dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Lk-535

    Witam,
    w celu:
    - wymiany doświadczeń,
    - udokumentowania wszystkich problemów i radości (mam nadzieje, że z naciskiem na radości),
    - przestrzegania przed nierzetelnymi wykonawcami,
    - chwalenia dobrych wykonawców,
    - udowodnienia tym, co wątpią w uczciwość mojego wykonawcy, że wcale taki zły nie jest (mam nadzieje, że dowód zakończy się sukcesem;)),
    - w celu pokazania przyszłym dzieciom, że wcale tak łatwo nie było:)
    ...
  2. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    Zdjęć nie wkleiłam i dzisiaj też tego nie uczynię, bo żadnych nie zrobiłam..... Stała się natomiast rzecz niemiła....
    Pokłóciliśmy się z sąsiadem.
    Tak, tak - tym od drogi wspólnej. I oboje z mężem mamy doła. :cry: Bo to przecież sąsiad, prawda?! Jaki by on nie był - SĄSIAD!!!!
    A tu proszę. Jeszcze nie mieszkamy a już się posprzeczaliśmy. I to chyba na dobre. Poszło o drogę. A o cóż by innego!
    Krótki opis sytuacyjny:
    - gdy kupowaliśmy ...
  3. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Na wczoraj (30.04) udało załatwić się transport garażu + kilku różnych jakże potrzebnych na budowie rzeczy. Załadunek trwał ... 4 godziny a na miejscu byliśmy dopiero około 13:30 więc ostateczne podpisanie umowy z energetyką i wodą było niemożliwe :( Trudno - załatwi się w najbliższym czasie. Ogólnie transport odbył się bez większych przeszkód, nawet kierowca nam pomagał więc ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Najśmieszniejszy widok był jednak po wyładowaniu samochodu ...
  4. Modelowe opóźnienie czyli o Joasi i Adama budowaniu

    Energii starczyło mi tylko ma schody.
    Pomalowałam, ale okazało się, że kolor nie taki jak miał być. Niby krem, niby na próbce pasował do koloru scian , a w realu wygląda jak biały z nutką różu :o .
    Wcale mi się nie podoba :( .
    No i uszła ze mnie cała energia i nic już więcej nie zrobiłam.
    Jutro kupię inny kolor.
  5. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P Wczoraj był Pan wymierzyć kominek w poniedziałek będę widziała na papierze to co wymyśliłam :lol: Inspiracją dla mojego kominka był ten...[img][/img] :P
Strona 1 z 12