dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dzień trzeci - ścianka fundamentowa

    dzis staneły fundamenty w postaci ścianek z bloczków fundamentowych
    chłopaki zasypali piaskiem ławy i zrobili jeszcze pare innych rzeczy
    robota pali im sie w rękach
    kasa rozchodzi się tempem błyskawicy

    dzisiaj z racji Dnia Dziecka młodzi-inwestorzy zostali zabrani na budowę aby na własne oczy zobaczyć swój prezent z tejże okazji )) w tym roku innych prezentów nie przewidujemy. Pewnie w grudniu się im powie, że Mikołaj nie istnieje... heheh ...
  2. Początki

    Zainspirowana wpisami innych użytkowników forum murator - też zaczynam. Nie wiem, czy uda się "dzień po dniu", ale spróbuję. Właściwie "spróbujemy", bo mam nadzieję, że mój Ślubny się przyłączy i będzie mnie wspierał zarówno w warstwie werbalnej jak i graficznej.
    Od ponad 20 lat śnił nam się dom. Życie tak się układało, że lata te przemieszkaliśmy w domach, ale nie własnych, tylko służbowych. Taka praca. Za każdym razem : przeprowadzka, ...
  3. A tak prezentuje się - umownie nazwane - "ranczo"

    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110519024.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	58997  
  4. Avalon - domek Marci & Adam

    Cytat Napisał adammpl Zobacz post
    Gdyz jestesmy na etapie projektowania / zezwolen to ponizej zdjecie pustej dzialeczki, ot tak zielono w tym naszym Ksawerowie

    Ponizej o kosztach i pierwszych problemach



    Przy zakupie dzialki trzeba bylo postarac sie o numer porzadkowy, pani w urzedzie na poczatku kazala czekac 3 dni ale po krotkiej milej gadce dala numerek od razu ... 14!

    To mamy
    ...
  5. Avalon - domek Marci & Adam

    Cytat Napisał adammpl Zobacz post
    Witam,

    Zaczynamy spelniac marzenia, budujemy dom o jakim sie nam marzylo:
    Cos o nas: Marta 29 & Adam 33
    Projekt: Avalon (od Lipinskich) gotowy z przerobka na dwu mieszkaniowy ( dla rodzicow)
    Dzialka: 1500 m2
    Lokalizacja: Ksawerow, pod Lodzia

    Ponizej zdjecia jak to ma byc:


    ...
Strona 2 z 5