dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Kuchia w roli głównej.

    Meble do kuchni kupiliśmy w Liroju Merlinie. Stały złożone, więc bardzo ułatwiło nam to wybór zlewu, płytek ściennych, blatu. Biegaliśmy tylko z płytkami podłogowymi, aby dobrać jak najlepsze. Wybór padł na czarny gres, szare fugi. Słyszałam ,że ludzie narzekają na ten gres, ale co tam nam się podoba. Przekonałam Pawła do zakupu zmywarki :D trafiliśmy na niezłą obniżkę. Płytki Paweł kładł sam ja zajmowałam się fugowaniem. Meble ...
  2. Dziennik (mk)

    W sobotę byłem sprawdzić naocznie to co dotarło pocztą pantoflową.

    Gaz jest, prąd się faktycznie kładzie:

    [img]http://markoz.photosite.com/~photos/tn/88_348.ts1133447265718.jpg[/img]

    Kolejny sąsiad zaczął się budować - też prawda. Przy okazji go poznałem :-)
  3. Dziennik Abromby

    Źle liczę. Trzeba się wstrzymać z radością do 22 grudnia.
  4. Dziennik Abromby

    Jeszcze nie mówię "hop" ale...
    Dziś o 14.00 zadzwonił Abromb z wiadomością, że w PINB przyjęli mu wszystkie papiery zgłoszeniowe do oddania domu do użytkowania. Wiem, że trzeba wstrzymać sie z radością do 21 grudnia, ale sam fakt, że papiery przyjęli napawa optymizmem, bo z tego co wiem to w Piasecznie raczej od razu mówią, co trzeba donieść albo co im nie pasuje.

    Koncepcja artystyczna łazienki na górze wstępnie przyjęta - blat na dwie umywalki ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    137. Kolejny miesiąc za nami...

    Kolejny miesiąc za nami więc czas na małe podsumowanie...

    Ostatnio zimna wymogły intensywniejsze opalanie. Tu opał ciągle ten sam (czyli ciagle nie pierwszy sort) a postępy wynikają z coraz lepszej techniki palenia. Ale jak podliczyć to koszt ogrzania domu i CWU za ostatni miesiąc zamknął się poniżej 50 zł :D .
    Jak już pisałem wcześniej problem nawiewu z okapu został rozwiązany. Zużycie wody w tym miesiącu ...
Strona 2 z 2