię
Basiu wkład kominkowy to spartherm narożny, szeroki na jeden metr:)
Kto by pomyślał że ktokolwiek kiedyś kawałek mojego domu zapisze w swoich inspiracjach:eek:, miło mi bardzo, wpadaj częściej. Mi na razie szczęka opada na projekt Twojej kuchni, będzie boska:)

Dobra, pierdu, pierdu, a tu co nie które czekają na wyrko:D
Mnie to ostatnio nic nie zadowala, zmęczenie materiału, więc same oceńcie:D

MarJel
17-06-2011, 19:26
Lustro, będzie takie samo tylko dużo większe te świsnęłam z wiatrołapu na chwile ;)

MarJel
17-06-2011, 19:28
Czy takie dwie niziutkie białe szafeczki nocne będą pasowały ? Bo chcem zamówić i siem zastanawiam:D
http://img192.imageshack.us/img192/1606/m338905877.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/192/m338905877.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
17-06-2011, 19:34
AAA obok w kątku na podłodze leży już złożony żyrandol, w komplecie dostałam do niego 5 czarnych abażurków:D
http://img585.imageshack.us/img585/6365/417663010p0400x300.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/417663010p0400x300.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

lidszu
17-06-2011, 19:39
łóżko wygląda zarąbiście !!!!! :D :D

możesz mi napisać na priva ile kosztowało i gdzie robiłaś ?

wydaje mi się, że szafeczki będą pasować

reni1980
17-06-2011, 19:50
Mnie to ostatnio nic nie zadowala, zmęczenie materiału, więc same oceńcie

Marielka jakby to powiedział mój mąż "za dużo w dupie"

Kobito jest bosko, co ci nie pasi??????????????

MarJel
17-06-2011, 19:59
Lidzia łóżko zamawiałam w meblach tapicerowanych, http://www.stanuch.pl/index2.php, na wzór łóżka i pufy z kler, wyrko i pufa jest z białej skórki, zamawiałam przez net i nie widziałam wcześniej na żywo:)
cenę wyślę na priv

Reni, łóżko mi się podoba, jest naprawdę dobrze wykonane i wygodne się wydaję na chwilę wskoczyłam. Mało co się różni od klerowskiego, które oglądałam na żywca.
Nie wiem tylko czy mi się podoba całokształt sypialni, no w sumie dojdą jeszcze zasłony szafeczki, żyrandol i inne pierdółki, no zobaczymy jak skończę ją urządzać...:rolleyes:
he, he, za dużo w dupie to ja mam, ale centymetrów chyba :lol2:

reni1980
17-06-2011, 20:05
Nie wiem tylko czy mi się podoba całokształt sypialni

hmm, mnie brakuje takiego bardziej ostrego, kobiecego fioletu który nada charakteru, bo powiedz narzuta jest szara? a ta tapeta to jaki ma dokładnie kolor?

MarJel
17-06-2011, 20:27
:rotfl:
ale się z Ciebie pośmiałam :rotfl:,nie jedna nastolatka chciałaby tak wyglądać ,a co dopiero po urodzeniu dwójki dzieci:cool:

yhu, jesteś po prostu bardzo miła Oleńko:D, dziękuję :hug:w nagrodę masz priva;)

Reni, mój m mówi to samo co Ty.

Tapeta jest szara, to znaczy tło, listki na niej wpadają w fiolet, narzuta szara, w planach mam fioletowe zasłony z drugiej strony szare( takie jakby dwustronne) będą obwiązane sznurem w tych samych kolorach, tarzające się po podłodze;) i na dole lekko wywinięte, żeby delikatnie było widać że z drugiej strony są szare, bo ogólnie przód będzie w fiolecie:rolleyes:
Nie wiem czy zrozumiałaś mój wywód, w każdym razie widziałam już takie w eurofiranach i będę zamawiać:D

reni1980
17-06-2011, 20:45
zrozumiałam,

czyli na dzień dzisiejszy więcej jest szarego, mnie wlaśnie takiego mocnego akcentu brakuje w kilku miejscach, np te zasłony fioletowe plus pled fioletowy na tej pufie i jeszcze jeden element ale narazie nie wymyślilam co!

oldzia
17-06-2011, 20:46
co ja będę więcej pisać ? - jest CUDNIE!!! aż teraz sama zapragnęłam mieć takie łóżko - czy mogę również poprosić o priv?;)
co jeszcze mogę dodać myślę, że jeszcze jakbyś dodała jakiś akcent w czerni, no ale chyba lustro będzie w czarnej ramie prawda? myślę, że zasłonki czarne tez fajnie by wyglądały (brakuje mi mocniejszych akcentów)...... no, ale zapewne, jak nie zrobisz i tak będzie pięknie:)
stoliczki białe bardzo ładne i moim zdaniem będą pasowały:yes:

MarJel
17-06-2011, 21:07
i jeszcze jeden element ale narazie nie wymyślilam co!

Może fioletowe stringi i czarna jedwabna koszulka nocna :popcorn:rzucone figlarnie na łóżko:lol2:

Oldzia dziękuję Ci bardzo, zaraz Ci wyślę priva
Lustro będzie też srebrne przecierane, ale ono jest delikatnie w zakamarkach czarnawe, Ola ma mieć czarne:)

oldzia
17-06-2011, 21:23
no to pomieszało mi się ciut;) dzięki za priv:)
nie myśl za dużo, bo stworzyłaś piękne wnętrza - nie jeden dekorator wnętrz nie sięga Ci do pięt;)

tym akcentem żegnam się na dziś ;) miłej nocki

reni1980
17-06-2011, 21:26
Może fioletowe stringi i czarna jedwabna koszulka nocna rzucone figlarnie na łóżko


myślałam że padne, ale pomysł pierwsza klasa, zwłaszcza na tym piknym białym łóżku, tylko kup dwa kompleciki, jeden na wystawkę a drugi dla męża, hi,hi

Saly
17-06-2011, 21:28
MarJel
No chusteczki na pewno nie potrzebne :-)
Chyba ze wzruszenia ze taki śliczności stoją w sypialni
Mnie podoba się bardzo bardzo
Jeśli mogę prosić na priv cenkę - razem z pufą

oldzia
17-06-2011, 21:29
aaaa jeszcze nie mogłam się powstrzymać:lol2: ta czarna jedwabna koszulka - to strzał w 10!!! tego właśnie tam brakuje najbardziej i czarnych puchowych papci na podłodze... :rotfl:

MarJel
17-06-2011, 21:34
Reni, Oldzia, wieeedziałam że podłapiecie temat ze stringami:lol2:, w takim razie kupię taki komplet, ale jako wystrój wnętrza:lol2:, dla męża się nie opyla on mnie woli w stroju Ewy:lol:

Saluś, zaraz Ci wysyłam wszystkie łóżkowe informacje:D

Saly
17-06-2011, 21:46
Dzięki MarJel za info.
Potwierdzam ŁÓZECZKO KLASA :-)

kakusek
17-06-2011, 22:57
MarJel to moze od razu skopiuj wiadomosc o łozku do mnie :-) (co tak bedziesz do wszystkich pisac z osobna ;)) Kalwaria nie jest tak daleko ode mnie wiec moze i ja kiedys zamowie tam meble :yes: (łóżko)
Twoje jest swietne a z ta pufa wyglada rewelacyjnie.Mysle ze szafeczki tez beda do niego pasować.
Oldzia masz juz namiar na te balustrady balkonowe?Ja wyceniałam w metaloplastyce ze stali nierdzewnej ale za metr wyszlo tam 650 zl wiec jak dla mnie sporo za duzo.Wyceniłąm wiec w kolejnej firmie balustrade ze satli czarnej (ocynkowana i malowana) i tam cena mb jest juz 300 zl .Wiem ze reni1980 miala dosc tanie balustrady z nierdzewki (chyba 450 zl /mb)

mariomili
17-06-2011, 23:31
łóżko super, a czy wygodne? jeśli tak to poprosze o wszelakie info na priva :) Sypialnia wyszła rewelacyjnie jeszcze kilka dodatków i można mieszkać

oldzia
18-06-2011, 07:50
Oldzia masz juz namiar na te balustrady balkonowe?Ja wyceniałam w metaloplastyce ze stali nierdzewnej ale za metr wyszlo tam 650 zl wiec jak dla mnie sporo za duzo.Wyceniłąm wiec w kolejnej firmie balustrade ze satli czarnej (ocynkowana i malowana) i tam cena mb jest juz 300 zl .Wiem ze reni1980 miala dosc tanie balustrady z nierdzewki (chyba 450 zl /mb)

kakusku jeszcze nie mam - czekam:) myślałam o tych co ma reni, ale te czarne tez mi się podobają i myślę, że do całości też nieźle by pasowały i cena bardziej przystępna...... tym bardziej, że na płocie planuję coś w tym samym stylu, więc się zobaczy;) chciałam ceny od dziewczyn tak dla orientacji, bo w mojej miejscowości mój znajomy takowe rzeczy robi i jakby co będę wiedziała czy sens jest się targować;)

markoto
18-06-2011, 11:21
swietna ta sypialnia, lozko rewelacja, calosc superowo, lustro powala :)

blekitna
18-06-2011, 14:00
achhhh rozpływam się z zachwytu nad Twoim wyrkiem.... :) piękne!
ale nawet nie chce znać ceny ... :cool:

pasie
18-06-2011, 15:40
Paaadłam na zawał po przejrzeniu całego wątku:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

GRATULACJE pięknego domku:) wyprzedziłaś mnie z tą sypialnią:P:)

anna-maria3
18-06-2011, 18:34
MarJel łóżko booooooooooooskie! Piękne! Choć podzielam zdanie dziewczyn, że brakuje (poza figlarną bielizną ;) ) jakiegoś żywszego, zdecydowanego akcentu kolorystycznego. Fiolet będzie super :)

MarJel
19-06-2011, 08:56
kakusku, dzięki, a i zapomniałam Ci powiedzieć żebyś koniecznie nie rezygnowała z tych drugich drzwi w domu dla ewentualnych klientów,teraz trochę wydacie , ale będzie święty spokój, wysyłam info o łóżku :)
mariomili, dziękuję, wydaje się być wygodne, myślę że wszystko zależy od materaca. Wskoczyłam na chwilę na łóżko, było ok, więcej okaże się w niedalekiej przyszłości :D, wysyłam info.
markoto, bardzo dziękuję:)
blekitna, cieszę się że się podoba, w takim razie ceny nie wysyłam Ci na priv;)
pasie, no wreszcie mnie odwiedziłaś, a na jakim etapie jest Twoja sypialnia? I kiedy będziesz miała stół z MD?, mój koniec sierpnia dopiero:bash:
anna-maria dobrze że już jesteś, pewnie wypoczęta, baterie naładowane i gotowa do działania. Jeszcze wiele brakuje w mojej sypialni tak w ogóle to dopiero połowa drogi jej urządzania, ale faktycznie teraz więcej fioleciku by się przydało:yes:

rere79
19-06-2011, 12:19
Hej Mar Jel, mi łóżko samo w sobie się też bardzo podoba. Jakoś mi narazie nie pasi opdcień tapety z narzutą. Bo piszesz, że to i to szare. Może przekłamanie aparatu ;) I też się zgadzam z mocnym akcentem. Pamiętam Twoje wizualki sypialni ;)

pasie
19-06-2011, 22:29
MarJel moja sypialnia to możeeeee dopiero po wakacjach, teraz zabieram tyłek i jadę na całe lato nad morze a co do stołu to nie wiem:( nic się nie odzywają napisałam maila i też nic - miał być na koniec maja a jak na razie ciiisza:eek:

MarJel
19-06-2011, 22:43
MarJel moja sypialnia to możeeeee dopiero po wakacjach, teraz zabieram tyłek i jadę na całe lato nad morze a co do stołu to nie wiem:( nic się nie odzywają napisałam maila i też nic - miał być na koniec maja a jak na razie ciiisza:eek:

O kurcze, to jak mi obiecali stół na koniec sierpnia to pewnie mogę się spodziewać na Boże Narodzenie, jak dobrze pójdzie:jawdrop:
Wiesz co, jakbym miała wybrać urządzanie sypialni, lub całe lato nad morzem, to już bym się pakowała:D, sypialnia nie zając, a lato mamy takie krótkie :D
Życzę udanych i słonecznych wakacji:D

kakusek
19-06-2011, 23:03
Dzikuje za priv :) zastanawiam sie czy nie zrobiliby naroznika na wzor De Velde ;)
MArJel a gdzie znalazlas te szafeczki nocne nad ktorymi myslisz do swojej sypialni? Ja od dawna rowniez marze o bialym lozku i jak do tej pory faworytem bylo to :
http://img829.imageshack.us/img829/2835/bigsahra1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/829/bigsahra1.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Teraz zastanawai sie jeszcze nad Twoim modelem tylko nie jestem przekonana do tego wystajacego obramowania.Boje sie ze moze byc uciazliwe w praktyce (latow sie uderzyc ,gorzej siedziec na lozku itd) Mam nadzieje ze podzielisz sie swoja opinia zanim ja bede zamawiac swoja sypialnie ;)
Co do drziw to nie zrezygnowalam i jak za tydzien polecimy na urlop mam zamiar cos zamowic.Umowilam sie z ekipa od elewacji ze sciane na ktorej mamy wybijac otwor otynkuje w pozniejszym czasie :)

MarJel
19-06-2011, 23:21
Kakusku, śliczne łóżko, też mi kiedyś wpadło w oko:)
Też miałam obawy jak się będzie siedziało na moim łóżku, ono jest dość niskie i jeszcze tak wystaje po za materac, ale za nim zamówiłam to próby siadania zrobiłam w kler jest ok. Po za tym stwierdziłam że do siedzenia może służyć pufa, a na łóżku ma być przede wszystkim wygodnie w pozycji leżącej ;)
Szafeczki białe, nocne stąd http://www.sklep.meble.pl/p94029,szafka-nocna-seria-saba-biala-wysoki-polysk.html

Jeszcze myślałam czy by nie zaszaleć z takimi srebrnymi :rolleyes:, ale są raczej za wysokie do mojego łóżka i drogie jak czort:eek:
http://img163.imageshack.us/img163/4993/romantict.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/163/romantict.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
19-06-2011, 23:26
Dzikuje za priv :) zastanawiam sie czy nie zrobiliby naroznika na wzor De Velde ;)



He, he też o tym myślałam, a raczej mój m, ale jednak nie zaryzykuję, łóżko jest mniej skomplikowane:D

kakusek
19-06-2011, 23:45
Wczoraj widzialam tutaj bardzo podobna lampe.Roznica polegala chyba tylko na tym ze zamiast 9 halogenkow miala 5 http://czerwonamaszyna.pl/lampa-wiszaca-kare-design-falling-diamonds-spirale,10787,p.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-06&utm_content=10787#nclid=8474f3079a76e62bf4f4c874c2 60b658 (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fczerwonamaszyna.pl %2Flampa-wiszaca-kare-design-falling-diamonds-spirale%2C10787%2Cp.html%3Futm_source%3Dnokaut.pl% 26utm_medium%3Dcpc%26utm_campaign%3D2011-06%26utm_content%3D10787%23nclid%3D8474f3079a76e62 bf4f4c874c260b658)
Zaciagnelam swojego M do sklepu zeby sie tez nia pozachwycal :) (tutaj lampa kosztuje 500 euro)
Oczami wyobrazni widzialam ja u siebie na klatce schodowej (wpuszczone w "dusze" schodow) Niestety moj malz nie zapałał miłoscia (oczywiscie wszystkiemu winna cena :)) wiec z rozpaczy zaczełam przegrzebywac neta w poszukiwaniu czegos podobnego.Zobacz co znalazlam :http://img87.imageshack.us/img87/9127/lampaluerro300zl.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F87%2Flampaluerro300zl.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
Oczywiscie widze roznice i dlugosc tez nie ta (ta ma tylko 1 m ) ale cena rewelka-cale 290 zl :yes:
MarJel kup te nizsze biale bardziej pasuja do lozka.Mowisz ze Twoj M tez wpadl na taki genialny plan hihihi.Masz racje naroznik jest bardziej skomplikowany i pewnie tez nie odwazylabym sie zamowic :-)

oldzia
20-06-2011, 07:24
kakusku ja widzę, że my wszystkie to mamy podobne myśli, z tej samej masy chyba jesteśmy:lol2: Jak dostałam namiary od MarJel na łóżko też pomyślałam o narożniku, żeby zapytać;):lol2:
co do Twoich typów lamp na klatkę schodową też tak kombinuję;) i tak sobie myślę, że jak już będzie krucho z kasą to kupię sobie taką: 180cm długa i 399zł:D
http://modo4u.pl/katalog/details/186/51/produkty/lampy/lampy-wisz%C4%85ce/lampa-laura-crystal

blekitna
20-06-2011, 07:28
Mar Jel moim zdaniem te niższe ładniejsze i wygodniejsze :)
kakusku to naprawde znalazłaś fajną ofertę :)

Karolina i Artur :P
20-06-2011, 07:29
Martusia ciut sie ogarnełam :)
wczoraj był jeszcze chrzest Julci wszystko wyszlo super, a ona grzeczniutko pierwsze pół mszy wpatrzona była z zachwytem w "pana w czarnej sukience ;) "
a kolejne pół przespała :D

No dobra.... ale do rzeczy!
Łóżko wyszło rewelacyjnie i ja na fotkach nie widzę zadnej różnicy z orginałem.... jest super i świetnie wygląda w Twojej sypialni! Stoliczki srebrne są bardzo fajne ale myślę,że nie powinnaś żałować bo białe są śliczne i będa świetnie pasować! A zapomnialam.... salon fryzjerski wyszedł bombastycznie!
Buziaki przesylam gorące i i biegnę sie wzmocnic kawusią bo padam na twarz ;)

mirela99
20-06-2011, 07:48
MarJel ... zarąbiste to łóżko. Jeżeli można to ja także jakiś mocniejszy akcent bym tutaj widziała.
Szafki i łóżko idą oczywiście do moich inspiracji . Baaardzo bym Cię też prosiła o podanie wymiarów i ceny łóżka i pufy. JEzu, cudowne to jest.

MarJel
20-06-2011, 09:32
kakusku, lampa którą wkleiłaś faktycznie fajna, ale myślę że na schodach by zginęła, jest za tycia, ta którą wrzuciła Oldzia bardziej rzucałaby się w oczy i nie wyglądałaby jak kropla w morzu ;), a cenowo też przystępna. Ta Twoja może w którejś łazience by u Ciebie znalazła miejsce?
Narożnik de velde cudowne w sobie ma zagłówki, które super się składają w różne pozycje, jest ślicznie pikowany, myślę że ciężki do podrobienia( szczególnie te ruchome zagłówki):yes:

blekitna zgadzam się, białe szafeczki nocne będą idealne, nie mam co kombinować, nawet kontakty były już na etapie elektryki przygotowane pod niską szafkę.
Swoją drogą łóżko też idealne wymierzone między kontakty i zostało równo po 50cm na szafeczki:D

Karolcia, toż to ja wierzyłam w Julcie że koncertu nie da na chrzcie, przecież Twoje dziecię to anioł, a od wczoraj z aureolką:lol2:
W niedalekiej przyszłości mam w planach zrobić nalot na Wa-we tzn. na ikea, chcę kupić jakieś pierdółki dodatki, fotel do biurka dla córki itp. podejrzewam że m nie będzie się chciało ze mną jechać, szukam towarzystwa może Ty lub Lady ? :cool:

mirelka, bardzo dziękuję, zaraz wysyłam priv, poczekamy aż zawiśnie żyrandol, dojdą zasłony, myślę jeszcze nad fioletową narzutą, może będzie lepiej wyglądała niż szara, w sumie docelowa miała być fioletowa, ale jakoś tak wyszło;)
Miło mi że się podoba.

mirela99
20-06-2011, 09:50
Pierwotnie miałam sypilanię robić bakłażanową. W trakcie budowu zmieniło mi się na off white. Teraz kiedy mam śmietankowe ściany myślę znowu o bakłażanowym łóżku :). Nakręciłaś mnie :) I te szafki do tego .... hmmm...

MarJel
20-06-2011, 10:13
mirelka masz gdzieś fotkę bakłażanowego wyrka o którym myślisz? :rolleyes:
Ale o których szafkach mówisz tych białych czy srebrnych?

Saly
20-06-2011, 10:28
Martuś
prośba o info o Twoich światłowodach przy schodach - gdzie kupione? za ile? ile ich jest? i jaka długość? Czy już je odpaliłaś i ile światła dają ?czy tylko dekoracja
Plissssss może być na priv

MarJel
20-06-2011, 10:49
Saluś, światłowodów jest 300m i 50 kryształowych kulek, są pocięte na różne długości i tworzą z kilku rzędów taką jakby ściankę. Światło dają tylko dekoracyjne, bardzo słabiutkie, ale klimatyczne, konieczne dodatkowe oświetlenie schodów.
Reszta na priv.

mirela99
20-06-2011, 10:55
mirelka masz gdzieś fotkę bakłażanowego wyrka o którym myślisz? :rolleyes:
Ale o których szafkach mówisz tych białych czy srebrnych?
Widzę Twoje w kolorze bakłażana :)
A szafki białe, pięęęęęękne.

Korozja
20-06-2011, 12:04
Witam :)
Czemu ja dopiero teraz tutaj trafiłam?! Chałupę to masz pierwsza klasa. Cud, miód i orzeszki. Wszystko mi się podoba!
Mogłabym także prosić na priv info o łóżku?
Oczywiście zapisuję się do stałych podglądaczy ;)

casse
20-06-2011, 12:19
Sypialnia piekna
Łoże powala ...jak Ty to robisz.... ach

blekitna
20-06-2011, 15:32
Karolcia Twoje dziecko to Aniołek :)

oldzia
20-06-2011, 18:19
MarJelko sorki, że tak się upominam...:oops:, ale zrobiłaś może pomiary w łazience?;)

kakusek
20-06-2011, 20:50
Oldzia ja nie mam parcia na oryginaly wiec spokojnie moze u mnie wisiec taka za 400 zl;) Ta ktora wkleilam wczesniej bylaby ok tylko ze po pierwsze jest za krotka a po drugie odsc mala bo ta srednica 20 cm to raczje jak kinkiet/plafon pewnie wyglada i bardziej nadaje sie do lazienki lub sypialni niz nad schody.
Twoja propozycja tez niczego sobie tylko juz bardziej "bogata" ale w razie czego zapisuje :)Moze masz jeszcze schowane jakies fajne dlugie zwisy nadajace sie na klatke schodowa?
Za tydzien lece do Pl i musze w koncu zrobic rundke po sklepach z płytkami i cos poogladac.Masz juz swoje typy do lazienek?Moze pokaz w jakim kierunku uderzasz ;)
ps Przegladnelam stronke ktora zalinkowalas i jest tam lampa Long Crystal Snake .Nie jestem pewna ale to chyba ta sama ktora ogladalam wczoraj w sklepie (za 500 eur0 bo ma wlasnie 5 halogenkow.Musze jeszcze raz podjechac i zobaczy czy tak samo na gorze zylki polaczone sa z plafonem bo na fotkach jakos brzydko to wyglada a w realu lampa naprawde super .

oldzia
20-06-2011, 21:22
kakusku jak coś żuci mi się w oko zaraz Ci prześlę;) ja też szukam czegoś taniego i fajnego na klatkę schodową:)
pytasz o łazienki - jak na razie wiem, że dolna, mała łazienka będzie czarna:cool: typu płytek jeszcze dokładnie nie mam - tez planuję pojechać teraz, pooglądać na żywo... wiem tylko, że prysznic, blat pod umywalką i wnęka nad wc będzie z mozaiki - czarnej oczywiście;) na resztę chciałabym chyba coś gładkiego a podłoga, jak nic nie znajdę to ściągnę od Oli te Durstone purpurina - są drogie, ale metraz mały to chyba jakoś przejdzie;) no i dodatki będą srebrne.......
aaaa no i umywalkę dune czarną z brokatem już mam;) i czarna misa wc do tego - to chyba tyle........
górna łazienka stoi pod znakiem zapytania - będzie biało-szara albo biała połączona z drewnem........... mam nadzieję, że mnie oświeci, jak pooglądam na żywo;)

kakusek
20-06-2011, 21:37
Oldzia zobacz sobie na lazienkach poczatki lazienki asizo.Ma tam czarne plytki i twierdzi ze sa rewelacyjne w utrzymaniu.Ich cena oczywiscie nie nalezy do najmniejsych sle skoro masz maly metraz .....

Venus_m
21-06-2011, 10:22
Marjel to i ja się oficjalnie witam, chodź na premierze byłam cichym gapiem ;)

Pięknie wszystko u was wychodzi i nie przejmuj się bo doła to każdy z nas z czasem łapie. Sypialnia piękna, u mnie na monitorze tapeta wygląda na odcienie brązu. Łóżko i ławka ekstra, ja jedynie nie stawiałabym jej przed bo jakoś tak mi się to niesymetryczne wydaje. Ławka wyższa od łóżka, ale to już kwestia mojego skrzywienia nad symetrią więc przejmować się nie trzeba.

Chciałabym spytać skąd lub gdzie kupujesz te lustra do sypialni, ja takich szukam w niezabijającej cenie i znaleźć nie mogę :(
Salon super, bardzo lubię kamienicowo kryształowe klimaty ;) Ja bym lamp w męskim nie zmieniała, bo mi się podoba tak jak jest, ale jak dziewczyny radzą inne to też będzie ładnie...tego się poprostu chyba nie da zepsuć, bo jest super ;)

Zaraziłam się od Ciebie szklanymi drzwiami wewnętrznymi, czy mogłabyś napisać, może być na priv jaki był koszyt wykonania podwójnych szklanych drzwi rozsuwanych (jeżeli takie posiadasz? :D )

yuka
21-06-2011, 10:59
Cześć MarJel:D
Łóżko :jawdrop:booooskie!!!! Podejrzewam, że cena już taka nie jest;) Ale i tak poprosiłabym o nią;) I jeśli mogłabyś jeszcze wymiary łóżka mi podesłać to:hug: Bez pufki, bo chociaż piękna jest i cudnie u Ciebie wygląda, to u mnie szans nie ma, żeby się zmieściła:( I oczywiście też uważam, że niskie białe szafeczki świetnie skomponują się z całością:yes:

mariomili
22-06-2011, 16:44
Hej MarJelko ;)co tam w domku słychać?

reni1980
22-06-2011, 20:13
no wlasnie co u ciebie słychać?

Karolina i Artur :P
23-06-2011, 08:24
hej :)
Martuska jeseś???
Zapomniałas juz o nas ????
:***

oldzia
23-06-2011, 09:32
ja mam nadzieję, że NIE!!! i szybko nas tutaj czymś zaskoczy;);):):)

kakusek
23-06-2011, 18:52
MarJel nie mozesz wyjsc z tej Ikei?:rotfl:;)

MarJel
24-06-2011, 09:05
Jestem:lol:
Niestety nie pochwalę się niczym nowym, ani też tym że w w czasie mojej nieobecności tutaj byczyłam się na urlopie :P
W domku ostatnio byłam w czasie jak przywieźli sypialnie i chwilowo się w nim nic nie dzieje. Różne inne sprawy pochłonęły mi tyle czasu, że zabrakło go na fm.

Cieszę się że zaglądacie, oczywiście Witam serdecznie Venus, ja też u Ciebie bywam, wyczuwam moje klimaty, muszę się zacząć wreszcie udzielać:D
Odpowiadam lustra zamawiałam w avai, nie są tanie faktycznie, ale nie znalazłam niestety tańszego zastępstwa, a i zamawiałam przez allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9733754&p=2, teraz chyba nie mają w ofercie, ale jak ja kupowałam też nie mieli i zamawiałam, to duże do sypialni będzie dopiero ok. sierpnia, to mniejsze co jest w tej chwili w sypialni będzie wisiało w wiatrołapie.
Szklane drzwi, posiadam podwójne, ale nie rozsuwane lecz otwierane wahadłowo, rozsuwane też posiadam ale pojedyńcze koszt wyślę na priv
aaa takie podwójne rozsuwane ma mytka, cenowo podobnie mu wyszło jak za maje podwójne wahadłowe

Korozja, Witaj :D info na temat łóżka wyślę na priv, na razie na szybko zajrzałam do Ciebie, widzę że szukasz sypialni, z wysokim zagłówkiem?
Tam gdzie zamawiałam swoją możesz zamówić każdą inną, mają też w ofercie z wysokim zagłówkiem, możesz sama zaprojektować jaką chcesz i w jakim kolorze, jakie pikowania, materiał, skóra, skaja itp., itd:yes: http://www.stanuch.pl/index2.php

yuka, dzięki :D, info na temat łóżka wysyłam na priv, białe szafeczki dzisiaj postaram się zamówić, jak na razie bardziej pasujących nie znalazłam i szukać mi się już nie chce.

marimili, reni, Oldzia, Karolcia, kakusku, dziękuję że zaglądacie i pamiętacie:hug:

ps.pomiarów obiecanych jeszcze nie zrobiłam, obiecuję poprawę na dniach :oops:

oldzia
24-06-2011, 09:32
no cóż pozostaje nam wracać do pierwszych stron twojego dziennika i cieszyć oko...:(;)
dobrze, że jesteś:D

anna-maria3
24-06-2011, 10:33
MarJel, mi też możesz info o drzwiach na prv podesłać :)

mariomili
24-06-2011, 16:08
no cóż pozostaje nam wracać do pierwszych stron twojego dziennika i cieszyć oko...:(;)
dobrze, że jesteś:D


ja to samo :yes:

MarJel
24-06-2011, 20:04
Dziewuszki, już nie długo i znowu będę się chwalić nowościami, ostatnio mam parcie żeby wreszcie zamieszkać, zaczynam się męczyć w teraźniejszym mieszkaniu.
Marzy mi się ta słynna poranna kawa na własnym tarasie:lol2:
Anna , info o drzwiach wysłane:yes:

Olu, a potrzebna Ci ta komoda w sypialni, nie masz garderoby przy sypialni? Bo nie pamiętam.

anna-maria3
24-06-2011, 21:52
Anna , info o drzwiach wysłane:yes:

Przeczytałam i prawie padłam trupem :jawdrop: Drzwi podwójne zdecydowanie nie będą szklane wahadłowe ;) Nie wiem nawet, czy podwójne będą :rolleyes: Może stanie na pojedynczych z doświetleniem... W dodatku drewnianych albo mdf... Za informacje pięknie dziękuję :)

yuka
24-06-2011, 21:53
yuka, dzięki :D, info na temat łóżka wysyłam na priv, białe szafeczki dzisiaj postaram się zamówić, jak na razie bardziej pasujących nie znalazłam i szukać mi się już nie chce.

:hug: Dziękuję kochana:hug:

MarJel
25-06-2011, 08:35
Anna, nie panikuj :lol2:, u mnie po prostu w szklanych podwójnych wahadłowych były bardzo drogie zawiasy (jeden zawias 1000zł, a jest ich 4) dodać szkło, pochwyty, okucia i stąd ta cena:sick:
Dostałam 2 lub 3 wersje tych samych drzwi z różnymi sposobami montażu ;na ościeżnicy, w świetle muru, z różnymi zawiasami i cena różniła się o połowę.
Wszystko zależy jaką wersję wybierzesz, trochę mogą się różnić wizualnie, ale bez przesady:D

Yuka, proszę bardzo:D

Olu, szafka rtv to faktycznie się przyda, u mnie też pewnie będzie, bo wszystko tak jak u Ciebie przygotowane pod tv, też miałam obawy czy się zmieści jak będzie pufa, ale jestem mile zaskoczona zostało jeszcze dużo miejsca. Hmm nawet komoda by stanęła z kompletu od szafek nocnych, ale nie mam takiej potrzeby by ją mieć.
Pomyśl jeszcze:D, pufa wcale nie musi stać jak u mnie za łóżkiem :rolleyes:, widziałam gdzieś foty jak stoi zupełnie nie przy łóżku, mi ciężko sobie wyobrazić to u Ciebie bo nie znam planów Twojej sypialni:D

MarJel
27-06-2011, 08:05
MarJelko sorki, że tak się upominam...:oops:, ale zrobiłaś może pomiary w łazience?;)

Zrobiłam:lol:
Czarna łazienka ma ok. 3 m2,
podest pod umywalkę zaczyna się ok. 80 cm od wejścia, niżej wymiary samego podestu;
głębokość ok. 35.5 cm
wysokość ok. 71 cm
szerokość ok. 92 cm
Tyle? czy o czymś zapomniałam? :rolleyes:

Olu, wszystko zrozumiałam, w tym wypadku z pufą się wstrzymaj, dopóki, dopóty nie staną ważniejsze elementy, a pufę zawsze możesz domówić:yes:
Ja jak zamawiałam łóżko i pufę termin realizacji podali 3-4 tyg., a wszystko było już po dwóch tygodniach:D, więc w razie co długo nie będziesz czekała.
Najważniejsze zmierzyłam dla Ciebie wysokość kinkietów od podłogi w sypialni, ok. 110 cm:)

oldzia
27-06-2011, 08:29
Marta bardzo dziękuję:hug:
myślałam, że ten podest jest głębszy pod umywalką:rolleyes: bo sama umywalka ma 42cm......, czyli troszkę wystaje poza? no to myślę, że się zmieszczę z moją;)

MarJel
27-06-2011, 08:57
czyli troszkę wystaje poza?
:yes::yes:
wizualnie wygląda to dobrze, umywalka jest mała i zgrabna i lekko się prezentuje na tle tego podestu, to ona ma grać pierwsze skrzypce, a nie podest. Nie wyobrażam sobie teraz inaczej, zdecydowanie dobrze to wygląda, polecam:D
Jedynie co bym odrobinę zmieniła to wysokość podestu, jakby miał parę centymetrów więcej wcale bym się nie obraziła:P, ale może to skutek tego że jak przyjeżdżam do domu chodzę w butach często na obcasie, a sama mam 170cm wzrostu:D, a w życiu codziennym po domu nie chodzę na obcasach :lol2:, więc w sumie jest oki.

oldzia
27-06-2011, 09:13
nie no wygląda to super:yes: to ja źle sobie to wyobrażałam - brałam pod uwagę szerokość umywalki - wizualnie jest pięknie:)

mariomili
27-06-2011, 09:35
a foteczki dla nas są :D

MarJel
27-06-2011, 09:47
a foteczki dla nas są :D

nie e :P

Stolarz gdzieś nam zaginął i ostatnio nie bywał, wszystko rozgrzebane, zabudowy nie skończone, to znaczy w większości brakuje frontów, a one robią efekt więc zdjęcia byłyby blee (hmm podejrzewam że czekał na fronty, nie miał co robić i stąd jego nieobecność)
Mam nadzieję że dziś już zawita, lub już jest:D
Wszystkie zabudowy, aby dotknąć, pewnie niebawem się pochwalę:yes:

Venus_m
27-06-2011, 12:59
Martuś a te szafki do sypialni...hmn...no te w skórze też dobre, ale może ...pokazywałaś takie srebrne glamour...a gdybyś takie tylko białe kupiła? Mi się wydaje, że sypialnia wtedy pięknie nawiązywałaby do reszty domu. Oczywiście te na które już sie chyba zdecydowałaś niczego nie zepsują ;) to tylko taka moja sugestia.

Karolina i Artur :P
28-06-2011, 12:39
Martusia nie mogę się doczekać Twojej zabudowy! jak tylko będzie coś gotowe wrzucaj koniecznie fotki :)
Zresztą jak będziesz miała chwilkę to i tak wpadnę na szybką wizję lokalną ;) :p
Buziaki :***

MarJel
29-06-2011, 09:07
Venus, zostaną jednak białe niskie szafeczki, one są białe lakierowane, a nie w skórze. Te na wysokich nóżkach fajne, ale łóżko jest bardzo niziutkie i raczej nie będą pasowały. Zresztą pocieszam się że srebrną na wysokich nóżkach będę miała na dole w korytarzu, a na górze też w korytarzu prawdopodobnie srebrną konsolę na ścianie z galerią zdjęć
:D
Ola, a u nas paskudna deszczowa pogoda aż do końca tygodnia :(, ale nie zazdroszczę 40stopni szczególnie gdy trzeba siedzieć w pracy.

Karolcia, mówisz i masz:lol2: to kiedy Ci pasuje wizja lokalna, daj znać i jedziemy:D

Venus_m
29-06-2011, 09:12
a to jak nie w skórze to już się nie sadzę :D

Karolina i Artur :P
30-06-2011, 10:38
Martuś ja to mogę nawet dziś ;) Straaaasznie jestem ciekawa Twojego Benia, miomo, że na fm są fotki to wiem,ze w realu.... będzie jeszcze piekniej!!!
Maruś kiedy ci pasuje ??? Może ok 17.00 któregoś dnia ??? Czy wolisz inaczej ??? Buziaki :******

atika
30-06-2011, 11:15
Witam się u Ciebie MarJel

Że też wcześniej tu nie trafiłam....

Wnętrza są po prostu CUDNE !!!!
Nie do końca moje klimaty, ale kolorystyka jak najbardziej.
Świetna czarna łazienka. Boskie białe łoże....

a przy Twojej "obórce" zbierałam szczenę z podłogi :jawdrop:

Mogę tylko napisać, że zazdraszczam wyczucia smaku i cudnego domku.

PS. Synków mamy w tym samym wieku ;) Mój styczniak 2009 ;) i największy fan samochodzików !!

Saly
30-06-2011, 11:16
Hej Marjel
co to za "posucha"zdjęciowa??? czekam z niecierpliwością na nowe foteczki
I nie wiem czy przegapiłam wątek - ale nic nie wiem o Twoim meblach w salonie narożnik czy nie ??? i co ze stoliczkiem z "ust ust"???
Buziole Saly

reni1980
30-06-2011, 12:28
hejka ,
posucha jak cholera, ale w końcu Marielka jak wklei to padniemy

oldzia
30-06-2011, 13:49
no MarJel my czekamy i czekamy...;) zlituj się.......:D:p

oldzia
30-06-2011, 18:38
MarJel chyba się szykuje do przeprowadzki.................,albo już się przeprowadza:cool:

no, mi też się tak wydaje:yes: pewnie będzie chciała zrealizować swój plan i przez lato pić kawkę na tarasie :D:D:D

nicol21
01-07-2011, 20:46
Na początek Część damska

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img6.imageshack.us/img6/9776/dsc0448j.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc0448j.jpg/)



no zajebiszczo.... [i więcej nic już nie powiem.... ]

nicol21
01-07-2011, 21:38
o domek też superowo się prezentuje. aż chce się więcej i więcej zdjęć oglądać!

MarJel
01-07-2011, 21:59
o domek też superowo się prezentuje. aż chce się więcej i więcej zdjęć oglądać!

Witam i dziękować:D jak również Witam atikę i dziękuję za miłe komplementy:D

Dziewczynki, uciekam jutro na parę dni, z moim młodszym dzieciem do Nałęczowa( starsze z rana jedzie z dziadkami w góry)
Jadę z moją najlepszą przyjaciółką( już od 23 lat) i z jej małą.
Musiałam ogarnąć trochę spraw coby pojechać ze spokojną głową, stąd mało bywałam na fm.

Dopiero od poniedziałku wchodzi stolarz by skończyć to co zaczął, ale na miejscu będzie mężuś więc spoks.

Mam nadzieję że jak wrócę zasypię Was fotami:P


:bye:

MarJel
01-07-2011, 22:04
Martuś ja to mogę nawet dziś ;) Straaaasznie jestem ciekawa Twojego Benia, miomo, że na fm są fotki to wiem,ze w realu.... będzie jeszcze piekniej!!!
Maruś kiedy ci pasuje ??? Może ok 17.00 któregoś dnia ??? Czy wolisz inaczej ??? Buziaki :******

Karolinka wyskoczył mi niespodziewany wyjazd, więc wypad do benia przekładamy na następny tydzień już naaaapewno ( może będzie więcej do oglądania):hug:

lasche
01-07-2011, 22:17
to wypoczywaj i zasyp nas zdjęciami

MagdaZZZ
02-07-2011, 00:33
No ptarz, jak w końcu do Ciebie trafiłam (czemu tak późno? - nie wiem:oops:), to nawet ładnie przywitać się nie mogę, bo wyjeżdżasz;) Alee i tak się przywitam, a ty się o tym dowiesz za tydzień:lol2::bye:
Dziewczyno, ty to widzę też lubisz namieszać i zaskoczyć jakimiś oryginalnymi pomysłami czy zestawieniami;) Bardzo mi się podaba:yes:
A jaki "zakład" ci wyszedł:jawdrop:
brawo!!! od dziś jestem stałą bywalczynią Twoich salonów;)

A, no i też chciałam o cenę łóżka podpytać, ale nie mam wyjścia - poczekam;)

oldzia
02-07-2011, 07:06
no to wypoczywaj i ładuj baterie - cobyś mogła nas zasypać nowymi foto;) będziemy czekać:yes:
dużo słoneczka życzę:D

Karolina i Artur :P
02-07-2011, 18:07
Spoko kochana!!!!!! :D
Odpoczywaj, relaksuj się a twój domek będziemy podziwiać w przyszłym tygodniu ;)
Buziaki :***

lidszu
02-07-2011, 22:07
Marta, miłego wypoczynku życzę :D Ja właśnie wróciłam z wakacji, a i tak ci zazdroszczę, że jedziesz na swoje ;)

Venus_m
03-07-2011, 23:14
No to bawcie się dobrze!! :) I jak zwykle mawia mój narzeczony...bądźcie grzeczne :)

blekitna
05-07-2011, 07:36
w takim razie udanego wyjazdu życzę !!! :)

pysiaczek
05-07-2011, 08:43
Pięknie Ci wyszła sypialnia MarJel! Też uważam, że mocny fioletowy akcent to jest to :)

Udanego wypoczynku :)

MarJel
05-07-2011, 10:37
Leniuchuję, byczę się i w ogóle nic nie robię:P
Podglądam Was czasami z ukrycia, ale nawet pisać mi się nie chcę:o
Wieczorkiem skrobnę więcej i odpiszę:hug:

lidszu
05-07-2011, 11:03
Leniuchuję, byczę się i w ogóle nic nie robię:P
Podglądam Was czasami z ukrycia, ale nawet pisać mi się nie chcę:o
Wieczorkiem skrobnę więcej i odpiszę:hug:
leniuchuj na całego :D
ja miałam przymusowy odwyk tygodniowy od fm na wczasach i było naprawdę bardzo fajnie, chociaż bardzo się za wami stęskniłam

lady in red
05-07-2011, 13:08
Hej Dziewczynki! :)
Wpadłam na chilkę a tu gospodyni nie ma :o.Byczy się w Nałęczowie.Pogoda coś Ci nie dopisuje :(.Pogoda typowo barowa ;)Pewnie kursujecie pomiędzy atruim a barem :D.
Chciałabym wytłumaczyć moją chwilową nieobecność na FM tym,że się przeprowadziliśmy :D.Mamy jeszcze bałagan,zyjemy na pudełkach-ale jest ZAJEBIŚCIE :D.Pierwsza różnica jaka rzuciła mi się w oczy pomiędzy mieszkaniem w bloku,a domku-to fakt,że w ogóle nie oglądamy telewizji.W mieszkaniu Tv był włączony praktycznie cały czas-a w domu wolę coś zrobić w ogródku lub rozpakować jedno pudełko zamiast wpatrywać sie w odbiornik:).Tylko jak patrzę na okna zastanawiam się kto umyje 21 okien:(

Karola!
Cieszę się,że chciny Julkci udane,że Malutka grzeczna była :)
W wolnej chwili looknę na Twój dziennik.Na razie jak głupia dorwałam się do netu w pracy(bo w domu internetu jeszcze niet)
Dlatego tak krótko i nieco chaotycznie -wybaczcie dziewczęta :)

Karolina i Artur :P
05-07-2011, 18:57
Leniuchuj Martuśka, odpoczynku nigdy za wiele a Ty ostatnio nie dość że domek wykańczasz to i salon więc odpoczywaj :)

Lady ale się ciesze ,ze się przeprowadziliście!!!!!!!!
Cudownie,że tak fajnie czujesz się w nowym domku :hug:
Jak dojdziesz do siebie to sie odzywaj i opowiadaj dalej jak się mieszka! :)
Może przed moim wyjazdem do Turcji umówimy się jeszcze na jakieś małe pogaduchy na tarasie ? ;)

Buziaki:***

lady in red
07-07-2011, 12:29
Hej Karola!
Na razie przechodzimy przez okres fascynacji własnym domem.Ale to podobno przechodzi :D ;).Cieszę się,że mieszkam w mieście,mam wszędzie blisko,a jednocześnie mamy kawałek własnego trawnika.Choć jeszcze nie wszystko wykończone fajnie jest.OCZYWIŚCIE bardzo serdecznie zapraszam .Tylko się trochę ogarniemy,bo wstyd zapraszać TAKICH gości w nasze skromne progi.
Nie chciałabym nadużywać Karolino Twojej gościnności-może więc pójdziemy gdzieś na Starówkę na kolację -z mężami oczywiście :)?Oczywiście Marjelka i jej D również muszą być :)Proponuję łikend.Kiedy Marjelka wraca ze swoich wojarzy?A Ty karola kiedy wyruszasz na podbój Turcji?My odpoczywamy w sierpniu:)Więc teraz jesteśmy ( w miarę ) luźni ;)

Saly
07-07-2011, 12:41
Lady- no to gratulacje że już we własnym domku!!! :-) i zazdroszczę (pozytywnie oczywiście)

lady in red
07-07-2011, 13:09
Saly!
Dzięki!Choć powiem Ci szczerze,że kiedyś wyobrażałam sobie ,że jak się przeprowadzimy to będzie czyścuitko i sielsko-anielsko :)A tu jeszcze tyle pracy,że szok:)Ale jak się człowiek przeprowadzi do domu jak ma wszystko zrobione nie ciesza go tak drobiazgi.Wiesz jaką radośc mieliśmy wczoraj jak Mąż zamontował roletę rzymską:D.A jak cieszy wieszaczek w łazience,bo nie musisz już kłaść ręcznika na krzesło :D.
W wolnej chwili looknę do Ciebie-do galerii :)

Saly
07-07-2011, 13:12
No tak żal by było stracić lato - fajnie ze sie jednak zdecydowałaś na przeprowadzkę - teraz jest najprzyjemniej mieszkać w domu
A drobiazgi się "zrobi" po mału :-)
Rozkoszuj się chwilą :-)

Karolina i Artur :P
07-07-2011, 20:13
Lady kochana, do siebie zapraszam serdecznie, wiesz,że to żaden problem :)

U mnie weekend odpada, bo moi rodzice wyjeżdżają jutro na wakacje i nie będę miałą z kim zostawic Julci, w kolejny weekend mamy wesele kawałek za Lublinem, więc też nie bardzo a w nocy z wtorku na środe (20.07 ) lecimy do Turcji więc lipiec weekendowo odpada, u nas wolniejszy sierpień, bo na początku września też z czasem krucho.... myślałam,że uda nam się na tygodniu po niedzieli spotkać, ale jak się nie składa to nadrobimy w sierpniu ;) Chyba nie wyjeżdżacie na cały miesiąc ???? Oczywiście MarJelke zabieramy na pogaduchy :) Spotkanie z mężami.... jestem zdecydowanie na TAK !!!

BUZIAKI :*******************

lady in red
08-07-2011, 11:20
Hej Karola!
My się dostosujemy.Nasz Młody wyjeżdża jutro na kolonie więc jesteśmy wolniejsi:)Pewnie tradycyjnie będziemy korzystać z tej wolności i imprezować ;) ale ciiiiiiiiiiiiiiiii.Możemy spotkać się i w ciągu tygodnia.Ma być ładna pogoda więc kolacja na Starówce pod rozgwieżdzonym niebem bardzo mile widziana :)Kiedy Wam pasuje?Może środa,czwartek?Jak wiesz nie mamy jeszcze w domu netu-więc odpiszę Ci dopiero w poniedziałek lub pozostaje Nam kontakt telefoniczny.
Marta!
A Tobie kiedy pasuje?
Pozdrawiam!

oldzia
08-07-2011, 13:16
Martuś no kiedy wracasz???? wiem, wiem - wypoczynek należy się, ale już troszkę dłuuuuugo Ciebie nie ma:(
mam nadzieję, że w weekend coś wrzucisz, bo we wtorek lecę do Pl:lol2: :lol2: wtedy mało czasu i ograniczony dostęp do netu.........

Karolina i Artur :P
09-07-2011, 17:13
Lady kochana nie dogadałyśmy sie ;)
Moi rodzice wyjechali wczoraj w nocy i wracają dopiero w kolejny weekend a my zostawiamy im Julke i idziemy na weselicho... więc mówiąc o tym,że na tygodniu mialam na myśli babskie drinki u nas na tarasie,żeby mieć pod ręką niunię. Po weselu znajomych, we wtorek w nocy śmigamy do Turcji...

A kolacyjka z mężami..... w naszym przypadku wypalić może dopiero w sierpniu ;)

Pozdrowionka!!!

P.S lady nie mam twojego tel ;)

kakusek
09-07-2011, 18:26
MarJelka no gdzie Ty ? Fotki sa u Olki ale niedlugo bede usuwac wiec sie spiesz kochana :D

lady in red
11-07-2011, 09:14
Karola!
To ja Cię nie zrozumiałam :(.Ale jeśli pogaduchy na tarasie "na tygodniu" aktualne-to ja jestem jak najbardziej Za :)
A Czy MarJelce też pasuje?Czemu sie nie odzywa?:o

MarJel
11-07-2011, 09:42
Czołem
Wróciłam wczoraj wieczorem, było miło i sympatycznie, nagadałam się z przyjaciółką jak za dawnych starych czasów. Nałęczów to taki trochę drugi Ciechocinek, przewaga spacerujących emerytów, więc na densingi nie chadzałyśmy, a były od 18 do 22:lol2:
Moja przyjaciółka ma tam duży dom po dziadkach, pewnie jak czas pozwoli jeszcze w te wakacje wyskoczymy na parę dni.
Po za tym w sierpniu czekają mnie dwu tygodniowe wakacje z mężem i dziećmi i prawdopodobnie tygodniowy rejs po naszych mazurskich jeziorach.
Czekaliśmy aż synek będzie na tyle duży, co by znowu zacząć żeglować, córka miała 2 lata jak była po raz pierwszy teraz czas zacząć szkolić drugiego majtka pokładowego. Mam nadzieje że tak jak rodzice i dziadki pokochają ten czynny letni wypoczynek.

W sprawach budowlanych cisza przed burzą, na razie powolutku coś się kręci, ale niebawem ruszamy pełną parą, bo mnie już nosi żeby zamieszkać.

Madzia:welcome:, nie dziwię się w sumie że nie zaglądałaś do mnie wcześniej, w twoim wątku ruch w interesie na porządku dziennym :P:lol2: zaraz wyślę priva na temat łóżka.

Karolcia, Lady już się pogubiłam to kiedy ta kawka? i gdzie?, bo ja z wami na koniec świata choćby dziś;)

Lady małpo jedna:P, to ja wchodzę na cudze wątki i widzę twoje wnętrza a Ty się nie chwalisz, mało tego obiecałaś nawet galerie a ja o tym nic nie wiem:P, a tak się zarzekała na ostatniej kawusi u Karolci:D
Widziałam część Twoich skromnych wnętrz, sypialnia boska, kolorystycznie cudnie, napisy super pomysł, dawaj resztę i zakładaj galerie to może jeszcze coś uda mi się ściągnąć od Ciebie:D
Masz może fotki jadalni i kuchni? bo ja chce już:lol2:

Oldzia, skarbie chyba nie uda mi się wrzucić fotek przed twoim wyjazdem, jeszcze w beniu nie byłam, ale wiem że za dużo nowości nie ma. Mam nadzieje że jak wrócisz to zasypiasz nas fotami swojego cuda:D

Olu, lidszu, pysiaczku, lasche, venus,blekitna:hug:

Czy Paniusia blekitna już po obronie czy jeszcze siedzi w książkach?:P

Saly, czytałam o twojej dachówce:o, włos się jeży na głowie, ja to bym się z nimi sądziła normalnie, przegięcie totalne.

Kakusku, nie widziałam fotek :cry:, dawaj ten twój wypasiony kominek i całą resztę bo umieram z ciekawości:D

reni1980
11-07-2011, 09:59
witam MarJel, dobrze ze jesteś i oczywiście wypoczęta

Lady gdzie można zobaczyć twój domek??????????

mariomili
11-07-2011, 10:05
Wczasowiczka wróciła:D
Hej MarJel fajnie że sobie odpoczełaś, a miłe towarzystwo to jest to.
Pisz co się dzieje w domku i obiecane fotki wstawiaj. Jak tam kuchnia, robi się?

MarJel
11-07-2011, 10:06
Cześć Renatko stęskniłam się bardzo za Wami:yes:
Lady na wnętrzach wkleiła w wątku o naklejkach i szablonach kawałek sypialni i wiatrołapu
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170555-Naklejki-i-szablony-na-%C5%9Bcian%C4%99/page9

MarJel
11-07-2011, 10:11
Wczasowiczka wróciła:D
Hej MarJel fajnie że sobie odpoczełaś, a miłe towarzystwo to jest to.
Pisz co się dzieje w domku i obiecane fotki wstawiaj. Jak tam kuchnia, robi się?

Cześ mariomili
Nie uwierzycie:o przed samym wyjazdem, a w zasadzie w trakcie pobytu w Nałęczowie, zmienił się stolarz kuchenny:lol2:
Tak jak kiedyś pisałam kuchnie i schody robił inny, szafki, szafy wszystkie zabudowy drugi i ten drugi będzie robił również kuchnie, bo ten pierwszy jeszcze jej nie zaczął:o długo by opowiadać, ale już wszystko nagrane i ok.

lady in red
11-07-2011, 10:15
MarJelko!
Fajnie,że już jesteś-wypoczęta i opalona pewnie :)Trochę zazdroszczę Ci takiego babskiego wypadu,co takie wypady to ja BARDZO lubię :)Wszystko,ze szczególami opowiesz na na najbliższym zlocie :)
Mam nadzieję,że uda Nam się spotkać przed wyjazdem Karoli w tym tygodniu.Ja się w zasadzie dostosuję-Młody pojechał na kolonię więc nie jestem uziemiona obowiązkami :);)
Cieszę się,że Ci się podoba mój domek.Choć w porównaniu z Twoim to "pikuś".U Nas jest skromnie i zwyczajnie.Obiecałam publicznie,że galeria będzie-więc na pewno założę.Tylko boję się ,że się rozczarujecie,bo u mnie tak zwyczajnie.Na razie nadrabiam zaległości towarzyskie,biegam po sklepach,restauracjach-Młodego nie ma więc nie spieszę.Ostatnoi spontanicznie z Mężem pojechaliśmy sobie na kolację o 22 do centrum :)Zachowujemy się trochę jak psy zerwane ze smyczy :D

Cześć reni! :)
Kilka zdjęć wrzuciłam na wątek Kachy i na wątek o naklejkach ściennych.Ale nie oczekuj za dużo po tych zdjęciach ;).A galeria BĘDZIE!

MarJel
11-07-2011, 10:29
Lady
Zapomniałam z tego wszystkiego pogratulować przeprowadzki, domyślałam się jak znikłaś na jakiś czas z fm, super! że to już za wami, zazdroszczę:D
No kochana, syn na kolonii, nowy domek, piękna sypialnia, oj sprzyjające warunki macie:lol2:

Czekam z niecierpliwością na twój zwyczajny domek lady:P

Porobiłaś jakieś nowe fotki w łikend?

reni1980
11-07-2011, 10:34
No kochana, syn na kolonii, nowy domek, piękna sypialnia, oj sprzyjające warunki macie




MarJel ty też na myśli tylko jedno

reni1980
11-07-2011, 10:36
lady sypialnia miód malina tez taką chciałam ale jakoś nie wyszło, ale nic straconego , około jesieni będę robić od nowa to zgapię to i owo

oldzia
11-07-2011, 10:59
Marta :hug::hug: super, że jesteś!!! pewnie opalona, wypoczęta, baterie naładowane - ehhhhhh szczęściara:)

w takim razie będę wypatrywać w wolnych chwilach nowych foto;)

Lady a Ty taka niepozorna, skromna - sypialnia BOSKA:yes: również czekam na resztę Twoich wnętrz:D

lady in red
11-07-2011, 12:54
MarJelko!
Głodnemu to zawsze chleb na myśli :);):o.
Ale nowy członek rodziny bardzo mile widziany.W końcu ile można być rodziną 2+1?Oby tylko Bozia dała ;)

Reni-jeśli znajdziesz w moim domu COKOLWIEK co Cię zainspiruje -proszę bardzo zgapiaj :)Jak na razie ja lookam do Ciebie ;)Rzadko piszę,bo jaczej z tych podglądających :D,ale obiecuję to zmienić i częściej się odzywać :D

Oldzia-więc zapraszam serdecznie do mojej galerii,ale ja naprawdę nie mam nic wyjątkowego.

Buziole Laski!

reni1980
11-07-2011, 12:55
dziewczyny zazdroszczę wam tych wspólnych kawek z mężusiami, tez bym się skusiła

lady in red
11-07-2011, 13:31
Reni!
Więc dołącz do Nas :D Daleko masz do Lublina? :p

lidszu
11-07-2011, 17:40
MarJel, super, że już jesteś i cieszę się, że wyjazd się udał i wypoczęłaś :D

oldzia
11-07-2011, 19:33
Marta to żegnam się na kilka lub kilkanaście dni :) oczywiście w miarę możliwości zawitam i będę wypatrywać Twoich nowości;)

buziole pa:bye:

Karolina i Artur :P
11-07-2011, 22:47
Lady, MarJelka to co drineczek na tarasie w środe ok 19.00 ??? :) :) :)

kakusek
12-07-2011, 08:23
Te znowu bedą popijać-nie za dobrze Wam?:p
MarJel nie masz co sie przypalac bo mialam do pokazania tylko kominek i na dodatek wcale nie skonczony.Nie ma dalej naklejonego kamienia (zamowiony) i przy dobrych wiatrach powinien byc w sierpniu.Mam nadzieje ze tyle wytrzymasz a wtedy na pewno wkleje go do Twojego watku -oki?:yes:
Dziewczyny a ja mam do Was pytanko-jak ocieplalyscie sciane ktora laczyla sie z wylewanym tarasem lub podestem wejsciowym (betonem).Ja ocieplam dom styropianem grafitowym ale moj wykonawca w miejscach gdzie mialby sie on stykac z betonem zostawil pasek szerokosci 30 cm ? twierdzac ze na calej dlugosci styku (u mnie wylewane schody i podest wejsciowy) lepiej polozyc styrodur bo go beton "nie zeżre" Mam watpliwosci bo moze i jest odporniejszy ale na pewno zimniejszy (mam styropian o wsp 0,031 ) i boje sie ze porobia mi "zimne" opaski ktorymi bedzie uciekac cieplo z domku.Czy nie wsytarczy zrobic jakiejs izlolacji ( i jakiej?) pomiedzy wylewanym betonem a styropianem na scianie ?

monika&szymon
12-07-2011, 10:43
pięknie, pięknie, pięknie :) Trafiłam do Ciebie przypadkiem i zostaję ;) Śliczne wnętrza i fajne pomysły- pozwolę sobie zaglądać. Pozdrawiam

lady in red
12-07-2011, 16:35
Hej Karola!
Ja w środę nie bardzo mogę :(.Może być czwartek?
Buziole :)

Karolina i Artur :P
13-07-2011, 07:57
Lady u mnie wolna była tylko środa, bo przez sobotnie wesele i wtorkowy wyjazd, każdy dzień mam szczelnie wypełniony.... a wczoraj wieczorem okazało się ,że dziś też nie dam jednak rady :( Chodzi o sprzedaż jednego z mieszkań o których Wam mówiłam.... Także chyba pozostaje nam sierpień ;)
Buziaki :********

A MarJelka w kulki sobie leci, wcale sie do nas nie odzywa.... :( domek ukrywa i żadnych foteczek na pocieszenie oka nie pokazuje :no: buuu..... ;(
Buźka draniuchu:****

MarJel
13-07-2011, 08:00
Olu, Lidzia, dziękuję za miłe przywitanie:hug:

Oldzia, udanych wakacji w PL życzę, jak również szybkiego postępu prac przy domku, zaglądaj do nas w miarę możliwości:bye:

Kakusku, yyy ja to w takich sprawach mało się udzielałam, na wszystko oko miała zaufana mi osoba która na takiego typu pracach się zna. Przy najbliższej okazji podpytam i odpowiem.
Jak będziesz miała fotki to u mnie bez problemu możesz wklejać:yes:

monika&szymon dziękuję, zaglądaj do mnie i pisz będzie mi miło, tym bardziej że na szybciutko zajrzałam do was i widzę lubimy podobny styl.
Piękny dom się u was zapowiada, układ salonu jadalni prawie jak u mnie i z zewnątrz też odrobinę podobnie:D

MarJel
13-07-2011, 08:02
Lady, MarJelka to co drineczek na tarasie w środe ok 19.00 ??? :) :) :)

Ja się dostosuję do was dziewuszki, nie mam jakiś planów więc mi to wszystko jedno, oby z Wami, no i nie ukrywam że, taras Karoli też mi się marzy:lol:


ups. zapomniałam Karolcia, a kiedy do mojego benia jedziemy?

MarJel
13-07-2011, 08:19
Lady u mnie wolna była tylko środa, bo przez sobotnie wesele i wtorkowy wyjazd, każdy dzień mam szczelnie wypełniony.... a wczoraj wieczorem okazało się ,że dziś też nie dam jednak rady :( Chodzi o sprzedaż jednego z mieszkań o których Wam mówiłam.... Także chyba pozostaje nam sierpień ;)
Buziaki :********

A MarJelka w kulki sobie leci, wcale sie do nas nie odzywa.... :( domek ukrywa i żadnych foteczek na pocieszenie oka nie pokazuje :no: buuu..... ;(
Buźka draniuchu:****

Czyli przekładamy na sierpień? mnie trochę nie będzie, ale myślę że po między moimi wyjazdami jakoś się stykniemy:P;)

Karolina i Artur :P
13-07-2011, 08:35
Martusia, Twoim domkiem chyba osobiście pozachwycam sie dopiero w sierpniu....

A Ty którego wyjeżdżasz??? Na długo ???? Ja ogólnie w sierpniu jestem , Chorwacja dopiero 3 września, więc będę się do Ciebie i Lady dostosowywać ;)

W sierpniu pijemy podwójne drineczki i rezerwujemy sobie dodatkowych kilka godzin żeby nadrobić zaległości ;):lol2:

Buziaki lasencje :**********

MarJel
13-07-2011, 08:44
Na pewno na dwa tygodnie gdzieś w ciepłe kraje, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie, może Hiszpania:rolleyes: , my z reguły szukamy fajnej oferty last minute:D i tu planujemy pierwsza połowa sierpnia, a potem jak się uda na tydzień na mazury pożeglować pod koniec sierpnia. Takie są plany wszystko wyjdzie w praniu, bo przeprowadzić też by się już wypadało:lol2:

blekitna
14-07-2011, 07:42
MarJel fajnie, że wyjazd sie udał :)

Lady gratuluje przeprowadzki :)

Kakusku ja wogóle tego nie ocieplałam, mam po prostu dolane schody i taras do ściny domu.

mariomili
14-07-2011, 10:13
Hmm z tą kuchnia to tak sobie wyszło, ale dobrze ze zmieniłaś bo do świąt byś się jej niedoczekała. Ta na kiedy ma być?

MarJel
14-07-2011, 12:57
Hmm z tą kuchnia to tak sobie wyszło, ale dobrze ze zmieniłaś bo do świąt byś się jej niedoczekała. Ta na kiedy ma być?

Ma zacząć robić kuchnie lada dzień:D
AAALLLEE przez tak długi czas oczekiwania, zaczęłam oczywiście kombinować i nasunęła mi się nowa koncepcja kuchni to znaczy blatu i tak zaczęłam się zastanawiać czy zamiast blatu drewnianego palisandrowego

Reasumując, moje wnętrza na dole, są czarno, szaro, białe, drewno jakie występuję w domu to dąb (schody, stół w jadalni, parkiety dębowe), a ten palisander to ni z gruszki ni z pietruszki.
Na pewno kuchnia sama w sobie wyszła by ładnie (są na forum dwie białe kuchnie z palisandrowymi blatami-efilo i mirelki- PIĘKNE!!!
Myślę sobie że, do reszty mojego domu chyba lepiej by pasował czarny granit, tyle że boję się że kuchnia wyjdzie za bardzo zimna, a ten palisander dodałby jej ciepłoty. Myślałam jeszcze o dębowym, ale odpada, jak dla mnie za jasny i mniej trwały niż egzotyk palisander.

I co ja mam zrobić:confused:


Przypomnę kuchnię

reni1980
14-07-2011, 18:37
Marta ja bezwzględnie polecam ci granit, po pierwsze idealnie ci pasuje a palisander własciwie nie wiadomo do czego a po drugie jest nie do zniszczenia, czy uderzysz, czy dasz gorący garnek czy kroisz to nic się nie dzieje, a drewno wiadomo i z olejowaniem jest problem, wiem o tym ze ci którzy mają drewniany to chwalą ale nie ulega watpliwości ze trzeba olejować, ja olejuję podłoge w łazience, elewację i taras i wiem co to znaczy, ja takze myślałam o drewnie ze względu na cenę granitu ale dziękuję bogu ze mam granit,

Saly
14-07-2011, 18:52
hej Martuś
No ja jestem zdecydowanie za granitem :-)
Do Twojego wnętrza bym bardziej widziała granit i tak jak napisałaś bardziej pasowałby do kominka
No i star galaxy - jest zarąbisty sam w sobie A drewniany - jak drewniany

lidszu
14-07-2011, 19:48
Marta, ja też polecam granit, ale sama będę taki granitowy mieć, więc nie jestem obiektywna ;)

u mnie w komentarzach znajdziesz zdjęcia zarysu mojej kuchni

agnie-cha
14-07-2011, 20:58
Też jestem za granitem.

MarJel
15-07-2011, 09:57
:jawdrop: nie wierzę wszystkie jednogłośnie za granitem???:jawdrop:
Byłam pewna że będziecie stawiać na palisander.
Nie wiem, no nie wiem taki mi żal tego drzewa, granit taki zimny i kuchnia będzie jak w laboratorium, ale idealnie zgra się za to z resztą domu i fakt jest nie zniszczalny, no ładny też, ale ten palisander :cry:

Jakby ktoś w tej sprawie miał coś jeszcze do powiedzenia by pomóc mi w podjęciu decyzji to bardzo proszę:(

lidszu
15-07-2011, 10:52
Marta, my możemy doradzać, ale i tak decyzja należy do ciebie. Jeśli podoba ci się palisandrowy blat, to go zrób. Ja chciałam mieć drewniany blat, ale mój M nie chciał, więc poszliśmy na kompromis i mam palisandrowe szafki, a blat będzie z granitu

mariomili
15-07-2011, 10:54
Marta ja oczywiście nie pomogę ci:D ale, powiem ci że Twoja kuchnia na projekcie jest super i jak nie zrobisz będzie dobrze .Ja sama myślałam o całej białej kuchni, potem był pomysł z drewnianym blatem a im bliżej do tematu kuchni granit wysuwa się na prowadzenie :yes:. Wydaje mi się że drewniane blaty są fajne ale nie bardzo wiem jak to się sprawdza w użytkowaniu, a granit jak już koleżanki wypowiedziały się jest solidny, jeżeli dużo czasu spędzasz w kuchni i lubisz gotować to postawiłabym na granit:yes:

monika&szymon
15-07-2011, 11:26
palisander jest śliczny, ale w Twoim wnętrzu zdecydowanie granit ;)

lady in red
15-07-2011, 13:09
Hej Marjelko!
Na wizualizacjach drewno na blatach świetnie się komponuje.
Pytasz drewno czy granit?
Zależy jaki styl,efekt chcesz osiągnąć ;)
Jeśli ma być ciepło,domowo i elegancko to drewno (moim zadaniem drewno z bielą pięknie się komponuje).
Natomiast jeśli kuchnia ma być nowoczesna,minimalistyczna to zdecydowanie granit :).
Myślałaś już o dodatkach?Ich kolorze i stylu?

Buziole,

blekitna
16-07-2011, 11:00
ja jestem za granitem :yes:

rere79
16-07-2011, 12:51
Marjel i ja stawiam na granit. Wybór należy zawsze do Ciebie ;)

Agi75
17-07-2011, 09:47
Czarny granit górą!!!!!!!!!! Ja tez taki planuję. A jak nie czarny to szary ale napewno blat będzie granitowy!

Venus_m
17-07-2011, 13:18
MarJel ja do twojego wnętrza również wzięłabym granit, zebrałby parter w zgrabną przemyślaną całość. Jeżeli gdzieś pojawi się jeszcze palisander np w formie mebli/zabudowy ściany tv to śmiało i palisandrowy blat w kuchni dobrze będzie wyglądać. Kuchnia z kamiennym blatem wcale nie musi być zimna, nie wiem co planujesz w oknie, ale np roleta rzymska w jakiejś satynie (z połyskiem w każdym razie) na pewno doda kuchni szlachetności i ociepli ;)

lasche
17-07-2011, 15:40
Przeciskam się przez gąszcz granitowców, żeby zagłosować na drewno :)

Karolina i Artur :P
17-07-2011, 18:25
Granit napewno będzie pięknie się prezentował ale ja przełamałabym parer ciepłym drewnem na blatach, będzie nadal nowocześnie ale dodatkowo mega przytulnie, więc dla mnie drewno ;)

anna-maria3
17-07-2011, 18:38
MarJel, ja też jestem za drewnem. Wybierzesz oczywiście sama :) natomiast zastanów się, jaki chcesz efekt osiągnąć, bo kuchnia z granitowm blatem to zdecydowanie nie będzie ta kuchnia, jaką pokazujesz na wizualce. W tej chwili pytasz o sam blat, tymczasem zmieni się wygląd całej kuchni. Granit sam w sobie piękny, ale z palisandrem będzie ciepło, przytulnie, ciekawie, a dodatkowo kolor się pięknie wybije na tle mebli, natomiast z granitem kuchnia będzie chłodniejsza w odbiorze.

kakusek
17-07-2011, 20:18
MarJelko a widzialas kuchnie wioladd : http://forum.muratordom.pl/showthread.php?56188-pochwalcie-się-swoimi-kuchniami/page598&highlight=wioladd
albo bioork : http://forum.muratordom.pl/showthread.php?144989-BIAŁA-KUCHNIA&highlight=bioork
Moze to pomoze Ci podjac decyzje chociaz szczeze wpolczuje bo sam bylabym w kropce.Czy Ty rozwaszasz zmiane koloru blatu na wyspie czy w calosci kuchni bo na ziualkach blat pod oknem masz jasny .

lady in red
18-07-2011, 08:18
Hej Marjel!
Zadecydowałaś już coś w temacie blatów?
I co u Ciebie,że się nie odzywasz?:p

Buziole!

mirela99
18-07-2011, 09:54
Witam po wakacjach :).
Widzę, że kuchnia nadal na tapecie :). I co w końcu wybrałaś na blaty ?
Powiem szczerze, że drewno wygląda wg mnie obłędnie, ale trzeba go konserwować. Problemy z gorącym garnkiem czy krojeniej na blacie to nie problemy - łatwo można się do tego przyzwyczaić, wcale nie jest niewygodne krojenie na deseczce czy stawianie gorącego garnka na podkładce. Skoro udało się mojemu mężowi o tym pamiętać, więc śmiem twierdzić, że każdemu to wejdzie szybko w krew. Nawet moja 6 letnia córka pamięta o deseczce jak coś kroi (a deski z wc do dzisiaj nie nauczyłam jej zamykać).
Moje blaty w miejscu, gdzie najczęściej są użytkowane wyglądają obecnie średnio, muszę je lekko zetrzeć papierem i ponownie zaolejować. Ale samo olejowanie (ponowne) to żaden problem - góra 5 minut nakładania i polerowania oraz 30 minut czekania. Widzę, że po tych 4 miesiącach powinnam to powtórzyć. Ale i tak uważam, że moje wnętrze dzięki granitowi byłoby chłodne. Drzewo super współgra z zimnymi kuchniami.

niutek
18-07-2011, 11:19
jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego domu. Jest przepiękny a Ty masz świetny gust.

MarJel
18-07-2011, 14:12
jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego domu. Jest przepiękny a Ty masz świetny gust.

Dziękuję niutek i zapraszam częściej:)

MarJel
18-07-2011, 14:47
Dziękuję Dziewczynki za odzew w sprawie moich dylematów blatowych. Co raz bardziej skłaniam się by był jednak granit, to była moja pierwotna wersja tyle że w między czasie zauroczył mnie palisander.
Nadal twierdzę że palisander piękny, ale nie u mnie w kuchni, nie w moich wnętrzach i nie dla mnie- takiego roztrzepańca i patałacha jak ja plus ten sam typ mąż i dzieci:P:oops:
O drewno na blacie trzeba dbać, bardziej uważać i je regularnie pielęgnować my się do tego stanowczo nie nadajemy:lol2:

Kuchnia z granitem na pewno będzie minimalistyczna, ale zrobię wszystko by nie była zimna. Kuchnia jest otwarta na jadalnię, w której będzie dębowy stół i krzesła z obiciem w materiale z dębowymi nogami, nad stołem dwie lampy ecru z wielkimi abażurami które nadadzą ciepłe światło, będzie dobrze mówie wam:D
Po za tym kuchnia ma być praktyczna tam będę tylko stała przy garach, a jeść i siedzieć będziemy w przytulnej jadalni:p

Zrobiłam sobie listę za i przeciw i jedynym największym minusem dla granitu to cena, ale to jakoś przełknę.

Kakusku właśnie kuchnia bioork będzie ciut przypominać moją, natomiast kuchnia wioladd, jak dla mnie za dużo czarnego.
Aha, u mnie blaty wszystkie granitowe łącznie z wyspą.

Zastanawiam się teraz czy na wyspie dać granit tylko na górze czy boki wyspy też i chyba skłaniam się aby tylko góra była w kamieniu, wyspa byłaby wtedy lekka i tańsza:lol2:

MarJel
18-07-2011, 14:56
Wklejam kuchnie bioork, wyspa u mnie będzie prawdopodobnie identyczna z tym że na niej płyta i nad nią okap, nawet uchwyty u mnie te same.
U mnie są szare ściany, a przy blatach będzie szkło.
http://img718.imageshack.us/img718/5913/k0y0bsxnqb0qb3lwlb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/718/k0y0bsxnqb0qb3lwlb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img59.imageshack.us/img59/3634/ldruwruoawjdiphcrb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/59/ldruwruoawjdiphcrb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img685.imageshack.us/img685/1865/vvq6sefynbn19dyddb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/685/vvq6sefynbn19dyddb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


A może boki wyspy też w granicie:rolleyes::rolleyes:

MarJel
18-07-2011, 15:00
Hej Marjel!
Zadecydowałaś już coś w temacie blatów?
I co u Ciebie,że się nie odzywasz?:p

Buziole!

Ja chciałam tylko tak nieśmiało zapytać gdzie Twoja galeria, co!? No gdzie ja się pytam:P

MarJel
18-07-2011, 15:09
Moje blaty w miejscu, gdzie najczęściej są użytkowane wyglądają obecnie średnio, muszę je lekko zetrzeć papierem i ponownie zaolejować.
No właśnie mirelko ja bym zaraz olała sprawę, albo przekładała na jutro i doprowadziła że blaty byłby do wymiany.

A gdzie się urlopowało, chwal się mi się tu szybciutko:D
My się nie możemy zdecydować gdzie w tym roku wyruszyć, a chcemy za nie całe dwa tyg. Marzy mi się jakaś wyspa Hiszpańska:rotfl:

reni1980
18-07-2011, 18:34
Marjel ja też właśnie chciałam zrobić drewniany blat ze wzgledu na cenę granitu, ale mąż powiedział, że woli z czego innego zrezygnowac a granit kupic, jedna z lepszych decyzji w naszym domu

reni1980
18-07-2011, 18:34
lady własnie gdzie twój pikny domek, ja tez czakam

mirela99
19-07-2011, 07:10
No właśnie mirelko ja bym zaraz olała sprawę, albo przekładała na jutro i doprowadziła że blaty byłby do wymiany.

A gdzie się urlopowało, chwal się mi się tu szybciutko:D
My się nie możemy zdecydować gdzie w tym roku wyruszyć, a chcemy za nie całe dwa tyg. Marzy mi się jakaś wyspa Hiszpańska:rotfl:

Ja odpoczywam na wsi nad morzem. W mojej galerii wkleiłam zdjęcie pokazujące jak się zabawiałam :). Potrzebuję ciszy, spokoju, koni, dobrego jedzenia, pustej plaży. A że zbieramy na wykończeniówkę więc zamknęłam się w 2 tysiącach za całą rodzinę. W przyszłym roku powtórka.

lady in red
19-07-2011, 12:39
Ja chciałam tylko tak nieśmiało zapytać gdzie Twoja galeria, co!? No gdzie ja się pytam:P

A tu :P:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183109-domek-w-mie%C5%9Bcie-zapraszamy-w-nasze-skromne-progi-%29&p=4817513#post4817513
Trochę się wstydzę,bo się rozczarujecie :(.

Buziole!

lady in red
19-07-2011, 12:41
lady własnie gdzie twój pikny domek, ja tez czakam

Reni! Zapraszam serdecznie.Tylko nie oczekuj zbyt dużo,bo u mnie w porównaniu z Tobą naprawdę banalnie :(.Kurcze-przeżywam tą galerię jak żaba okres :D

mariomili
19-07-2011, 15:18
Ktoś kiedyś zdjęcia obiecywał :yes:

MarJel
19-07-2011, 17:54
A tu :P:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183109-domek-w-mie%C5%9Bcie-zapraszamy-w-nasze-skromne-progi-%29&p=4817513#post4817513
Trochę się wstydzę,bo się rozczarujecie :(.

Buziole!

aaaaaaaa jessu już lecę do Ciebie:lol:

MarJel
19-07-2011, 18:11
Ktoś kiedyś zdjęcia obiecywał :yes:

Właśnie, kto?:lol2:

mariomili
19-07-2011, 19:32
Właśnie, kto?:lol2:

:P

I co zadecydowałaś w kwestii wyspy, granit idzie tylko na blat czy boki też. Ja chyba zrobiłabym samą górę.

MarJel
20-07-2011, 10:03
I co zadecydowałaś w kwestii wyspy, granit idzie tylko na blat czy boki też. Ja chyba zrobiłabym samą górę.

Dzisiaj mam spotkanie ze stolarzem i dogadamy wszystkie szczegóły. Póki co skłaniam się że kamień tylko na blat, a boki białe:yes: Mam nadzieję że mi coś jeszcze doradzi.
Coś nowego w domku się pokazało, postaram się pyknąć trochę fotek na dniach.
Aha wczoraj miałam spotkanie ze stolarzem od schodów, w ostatnim tygodniu lipca ma zacząć montować:D

lidszu
20-07-2011, 11:50
Matra, wkleiłam nowe fotki kuchni u mnie komentach, zapraszam :D

MarJel
20-07-2011, 11:53
Matra, wkleiłam nowe fotki kuchni u mnie komentach, zapraszam :D

ooo biegnę już do Ciebie:cool:

mariomili
20-07-2011, 20:46
Trzymam za słowo i czekam na foty

balustradę przy schodach będziesz miała szklaną? wiesz może jaki koszt?

gosia76
20-07-2011, 21:28
MarJel i u Ciebie pieknymi wnetrzami powiewa ;) musze jeszcze caly watek przleciec, ale juz na poczatku zgapilam umywalke, bodajze w wc ;)
pozdrawiam, gosia

MarJel
20-07-2011, 21:52
balustradę przy schodach będziesz miała szklaną? wiesz może jaki koszt?

Tak balustrada szklana montowana na rotulach, dostałam pierwszą wycenę u mnie jest ok. 10m balustardy i tak :
szkło 12mm hartowane 13500zł
natomiast szkło podwójne (8 + 8 ) i po między folia wyszło 16500zł
Decydujemy się na tą drugą i niestety droższą, ale bezpieczniejszą wersję.
Mam nadzieję jeszcze negocjować cenę :sick:

MarJel
20-07-2011, 21:53
MarJel i u Ciebie pieknymi wnetrzami powiewa ;) musze jeszcze caly watek przleciec, ale juz na poczatku zgapilam umywalke, bodajze w wc ;)
pozdrawiam, gosia

Dziękuję Gosiu i zapraszam jak najczęściej:D

pasie
20-07-2011, 22:04
wpadłam prosto z wybrzeża zaległości nadrobić:yes:

MarJel
20-07-2011, 22:12
wpadłam prosto z wybrzeża zaległości nadrobić:yes:

Cześć pasiulku, ale Ci dobrze, nie dość że na wakacjach, to jeszcze nad morzem i z dostępem na fm:D

gosia76
20-07-2011, 22:19
Dziękuję Gosiu i zapraszam jak najczęściej:D

chetnie, chetnie :)

a wiesz, ze jak tu pare dni temu pierwszy raz zagladnelam to chyba pierwszy Twoj watek lyknelam ;)