dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    13-04-2004

    Dzisiaj ruszyły wykopki. Powiem setny raz nareszcie. Ten brak jakichkolwiek zawirowań na budowie wpędziłby mnie w szaleństwo. Czy może ja już zwariowałam :roll: :wink: Kilka godzin i facet z katapilarem się uwinął. Wyszło na jaw, że kiedyś na naszej działce było jakieś skałdowisko /malutkie/ śmieci. Jakieś dziwne rzeczy wystają z ziemi w jednym rogu a poza tym to sama glina. Nie wiem czy nie będzie potrzebny drenaż. Jeszcze ostatanio Gospodarz mówił, ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Rok temu zobaczyłam w krakowskim piękne ostróżki, stały pod słońce, oczy aż rwały tak przebijało przez nie światło i błękit. Pomyślałam, takie zwyczajne domowe kwiatki pewnie wszędzie je dostanę. Błąd w rozumowaniu, acz nie tragedia. Po niecałym roku rozpytywania, tuż pod nosem :oops: w najbliższym sklepie ROLNICZYM dostałam nasionka, akurat teraz do wysiania . W przyszłym roku obok domu będą kołysały się wysokie bajecznie piękne ostróżki.
    Do takich ...
  3. "Bziabzia" czyli Alice realizuje marzenia

    6-15.04 Alleluja

    I znowu kilkudniowa przerwa. Tym razem spowodowana brakiem dostępu do Internetu, co jednak było - z uwagi na święta - naszym świadomym wyborem :) :) :)
    A teraz do rzeczy....


    W końcu zdecydowaliśmy się na producenta ceramiki na nasz dom. Będzie to [b]Hadykówka[/b]. Cena nie jest powalająca, ale jakość... W naszej subiektywnej opinii zdecydowanie lepsza od Plecewic czy Cegielni Olsztyńskich. Oglądałem palety w hurtowni ...
  4. dziennik Moiry

    [quote="Moira"]Nałóg szybko wyleczony. Sprawdzam stan konta i czar prysł.
    Czekamy na tynkarzy i sklepy budowlane z daleka omijamy. A jeszcze by tyle do kupienia. :cry:
  5. dziennik Moiry

    Nałóg szybko wyleczony. Sprawdzam stan konta i czar prysł.
    Trzeba zacin[/list]