dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    dzien 12/12/08
    wiem, wiem dlugo tutaj nie zagladalam. Przyznam sie, ze przeszlam na prowadzenie dziennika w formie off line.
    Troszeczke pozmienialo sie w naszym domku (a raczej w mieszkanku z garazem) oraz duzo zmian w naszym zyciu :)

    W nastepnym tygodniu wracamy na stale do Polski. Po prawie czterech latach pracy tutaj czas na powrot. Zdaje sobie sprawe, ze to nie jest moze najlepszy czas aby probowac ulokowac sie w Polsce, ale czy kiedys bedzie lepiej? Wracamy, choc ...
  2. MILA w okolicach Poznania

    I jeszcze jedna nowość: nie musimy się już wspinać po drabinie:





    Pojawiła się pierwsza niedogodność mieszkania blisko drzew: w rynnach i koszach jest pełno igliwia. W weekend planujemy wspiąć się na dach i oczyścić newralgiczne miejsca. A myślałem, że to się robi raz na kilka lat...

    Jutro przyjeżdża ...
  3. MILA w okolicach Poznania

    Jutro mam nadzieję już pewnie będę stąpać po podłodze na poddaszu :D Przyjechała firma od Bartosza i zainstalowali co potrzeba. Okazało się, że niewiele w sumie na tym etapie należało zrobić:





    Całe poddasze ma ok. 150m2 po podłodze, ale ze względu na niewielką wysokość pod skosami robimy tylko 85m2 podłogi a resztę ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    A oto moje zabudowane filary...jakość zdjęcia taka sobie, bo robione komórką....



    To zabudowana luka przy schodach, żeby nasz wnuk nie wygladła tamtędy więcej. Zrobił sobie z tego niezła zabawę, a my się boimy, żeby nie wypadł przez ta dziurę..


    Z bliska filary....

    ...
  5. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Bardzo powoli idzie mojemu mężowi układanie kamienia....dopasować do siebie kamienie na odcinku o szerokości 15 cm jest naprawdę baaardzo trudne..
    Najpierw było tak....rozłożony kamień na podłodze i układanie go na sucho.....



    A potem wyszło to tak....tutaj jeszcze mąż się męczy z końcówkami. Sama też mu pomagałam układać i wierzcie mi mozolna to bardzo praca ... ale efekt ...
Strona 1 z 12