dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    10.06.2005 Dawno nie pisałem, ale w sumie większych zmian w domu nie mogę zaprezentować.
    Układanie glazury posuwa się w "swoim tempie". Aktualnie mamy:
    - podłogę w kotłowni
    - ściany w małej łazience
    - sciany w kuchni
    Wszystko jeszcze nie zafugowane.

    Równolegle wybieramy i dokupujemy elementy wyposażenia małej łazienki. Kabina i brodzik z siedziskiem będą z firmy Ravak, kibelek i umywalka z Cersanitu, bateria prysznicowa ...
  2. Dziennik andrzejki.

    10 czerwca 2005 roku - nareszcie odebralam zaadaptowany projekt :P :P
    Już nawet nie liczylam na to, że na dziś będzie gotowy ale jak się okazalo jest :P :P
    Kosztowalo mnie to tysiaczka :( Dużo czy malo to :roll: :roll:
    Trochę bylam zaskoczona bo umowa byla że trysiaczek za adaptację i kierownikowanie na budowie :-? No ale zaplacilam bez gadania :oops: -
    oby tylko móc zlożyć wniosek o to wyczekiwane pozwolenie na budowę 8)
    Dzis jednak nie ...
  3. Dziennik Ew-ka

    10 czerwiec
    witajcie kochani moi .siedze w moim domku na poddaszu w Dawidowym pokoiku ( synek sie rozpakowuje w swojej nowej 3,5 m szafie :lol: ).więc siedzę w pokoju przy laptoku( jak to babcia mowi) , mam kartę GPRS/EDGE na PCIMCIA oczywiście z Plus Gsm (1giga) .do wklejanie zdjec za mało ,ale pogadac na Forum - ok :D :D :D i czytam wszystko na spokojnie ,bo od tygodnia nie wiem co sie wokół mnie dzieje .

    a wiec -kuchnia już jest 2 dni dopieszczana w najdrobniejszych ...
  4. Funio-Misio-Chatka

    Bilans dzisiejszego dnia:

    - ilość dzieci uciekających z naszej budowy - 5,
    - ilość nowych napisów - 2 (już wiemy, że buszują u nas Agata i Ewka :evil: - podpisały się na blaszaku :evil: ),
    - ilość faktur do zapłaty - 2 (w tym jedna przesłana z hurtowni naszego kierownika budowy LISTEM POLECONYM :o , bez rabatu :evil: - cholera u obcego dostałabym co najmniej 10 % bez żadnej łaski :evil: ),
    - stopień zaawansowania prac na budowie (w porównaniu ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj zostały zakończone prace przy murowaniu ścian fundamentowych :) Pozostaje tylko dodać że nareszcie :)
    Musieliśmy również dokonać zakupu pompy aby wypąpować wode z wykopów ( wypąpowywanie trwało 3 godziny ) a woda została wypąpowana tylko z zewnętrzenej strony. Ekipa bardzo chciała zaizolować zewnętrzną stronę ścian fundamentowych. I to dzisiaj im się udało.
    Na poniedziałek planują ocieplenie, założenie foli i zasypanie, żeby tam już się woda ...
Strona 1 z 3