dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Podbitki nie bedzie, rynien tez, klinkier i plytki na wejscia i tarasy przeszly nam kolo nosa :cry: O tynku ozdobnym wole nawet nie myslec! W tym roku nie ma szans zebysmy cos z wyzej wymienionych prac zrobili. Pogmatwalo nam sie i to bardzo zycie zawodowe, kase jaka mielismy wlozyc w domek trzeba bylo nagle zainwestowac zebysmy mogli pracowac nadal, co za tym idzie zarabiac i splacac kredyt zeby cieszyc sie domkiem. Na pocieszenie kupujermu sobie roslinki.
    Wczoraj zoncius kupil okolo 30 ...
  2. Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M

    no więc... - że tak nieprzepisowo zacznę - jeszcze nie mieszkamy :)

    wczoraj dość sprawnie przewieźliśmy największe gabarytowo elementy wystroju wnętrza a w najbliższym czasie dowieziemy nasze pozostałe skarby :wink:

    dzisiejszy dzień dość lajtowy - wymieniliśmy umywalkę w ikei (miała parę małych skaz) a potem Sebastian ją zamontował, wraz z baterią :)

    Tata zawiesił żarówki i zamontował kontakty w dwóch pokojach na górze, ...
  3. Parterowe Ranczo :-)

    Ostatnio znowu musiałem być na budowie o jakiejś nieprzyzwoitej porze - czyli przed 8:00 ale przez to miałem okazję obejrzeć senno-wiejskie-poranno-jesienne klimaty... aż się zatrzymałem, żeby pyknąć fotkę:





    Szczyty wybudowane, folia dachowa założona - z rusztowania do budowy komina pięknie prezentuje się nasz przyszły ...
  4. Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

    A teraz zobaczcie sobie coś co mnie rozbawia i cay czas jak patrze to śmiac mi się chce ale mój mąż sie zakochał .............................w kozie


    http://www.acrheatproducts.co.uk/sto...eis/smarty_one

    W sumie wykonana fajnie, widzieliśmy ją na żywo, cena przystepna - 3.500 :lol:
  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Ten weekend spędzilismy baaardzo aktywnie. Aż za bardzo - wszystko mnie boli :wink:

    W sobotę oddaliśmy pustaki stropowe i palety w Betardzie i osobiście wymienilismy pustaki kominowe, bo "specjaliści" z Betardu nie mogli sobie z tym poradzić - my chcieliśmy pustaki 38/52/xx a oni uparcie dawali nam 36/50 :evil: , chociaż na fakturze było to co powinno być. Trzeba było pojachać tam osobiście i z miarką sprawdzić, czy dają to co trzeba.

    Potem ...
Strona 1 z 14