dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Laty prawie ukonczone

    Dach pokryty zostal folia i latami, czeka na dachowke. Jak zwykle to bywa dopoki nie zlozysz zamowienia to wszystko jest ok, wyyyybor jest przeogromny, co chcesz.

    Potem okazuje sie, ze: paaaaaanie nikt takiej dachowki nie bierze, po nia do Niemiec trzeba bedzie specjalnie transport wysylac i dodatkowo za to zaplacic, za przekladanie dachowki (nie bedzie pelnej palety) rowniez.
    Rece opadaja.
    Z cegla recznie formowana bylo to samo. Jesli chce sie cos innego niz standard ...
  2. łazienka

    Mam prośbę. Chcemy zrobić sobie łazienkę, tak jakoś z bajerami Szukam aranżacji ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Czy ktoś ma coś takiego ?
    Prosiłabym jakieś zdjęcia. Łazienka ma wymiary 220 x 120. Tynk zbity, bo cały odpadał.
    Na pewno chcemy kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem. Już upatrzyłam ale nic więcej nie wiem. Pomóżcie.
  3. Buduje nowe konstrukcje z regipsu :-) tzw. bejery

    Wziołem się ostro do roboty na poddaszu. W sypialni robie zabódowę z regipsu pod telewizor i zestaw kina domowego. Szczegóły wkrótce na moim blogu budowlanym http://123budujemy.pl
    Na przedpokoju robiie z płyt kartonowo-gipsowych efekt wklęsłego prostokąta z podświetleniem diodowym led taśma led rgb.
    Jestem na etapie skręcania konstrukcji, zdjęcia wrzuce na bloga jak tylko zgram z aparatu i zmontuje filmik, wszystkich niecierpliwych zapraszam do subskrypcji na blogu, a zostaniecie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: regips, regipsy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Salsa :-)))

    www.salsadom.pl

    Zapraszam na mojego bloga !!!

    Codzienne wpisy i zdjęcia
    Tagi - katalog słów kluczowych: salsa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ciąg Dalszy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	100239

    Doszło oświetlenie w podbitce. Już nie jest tak ciemno w nocy.
    Tagi - katalog słów kluczowych: oświetlenie, podbitka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum