dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    134. Mieszkania CD.

    Na wstępie napiszę może z czym walczę. Walczę ciągle z naszym telekomem. Telefonu w domu nie mam, internet mam za sprawą sieci PLUS GSM (wolno, ale z braku czegoś innego jestem i tak zadowolony) Za to ciągle nasz telekom chce mi podesłać faktury do zapłacenia. Ja je reklamuję oni nawet reklamacje uznają ale i tak wysyłają nowe faktury. Ludzie co to za chora firma... :evil: Będzie telefon, internet będą pieniądze. Dobrze, że zlikwidowałem ...
  2. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    736zł.-zapłaciłam za mape do celów projektowych.
    W przyszły czwartek zanosze papierzyska do architekta-do lutego mam miec złożone papiery na pozwolenie-zobaczymy.Juz nie wierze w zadne obietnice.
    Ale może?????
  3. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Dzis kończą przyłącze wodne, w poniedziałek mamy zamówiony sprzęt do wyrównania terenu i trzeba zamówic ogrodzenie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Fajansiarze od fundamentów humus zpryzmowali w dwóch miejscach (zupełnie nie wiem czemy nie w jednym) i teraz jedna z tych pryzm lezy akurat na kamieniu granicznym a tam ma iśc ogrodzenie. Pytanie jest takie, czy przeniesienie tej ziemi w inne miejsce jej nie zaszkodzi. Obawiam sie, że tak, bo to trzeba przepchnąć, a na działce jest ...
  4. Dziennik Whisperów

    17 listopada był również ważnym dniem z innego powodu - w końcu wypłacili nam ostatnią transzę. Przeraźliwie mało, w dodatku trzeba spłacić karty kredytowe - przez ostatnie dwa tygodnie z powodu braku gotówki wszystko kupowałem na karty. Oj, boli...
  5. Remont 100 letniego domu w Siedlcach koło Oławy

    Dziś więńce na starym budynku zostały zalane betonem własnej roboty.





    Nie obyło się bez kłopotów. Betoniarka straciła pasek klinowy.
    Majster Mietek, nie wiadomo od kogo załatwił kolejną betoniarkę.

    Zamówiona fadroma miała posprzątać gruz i kosztować 60zł na godzine. ...