dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik daren'a

    Witam

    Budujemy swój domek od jakiegoś czasu, ale nie było jakoś okazji aby założyć swój dziennik.
    Historia ta jak u większości zaczeła się od wyboru działki. Swoją działkę po wielu perypetiach zakupiliśmy w 2006 roku. Po wykarczowaniu samosiejek i wykoszeniu działka wyglądała tak:



    Po zakupie zaczelismy rozglądać się za projektem nasz wybór padł na projekt TWIST z pracowni ...
  2. Finezja - wbrew pozorom :)

    parter

    salon







    jadalnia



    kuchnia

  3. Dziennik budowy RENI

    Wstępna umowa na wykonanie mebli podpisana, zaliczka wpłacona. Ten granitowy blat wyceniono dość wysoko :evil: Policzono od metra bieżącego :roll: , a w internecie widziałam oferty, że od kwadratowego liczą. Muszę sprawdzić jeszcze raz. I podzwonić do chińskich granitów i spytać o ceny....
    No cóż, laminat byłby taniutki, ale go nie przewiduję.

    Pan L. upomina sie o projekt kuchni, musi pomyśleć o koncepcji ułożenia płytek i obliczyć ile ich potrzeba ...
  4. Moja nowa wizja Prymulek 3

    09.06.09
    z tej radości na następny dzień pojechałam do teściowej po nowy budynek na moją budowę tzn. tron dla moich przyszłych budowlanców.





    Widać go tylko kawałeczek, bo jak się teraz okazało to go nawet nie sfotografowałam w całej jego klasie. Z drugiej strony co tu oglądać.
    Teściu przywiesił na nim podkowę na szczęście.
  5. Letni Wieczór - M44 Dominiki i Adama

    :) ciąg dalszy:) dnia elektryka:) rozdzielnie prawie gotowe:) jutro ciag dalszy ostatni:)......kartony tez dobiegają końca:)... dzis skromnie:)..opisowo ale...
    oto pokój komputerowy:)

    a to sypialnia:) ooo i robi się łazieńka:)

    http://lh4.ggpht.com/_EpEI0qyuXJ4/S0zT61G8NAI/AAAAAAAADcQ/3TtrbLtRHK4/s640/DSC02214.JPG[/img] ...
Strona 1 z 13