dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. No to buduję - kolejny inwestor

    Już 3 dni mam tynki a jeszcze ich nie widziałem i pewnie przed sobotą nie zobaczę. Tak to jest jak się buduje gdy dzień krótki. Na szczęście mój kierownik budowy był i znalazł kilka niedoróbek. Wg niego nie jest źle bo wszystko może poprawić jedna osoba przez pół dnia. Tynkarze zgodzili się poprawić jutro (wtedy wypłacę końcowe 5%).
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    11 marca 2004 cd

    No i jeszcze jedna dobra wiadomośc - rozliczyłam PIT-a.....ale ładna sumka wyszła do zwrotu :D
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    11 marca 2004

    Spotkanie forumowe zostało przełożone na ta sobotę - znów powoli ogarnia mnie radość przedspotkaniowa :wink: :lol:
    Mam nadzieję że ludziska dopiszą - pojawiły się nowe twarze (a raczej nowe nicki ;-) na liście gości...nic tylko czekać na sobotnie popołudnie... :D

    Pralka jak stała tak stoi :-( bo elektryk cos nie może dojechać :-( Chyba wkrótce odpalę naszą starowinke wirnikową :wink:

    Część deseczek na ...
  4. dziennik Moiry

    No właśnie ten jeden obieg bez mieszacza zniweczył moje plany finansowe. Oczywiście okazało się, że ten piec nie nadaje się do c.o. z podłogówką. Hurtownik zaproponował piec Buderusa Classica, ale to też nie jest super rozwiązanie bo bez mieszacza (mieszacz gdzieś na powrocie z rurek :-? ). W końcu dałam p. Jarkowi z hurtowni zadanie - niech usiądzie i na spokojnie przygotuje ofertę na jakikolwiek w miarę dobry piec, który grzałby oddzielnie podłogówkę i oddzielnie grzejniki. ...
  5. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.02.27
    Dzisiaj dzwoniłem do pana Józefa z zapytaniem czy będzie moim kierownikiem budowy. W czasie tej rozmowy naświetliłem wstępnie detale konstrukcyjne naszego projektu jak również zastosowaniu silikatów jako materiału na ściany. "Kierownik budowy" wyraził zgodę na jak najszybszy zakup materiałów budowlanych aby uniknąć podwyżek cen w związku ze zbliżającą się datą 1-go maja 2004r.

    2004.03.04
    Pojechałem do Wejherowa do Almaresu, hurtowni materiałów ...