dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Będzie wesoło

    na początek testowo...planowana budowa w Legnicy, projekt HARMONIA III z pracowni Dobre Domy (lustro). Etap - dokumentacja na potrzeby pozwolenia na budowę.

    Updated 10-04-2010 at 22:50 by poghus

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Nasz domek, czyli narodziny Kamili

  3. Moj dziennik!!

    Zawiesiłam wreszcie dzisiaj w duzym pokoju firany - makarony - zrobilo sie tak jakos milej :) - moze za jakies 3 tygodnie beda meble - w tym miesiacu mamy zamiar wreszci ekupic zyrandole :) - bo do tej pory wisi jeden !!!

    Pod koniec miesiaca bedzie brama - na razie nie ma kto wymurowac slupkow - malz powiedzial ze moze bedzie sam to robil - pytanie brzmi - ciekawe keidy??????
  4. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Jedyne pytanie to dlaczego? Powtarzane po wielokroć.

    Nie byłem zwolennikiem Prezydenta, ale czuję ogromny ŻAL. Tylu wartościowych ludzi, nawet jeśli miałem od nich inne zdanie. I różne opinie.

    Z drugiej strony błędy i przeraźliwy brak myślenia. Postępowanie wbrew wszelkiej logice. Samolot nie jest taksówką do przewożenia tak dużej liczby ważnych osób w jednym czasie. Nikt nie powinien wieźć wszystkich skarbów jednym statkiem, który zawsze może ...
  5. sypialnia

    sypialnia
    przy okazji mój umiłowany małżonek dopiero na zdjęciu zauważył, że nie mamy nadal obudowy do grzejnika kanałowego;) ale skoro już zauważył to jest szansa, że niedługo obudowa będzie :)


    drugie sypialnia okienko i kawałek mojego łóżka :)


    moje sypialniane paski.. no i jak widać - budowa - kable sterczą ze ścian.. oświetlenia brak.. mamy na co pracować :D

    edit: zdjęcia przeniesione do Środeczka :)

    Updated 07-07-2010 at 16:05 by skaba

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 17