dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w Lesie

    Z własnymi zboczeniami, przynajmniej póki nieszkodliwe, podobno nie należy walczyć, bo tylko do niepotrzebnych stresów i frustracji to prowadzi.
    Tak, w każdym razie twierdzą specjaliści. A taki specjalista, to zwykle jest nie byle kto, tylko jakiś mądry gość...

    A mądrzejszych trza słuchać, nie?

    W każdym razie... pogodziwszy się z tym, że normalny to ja nie jestem, w związku z czym mój dom, przynajmniej w zakresie instalacyjnym też będzie ...
  2. Spacer po domu

    Muszę nadrobić zaległości. Byliśmy 2 tygodnie na urlopie a w tym czasie sporo się wydarzyło.
    - ukończyliśmy fundament
    - wyrosły prawie całe ściany parteru i możemy już przejść się po naszym domu
    - dostaliśmy pozytywną decyzję kredytową z Deutsche Banku (na takich warunkach jak wnioskowaliśmy, ale musimy nanieść jeszcze pełno papierów)
    - kupiliśmy kaloszki

    Wszystko opisane hurtowo i detalicznie w najnowszym wpisie na blogu a poniżej ...
  3. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    Dzisiaj nie będzie zdjęć, za to postaram się wytłumaczyć dlaczego wybraliśmy bliźniaka - właśnie tego bliźniaka... i u dewelopera....

    Mały, ale zgrabny - w 107 m2 zmieściły sie fajne, obszerne pokoje - 14m2, ogromny salon -33m2 i kuchnia - ok. 11m2
    Najważniejsze, że nie ma hektarowych korytarzy... dla mnie to marnowanie miejsca. Wspominałem, że wczesniej znaleźliśmy domek na wsi... 170m2 - to jedynie salon miał większy, a reszta to korytarze, z których
    ...
  4. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    Kuchnia - cdn.
    Cholerka.... nie rozumiem... niby nie widać, że coś z oknami robili, a pianka jest mięciutka jakby od nowa kładziona... w sąsiednim segmencie twarda. Może jednak kładli od nowa piankę?! A może zmiękła od dołożonego ciepła... panowie zaczęli ostro palić w kozie



    te białe paski na sufice to nie jest odstająca płyta. Jest to wyskrobany
    ...
  5. Bliźniak Fargo - LMBL04

    Cytat Napisał misiaczekm Zobacz post
    Czy ktoś może mi powiedzieć czy tak się robi?

    Na tej ścianie ma być komin do piecyka gazowego....



    przechodzić przez ten pokój na piętrze i iść na dach...



    tutaj mają być okna dachowe

    ...
Strona 1 z 4