dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Okno na świat

    Na początek moja dzisiejsza przygoda w trakcie powrotu ze Swoszowic po kratki wentylacyjne do kominów. Mianowicie, w dobrym nastroju po załatwionej sprawie stałem na światłach przy wyjeździe z ul. Kąpielowej na Zakopiańską. Skręcałem w lewo w kierunku obwodnicy. Jako, że na tym skrzyżowaniu nie ma wyznaczonych osobnych pasów do skrętu w lewo i prawo, stanąłem możliwie blisko lewej osi jezdni, ale mimo wszystko brakowało jeszcze miejsca dla samochodów, które chciałyby skręcić ...

    Updated 01-12-2011 at 07:13 by C-u-b-e

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Brak czasu na cokolwiek... przeprowadzka za 3 tygodnie

    Nie mam czasu na dziennik. wstyd. Ale za trzy tygodnie mamy się przeprowadzić...
    Klilka zdjęć z komórki, żeby było wiadomo co się dzieje... Kiedyś nadrobię
    Pzodrawiam









    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Wykopki

    Nie chodzi wcale o ziemniaczki, tylko o dom nasz przyszły.
    Dziś nie padało. I na najbliższe dni (dwa) też nie zapowiadają opadów. W związku z tym przyjechała EKIPA kopać pod fundamenty. Grunt u nas dobry, suchy i piaszczysty, wody gruntowej ani widu ani słychu, zgodnie z naszymi przewidywaniami. Badań nie było, ale znamy teren od lat .... dziestu i nieraz tam kopało się mniejsze i większe dołki, więc co w ziemi siedzi - wiadomo.
    Małżonek po pracy pojechał obejrzeć ...

    Updated 12-07-2011 at 22:15 by ludwik_13

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. DZIENNIK BUDOWY al.g.

    No, ładnie się rozpisałam, ale fotek żadnych tu jeszcze nie zaprezentowałam... Może dzisiaj spróbuję szczęścia? To zdjęcie przedstawia przygotowany wykop z folia i uzbrojeniem pod ławę fundamentową


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    ...

    Updated 13-07-2011 at 16:47 by al.g.

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. kłopot z fundamentami

    Zaczyna się. Dostałam właśnie info od pani Architekt, że trzeba przeprojektować fundamenty. Cytat [konstruktorzy] zaproponowali wykonanie wanny, ale doszliśmy do wniosku, że płyta fundamentowa będzie tańszym rozwiązaniem. W związku z tym mam pytanie co robimy? Jeśli do pozwolenia na budowę dołączymy to badanie będziemy musieli również przeprojektować fundament. Jeśli badań nie dołączamy, nie mamy podstawy do podniesienia posadzki (zalecenia geodety)." A wcześniej ...
Strona 1 z 3