dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. powolutku do przodu

    Zbieram kontakty do ekip, zbieram wyceny.
    I... czekam na wiosnę. Chcę na dłużej pojechać na działkę, a z małą się nie da bo szybko marznie. Wpadnie w śnieg i już się trzęsie z zimna.

    Ja tak samo jak Mona7 traktuję ten blog jako autoterapia. Piszę tutaj to o czym bym ciągle gadała mężowi. On i tak się śmieje ze mnie. Wieczorem jak widzi mnie przy komputerze to już wie, albo FM, albo wyceny, albo inspiracje, albo uczenie się jak zbudować (bardziej jak ...
  2. Zaczynamy :-)

    Z pewną nieśmiałością... podejmuję próbę prowadzenia dziennika budowy..

    No to budowa rozpoczęta, mamy fundamenty.
    Powstały na jesień 2010 ale o pozwolenie na budowę staraliśmy się... jakieś 2,5 roku!
    Wiem, że to jeszcze nie koniec użerania się z ZIKIT-em, Wydziałem Architektury i Urbanistyki w Podgórzu, itd... itp.
    Ale co tam... żywcem nas nie wezmą


    Przyznam, że bardzo chętnie czytam wątki Pana i Pani Smith ...
  3. .

    Powoli trwają u nas przygotowania do wiosennego startu - po rozmowach z elektrykiem, dziś rozmowy z fachowcem od tynków i wylewek jutro hydraulik. Niby dużo się dzieje, ale wizualnych efektów na budowie nie widać Kiedy ta wiosna???
    Tagi - katalog słów kluczowych: promyk Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Spacerowa 47

    I tak oto piszę pierwszy wpis we własnym dzienniku, co prawda nie budowy ale zawsze coś.
    We wrześniu stałem się posiadaczem domku w pięknej i malowniczej wsi Rudka w gminie Mrozy w powiecie Mińskim. Związany jestem w pewien szczególny sposób z tą okolicą.
    Dom kupiłem okazyjnie od małżeństwa emigrantów którzy traktowali go jako letnią daczę w Polsce. Z racji mocno zaawansowanego wieku i odległości Polska - Australia postanowili ze smutkiem pozbyć się domku. ...
  5. Spacerowa 47

    I tak oto piszę pierwszy wpis we własnym dzienniku, co prawda nie budowy ale zawsze coś.
    We wrześniu stałem się posiadaczem domku w pięknej i malowniczej wsi Rudka w gminie Mrozy w powiecie Mińskim. Związany jestem w pewien szczególny sposób z tą okolicą.
    Dom kupiłem okazyjnie od małżeństwa emigrantów którzy traktowali go jako letnią daczę w Polsce. Z racji mocno zaawansowanego wieku i odległości Polska - Australia postanowili ze smutkiem pozbyć się domku. ...
Strona 1 z 4