dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Czy ktoś wybudował/buduje Murator C110 - Dom za rogiem?

    WITAM WSZYSTKICH...-budowa naszego domku zbliża się ku końcowi,do końca miesiąca będzie stan surowy zakończony.Było ciężko .../pogoda nie jest w tym roku łaskawa dla inwestorów jak i wykonawców.W projekcie zrobiliśmy kilka zmianoszerzyliśmy drzwi tarasowe,zmieniliśmy okna w garażu i w kotłowni na jedno ale za to większe,nad garażem okno od szczytu i dodatkowo kukułkę od strony wjazdu-myślę że będzie ok.
  2. Czy ktoś wybudował/buduje Murator C110 - Dom za rogiem?

    WITAM WSZYSTKICH...-budowa naszego domku zbliża się ku końcowi,do końca miesiąca będzie stan surowy zakończony.Było ciężko .../pogoda nie jest w tym roku łaskawa dla inwestorów jak i wykonawców.W projekcie zrobiliśmy kilka zmianoszerzyliśmy drzwi tarasowe,zmieniliśmy okna w garażu i w kotłowni na jedno ale za to większe,nad garażem okno od szczytu i dodatkowo kukułkę od strony wjazdu-myślę że będzie ok.
  3. panele

    Panele w goscinnym połozone............ .......... ani jeden panel nie został
  4. Budowa-budowa w maju i czerwcu

    Szybki wpis, bo czasu mało, roboty dużo, więc tak tylko dla pamięci i informacji:

    1. W łazience i WC mamy już lustra
    2. We wnęce prysznicowej mamy trzy półki ze szkła satynowanego na przybory toaletowe
    3. Mamy też 2/3 drzwi do wnęki prysznicowej - drzwi są też ze szkła satynowanego
    4. Wybrana i zamówiona została już kuchnia - fronty będą z płyty fornirowanej dębęm, w górnych szafkach mleczne szyby
    5. Zamówione też dwie szafy wnękowe ...
  5. Dom w Skalniakach 2 Ani i Piotra

    Po dłuższej przerwie nie zaglądania do dziennika z braku czasu, mam dobre wieści! Domek ma już poddasze!!!
    Wczoraj została zakończona budowa teraz tylko czekamy na daszek który zacznie się robić w lipcu.
    Zdjęcia przypne następnym razem!
Strona 1 z 2