dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    1 grudnia 2005

    Zima na całego. W mieście tego tak nie widać, ale na działce śnieg po kostki - po chwili miałem mokro w butach :-? Ale nic to, pojechałem z zamiarem założenia "okien" foliowych. Nawet miałem przygotowane 3 ramy, kupiłem folię, przymocowałem zszywaczem, ale niestety nie udało mi się ich zamocować. Okazało się, że w silikat nie da się wbić nawet grubego 5-calowego gwoździa :-? Trzeba by nawiercać, a sąsiad od którego "pożyczałem" ...
  2. Nurniego dziennik

    01.12.2005
    Wczoraj zakończył wszystkie prace w naszym domu Pan Adam. Malował, szpachlował, poprawiał, schody "oprawił" i zrobił kuuuuupę różnych rzeczy.
    Jeśli ktoś w W-wie potrzebuje pedanta "złotej rączki" to podam na priv.
    Również "odsłoniliśmy" znowu podłogi na górze.
    Dzisiaj jak przyjechałem wieczorem, po całodziennym sprzątaniu i myciu okien, i wszedłem na górę to mało nie z zachwytu nie padłem. Takie wszystko ...
  3. Dziennik Whisperów

    OK, dół dołem, brak pieniędzy brakiem pieniędzy, a zdjęcia wklejać trzeba.

    Wykładzina w dużej sypialni... ...i w małej.


    Jak widać brak jeszcze cokołów. No i co mi zrobicie? Nie ma. I już.

    Za to wczoraj przyjechały sprzęta kuchenne. Jeszcze szafki by sie przydały, ale to dopiero za dwa tygodnie. ...
  4. Dziennik Whisperów

    1 grudnia2005
    Solenizanci: Rumunia , Republika Srodkowej Afryki

    Nie jestem dziś w dobrym nastroju. Prawdę powiedziawszy mam doła :( Samochód mi się psuje - naprawiana ciut ponad rok temu skrzynia brzmi i zachowuje się jakby miała już dość. Trzeba będzie coś kupić, bo z jednym samochodem ledwie ...
  5. Willie i jego Dom

    Zimne Dachowanie

    Zimno. :( Ocieplenie było zapowiadane na poprzedni tydzień. I na ten.
    I jest jeszcze Zimniej. :oops:

    Nasze stosunki z BB też się Ochłodziły. Można powiedzieć że w miarę proporcjonalnie. :-?
    Mamy bowiem powtórkę sytuacji wrześniowo-październikowej. Tyle że w gorszej Aurze. :evil:

    Więźba zrobiona, oficjalnie odebrana ponad 2 tygodnie temu. A Dekarze wchodzą.......ale wejść nie mogą. :evil: Z okazji ...
Strona 1 z 2