dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Anuli i Paw?a

    Pierwsze miejsce gdzie nas przygnało z urlopu to oczywiście nasza budowa. Mimo że naprawde miałam stracha wszystko wyszło OK. Po zdjęciu rusztowań dom zaczyna przypominać siedzibę ludzką. Podbitka wygląda całkiem dobrze, zwłaszcza z daleka :smile:
    Pracownicy pojechali na zasłużony urlop a my zbieramy siły i fundusze przed następnym etapem. Przyszło mi także do głowy że juz niedługo tzn po zrobieniu szamba oraz doprowadzeniu gazu do budynku będzie się można zająć ...
  2. Dziennik Gregorus-a....

    2002-07-02
    Hej!!!!
    Po dość długim okresie czasu wróciłem do świata żywych.... Nic teraz trzeba zrobić big-update bo troszkę zdążyło się wydarzyć...
    Więc po kolei.. sprzedaliśmy z żoną nasze mieszkanko.. i jesteśmy teraz bezdomni :grin:.
    A na budowie??? więc tak cieśla zrobił cały dach (muszę przyznać, że zrobił dach pancerny :grin: !!!! Ehhh poszło więcej drewna, ale jestem taki jakiś spokojny, że w razie wichury, albo trąby pow (co ostatnio ...
  3. Dziennik Gregorus-a....

    2002-07-02
    Hej!!!!
    Po dość długim okresie czasu wróciłem do świata żywych.... Nic teraz trzeba zrobić big-update bo troszkę zdążyło się wydarzyć...
    Więc po kolei.. sprzedaliśmy z żoną nasze mieszkanko.. i jesteśmy teraz bezdomni :grin:.
    A na budowie??? więc tak cieśla zrobił cały dach (muszę przyznać, że zrobił dach pancerny :grin: !!!! Ehhh poszło więcej drewna, ale jestem taki jakiś spokojny, że w razie wichury, albo trąby pow (co ostatnio ...
  4. Dziennik Ewy i Sebastiana

    No i minął kolejny tydzień ... a kanały nadal nie są skończone.
    Tak to jest, że jak się czegoś szybko nie skończy to kończy się zapał. Ale faktem jest, że opóźnienia wynikają głównie z powodu partackiej roboty firmy. Mieliśmy sporo reklamacji a i teraz każdy kanał trzeba po nich jeszcze silikonować - tak w razie czego. A tu wylewki w trakcie.
    Przybyła nam jedna ścianka działowa. No i gdzie podziało się moje 18 m2 sypialni!!! Dobrze, że zdaję sobie sprawę ...
  5. Dziennik Majki

    Jak się zaczyna budować, człowiek jest bardzo dumny z fundamentów, prostych ścian, wylania stropu, zrobienia więźby i położenia dachówki. Mówi sobie: postawiłem/am/ dom, teraz już jest z górki. A to nieprawda, stan surowy zamknięty to mały pikuś, dopiero wykończenie daje w kość. Powiecie, że to przecież bardzo miło wybierać wyposażenie - pewnie macie rację :razz: ale poczekajcie na ten etap, wtedy pogadamy. Ktoś się chwalił, on zrobił dom za 150tyś i juz się wprowadza. ...