dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Niech się mury pną do góry - ściany fundamentowe na ukończeniu

  2. strop piętra zalany

    i znowu lał się beton - w takiej ilości już chyba po raz ostatni i trzeba przyznać pogodę mamy znowu idealną rano przy laniu piękna pogoda, a po zalaniu co chwilę przelatuje deszczyk - jak na zamówienie!!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0632.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	120102   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0637.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	120103   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0633.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	120104   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Foto0639.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	120105  
  3. okna - w trakcie

    Okna wciąż się robią - firma ma opóźnienie. W przyszłym tygodniu mają być wszystkie zaszklone. Na razie są same ramy i to bez świetlików i okien salonu. Kołnierze naklejone tylko na dwóch. Ale wygląda chyba dobrze, profile od środka podobają mi się.



    ...
  4. wrrr.. sasiad

    Ten z oczojebn.. zielonego domu nawet nasz wykonawca stwierdził, że będziemy mieć z nim same problemy..
    A więc ten oto sąsiad zadzwonił dziś do mojego mżęża i mówi z wyrzutami, że na stęple, które nam pożyczył na czas budowy, miał 5 chętnych kupców, a teraz już ich nie sprzeda bo nikt nie chce.. no i teraz mamy mu zabulić za nie 2,50 zł!! No jakiś kurna nie pojumany ten koleś. Bo stęple leżą już odłogiem od miesiąca na działce.. Na dodatek owych 130 stępli ...

    Updated 13-06-2012 at 09:58 by jossi

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. komin

    Dziś zamówiliśmy cegłę klinkierową na komin - ostateczny wybór padł na Portland -Robena - Dzięki Drake Kilka dni temu zamówiliśmy cegle Matrix Winebergera i blachę czarną - ale coś bardzo mi pasowała do naszego dachu. Blachę też zamieniamy na grafitowy/ ciemny szary.
Strona 1 z 2