dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    10 października 2005
    Bartycka... Targowisko rzeczy wszelakich. Niby wszystkiego w obfitości nieprzebranej, ale jak przychodzi co do czego, to okazuje sie że nic nie ma "na już". No, nie wszystko jest. Kupilim dziś trochę płytek do Luśkowej łazienki - były od ręki. Szukaliśmy też gresu do mnie i... znaleźliśmy. Taki sam jak ten, który wczoraj oddaliśmy. I jeszcze jeden, trochę inny, który w rezultacie weźmiemy. Niestety dopiero na jutro będzie. Przy okazji wdałem ...
  2. wielki las

    Zanim rozpocznę histo(e)rię budowy płotu, jeszcze trochę się cofnę w czasie.
    Czy ktoś z szanownych Formumowiczów pamięta jak mistrz Henryk rozpoczął Ogniem i Mieczem? Przypomnę, że opisem nadzwyczajnych wydzarzeń ze świata natury, które zwiastowały nieszczęścia mające spaść na Dzikie Pola i całą Rzeczpospolitą.
    Taki sam wstęp pasowałby do tego co nas spotkało wówczas w Naszej Wsi. Zaczęło się rok wcześniej zaćmieniem, a potem był "długi weekend ...
  3. domek dla szóstki

    Trudno uchwytny dyrektor został dziś uchwycony. Podobno opinia ma dotrzeć jeszcze w tym tygodniu. No cóż, pożyjemy zobaczymy...
    Zostały dwa dni do wznowienia granic.
  4. Nurniego dziennik

    10.10.2005
    Dzisiaj przyjechało całe zamówienie z Megamedia.
    Rany ile tego w tych pudłach jest, 6 sztuk raptem a pudeł na pół parteru :o :-?
    Generalnie jesteśmy z Megamedia bardzo zadowoleni. Potwierdzili zamówienie, potem telefonicznie informowali o etapach realizacji i czy chcę sprzęty w etapach czy całe zamówienie razem. Wolałem razem. Pani tylko zapomniała zadzwonić (zgodnie z wcześniejszą umową) na 2 godziny przed przyjazdem kuriera. Sam zadzwoniłem ...
  5. dziennik Żaby

    PIERWSZY SPÓR BUDOWLANO-MAŁŻEŃSKI. :(

    Wczoraj pojechaliśmy do Wrocka kupić płytkę klinkierową na komin. Nasze kominy są prawie niewidoczne, . Potrzebowaliśmy tylko 5m2.
    Najpierw wstąpiliśmy do Praktikera. Były tam takie, jakie kupiła Tab, ale my chcieliśmy trochę większe i ciemniejsze, bo zdecydowaliśmy się na jaśniejszą fugę ( beż). Pojechaliśmy do Liroja ( nie wiem, jak się to pisze :lol: ). Wybór trochę większy, ale płytki, które wybraliśmy ...
Strona 1 z 3