dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziemakowa Klementynka - Dziennik Bojowy :- )

    Zabieram się za uzupełnienie informacji o naszej budowie.
    W szczególności chodzi mi o uzupełnienie dokumentacji zdjęciowej.
    Słownie nie będę się realizować bo pora jest bandycka i powinnam już dawno iść spać a nie po sieci w branży budowlanej szaleć :- )

    Tak wyglądała nasza działeczka, zanim cokolwiek zaczęło się na niej dziać.
    Mieliśmy już pozwolenie na budowę, zaklepaną ekipę i mgliste pojęcie co nas jeszcze czeka ...
    ...
  2. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Zanim zaczne - w nastepnych postach :-? - litanie skarg, kilka slow o projekcie i ponikad odpowiedzi na pytania komentatorow. Moze ta fotka zdradzi juz gdzie jestesmy, nasze przyszle mieszkanie, przed rozbudowa, zaznaczone na czerwono.



    Fotka za wiosny ubieglego - juz! - roku.
    Te gory to Alpy francuskie na drugim (polnocnym) brzegu jeziora genewskiego :) .
    Ladny widok - stac nas ...
  3. rASI domek - fotoretrodziennik

    Nowy Rok przywitaliśmy w środku puszczy, gdzie dotarliśmy za 10 12pm po szalonej jeździe bryczkami! :D :D :D Było BOSKO!!! :D :D :D
  4. wymarzona "SIELANKA"

    elewacja frontowa

    elewacja boczna


    wizualizacja


    Gdyby w decyzji o warunkach zabudowy nie było wymogu podniesienia dachu do min 40stopni i tak zrobilibyśmy to. Budynek nie wydaje się taki "przyciśnięty", i wygląda według nas o wiele ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Dziś najechałam Rasię. Zabrałam małża, którego zachwycił Rasiowy dom ( a nie mówiłam ? :)) i Rasiowy psiul :)
    I załapaliśmy się na Sylwestrowe kanapeczki (mniam :)) i Rasia zapakowała nam obie CRV-ki sprzętem do osuszania.

    Poćwiczyliśmy 3 godziny - nic nie wylazło, ale to chyba za mało.

    Żeby sprzęt uruchomić małż walczył z kontaktami, o których zapomniał elektryk :evil: . Ale elektryk zapomniał chyba w ogóle podłączyć do skrzynki ...
Strona 1 z 8